Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

adulik76
23. sep 2009

Stany sa budú stavať v závislosti od množstva alkoholu v krvi 😀 😀 😀

orsulka
autor
23. sep 2009

......................ta to nepostavim ☹ ☹ ☹ ☹ prespim aj pod širákom teda....... 😀

adulik76
23. sep 2009

a kdeže máme neli? čo sa v tom labáku fakt zbláznili??? 😕

nelia
23. sep 2009

Baby, ešte furt ništ... ešte počkám do jednej a potom zavolám zas.. ale bude to negat., lebo špiním teda hodne ☹

adulik76
23. sep 2009

ešte neskladaj zbrane, ešte stále nemáš výsledok

orsulka
autor
23. sep 2009

NELI....moja kamoska, co caka teraz po IVF dovjičky, spinila do 10 tt....!!!!!!!!! a stale su tam dvaja .-)))

aspon ,že si sa ozvala, lebo už som si zacala domyslavat kadejake vysvetlivky.......
ako napr. že už niekde strielas sampus bez nás..... 😉 😉 😉

nelia
23. sep 2009

Orsul, bez vás???? To by som si nedovolila!!!! 😉 🙂 🙂

nelia
23. sep 2009

Adu, ja ani nemám akú zbraň položiť, ja nerobím v armáde 😀 😀 ... ale nie, srandujem, až teraz som si uvedomila ten súvis Adu vs. zbrane 😉 😀

adulik76
23. sep 2009

no, v to dúfam, že nás z osláv nevynecháš 😉

orsulka
autor
23. sep 2009

😀 😀 😀 😀 som sa pobavila.....dobre Neli !!! 😀 😀 😀

adulik76
23. sep 2009

ha ha ha - to sa vám teda smeje, čoooooo?

orsulka
autor
23. sep 2009

čo čo čo?????????????? ved ja som sa na nelinke!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😉 😉 😉

adulik76
23. sep 2009

dnes idem k zubárovi bojim-bojim

orsulka
autor
23. sep 2009

ja so mala ist v pondelok......ale musim rano do prace.....sef ma narodky a pridu navstevy......tak som to musela odložiť o tyzden...no fasa....no fasa......ale nevadi.....
ale ten CAR- nerusim......to sa zas vrati kolegyne z očneho a bude obsluhovat navstevy ona.....ak teda po obede nejake pridu.....

adu....co ti budu robit?????????????????????????? sa neboj...to nic nie je.... 😉

adulik76
23. sep 2009

idem len na preventívku, ale viem o 3 kazoch minimálne 😝

orsulka
autor
23. sep 2009

adu............to sa len zaplombuje pripadne preplombuje.....a to neboli 🙂

orsulka
autor
23. sep 2009

ty kokso...s tou krvou ma už se.....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nelia
23. sep 2009

Adu, z Teba si srandu robiť nemôžeme, lebo ty máš tie zbrane 😉
Aj ja sa musím objednať k zubárovi, ale stále to iba odkladám a odkladám...

Práve mi volala sestrička. Výsledky budú až ZAJTRA na obed!!!!! ☹ ☹ ☹ Mňa už z toho porazí!!! Že kvôli tomu volala aj do Blavy.. nechápem, čo s tým robia??? No kašlať na to, tak ešte jeden deň vydržím... len keby to špinenie ustalo. Aj sestrička mi hovorí, že to ešte nemusí nič znamenať... no ale... 😒 😒 😒

adulik76
23. sep 2009

tak by som im fakt pekne povedala, človeka tu napínajú už dva dni. Dementi.

..ja sa bojím vŕtania 😝

orsulka
autor
23. sep 2009

to je sila!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ale verim, že takto čakať sa oplati....................booooooooooooože....tak tomu verim!!!!!!!!!!!!!!!!!

nelia
23. sep 2009

Aj ja by som tomu chcela veriť 😔

adulik76
23. sep 2009

aj ja to mu verím, trocha aj sebecky sa chcem podporiť pred KET-om, že to môže vyjsť.

orsulka
autor
23. sep 2009

tak ja teraz neviem ani čo napisať..... určite mas Adulik pravdu, že je to aj pre nas obrovska vzpruha.....!!!!!!!

neli.....a tebe zlato sak neviem.....ako sa už ma človek presvedčit, že to bude pozitivne..... ked tamtí si takto davaju na čas......
fakt asi len tym, že to spinenie ozaj nič neznamená.... ako som ti pisala o tej znamej....a vsetko je OK... 😉

nelia
23. sep 2009

Orsul, to je v pohode, nemusíte ma o ničom presviedčať... proste bude čo bude... fakt som si vedomá toho, že aj napriek špineniu to môže byť pozit., ale vysvetli to mojej psychike 😝 😎 .. no už som sa trocha ukľudnila.. možno preto, že ešte mám čas dúfať... ja neviem.. som divná, však?
Ja som veľmi vďačná za to, že ste tu a takto ma podporujete.. a Adu, vôbec to nie je sebecké... a ja by som vám inak fakt veľmi rada šla príkladom 😉 😅

orsulka
autor
23. sep 2009

nelia.................ved prave, že ja presne viem akko sa citiš......a j ako pracuje podvedomie a bije sa to :veriť a dufať.....so strachom, že ked čo ked nie........ ja fakt neviem ako sa to da ovplyvnit, lebo ja toto neviem....niekedy sama seba viem pekne zhaluziť 😀 😀 😀

a vobec NIE SI DIVNA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

adulik76
23. sep 2009

určite nie si divná a myslím, že všetky v takejto situácii reagujeme rovnako.

orsulka
autor
23. sep 2009

.presne tak, ved nám predsa ide o dôležitu vec.....

adulik76
23. sep 2009

zubár sa mi bliíííížiiiii

orsulka
autor
23. sep 2009

aj asom chcela zdrhnut skor do obchodu...a v tom vo dverách sef!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! uff.......štasticko, že som čakala pat minut........

nelia
23. sep 2009

Adu, tak sa drž... keď, tak aspoň zubárskeho kresla 😀 😀
Orsul, tomu sa hovorí šťastie... môj šéf tu dnes síce nie je, ale aj tak nemôžem zdrhnúť skôr ako o 16,00 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre