Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

orsulka
autor
18. dec 2010

@adulik76 caves...no tak princezná sa u vas teda ale má 😀 😀 😀 taku by som si dala aj ja

😉 😉 😉

my sme dnes boli este darčeky dokupiť a celkom uspešne, dokonca som si dala na trhoch aj punč (detsky) 😀 😀 ale chutil mi velmi 😉 😉

rastak
18. dec 2010

@orsulka ahojček, je nádherné, že čakáte dvojičky.... prajem Vám veľa zdravíčka a lásky.

orsulka
autor
19. dec 2010

@rastak dakujem 🙂

ivkaj
19. dec 2010

Čaute krásky ;o)

tak se hlásím z cest. Byli jsme od Čt u mámy a P. na "výjezdním zasedání" ;o) Dovezli jsme prckovi kolíbku a dvě velké tašky věcí. Tak mám zase co prát a žehlit.

@orsulka je fajn, že ste v pohodě doma a hlavně že jste v pořádku ;o) Pozdravuj tatínka čekatele.
@sincer gratuluju k výsledkům. Teď pořádně odpočívej, ať si užiješ vánoce.
@nelia u nás to tvoje jméno není v kalendáři, tak aspoň opožděně hodně popřejeme hodně pohody a splněných přání😵
@adulik76 ty té vaší malé teda pěkně vyvařuješ. Ale je fajn, že vám malá tak pěkně baští.

Mě zítra čeká poradna, tak jsem zvědavá jak to bude vypadat. Mrňous měl totiž před chvilkou škytavku a měla sem pocit, že to jeho poskakování cítím až hodně dole v břiš. No uvidíme.

adulik76
20. dec 2010

dobré ránko, babulky. Ako sme sa vyspinkali?? Lenuška bola v noci hore, ale bola len smädnučká a mala kooopec rečí, ale potom rýchlo zaspala a zobudila sa o 5,25. A teraz zasa vykecáva v postieľke, asi sa vadí s Lojzíkom alebo Ďurkom 😀 😀 😀

orsulka
autor
20. dec 2010

aj my prajeme dobre ranko 🙂))))
spanok bol aj u nas prerusovany, boli sme hore od pol 1 do tretej a potom sme spali až do siestej 😉 😉 😉
@ivkaj tak veci už hádam budu aj u vas kompletne 🙂)) včera mi kamoška priniesla komplet kozmetiku pre drobcov.
aj ja dnes idem k mojmu dokymu, kazal mi prist, ani neviem prčo...možno asi kvoli internemu a nesteziologickemu vysetreniu...tak ho pojdem pozriet 😉 😉

@ivkaj tak nech kontrola dopadne dobre....ty budeš rodiť normálne???? malý je už dole hlavičkou ci ako?????

pracantkam prajem krásny predvianočný týžden, nech vam to rýchlo ubehne....

Sincer...dufam, že u ž sa más fajn a tá anestezia už odznela 😉 😉

nelia
20. dec 2010

Dobré ránko 🙂
Mne to nejako nedochádza, že v piatok sú tu vianoce 😕 😕 ... ešte mám koooooopec roboty, tak tu zase asi moc nebudem... 😒

@adulik76 som rada, že malá má taký super apetít... nech jej to vydrží!!! 😉

@ivkaj @orsulka no už budete asi častejšie chodiť do poradne... už sa to blíži!! 😉

orsulka
autor
20. dec 2010

@nelia booooooože moja...tak ty teda mas iný pracovný rok moja.......!!!!!!! stale kopec prace......
asi ti budem želať na Nový rok....hlavne menej pracovnej vyťaženosti .-))))))))

sincerity
20. dec 2010

ahojte babulky!

dakujem vsetkym ktore na mna mysleli! operacia dopadla super, vsetko v poriadku, az na male loziska endometriozy, ktore su zevraj uplne zanedbatelne!

nel aj nelinke prajem dodatocne vsetko najlepsie k meninkam!

orsulik, ako? uz doma, vsetko v poriadku?

orsulka
autor
20. dec 2010

tak kontrola, že vseko OK...ale ležať...ležať...ležať...ležať...ležať......ležať.....
steh drži, ale zrejme je ten krčok už dosť blizko pri stehu......takže ležim...ležím...ležim...ležim...ležim.....
už skončilo aj oje vypekanie a podobne...nebudem to riskovať...načo........len nechápem, že kaže ležať ležať....a pri tom ma pozeral dnes, a zajtra kazal prist na rizikovu poradnu do nemocky......tak to zas nebudem ležať ale presuvať sa do nemocnice, tam cakať na poradie a podobne.....
o tyžden dalsia kontrola....

@sincerity jo jo jo...dnes bola dalsia kontrola.....

sincerity
20. dec 2010

@orsulka nehovor! tak dufam, ze je a bude vsetko v poriadku a ty NAOZAJ lezis a lezis a lezis! Myslim na Vas!

bublinkaa2
20. dec 2010

Ahojte baby...

Dlho som sa neozvala, ale bolo mi vselijak... Hlavne veeelmi zle... Myslela som, ze budeme mat jedny z najkrajsich Vianoc, lebo sme cakali babatko... Dnes sme prave absolvovali velke sono v 12 tt, drobec bol krasne uz veliky, ale nam prestalo pred par dnami bit srdiecko... ☹ ☹ ☹
Nechcela som sem vobec pisat, aby som to nezakrikla, okrem mojej maminy to ani nikto nevedel, tesili sme sa, ako to vsetkym na Stedry den oznamime a vidite, figu z toho... Jednoducho je to cele na nic... Zajtra mam absolvovat doobeda predoperacne vysetrenia a v stredu rano ist do nemocnice...
Esteze mame Lucku, lebo inak by som si to asi hodila... Je to uz tretikrat, od narodenia Lucky, tentokrat to vyzeralo velmi slubne, lebo mi bolo hrooozne zle, ledva som fungovala a vidite, i tak to skoncilo... ☹
No nic, tak vsetkym zelam krajsie Vianoce nez tie nase a dufam, ze som vam moc nepokazila predvianocnu naladu... pa paaaaaaaaa, drzte sa, hlavne babatka nech sa drzia a vsetkych vas srdecne pozdravujem a myslim na vas...

adulik76
20. dec 2010

@bublinkaa2 neviem, čo na to povedať, je mi to fakt ľúto, ale ako si povedala, hlavne, že máte Lucku. Opatruj sa, čim skôr domov z nemocky, aby si mohla spraviť pekné vianoce pre lucinku. Posielame jej s lenuškou pusinku na čelíčko 🙂

noemarta
20. dec 2010

@bublinkaa2 je mi to strasne moc luto, to by boli ozaj krasne vianoce 😢 😔 😔 😔 😔
este ze mate Lucinku....

nelia
20. dec 2010

@bublinkaa2 je mi to veeeeeeeelmi luto 😢 😢 ... viem ako sa citis... tak Ti zelam, nech sa ten zly pocit rychlo vytrati, aj ked to urcite potrebuje cas... moja, hlavne si napriek vsetkemu skus uzit vianoce s Lucinkou... a drz sa 😔

orsulka
autor
21. dec 2010

dobre ranko prajem....tak teda toto nie su dobre spravy.......
@bublinkaa2 tiež na teba velmi myslím, verím, že naberieš ten správny pozitívny smer po vsetkom čim ste si prešli, je mi to velmi luto, že to takto skončilo.... 😢 😢 😢 😢
naozaj to vyzeralo už uplne super, že 12 tt, kiežby zistili aj príčinu, prečo sa to u teba deje........želam vela sil a aj cez toto všetko pekne Vinaoce....

adulik76
21. dec 2010

no, u nás to nevyzerá dobre ☹ , lenuška zle spinká, je nervózna, málo papá... som zvedavá, kedy ten potvorský zúbok vylezie, nech už má maličká kľud

... ale inak prajem pekné dobré ránko

ivkaj
21. dec 2010

Dobré ránko krasavice ;o)

hlásím se z dovolené 😎 i když teda mateřské.
Kontrola dopadla docela v pohodě, čípek se zase zkrátil a změknul, ale na porod to prý tehle rok ještě nevypadá ;o) Takže další kontrola po novém roce a to nás čeká i monitor.

@orsulka tak hlavně odpočívej, ať jste na vánoce ještě doma. Ale jak mi včera řekl Dr. nějhorší období už máme za sebou (plíce už jsou taky vyvinuté) a tak by se nic nestalo, když by prckové přišli na svět. O porodu jsem se s Dr. zatím nebavili. Chce ještě zkontrolovat posazení placenty (baly nějak nízko) a podle toho se uvidí.

@bublinkaa2 je mi to moc líto, co vás potkalo a ještě ke všemu v tomhle čase. Tak se drž, bude to chtít hodně sil a teď asi i přemáhání, ale jak jsi sama pasla, máte Lucku, tak na to nezpomínej ;o)

@nelia kočko, doufám, že v pátek už ale pracovat nebudeš. Mezi svátky máš volno nebo pokračuješ v pracovním kolotoči?

@sincerity jsem ráda, že je u tebe všechno v pohodě;o) Hlavně se odpočiň a aspoň v rámci možnosí se šetři😉

@adulik76 kousátko na zoubky nepomáhá? Tak hlavně ať je ten zlobivec brzo venku.

adulik76
21. dec 2010

@ivkaj hryzátko nechce, radšej cumle ruky 😒

orsulka
autor
21. dec 2010

cafko babule......tak poradna dopadla co sa tlaku tyka OK...aj moc v pohodke, žiadne bielkoviny, takže steh drži, co je najviac pozitívne...dokonca som schudla 2 kg... 😀 😀 😀 co sa po tej nemocke ani nedudujem.....
zacinam si teda pekne variť neslane jedla, takže varim na 2x...jedno pre mna, druhe pre draheho......ale nech tie nožky pekne vydržia a neopuchaju a bude to fajn......
dalsiu kontrolu mám o týžden.. 😉
@adulik76 moja bambulka zlata...fakt nech už aspon ten prvý vyleze, potom to už pojde......no ktovie že kedy, takže si asi este užijete......držim palčeky 😉

nelia
21. dec 2010

caute babulky 🙂... nejaké rozumné slová teraz asi nenapíšem, keďže som pod vplyvom pár hrušiek... som práve dorazila z firemnej akcie, kde bolo supeeeeeeeeeeer 😀 😀 ... ale keďže sa na koníka už asi nedostanem, chcela by som vám popriať nádherné pokojné vianoce, nech si nájdete pod stromčekom to, po čom vaše srdiečko túži... a tie, čo nosíte pod srdiečkom malé bambuľky, nech si ešte počkajú na svoj termín a potom nech prídu na tento svet čo najlahšie 😉 . ... a tie, čo už vytúžené bambuľky doma máte, nech vás poslúchajú a nech im zdravíčko slúži, ostatné už príde samo.... a tie, čo po túžite nosiť bambuľku pod srdcom, nech sa vaše želanie v roku 2011 splní 😵 😵

Ja som ešte zajtra v robote, dúfam, že posledný deň... mám toho ešte veeľmi veľa... ale kúpila som si na stromček nové ozdoby, tak dúfam, že ten stromček stihnem ozdobiť ešte pred štedrým večerom 😝

TAK EšTE RAZ šťASTNéééééé A VESELééééééé 😵 😵 😵

orsulka
autor
22. dec 2010

dobre ranko prajem krasavice !!!!
@nelia aj Vam prajeme krásne Vianoce.....a uplne suhlasím s krásnym venovaním, co si napisla......nech su to aj pre Vás sviatky pokoja,lasky, porozumenia , lásky a svetla 😵 😵 😵 😵

adulik76
22. dec 2010

Babulky, aj ja sa pripájam k želaniu nelky a orsulky. Prajem vám všetkým príjemné, spokojné a šťastné vianoce, veľa zdravíčka, pohodičky, úspechov a splnení všetkých prianí v novom roku 2011, aby sme sa všetky, ako sme tu teraz , stretávali aj naďalej + s prírastkami 🙂 .
Som rada, že vás mám, lebo ste ma podporovali v ťažkých chvíľach a spolu sme sa tešili, keď Lenuška zavítala medzi nás 😵

orsulka
autor
22. dec 2010

@adulik76 tak ja zas len možem suhlasiť s Adulikom......
nam všetkým prajem splnennie vytúžených túžob a prianí, a to stretávanie musí jednoducho ostať, lebo verím tomu, že taketo spriaznené dušičky sme sa tu nasli, že to je až radosť pozrieť či čítať 😵 😵 😵

Ak láska topí lad čo pani Zima vyčarila,
ak dá človek viac čo v sebe skrýva,
ak vládne všade ticho a počuť len praskať mráz,
padajúce vločky a v detských očkácj je vidieť jas,
tak prišla doba, keď každý ma pre každého pár prívetivých viet,
a nad Vianoce nič krajšieho niet.

krásne Vianoce dievčatkááááá 😵 😵 😵

noemarta
22. dec 2010

dobre ranko,
babyyy take krasne priania ste napisali, ze ja normalne nemam slov.
So vsetkymi vami suhlasim, a ja tiez prajem tie najkrasie vianoce co nosite pod srdcom drobcov, s bambulkami co mame doma a ostatnym vela vela nadeje a svetla aby ste aj vy po vianociach nosili bambulky pod srdcom a okrem toho vam prajem veeeeeeeeeeeeeeela zdravicka, stasticka a laaaaaasky!!!!!!!!! A niekomu aj krasne vianoce v novom domceku!!!!
este raz stastne a veselee!!!!!!!!
cmuk 😵 😵 😵

ivkaj
22. dec 2010

Dobré skoropoledne ;o)

@nelia tobě ta hruška svědčí 😎 Napsala jsi to moc moc krásně, málem jsem tu uronila slzu.

Krásně jste to napsaly všechny, že nevím co dodat 😵 Tak jen snad krásné a pohodové svátky 🙂

laxity
22. dec 2010

ahojte

tiež prajeme krásne sviatky všetkým 🙂

adulik76
22. dec 2010

@laxity ďakujem za krásnu pohľadnicu

noemarta
22. dec 2010

@laxity mala je kraasna zlatunka... 😉 🙂
u koho ste sa fotili??? aj nasa mala ma tie iste papucky 😉

laxity
22. dec 2010

@adulik76 aj my 😉

@noemarta fotila nás predsa naša osobná fotografka 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre