Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

ivkaj
5. okt 2010

Dobré ránko ;o)

No jo, Ferko měl včera svátek i u nás, tak dodatečně všechno nejlepší a posílám velkou pusu ;o)

Nelia, gratuluju k výročí. Plánujete ještě nějakou oslavu? Nás to čeká za dva týdny, ale nějak nevím co a jak 😕

Sincer, dej vědět jak jsi dopadla. Doufám, že všechno bude v rámci možností v pohodě.

Orsul, na masáž zad jsou dobré i dva tenisáky a kroužit s nimi po zádech. Děláme to na cvíču a je to fajn;o)

Maminy, doufám, že vám mimča krásně prospívají a vy se máte dobře ;o)

adulik76
5. okt 2010

@ivkaj @orsulka kedy sa už odfotíte ako tehulky????

sincerity
5. okt 2010

ahojte babulky 😉

Ferkovi dodatocne vsetko naj prajem!

adu... ked len sa vie malinka zabavit 😀

veru, tiez by som rada videla Vase bruska 😀

no ja som vcera nedopadla slavne.... je to cele nejake nafigu.... moj hormonalny profil vysiel uplne zle.. vyzera to, ze mi nakoniec nefunguju vajecniky tak ako by mali... sam doktor bol z toho prekvapeny a dufa, ze je to len nejaky omyl ☹ a preto musim robit horm. profil znova.... okrem toho si mam rozmysliet, ci chcem ist len na ultrazvukove vysetrenie vajecnikov alebo rovno na laparoskopiu... co myslite?
takze nic moc, co sa tyka mna.....

laxity
5. okt 2010

@sincerity dúfam, že to bude len omyl....nie je možné, aby zrazu bolo všetko zlé keď doteraz bolo všetko v poriadku 😕

ozaj tehuľky nové foto čoooo? 😀

adulik76
5. okt 2010

@sincerity tým ultrazvukovým vyšetrením nemyslel náhodou HSG? to je síce rtg vyšetrenie s kontrastnou látkou, ale dáva mi to väčší zmysel pri rozhodovaní medzi týmto a laparkou ako medzi ultrazvukom a laparkou. Isto povedal ultrazvuk?

sincerity
5. okt 2010

@adulik76 ... ano ide o HSG - ono je to v podstate, ze ultrazvukove vysetrenie... tak povedal.
takze sa mam rozhodnut medzi HSG a laparoskopiou....

no tie nase bruchane snad cakaju, ze ich pridem nafotit 😕 😀 😀

noemarta
5. okt 2010

@sincerity tiez si myslim, ze to bol nejaky omyl, nech ti skusi este raz spravit horm.profil. Dost na to vplyva aj to ako sa citis, neni si prechladnuta, unavena, prepracovana??????? 😕
ja keby som sa mala rozhodnut, tak by som radsej asi tu laparku brala, tam by uz kukli total vsetko a bola by si si ista, ze je to tam v poriadku. Drzim moc palce, verim aj tak, ze to bol omyl a teraz to bude dobreee.
Presne vcera som na to myslela, ze uz by som rada videla nase tehulky, ze napr. ako tak vyzera brusko mamicke, co caka dvojicky, haaaaa????

laxity
5. okt 2010

ja som tiež za laparku, pretože ak nájdu nedaj bože nejaké cysty, zrasty, endo...vedia to hneď odstrániť....aby si nemusela podstupovať oboje ako ja...vieš, že po HSG ma čakala laparoskopia 😕 😕 😕

adulik76
5. okt 2010

@sincerity ja som tiež za laparku, presne z tých dôvodov ako aj lax. HSG mám absolvované tiež a to je brutal. A nejde o ultrazvuk, ale robia rtg snímky s kontrastnou látkou. Najprv ti musí doktor zachytiť krčok maternice, čo je bolestivé a potom ti tam vstrekne kontrastnú látku, čo je brutal bolesť. Lebo nafukuj niečo, čo sa už nedá nafúknuť. Takže laparka je lepšia. Ak niečo nájdu, tak to aj vyriešia.

sincerity
5. okt 2010

no mne nieco splietal Drabek o ultrazvuku... ale mozno som to domotala 😅

no rozmyslam tiez nad laparkou, ale nechce sa mi do narkozy, vsetky tie predoperacne vysetrenia... no ved uvidim...

adulik76
5. okt 2010

@sincerity to nie je až tak strašné, trocha si pospíš. Náhodou...... 🙂

.. malá pred chvíľou kakala a celá dávka skončila na mojej nočnej košeli, tak periem 😀 😀 😀 😀

noemarta
5. okt 2010

@sincerity mas pravdu, uz sa nerobi rtg ale ultrazvuk,ale neviem ako to prebieha... 😕
@adulik76 hm... aj ja periem, mna zas celu ogrcalaaaa. 🙂 🙂

adulik76
5. okt 2010

@noemarta no, aj také gejzíry mám už za sebou 😝 a dúfam, že ich bude čo najmenej

orsulka
autor
5. okt 2010

ahojte babulky......tak zas trochen nestiham.....
som v noci bola od tretej hore, potom som sla do prace, ked som prilsa tak som zalomila ledva som postel zbadala 😀 😀
ja už nejake fotečky bruska mam, ale vo fotaku, ktorý aj tak stale štrajkuje, hoci v opravovni povedali, že je vsetko OK ☹ ☹ ☹ potrebujem to dostat do PC...a inak brusisko ja mam teda poriadne, to mi možte veriť..... asi som obvodom pasu už daleko za 100 cm !!!! no ale čo už, nech rastie ako ma 😀 😀 😀
@sincerity bola som na HSG 2x..... ja som vždy mala vsetko priechodné, takže to nebolo až take hrozne bolestive, ale ako pise &&Adulka je to fakt brutal na bolest...Ladka si tym prešla a tiež vravela nikdy viac!!!!
takže ja som tiež za laparku....dnes to robia už bez problemov, cokolvek zistia vedia odstranit, a da sa pocas tej laparky aj pekne zistiť ci su vajcovody priechodne.....ja som bola na laparke cca 4 dni...1 den ma prijali, druhy spravili, a tusim už treti al. 4 den som bola doma......na brusku dve dierky, každá zasitá jednym stehom...pohoda... 😉 😉
dalsia vec, ak sa aj s drahym pustite už fakt do snaženia a budete musieť absolvovat vsetko okolo toho, nebodaj aj jeho operaciu, tak ja by som neriskovala, že niečo by u teba nemalo byť OK......radsej o mesiac neskor, ale mat vsetko OK 😉 😉

orsulka
autor
5. okt 2010

no tak ja zas padam...idem pre Ferka do prace.......
dakujem v jeho mene za vsetky gratulacie dievčatka......vsetky mu odovzdám......ste zlatunke 🙂))))))

tak poobede nakuknem 🙂)))
@ivkaj na ake cvicenia chodis????? a inak v praci ako????

ivkaj
5. okt 2010

Sincer, hormony jsou potvora, však uvidíš další výsledky. Já bych byla asi taky pro laparku. Vymrčela jsem si ji sama, udělali mi komplet prohlídku (dělohu zevnitř a současně tou kontrasní látkou zkontrolovali průchodnost vejcovodů). A jak píše Oršul, ráno jsem nastoupila, druhý den jsem šla na sál a třetí den po obědě jsem šla domů. Takže neboj ;o)

Že fotky;o) Nějaké jsou, ale jsoupořád ve foťáku, tak jen se dostat k tomu je stáhnout a kolik mám přes pupík tedy fakt netuším 😎

Orsul, chodím na těhu cvičení na balónech, ale stíhám ho jen jednou za dva týdny, protože když mám odpolední, tak ho prostě nestihnu.

adulik76
6. okt 2010

@laxity naty prajem všetko najlepšie k dnešným meninám 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 tento týždeň sa tu nejak oslavuje 😉

nelia
6. okt 2010

Dobré ránko 🙂
No včera som vôbec nestíhala 😒 ... máme tu auditorov a zamestnávali ma jedna radosť 😠

@laxity Aj ja posielam Naty pusinku k dnešným meninám 😉

@sincerity súhlasím s babami... aj ja by som šla hneď na laparku... tiež som absolvovala oba zákroky a mňa HSG síce až tak brutálne nebolelo, ale príjemné to nebolo, to je fakt... no a pri laparke Ti hneď môžu napraviť niečo, čo by eventuelne našli... Inak tie Tvoje výsledky vôbec nechápem 😔 😔 ... však Ti chodí mrcha jak hodinky, nie? Takže ozaj dúfam, že to bol iba omyl a ďaľší horm.profil bude v poriadku.... no v každom prípade by som na Tvojom mieste laparku absolvovala... ešte pred IVF!!! A možno budeš mať rovnaké šťastie ako segra a po laparke otehotnieš prirodzene.

orsulka
autor
6. okt 2010

dobre ranko prajem...
ja sa opat hlasim z prace dnes 😉 😉 chcem pockať na sefa, tak duam, že dojde do prace, lebo v pondelok sme sa total minuli 😀 😀

@laxaty všetko najlepšie aj ja prajem malinkej Naty k meninkám, nehc len pekne rastie do krásy a nech je zdravučka 😵 😵 😵

a Ferko Vám vsetkym krásne ďakuje za to, že ste si spomenuli 😵 😵 pozdavuje vsetky .-))))))

@ivkaj tak mne prave tieto lopty asi kvoli tomukrčku nehrozia......tak neviem možno to pilates....vraj je to dobre aj na ten chrbat........ Adulka, Lax...Noe....vy ste chopili cvicit?????

adulik76
6. okt 2010

@orsulka ja som sa toľko odhodlávala, že pôjdem cvičiť, až som to nestihla..... 😀

laxity
6. okt 2010

dobré ránko dievčatá

ďakujem krásne za gratulácie pre Naty...všetko jej pekne odovzdám hneď ako sa zobudí 🙂

@orsulka ja som chodila na tehu cvičenie...bolo to fajn, mne sa to veľmi páčilo aj som si oddýchla, odrelaxovala sa, stretla maminy, s niektorými chodím aj plávať...je to fajn, cvičili sme na fit loptách a na karimatkách 🙂

vo fotáku tie fotky my neuvidíme 😀

noemarta
6. okt 2010

dobre rankooo,
@laxity malej Natalke prajeme len to naj naj, hlavne vela zdravicka, stastiiicka a mnoho laaasky od rodicov!!! posielame pusinku. 🙂
@orsulka ja som chodila na pilates pred otehotnenim, a pocas tehotnosti som chodila na cvicenie pre tehotne, to boli brusne tance. Ale aj pilates je pre tehotne, je to supis, len u nas sa necvicil pre tehotne. A od minule tyzdna chodim znovu na pilates, musim dat dole este to moje brusenko. 😉

laxity
6. okt 2010

@noemarta ďakujem...a už si na pôvodnej váhe?

noemarta
6. okt 2010

lax, ja som bola hned po dvoch tyzdnoch na povodnej vahe, len mi ostalo take bruseno, tak to chcem dat dole, a vaha uz stoji, takze to musi ist dole cvicenim. 🙂

laxity
6. okt 2010

@noemarta no pekne teda...ja ešte nie som...a že kojením sa chudne...no neverím 😀 , ale tak netrápi ma to...každý mi vraví, že super vyzerám a ja že ešte 4 kg dole a potom budem super vyzerať 😀 😀 😀

noemarta
6. okt 2010

@laxity no co som ta videla na vasich krstinach, tak ozaj vyzeras super, takze tie 4 kg vobec nemusis davat dole 🙂 🙂

orsulka
autor
6. okt 2010

tak ja veru potvrdujem že @laxity vyzerá naozaj super 😉 😉 aj bez 4 kg dole 🙂 🙂

nelia
6. okt 2010

tak tak... aj ja súhlasím 😵 😵

orsulka
autor
6. okt 2010

@nelia a ty si kdd cely den mojko????? či este ten audit trápi?????

orsulka
autor
7. okt 2010

čavko čavko čavko 🙂)))))))

pozdravujem pracantky, aj maminky, aj snažilky..... 😵 😵 😵

dnes bude tiež krásny den, slniečko a telatívne teplucko 😵 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre