Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

nelia
13. sep 2010

@dracekmracek a už si bola aj u lekára? ... no ale fakt je to zázrak, však??? 😅 😅 ... aký ste mali vlastne pred prvým tehu problém, že ste museli na IVF??

@orsulka no toto už bola našťastie posledná 😝 ... tú detoxikáciu napíšem, jasné... aj ja som už zvedavá.. idem na 16,00..

sincerity
13. sep 2010

ahojte babulky 😀

@dracekmracek srdecne gratulujem z celeho srdca! je to fakt zazrak, ze sa to podarilo prirodzene!

@ivkaj veru veru ty tajnostkarka, vobec sme nejak nezachytili, ze idete na dovolenku... a este na aku paradnu! tak sa majte pekne tam, pozdrav Pavla, a hlavne si to uzite a moc nevystrajajte 😀 😉

@orsulka ... neboj na nakupy je este casu, najdes krasne vecicky.... aj ked s dvojkami to bude asi tazsie... snad sa vam mrnusi ukazu a budes vediet ake farby nakupovat 😉

@nelia ... no zase si svadbovala, aspon si nemyslela na tu potvoru.... a dobre ze to takto dopadlo, uvidis po ociste mozno potvora uz nepride

dnes na nas myslite dievcata, ideme do centra, mame toho vela na plane - spg, urologa, genetiku.... dakujem 🙂

@noemarta ... teraz to nieje take hrozne, v praci je toho vela, ale po veceroch nemam toho moc... riesime dom a tak, v utulku porobene viac menej, skola zacina az buduci tyzden.. ale ucit este nemusim.... tak navrhni rada vas obe uvidim.... nechcela som sa ja prva vtierat, pockala som si na Teba 😉

orsulka
autor
13. sep 2010

@sincerity ymslim na Vas hviezdička...pozdravujem tvoju polovičku, nech vsetko dopadne OK.......cmuky cmuk 😉 😉 😉 😉 😉 hlavne v klude..... 😉

adulik76
13. sep 2010

@sincerity držíme všetky palčeky čo máme v rodine

nelia
13. sep 2010

@sincerity aj my na vás myslíme!!! držte sa!!! Hlavne, že ste sa už niekam zase pohli 😉

sincerity
13. sep 2010

dakujem dievcence 😉

laxity
13. sep 2010

@sincerity silno na vás myslím 😉

laxity
13. sep 2010

ahojte 🙂

@dracekmracek gratuľujem 😵

@ivkaj užite si dovolenku a oddychuj a užívaj slniečko 😉

@nelia potvora snáď po očiste už nepríde 🙂

@orsulka už sa robia nákupy? Super to som mala rada a ty máš ešte dvojnásobnú radosť 🙂

@adulik76 a vy sa ako máte? 🙂

adulik76
13. sep 2010

@laxity my trocha soplíme, ale spinká už od 5,30 😕

nelia
13. sep 2010

@laxity v to dúfam aj ja 😔

@adulik76 aj my pozdravujeme Maťa... to o Lenke bolo fakt veľmi zlaté konštatovanie 😵 😵 ... a ďakujeme za povzbudenie

orsulka
autor
13. sep 2010

@laxity no vsak pomaličky už hádam treba aj začať....aj ked zatial neutrálne farby len....ale aj to je niečo...už aby som si nejaky zoznam urobila co vsetko budem potrebovat a potom vyrazit do obchodov 🙂)))

ja som si bola pre vysledky krvi u dokyho, tak co som prestudovala sama, tak som vsade tak tak v norme... 😉 😉
akurat drobci maju dnes nejake to volno, nejak moc ich necitim, nie teda, že by kopali o dusu, ale take mravencenie som pocitovala....ale dnes teda fakt klud...... až neviem, ci som ja z toho kludna 😖 😖 😉

bambibam
13. sep 2010

@adulik76 - tak tá naša južanská pošta vie pobaviť ,aj úradník ktorý to poslal 🙂

orsulka
autor
13. sep 2010

@bambibam ahoj....vy sa ako mavate???????? rastiete???? 😉 😉

nelia
14. sep 2010

Dobré ránko 🙂
Tak som včera absolvovala prvú detoxikáciu... vo vaničke bola voda a taký prístroj a len som si strčila nohy do vody asi na pol hodinku... a cez nohy sa vlastne uvoľňovali z tela nečistoty... voda dosť zožltla a boli v nej také usadeniny.. vraj mám dosť zanesenú pečeň, žlčník a obličky.. budúci týždeň idem znova, keďže je dobré to pár x zopakovať.

Jaj, ale nejako ma chytá depka... ani neviem konkrétnu príčinu... len som už 2. deň nejaká smutná ☹ ☹ .. chcelo by to asi poriadny reset... ale potom by bola aj tá detoxikácia zbytočná 😝 😀

@sincerity ako ste včera dopadli moja???

adulik76
14. sep 2010

@nelia kašli na depku. Naša malá mala včera grc párty, tak som ju celé doobedie len prezliekala a aby toho nebolo dosť, jej skvelá mamička jej šla dať čaj a zle zavrela fľašu, tak ho celý vyliala na ňu. Keď sa mi podarilo čosi zachrániť, malá to vypila a vzápätí vygrcla všetko na mňa. Skvelý deň 😝 .

orsulka
autor
14. sep 2010

dobre ranko ........

ake pozitivne spravy 🙂)) jdna depka, druha grcká 😀 😀 😀
@nelia a co ta depka...čo zas kce hnusoba???? no neviem ci nejaky reset pomože, ved si myslím, že tu sobotu si na svadbe mala celkom fajn....fakt treba myslienky asi presmerovat niekam inak.....to pomože 😉 😉 😉
detox akože dobre, tiež som za opakovania...aspon parkrát.....a co tie vitaminy od Lax???? necheš to teda zopakovat????? do toho by som možno sla......
a kedy mate ten vikendik s drahym????? co si planovala????? možno by to bolo dobre využiť aj treraz, na nejaku tu zmenu .... hmmmm????

@adulik76 tak Lenočka si vcera užila...a dens si tušim užije mamimka, ked to vsetko bude prať 😉 😉 hlavne, nech jej je lespie..... 😵 😵 posielam bostek 🙂)))

vsetkym ostatnym prajem pekny den....

ta Ivkaj to akože dnes odlieta??????

adulik76
14. sep 2010

@orsulka prala som už včera, lebo som už musela oprať aj súpravičku na krst. Ozaj, keď si budeš kupovať výbavičku, tak si skús kúpiť aj ten stojan pod vaničku, je to fakt super vec, ja si to neviem vynachváliť a nezabudni kúpiť aj košieľky s rukavičkami - to je tiež dobré, aspoň si ich nevyzlečú 😀

orsulka
autor
14. sep 2010

@adulik76 poklad tak som preluskala tu tvoju stranku už celkom....velmi sa mi pacia aj tie supravicky....ale rada by som kupit aj vo farbach, ked budem vediet....a nie len biele.....tie si urcite chcem objednat...
taky ten stojan pod vanicku...resp. cely prebalovaci pult mi slubila kamoska po jej dcerke...neviem ci teda myslime to iste.... 😉 😉
tie kosielky s rukavickami musim kuknut, tie som nevidela

noemarta
14. sep 2010

Dobre ranko vsetkym,
@sincerity tiez moc drzim palce, a my sme doma kazdy den, tak sa budem tesit, ked si najdes na nas cas a budeme sa vidiet. 🙂
@nelia ahooj, Nel, ziadne depky nech ta nechytaju, uvidis, vycistis si telo a "teta navsteva" uz nepride, citim tooo!!!!
@adulik76 poznam grcajuce dni, z piatka na sobotu,sme v noci prezliekli tri pyzama..... 😔
@dracekmracek gratulujeeem, super sprava
@orsulka super super, tak uz citis aj pohyby, ze je to krasny pocit???!!! tfuj tfuuuj, len tak daleeeej 🙂
Nooo my sme mali tento vikend krstiny, a vsetko dopadlo na jednotku, mala bola ukazkova cely den, tak jak v kostole, tak aj po cely deeen. 🙂 🙂
pridavam foto.

adulik76
14. sep 2010

@orsulka ja som myslela čisto len stojan, tie košieľky mám v ponuke.

nelia
14. sep 2010

@adulik76 no kukám, že si teda tiež mala super deň.. 😒 ... hádam už dnešný nebude taký grckavý 😵

@orsulka no práve teraz sme si chceli objednať ten víkendový pobyt na budúci víkend a on je voľný až v novembri!!!! 😠 ... no nevadí, tak pôjdeme až vtedy... čo už... a k Tvojej otázke - myslím, že Ivka odlieta dnes... júúúúj, ale im bude hej 😅 ... no a máš pravdu, že ja budem musieť niečo s tými mojimi depko-myšlienkami niečo urobiť.. zajtra je našťastie voľno, tak skúsime niečo vymyslieť 😵

@noemarta pekné fotečky... a aj počasie vám vyšlo, však?

orsulka
autor
14. sep 2010

@nelia to je skoda, že až v novembri...teraz by ti to asi viac bodlo...tak ale nevadi, aspon sa je na čo tesit 🙂 😉 🙂 😉

no baby...tak akože pekne 3 pyžamka za noc...a to som planovala mojmu každemu kupit tak 3 ks.......tak sledujem, že to bude asi malo ako základná vybava 😒 😒 😒

@nelia krstinky teda v pohode....je super, že Nelinka bola dobra a vsetko zvládla.... 😉 😉 pekne fotky...

Ivik...tak šťastnu cestu a krasnu dovolenku moja 😵 😵 😵 tichučko závidim ten pobyt pri mori...tak ved vieš, že v dobrom 😵 😵

adulik76
14. sep 2010

@nelia boli sme u doktorky, ale máme len ten soplík, dnes už negrckala a musela som kúpiť odsávačku (ďalšiu) - tentokrát takú, čo sa strká do vysavača. Tak som Lenuške pred chvíľou "povysávala" noštek 😀

nelia
14. sep 2010

jeeeeeeeeej, @adulik76 má novú fotečku... zlatúúúúúúúú 😵 😵

adulik76
14. sep 2010

@nelia však tú predchádzajúcu mi zasa admini zmazali, som zvedavá, koľko vydrží táto 😝

orsulka
autor
14. sep 2010

@adulik76 táto je perfaktná, verim, že tuto ti už nechaju 😉 😉 😉

ivkaj
14. sep 2010

Kočky moje zlaté, dávej te tu na sebe pozor a opatrujte se 😉
Máme zabaleno, uklizeno, tak hurá na výlet. A neboj te, určitě si na vás v tom teple vzpomeneme 🙂 😎

orsulka
autor
14. sep 2010

@ivkaj 🙂 🙂 🙂 šťastnu cestu aj navrat🙂)))) krasnu dovolenku 🙂)))) pa pa pa

bambibam
14. sep 2010

@orsulka ale aj všetky ostatné kočky zdravím, rastieme poctivo a už som sa stihla aj so segrou 😠 pohnevať. Ale už sme zas za dobre. 😎 😉 Chce mi malú naučiť na ruky pestovať a nechcem jej to dovoliť 😠 . Stačí ,že už sa naučila spávať v kočíku a tak celé dni trávime skoro vonku. Doobeda 2-2,5hodky aj poobede 2-3hodinky. Tak to doma vyzerá ako by to nemalo pána. Potom takto po večeroch dobieham to čo nestíham - žehlím,učím sa so staršou, upratujem a furt čosi. 😝 😝 😝
Stellka je "niekedy" hotový poklad a nechá ma maximálne najesť sa ,prejsť na vécko , sem -tam vydrží kým sa osprchujem, a tak zatial sme v začarovanom kruhu maximálnej starostlivosti - a to že dovolenka 😀 😀 😀. Práve som skonštatovala ,že toto by malo byť brané ako starostlivosť o dieťa a po 3 rokoch by žena mala ísť konečne na tú dovolenku.
Jééj @noemarta ešte že si dala foto ,mi máme krst 25teho a fotograf o nás ani nevie 😲 ..... Píšem poznámku FOTO
Dúfam ,že aj naša to vydrží a som zvedavá ako ju natlačím do perinky 😀
Vo štvrtok ideme na poradňu tak potom uvidíme čo a ako priberáme.

martiska
15. sep 2010

Ahoj holky!

Zase po dlouhé době nakukuju - co je u Vás nového! Je to tak strašně dávno, co jsem si tu s vámi psala a byla snažilka 😝 ...

Bublinka - Marmite - ahooooj! Malá roste jako z vody!

Ivko a Orsulko - moc gratuluju a držím palce!

Ostatní zdravím....

PS: když jsem sem psávala, byla tu i Sisidani - objeví se tu ještě někdy??

Tak ahoj a já zase někdy nakouknu....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre