Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

adulik76
18. aug 2009

čaute, pikant hotový, ešte ho treba dať do fľašiek. No, o tom broskyňovom džeme radšej pomlčím. 😀 😀 😀

Išla som si minulý týždeň vybrať lieky, čo mi kázal Pinťo napísať a Estrofem 2 mg už nevyrábajú. Tak som v panike hneď volala Pinťovi, že čo mám robiť. Paniku som úspešne preniesla aj na neho, hneď niekam volal a potom mne naspäť volal, že Estrofem 2 mg už nevyrábajú, ale ešte vyrábajú Estrofem 1 mg, tak si mám dať predpísať ten. V piatok opäť poputujem k dr, aby mi zasa napísal Estrofem 1 mg.

sincerity
18. aug 2009

ahojte babule...

zial dnes som vobec na vas nemala cas....

orsul... neviem ci ta stihnem.... ale prajem krasnu dovolenku, pekne si oddychnite, uzite more, seba... 😀 a ze pozdravujeme aj Feriho 😉

adu... no teda... a to su nejake nove lieky adu? Mne pinto naposledy po tom neuspesnom ivf hovoril, ze budu mat nejake silnejsie lieky, ze by mi to mohlo zabrat... ze merional mi zial zdvihnut nemozu, vzhladom na chudost.... tak neviem....

nelia
19. aug 2009

Dobré ránko 🙂
Adu a to akože keď je na recepte 2mg, tak Ti nemôžu dať 2x1mg? Potrebuješ nový recept? To sú zase zbytočné naťahovačky 😒 .. ešte, že máš tú dovolenku a môžeš si to obehať..
Sincer, tie lieky, čo bude brať Adulik, sú tuším na sliznicu maternice, nech sa dobre pripraví na prijatie embrya (lebo Adu už ide na KET) a ten Merional je na stimuláciu vaječníkov, takže to je niečo iné. No mudrujem tu a ja som ešte len pred IVF.. možno som napísala haluz 😕 😅

sincerity
19. aug 2009

ahojte babule 😉

nel... mozno je to tak, ja neviem.. 😅
ja som len zvedava co mi povedia ked tam my pojdeme na druhy pokus... nechce sa mi napchavat nejakym slabym merionalom a potom mat dve vajcia... a to bol mozno uspech, ved som nemusela mat aj nic...
najlepsie je ked mas predsa nejakych mrazenych, ked nahodou nevyjde ivf je to predsa len jednoduchsie ist na ket ako podstupovat opat tu celu proceduru....
nel ... tebe robili niekedy folikulometriu... ked si podstupila iui mali ste dost vajok? alebo ako to je?

nasa orsul uz asi vyrazila na dovolenku, ta sa ma 😎 😀

nelia
19. aug 2009

Ahoj Sincer 🙂.... no mne robili 2x IUI ešte v Gynfive s hormonálnou stimuláciou.. no brala som len nejaké tabletky (nie injekcie) a v oboch prípadoch som mala len jedno vajíčko. A 3.IUI mi robil už Pintér vo FC a to mi robili v prirodzenom cykle.. len robili folikulometriu, či rastie folikul a tak. Tú folikulometriu mi robili už x krát.. A ty mávaš normálne ovulku bez tabletiek, však? Lebo potom nechápem, prečo si tak slabo reagovala na tie injekcie.

sincerity
19. aug 2009

ja to tiez nechapem... mne vobec nic nebolo, ked som stimulovala... inokedy ovulaciu citim 😅
mavam ju, tak neviem.....

ivkaj
19. aug 2009

čaute ženy, já už zase ležím ve fakturách 😝

Nelia, napsala jsi to přesně ;o)

Sincer, ber to tak, že první kolo je vždycky zkušební. Dr. většinou předem neví jak tělo na hormony bude reagovat.
Ale pravdou je, že za úspěšné IVF se považuje i to, kde zůstanou nějací mražáčci.

nelia
19. aug 2009

Baby, ja som teraz celkom pozitívne naladená a verím tomu, že hneď 1.IVF vyjde.. tak dúfam, že mi ten optimizmus vydrží až do konca a že sa nesklamem 😔

ivkaj
19. aug 2009

Nelia, třeba budeš právě těch 30% kterým to vyjde napoprvé 😎

nelia
19. aug 2009

No tých 30% zas nie je tak málo, takže šanca je 😉 🙂
Dnes sme tu tuším len my 3.. Labu mala ísť k Dr. - čakáme pozitívne správičky 🙂 ... a naše dovolenkárky Lili a Adu majú asi iný program... A Orsulka sa už určite niekde trmáca v aute 🙂

nelia
19. aug 2009

Zabudla som na našu Lax... tá je asi zase v práci bez netu 😒

nelia
19. aug 2009

Haloooooooooooo, kde ste kto? 😕 😕 Ja si tu tuším dnes vypisujem sama 😠 ... radšej idem ďalej makať 😒

ivkaj
19. aug 2009

Nelia, já taky makám :-/

labutienka
20. aug 2009

Dobré ránko dievčatá 🙂
fíha, dnes som tu prvá..... 😕

včera som nikde nebola, lebo ma chytila príšerná migréna a tak som celý deň len preležala alebo prespala 😖
dnes idem k dr., pozrie sa na mňa, včera som pre istotu zavolala, že prídem, tak vám dám potom vedieť. zlý pocit nemám, len si chcem byť na istom 😉 že čo tam to moje dieťa stvára 😀
idem vás trochu počítať a poobede vám dám vedieť.
papa 🙂

adulik76
20. aug 2009

Ahojte, včera som vôbec nemala čas sa ozvať, maľovali sme 😀 ... a je vymaľované 😀 😀 😀 😀 😀, ale len kuchyňa a chodba. A potom sme to isté robili aj u mojej mamy - tiež potrebovala vymaľovať kuchyňu a chodbu.
Neli, popísala si to presne, tie lieky potrebujem len na sliznicu maternice. Dúfam, že nám KET vyjde, vlastne v to verím, lebo to určite budú dvaja chlapci, pre ktorých nemáme mená 😀 😀 😀 😀 . V sobotu sa chystáme opravovať tú našu strechu na chate, a to by sme neboli my, keby sa dačo nestalo. Včera volal náš majster, že mal ľahší infarkt a leží v nemocnici. Tak sa do toho Maťo pustí sám.

.... a už moc nemakajte, škodí to 😀

adulik76
20. aug 2009

ozaj, nemohli by ste mi dať fotky na ten e-disk, nech si ich stiahnem?

adulik76
20. aug 2009

kde steeeeeee??????????????

ivkaj
20. aug 2009

No na rozdíl od dovolenkářek se tady tvrdě maká 😝

labutienka
20. aug 2009

ahojte babulky ☹
takze mozem zacat odznova... som tam kde aj vy... ☹
bohuzial plod uz nemal odozvu.......................
je mi strasne......... priserne.........smutno......... ☹ ☹ ☹
caka ma kyret....
majte sa tu pekne, ked mi bude lepsie na dusicke, pridem znovu medzi vas 😔

ivkaj
20. aug 2009

Labu, je mi to strašně moc líto 😔 Drže se kočko!!!!

adulik76
20. aug 2009

labu, nenachádzam slová, ktoré by vyjadrili moje pocity, ale drž sa a my budeme s tebou

sincerity
20. aug 2009

Labu 😔 ... na toto snad neexistuju ziadne slova utechy.... ver tomu, ze nas to strasne mrzi, a v duchu sme s tebou.

Toto su take smutne spravy tu.... preco to proste zatial ziadnej nevyslo.... svet je nespravodlivy.....

Verim, ze budes silna a prekonas tu bolest. Myslime na Teba! Ozvi sa nam, akonahle to budes co i len trochu chciet, budeme cakat a ked budeme moct tak aspon virtualne pomozeme 😔

adulik76
20. aug 2009

sincer, čo ten e-disk, pokúsiš sa mi to tam hodiť?

sincerity
20. aug 2009

jeee adu, na to som ja uplne zabudla... urcite skusim a dam ti vediet, prepac

adulik76
21. aug 2009

dobré ránko, máme tu piatok a víkendík 🙂

ivkaj
21. aug 2009

Ahoojte, máme tu pátek ;o)

Už se těším na volno, i když pojedeme s mámou vybírat auto. To bude zážitek 😀

lilienka13
21. aug 2009

ahojte kočky ... tak v prvom rade je mi strasne luto co sa stalo labutienke ☹ 😢 ... drz sa dievcatko, presne viem, ako sa citis, ja som prezila to iste 😔 ... ale neboj sa, bude to casom dobre ... ako sa hovori - cas je najlepsi lekar a mam to potvrdene aj na sebe ... len teraz potrebujes to vsetko spracovat v sebe a hlavne sa s tym zmierit ...

ostatnym babulkam prajem pekny piatok, vlastne uz len pol dna a niektore ani tolko a maju vikendik ... 😉

neli: myslim na teba moja a silno, silno drzim palce, aby ti ta dobra nalada a pohoda vydrzala aj dalsich 9 mesiacov, ked budes v svojom brusku nosit vase vytuzene babatko ... 😉 😵

adulik: tak ty si fakt sikovna ako vcelicka, za jeden den vymalovat 2 byty, to uz hej ... 😉 😀 😀

lilienka13
21. aug 2009

orsulku som uz sice nestihla, ale aj tak jej prajem kraaaaasnu dovolenku, plnu zazitkov a dufam, ze sa im tam nieco zadari 😉 ... aj ked brala tie vlozky a tampony 😀 😀 😀

lilienka13
21. aug 2009

ivi: a komu idete vyberat auto? vam, ci mamke? ... ja sa v autach vobec nevyznam, ja som v tom typicka zenska 🙂 ... ja rozoznavam auta podla farby 😀 😀 😀

marmite
21. aug 2009

Ahojte babenky... 🙂

Labutienka - tak to je rana pod pas... Straaaasne mi je to luto. Preco sa to tak casto stava? To snad ani nie je pravda... Velmi som Ti priala aby to tentokrat uz vyslo... 😢 Nenachadzam slova... Prosim drz sa a nevzdavaj sa...

Inak nechava vas pozdravovat Martiska - baba este zo zaciatkov tejto temy, tak kto si ju pamata mozem povedat len tolko, ze caka zdraveho chlapceka.... Su v 22tt. Obcas si napiseme cez IP. Pamata si este na Ivkaj ako stavali domcek... 😀

Ja sa mam inak dobre, na smutne veci uz ani nepomyslim... 😉 Dnes sme boli doobeda v meste so sestrou a jej skolackou nakupovat veci do skoly a kedze nam zacal Agrac - strojarsky veltrh, tak je vsade milion ludi z celej SR. Cakala som, ze malinka bude spat, ale mozem cakat. Zalomila az tesne pred obedom, co sme boli uz len 100 m od nasho domu... Radost.. Takze este neobedovala...

Prajem vam vsetkym krasny vikend, hoci ma prsat, ale aspon budete oddychovat... 😉 pa paaa

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre