Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

sincerity
24. apr 2009

ahojte babule, prajem krasne rano.

adu, hlavne pokoj, presne ako pise orsul, je to uplne normalne, uvidis co bude, odpocivaj hlavne .... aj tak vysledok naozaj neovplyvnis... leda trosku pozitivnym myslenim 😉

orsul.... ja fakt nechapem kde sa v tebe berie taka sila po tom vsetkom co si prezila! Velmi ta obdivujem.

Utekam pomaly na autobus, skola vola....
Majte sa krasne. 😉

orsulka
autor
24. apr 2009

adu.....s radosťou...s radosťou...s radosťou 🙂 🙂 🙂

orsulka
autor
24. apr 2009

sincer.....aká zlatá, že ešte pred školou zaskočila....hihihihihih...tak si to dnes uži a nech ťa moc netrápia.... 🤐

orsulka
autor
24. apr 2009

tak ja neviem, ja som už taká a asi to už beriem aj ako moje poslanie tu a teraz na tejto matičke Zemičke 🙂))))))))))) ja neviem kde sa to berie......asi mi to dáva každy...každy jeden "ľud" s ktorým som....ved aj vy tu, povzbudzujete, držite palce a jednoducho ste so mnou.....no nemám sa snažiť, ked mám tolko podpory?????? 🙂 🙂 😉

ivkaj
24. apr 2009

Dobré poledne;o)

kdepak se všechny touláte?
Sincer ve škole, Neli má spoustu práce, Adu slpí za nás všechny a Orsul někde rozdává pozitivní energii;o)

Abych vyvětlila ty dvě potkanice;o) Pejska bych chtěla, ale bylo by to pro něj trápení. Odjedeme ráno a vracíme se večer, tak co by tam chudáček dělal 12h sám? Ale chtěla sem něco na mazlení, tak jsem nejdřív přemýšlela o ktečkovi (ale ten je spíš noční) a tak jsem se dopracovala k potkánkům;o)

Jo a výsledky genetiky budou až budou. Budu volat 18.5. jestli už jsou a pak si je ještě budeme muset jít vyslechnout osobně. Tak se uvidí jestli stihnu začít stimulku v květnu nebo až v červnu 😕

orsulka
autor
24. apr 2009

ivi...ahoj........tak som sa snažila rozdávať.. 😀 😀 😀 ....v práci........uuuuuuuuuuuuuuu......
ale tak na nasral riaditel!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a JA svojou pozitívnou energiou na neho plytvat nebudem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja som sa snažila, a to peknych par rokov.....teraz...... a furt nič, kaslem na to, lebo on len bere a bere a bere.......upír!!!!!!!!!
ja si ju budem nechávať pre ludi, ktoré vlastne o nu aj stoja.......

orsulka
autor
24. apr 2009

Dobrý deň. Nemáte náhodou tesnenie na vodovod? - pýta sa Fero v predajni.
- Nie, nemáme.
A nejaký iný kvalitný prsteň pre svokru nemáte?

😀 😀

nelia
24. apr 2009

Ahojte 😉
Orsulka 😀 😀 😀 .... inak mne sa strašne páčilo, čo ti tu ráno popísala, si fakt super žieňa a sme radi, že Ťa tu máme 🙂 Páči sa mi, že nestrácaš ten pozitívny prístup, ty budeš môj vzor, dobre? 😉 🙂
Adulik, hlavne pozitívne myslenie, ako to tu bolo ráno odprezentované.. lepšie ako Orsulka sa to napísať proste nedá.. Uvidíš, bude to dobré 😉

orsulka
autor
24. apr 2009

nelia...tak dobre zlatusik.....dám si ťa do poradovnika 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 budem tvoj vzor 😉 a bude mi ctou ...cmuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuk

nelia
24. apr 2009

Orsulka 😀 😀 😀
Idem ďalej makať ☹ ... pápá neskôr.. Ak by som sa už neukázala, pekný víkend všetkým 🙂 🙂 🙂

orsulka
autor
24. apr 2009

paaaaaaaaaaaaaaaaaa zlako melia........aj tebe pekny vik...🙂

ivkaj
24. apr 2009

Ahojte, dneska nějak nebyl čas 😒

Přeji vím krásný víkend plný sluníčka a pohody 😵

sincerity
25. apr 2009

ahojte kocky 🙂
tak vcera prisla schvalena ziadost! V pondelok to tam faxujeme a uvidime co dalej. 😉
Prajem krasny zvysok vikendu!

adulik76
25. apr 2009

Sincer, gratulujem, uvidíš, všetko pôjde už ako po masle 🙂

nelia
25. apr 2009

Sincer, to je perfektné.. takže v máji môžete šupnúť na to 😉 🙂
Ja idem vo štvrtok na krv na horm.profil (budem 20DC) a potom pôjdem ešte raz 2-3 DC, čo bude okolo 7.mája (keďže ovulka bola tento týždeň) a tiež môžem podať žiadosť 😵. Ale ako rátam tak rátam, pred júlom stimulku už asi nestihnem a keďže Ferticent má vtedy mesiac voľno, bude to najskôr v auguste... nevadí, aspoň načerpám energiu v lete zo slniečka 😵. A dúfam, že to už všetky budete mať brušká a budete mi dávať rady, čo a ako 😉

adulik76
26. apr 2009

neli, keby si tak mala pravdu, tak ťa budem zasýpať radami 🙂 a nielen teba

ivkaj
26. apr 2009

Ahojte, to je ale krásný víkend,c o?

Sincer, gratuluju ke schválení! Teď už jen aby byl hladký průběh a je to;o)

Adu, co ty, pořád si hraješ na šípkovou růženku? A vobec jak to, že si tak brzo ráno vzhůru? 😕

Nelia, no jestli se do toho kolotoče vrhneš po létě, tak to budeš odpočinutá a na podzim jsou prý stejně dobré výsledky jako na jaře. Aspoň tak mi to říikali v CARu😉

Tak já sejdu převléct do pracovního, do ruky motyčku a pak hrábě a budeme dávat do pořádku ten náš kousek půdy, který hodlámě proměnit v anglický trávník 😀

orsulka
autor
26. apr 2009

ahoj bambulky...vikend je skvely...včera som envedela čo skor, tolko toho bolo, ale v závere dna som stihla dve velke oslavy s dvomi tortami, tromi kávame, , večerou a par pohárikmi hruškovice 😀 😀 😀
večer mi prisla prekrásna mms, od mojej kamaratky z Konika z Heliosackej temicky, že sa jej narodila dcera...takže fakt super den!!!!!
dnes som už potreningu, drahy isiel na golf......cakam kedy dojde a dame si obed....
sincer....gratulujem, fajn, že už dorazila, a možte sa pustiť do "viťažneho"boja 😉

adulik?????????? ako srdco mojo??????? prechádzka v prirode bola????? nebola?????

ivi...ja ti momentálne závidím tu fyzickú namahu.....v takýto den, sa krásne okopkáva 🙂

adulik76
26. apr 2009

orsul, včera sme boli na chate, tak som bola trošku v lese 🙂

nelia
26. apr 2009

AJ ja som mala celkom fajn víkendík, len keby ten škaredý vietor nefúkal. Dnes sme boli pozrieť kamarátkinu 4-mesačnú malú aj s našim krstným synčekom, tak som mala taký "detičkovský" deň 😉 🙂

nelia
27. apr 2009

Dobré ránko 🙂
Halooooooooooo, kde ste kto????? 😕

dracekmracek
27. apr 2009

Ahoj kočičky moje 😵 tak zvracení už přešlo tak můžu mezi vás 😀

copak je tu nového 😵

jinak mám dvě kila dole,ve čtvrtek jedu do caru-naposledy.....

nelia
27. apr 2009

Ahooooooooj Dracek 😉
Ty sa pochváľ, ako sa darí? 9tt - pekne, pekne 🙂 🙂

dracekmracek
27. apr 2009

neli už docela dobře 🙂 pořád spím,nechce se mi nic dělat...moc nejím,spíš nemám na nic chuť,teda mám hlavně na citrony 😀

nelia
27. apr 2009

Tak pekne spinkaj, ale musíš aj papať, lebo maličké potrebuje vitaminky 😉 Som rada, že je všetko ako má byť 😀

adulik76
27. apr 2009

dobré ránko babulky.

no, ja som to nevydržala, skúsila som test ........ a nič 😒

dracekmracek
27. apr 2009

ädu a není náhodou brzy? 😕

ivkaj
27. apr 2009

Dobré ránko;o)

tak mě po včerejší práci bolí celý člověk 🙂

Adu, není to na testy moc brzo?

Katu, jsem ráda, že je u vás všchno v nejlepším pořádku. Jen tak dál.

No a já jdu zase tvořit nějaké hodnoty :-/

adulik76
27. apr 2009

no,.............nevydržala som to už

ivkaj
27. apr 2009

Adu, jak dlouho je to od tranferu?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre