Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

laxity
9. aug 2009

Ahoj adu...ty si kde odbočila hneď za Chvojnicou doľava? Sme ostali v pomykove 😀

orsulka
autor
9. aug 2009

no cavo 😀 😀 😀

adu...ste si robili vyletik do prirody?????????? 😉 😉

orsulka
autor
9. aug 2009

po prve...dufam, že ste vsetci v pohode doma.....teda zatial okrem Ivkaj smm.....

po druhe.....ja mám svalovicu až to prašti...lýtka!!!!!

po tretie: Adu mám ten malililililinký čierny štuplíček z fotáku...... nasli sme ho pri upratovani, poslem ti ho postou...dohodneme sa....

po strvté.....sincer......mame tvoj blesk na foták, nechala si ho na botniku......čo s nim dalej???????

laxity
9. aug 2009

orsulka

z čoho máš svalovicu...si bola na nejakej túre? 😉

no sincer sa asi nepoteší...alebo skôr jej manžel 😕

no nič budúci víkend ideme na chatu zase 😀 😀 😀

orsulka
autor
9. aug 2009

lax.....cinkni jej, ved by som to vedela aj poslat, len abby sa to neposkodilo.....resp....poslat po kamoske ak by to slo.....ona chodi do Pezinku k mame, takže by si to u nej mohla vyzdvihnut.....no...ved nejako sa dohodneme....

neviem ci to bola tura.....alebo tanečky!!! 😀 😀

stahujem fotky...do PC 🙂))))) 😉

orsulka
autor
9. aug 2009

kuk...album :-!!!!! MY !!!!!

vsetkým dakujem za prekrásny vikend.....bolo SUPEEEEEEEEEEEEEEEEER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
myslím, že fakt sme sa našli 🙂 🙂 🙂

nelia
9. aug 2009

Ahojteeeeeeee 🙂 🙂 🙂
Videla som fotku.. zapla som si koníka a hneď sa mi objavil Orsulkin album.. 😅
Víkend bol fakt SUPER!!!!!!! No ja sa cítim ako zbitý pes.. Orsul, ja mám svalovicu na celom chrbte... čo som robila???? 😕 😕 😕

nelia
9. aug 2009

Jaj a Orsul, my ďakujeme TEBE za výbornú organizáciu..

sincerity
9. aug 2009

dievcata dievcata..... neviem ako vy, ale ze ja na jakej chate som bola cez vikend! 😅

laxity
9. aug 2009

áno orsul ďakujem za krásne prežitý víkend, aj keď u mňa to možno nevyzeralo, že sa zabávam...ale bavila som sa úžasne...a nasmiala som sa na rok dopredu...bolo to úžasné a včera to nemalo chybu škoda, že som šla spať

sincer som volala, vraj sa s tebou dohodne, spomínala, že to skúsi, aby si jej to poslala, ale ešte nevedela, že máš známu...ona sa ozve

keby som bola ja napitučká tiež by som mala riadnu svalovicu a myslím, že mne by bolo zle ešte zajtra 😎

sincer spí 😀

laxity
9. aug 2009

a už sme hore 😀 😀 😀

laxity
9. aug 2009

orsulka...tak už si ma v komentári pri fotke premenovala 😀

nelia
9. aug 2009

Ja už idem asi spať, lebo zajtra v robote nebudem schopná fungovať 😖

nelia
9. aug 2009

Lax, aj ja som si všimla... proste je to naša šikulka 😉 😀 😀

laxity
9. aug 2009

nel...tak brú noc prajem...ale nezávidím vám ten poopičný stav 😀 😀 😀 a ešte aj svalovicu 😀

adulik76
10. aug 2009

dobré ránko, cítim sa jak zbitý pes - neviem, čo som cez víkend vyvádzala, ledva chodím a chrbát a krk - no hrúza 😀

adulik76
10. aug 2009

ešte som chcela písať a už som to odoslala, no fakt som nejak mimo

orsul, to je dobré, že si ho našla, myslím cuplík.

lax, potom sme sa opäť vrátili na pôvodnú trasu, lebo som muža presvedčila - dosť rýchlo - že pôjdeme tak, ako sme prišli

idem kuknúť orsulkin album

adulik76
10. aug 2009

orsul, zabudla si vymenovať aj havinov - minimálne jedna lili tam je 😅

nelia
10. aug 2009

Dobré ránko 🙂
Adu, aj som si myslela, že vy ste hľadali skratku.. tak ste ju nakoniec nenašli? 😕 😀
Ja začínam niekoho podozrievať, že s nami niečo urobil, kým sme spali.. ten chrbát nie a nie prestať bolieť 😝 😀 😀 .. inak aj polovička vyzerá ako zbitý pes.. asi týždeň sa budeme spamätávať.. ale neľutujem 😅 😅

orsulka
autor
10. aug 2009

ahojte.........tak som prešťastná, že nie som jediná so svalovicou!!!!! 😀 😀 😀 chrbát citim aj ja, ale predovsetkým tie lýtka..!!!!! zajtra na cviceni asi umrem, ked budem slapat na loptu a z lopty!!!!!!......

lax......ospravedlnenie, za premenovanie...teraz sa neviem dostať k oprave tej fotky......stale , že len opravte album......a neviem tam nájsť, že "opravte fotografiu, aby som zmenila komentar.... ☹ ☹ púri najhorsom ju vymažem a zas nahram....ale to až doma......

adulik, napis mi do IP adresu, kam to poslem.....oki?????

a viete čo???? včera ked sme dokoncili chatu, upratovanie dole....tak prestala tiect voda!!!!!!!! 😀 😀 ale to už bolo vsetko hotove....hihihihihihih.........jednoducho vsetko bolo tak ako malo byt.... 😉 😉 😉
my sme este s Vilom a Ladou asi hodinu kecali pred chatou, že ako bolo super, Vilo sa vypytoval, že ako dlho sa pozname.....a tak že oni s Ladou su zatial jediny (nepocitam lax, lebo tá to nepotrebovala) čo neboli ani na IUI ani na IVF 😉 😉

orsulka
autor
10. aug 2009

adu..... 😕 😕 kadial ste chceli ist domov??? akou cskratkou????? neviem si predstavit kam ste odbocili...to ste chceli ist cez Malinovu??? alebo kadial?????

inak ja dens budem aj v durhej firme, musim tak urobit tie vyplaty, tak tu chvilu nebudem.......a to ma akože serinka!!!!!

TA NE????????? 😀 😀 😀

nelia
10. aug 2009

Orsul, celou vetou!!!!! 😉 😀

adulik76
10. aug 2009

orsul, CELOU VETOU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nelia
10. aug 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .. že telepatia............... 😀 😀

orsulka
autor
10. aug 2009

😀 😀 😀 😀 čakala sooooooooooom, že kto !!! 😀 😀 😀

adulik76
10. aug 2009

nie, telepatia, ale mojito a staroslovanský čaj !!!§ 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nelia
10. aug 2009

adu, niečo na tom bude 😀

adulik76
10. aug 2009

no, bude, som fakt hotová, grogy, potrebujem víkend ................ 😅

nelia
10. aug 2009

adu, aj ja... ale o 4 dni je tu piatooooooooook 😀

adulik76
10. aug 2009

no, ja už len tri dni do práce, keď nerátam dnešok, od piatku DOVOLENKAAAAAAAAAAAAAAAAAAA až do 15.9.2009 😀 😅 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre