Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

adulik76
21. sep 2009

dobré ránko,

............a ide sa do práce 😝

neli, tento cyklus určite nič neskúšam, ani dr. mi to neodporúčal, čakám na októbrovú mrchu.

nelia
21. sep 2009

Dobré ránko 🙂
Adu, tak príjemný pracovný týždeň po tak dlhej dobe... nezabudla si, ako sa pracuje?
Orsul, twinsky, aké bolo vinobranie???
Marmite, dík 😉

orsulka
autor
21. sep 2009

dobre ranko hviezdicky.....no vidiš Neli.....len pekne pockaj do utorku....!!!!!!!! presne mojej kamoske to takto ukazalo.....až po neviem kolkých hodinách....a má 5 mesačnu dcerku!!!!!!
ved to už bude zajtra..... 😉 😉

na vinobrani super....už poznam aj manžela sincer 🙂))))) že sympoš, a aj hrusku poplatil...prisli sice až neskor, lebo stavba, ale bolo fajne....🙂))))))) skoda, že len Katarinka nemohla prist.....

ani sme sa moc neopili....šaaaaaaak MIRI????????????????????? 🙂 🙂

nelia
21. sep 2009

Orsul, super... som na vás pyšná, že ste sa moc neopili 😉 😀 ... dúfam, že u Lax je všetko OK, keď nemohla prísť 😕 😕

orsulka
autor
21. sep 2009

nelia.....vsetko OK, ale nemala doma manžela, tak na neho cakala kym pride......a nejak nechodil, tak nechcela ist bez neho......tak to len preto..... 🙂

nelia
21. sep 2009

Tak to si ma ukľudnila 🙂. A čo vy, už ste zdraví?

adulik76
21. sep 2009

neli, je to v poriadku (to je odpoveď na IP) 😉

orsulka
autor
21. sep 2009

nelia....ja uaž som OK...Ferko este stale nie...sopli stale....kasle......aspon telpoty už nie su....

adu...ahoj

adulik76
21. sep 2009

babyyyyy, ja som dostala medailu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 za vernosť ozbrojeným silám 😎

nelia
21. sep 2009

Adulik, wou wou wou... gratulujem, sme na Teba pyšné 😀 😀 😀
Ja sa tu od rána napchávam zákuskami zo svatby 😝

orsulka
autor
21. sep 2009

adulik............blohoželááááááááááááááááááám....no takýto velký úspech...... ale Ty si to zaslužiš!!!! 🙂 🙂 🙂

nelia.......chuti, vsak????? ako bolo na tej svadbe, co ste boli?????? aj ste zabavali, alebo len boli zagratulovat????

adulik76
21. sep 2009

len si dajte, neli, a nech vám dvom - trom chutí 🙂

nelia
21. sep 2009

len sme boli blahoželať, ale obrad bol veľmi pekný a strašne dojímavý 😔

adulik76
21. sep 2009

to je pekné, ale teraz papaj a nakrm tie hladné krky, čo máš v sebe 😉

orsulka
autor
21. sep 2009

neli.....takže dalsi test už bol slnejsi????????? 🙂 🙂

adulik76
21. sep 2009

nemyslím, že neli robila ďalší test, ale som si istá, že jej to vyšlo 😵

nelia
21. sep 2009

Ďaľší test som veru nerobila.. už k nim začínam mať averziu 😝 ... a inak v sobotu mi volala sestrička, čo mi pichala injekcie pri stimulke, že sa ani neozývam, čo a ako... tak som jej povedala, že som testla a poriadne ma zdrbala, že je ešte skoro, mám vydržať do krvičky. Takže poslúcham a už netestujem 🙂
V kútiku duše fakt dúfam, že to vyšlo, lebo keby sa chcela mrcha cez utroš "pretlačiť", mala by som asi silnejšie bolesti na mrchu.. mám len také slabšie a len občas.

nelia
21. sep 2009

Dúfam, že to dlhé neúspešné obdobie v tejto témičke prelomím a vy ma postupne všetky budete nasledovať 😉 😅

orsulka
autor
21. sep 2009

😉 😉

adulik76
21. sep 2009

dúfam, že ja ťa budem nasledovať už o mesiac

orsulka
autor
21. sep 2009

predbežne musime zavriet firmu, aspon na urcitý čas.....neviem ci to bude tyžden, dva...alebo kolko.....ale inak to asi nepojde...... 😔 😔 😔
ja len dufam, že ju potom snad niekedy opat rozbehneme.......zajtra budem mudrejsia, ak bude niektorý z riaditelov ochotný povedať aka je situácia a co a ako dalej.....

nelia
21. sep 2009

Orsul, ty kokso, to je teda... 😒 😒 Je mi to ľúto 😔 ... a čo bude s NCHZ? Či nikto nič nevie? 😕

orsulka
autor
21. sep 2009

neli.............nemám ani šajn.....ani Ferko zatial nič nevravel...uvidim poobede doma, či bude mat nejake infosky a novinky......

este aj tento skur....štát.....ti nepomože vobec....
tak, že dohodnuť s dan. uradom, aby sme mohli DPH platit na splatky.....aby bolo aspon na nejake vyplaty....
tak oni nam na žiadost odpovedia do dvoch mesiacov!!!!!!!!! a ked nezaplatime, tak nam pojde 4% sankcia za omeskanie!!!!!!!! no krasne.....tak potom nechapem pre koho toto vlastne vunguje,...ked my teraz potrebujeme peniaze, a nie o dva mesiace.....
ked zaplatime DPH,. nebude na vyplaty.....
to je system, vsak??????????????????????

som z toho tak trochu na nervy, a hooodne rozladena.......akože fakt hooooooooooooodne!!!

nelia
21. sep 2009

Orsul, aj Ťa chápem... veď by si bola divná, keby si sa z toho tešila.. bohužiaľ žijeme v takejto republike, ktorá podporuje tých, čo to najmenej potrebujú.. a naopak.. proste "spravodlivosť" všade existuje 😒

orsulka
autor
21. sep 2009

HMMMMMMMMMMMMMMMM......ano........a chytá ma taka bezmocnosť, že až......asi najhorsi pocit na svete.....ked nemožes nijako pomoct, a len sa divaš.......
ale ok staci, nebudem tu roznasat taketo prihluple nalady........ale aj tak dik....

orsulka
autor
21. sep 2009

tak som vyzistila, že Ivkaj má dnes narodeniny .-))))))

IVI...vsetko najlepsie 🙂))))))) 🙂 😉

nelia
21. sep 2009

Orsul, to si kde zistila???? Ja vidím v kalendári Matouš-a 😕 😕 ... žeby nám sem pod nickom "ivkaj" písal Matouš??? Na stretku nevyzerala ako chlap 😕 😕 😀 😀

nelia
21. sep 2009

ježiši, ja ťapa neviem čítať... že narodeniny... tak IVKA všetko najlepšie.. ona to v tom Turecku určite pekne oslávi...

nelia
21. sep 2009

Ja som jak mimo... neviem ani čítať... 😒 😎 😎

orsulka
autor
21. sep 2009

neli...v pohode........ 🙂 🙂 nakoniec aj tak sme sa dostali k jadru veci .-))))

mne to vsvieti na facebook- u, že má dnes narodeniny..... 😀 😀 tak potom som muuudra .-)

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre