Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

sincerity
2. okt 2009

ahojte babule 😉

volala som s nel..... dnes bola opat na sone a doktor tam videl DVA plodove vacky.... jeden je sice o nieco nizsie... /mozno ze preto to krvacanie/ ale je tam!!!! Tak si predstavte.... Nel pustia najskor domov v pondelok.... uvidi sa... Vsetky vas pekne pozdravuje 😉

ivkaj
2. okt 2009

Uááááááááááááá, tak to to je hodně dobrá zpráva. Ta ne?

sincerity
2. okt 2009

Ta ano!!!! 😀

nelia
2. okt 2009

Ta, ahojte baby... (píše Nelin manžel)
Ta, to še tu nejak začalo množiť....Boha.... keď mi to Neli povedala do telefónu tak som skoro padol na hubu. 😀
Takto še hrať na schovávačku 4 dni, tak to je neco..... Ta, nech.... ale šme ich odhalili

Nelka je v poho... pravdepodobne pôjdu domenko v pondelok, ale ešte uvidíme čo povie dottore. A nemajte boja, do roboty ju nepustím 😠!!!
Ďakujem Vám, že jej voláte, píšete sms a držíte nám palce....

Držte sa... papá

laxity
3. okt 2009

prijemnú sobotku prajem 🙂

Ta musia vás trošku ponapínať 🙂 dve šťastíčka naraz úžasný pocit 🙂

Keď príde domeno nech len pekne oddychuje, to bude určite potrebovať najviac.

Pozdravujeme moc Nelku a aj drobčekov 🙂

Pracujte dnes je sobota a my sa so sestrou ideme svadbiť 😀 😀 😀

orsulka
autor
3. okt 2009

ta ja som tušila, že mám zapnut s sobotu tento net!!! hihiihihih..........

no skveleeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!

gratulujem Laci a Nel.... 🙂 🙂

dnes som zorganizovala konečne trening, ktorý aj tak nebol, lebo nebola volna telocvicna...hihihihihih......nejak som zabudla volať skolnicke, že konečne dojdeme.....tak zas o týžden.....
takže varim polievku a este niečo budem ,ale neviem, že čo.....

tak zatial krasny vik...pa

adulik76
4. okt 2009

tak som sa dočítala..... supeeeeer, nelinka, len tak ďalej 🙂

orsulka
autor
4. okt 2009

ahoj ahoj...tak aj ja už som hore.......celu noc boli čudne sny.....ešte si ich musim prebrať......plačem kvoli izbovej kvetinke o ktoru sa staram 6 rokov, a tu mi niekto rozoberie a rozpredá...!!!!! je to normálne???? na čo to kurnik poukazuje???? iank bola to moja velmi velmidobra priatelka, a tej to vobec nebolo luto, že to urobila.....
😉

dnes mama slavnostný obed na meninky Františkov...tak ideme so svokrovcami niekam von.....
vsetky ppozdravujem aj rodinku NELIOVCOV!!!!! 🙂 🙂

ivkaj
4. okt 2009

Jéé, i nás se bude slavit. Tchán je taky František ;o)

Adu, jak to že jsi tak brzo vzhůru?!?

Neli Laco, dávejte na sebe moc pozor a hlavně ať už se ta vaše štěstí umoudří a pustí mamku odpočívat domů 😵

lilienka13
4. okt 2009

neli: supeeeeeeeeeeeeeer ... 😵 ... ja som to vedela, ze to dokazete, modlila som sa za vas a verim, ze to pomohlo 😵 ... tak sa len pekne drzkaj, opatruj sa a nechaj sa rozmaznavat najblizsich 9 mesiacov 😉 ... urcite si to zasluzis

lilienka13
4. okt 2009

a ked sme uz pri tych snoch, tak ja som dnes v noci priamo v sne aj plakala - snivalo sa mi, ze zomrel moj muzicek 😔 😢 ... ale utesujem sa tym, ze sa hovori, ze ked sa ti o niekom sniva, ze zomrel, tak bude dlho zit 🙂 ... len mam proste z toho este stale blby pocit ... no a mozno to malo znamenat aj to, ze som dnes dostala mrchu 😔 😝 ... no co uz ... ide sa dalej

lilienka13
4. okt 2009

ja si pockam s vami na ten oktober 😉

lilienka13
4. okt 2009

verite na vypocty od Jonasa? a je mozne, ze ked mi vysli podla neho plodne dni, par dni pred mrchou, ze sa to mohlo podarit, len este medzitym to tej mrche este nedoslo a prisla 😀

orsulka
autor
4. okt 2009

lilienka...tak sme si v sne poplakali obe 🙂)))))))))
ja som prisla jednoducho na to, že ja sa zbytočne trápim kvoli veciam, ktoré za to asi ani nestoja...resp. stoja, ale nie zataky smutok ako preživam ja.......

lilienka...od Jonasa som mala vypocet...ja som sa nim riadila cely rok...a nič....hmmmmmm.....takže ja pri nom nebudem pozitivne naladená....

adulik76
5. okt 2009

dobré ránko,

lili, ja som tiež mala výpočet od jonáša a nič.....

ivkaj
5. okt 2009

Dobré ráno ;o)

Lili, mě se dokonce některé plodné dny potkaly i s těmi "plodnými" podle Jonáše a taky nic.

Máme nějaké nové zprávy o Neli?

Adu, normálně jsem přemýšlela ao té vaší zákonem dané dlouhé dovlené (to víš, po dovolenkový šok) a měli by to tak mít všichni😉 Aspoň by pak na nikoho nekoukali skrz prsty, že je dlouho doma 😎

Orsul, co ty a práce? Doufám, že to bde co nejdřív lepší!

Sincer, jak jde vlastně stavba?

adulik76
5. okt 2009

Neli by mala ísť dnes domov, ak bude všetko v poriadku. A ja si myslím, že bude všetko v poriadku 😵

orsulka
autor
5. okt 2009

ahojte...tak ja tak trochu nestiham...ale aspon nakuknem.....

no ja a praca..............este sa držime a pritlacili sme najvacsieho dlžnika, aby nam aspon niečo zaplatil....určite pojdeme nez premii, aby sa co najviac setrilo.....
momentálne pripravujem podklady na vyplaty a na schválenie...a tak uvidime, čo povie nase "vedenie"....

dnes idem o 13-tej k zubarke na odstranenie kamena zubneho......

a inak nic nove....

aj ja verim, že Neli už bude od dnes oddychovat domka... 😉

adulik76
5. okt 2009

kde sa všetky túlate????

ja síce tiež nemám momentálne moc času, ale občas nakuknem a som tu samučká 😕

orsulka
autor
5. okt 2009

ta ja fakturujem a predfakturujem o dusu..... 😠 😠

nelia
5. okt 2009

Čaute babule 🙂 🙂 🙂
Konečne ma pustili z nemocnice... ráno mi Dr. robil ultrazvuk, jeden plodový vačok sa stráca, ale druhý rastie, má 6mm, no srdiečko ešte nebolo vidno. Mám sa ukázať o 10 dní a zatiaľ mám oddychovať, ležať a ležať 😒
Chýbali ste mi babuľky moje... mimochodom ďakujem moc moc za povzbudzovanie cez telefón, ste moje zlatíčka 😉 🙂
Idem dočítať, čo ste tu za ten čas popísali...

sisidani
5. okt 2009

Neli, pořád na Tebe myslíme i s Eliškou a držíme pěstičky, jsem ráda, že jsi vpořádku 😉 .
No nic my pádíme ven dokud tam svítí sluníčko, jo a dneska slavíme první svátek a Eli začala dělat ano ano hlavičkou.

orsulka
autor
5. okt 2009

tak vitaj spat medzi nami na koniku Nelinka....aj s drobčekmi......
stráca - nestráca, budem používať stale množne čislo!!! 🙂 😉 😉
ja som taká šťastná za Vas.... 🙂 🙂

ja som spat od zubarky....lahsia o 450 korun slovenskych..... 😀 😀 ale dobre...dobre...dobre....

adulik76
5. okt 2009

nič moc sme tu nepísali, len sme ťa ohovárali 😀

... neli, som rada, že si domka, aj jedno bábenko keď sa uchytí a donosí, bude super. Boli by lepšie dve, ale keď je to tak, nech je aj jedno, len nech je zdravučké

orsulka
autor
5. okt 2009

sisi.....ano ano ano 😀 😀 teraz bude s tebou vo vsetkom suhlasit 🙂))))

a sak sme tu NELI až tak neohovarali......či?????

😀 😀 😀 😀

nelia
5. okt 2009

Baby, boli ste veľmi zlaté, ako ste mi tu držali palce... v dobrom ma môžete ohovárať vždy 😉 😀
Dnes som presne 6tt, takže to je určite ešte skoro na srdiečko, tak pevne verím, že sa budúci týždeň objaví 😔
Idem ďalej ležkať, ale sem-tam nakuknem.
Sisi, dík, že aj vy s Eliškou na mňa myslíte... malá je fakt krásna a som veľmi rada, že vám robí toľkú radosť 🙂

ivkaj
5. okt 2009

Nelia, tak tě doma vítám;o) Doufám, že Laco tě bude pořádně opečovávat a ty se taky šetři 😉
A jak už psala Adu, i jedno ale dobře uchycené, zdravé a hlavně donošené bude úžasné 😵

Orsul,tolik za zubaře? 😲

Adu, co ta tvoje medajle? ;o)

laxity
5. okt 2009

ahojte

Nel...ahoj vítam ťa doma...tak ako píše Ivkaj nech ťa Laci starostlivo obskakuje 🙂

a tak ako píše Adu i keď bude jedno, určite budete vďační aj zato, hlavne nech je dobre uchytené a zdravučké 😉

dúfam, že ťa aspoň odomňa niekto pozdravoval, bo som prízvukovala 😀

oddychuj

Ivkaj...to je dosť málo čo nechať toľko u zubára 🙂

No a ja dnes u doktorky endokrinologičky som nedopadlo moc dobre. Uzlík, ktorý mám sa zväčšil o 7mm, budú mi to sledovať, nedá sa s tým teraz aj tak nič robiť, ale skor či neskôr po pôrode mi to budú operovať. Tak snáď sa uzlík spomalí a nebude robiť teraz neplechu... ☹

bobik77
5. okt 2009

ahojte dievčatá, nemáte náhodou niektorá skúsenosti s asistovaným hachingom? Či to pomôže, alebo sú to vyhodené peniaze?

nelia
5. okt 2009

Ivka, Lax, zatiaľ sa manželík vzorne stará... práve mi varí večeru 😀
Lax, jasné, baby ma od Teba pozdravovali, nič sa neboj... dík aj Tebe za držanie palcov 😉 Dúfam veru, že ten uzlík Ti nebude spôsobovať zbytočné problémy.. držím palce 🙂
Bobik, ja s tým skúsenosti nemám, takže neviem poradiť 😒 .. sorry

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre