Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

nelia
29. apr 2009

Orsulka, to teda verím, že to nie je nič príjemné 😒 ... tá kríza mi už lezie na nervy!!! 😠 Aj ja sa možno neskôr ukážem.. pá 😉

sincerity
29. apr 2009

ahojte babule 😉
lilenka... velmi nas to mrzi vsetky, 😉 zelam vela sil a psychickej pohody... na to sa fakt neda nic napisat 😔
adu.... pozdravujeme, a drz sa kocka!
orsul... tak to si mala vcera den! Ale mame o par prispevkov viac! 😉
do car idem 6. maja, dovtedy ze netreba, mali by robit ultrazvuk, dalej neviem ako to chodi....

dracekmracek
29. apr 2009

lilienko to snad ne 😔 mrzí mě to kočičko 😔 můžu nějak pomoct?co se stalo 😢 i když chápu že o tom nechceš mluvit 😔 jsem s tebou 😔

orsulka
autor
29. apr 2009

dracek...sia kočka.....ale pekne meniš tie profilove fotečky 😀 jedna krajsia od druhej....
no to ide, ked si niekto može vyberať..... 😉

ivkaj
29. apr 2009

Ahojte, já dneska nějak nestíhám :-/

Lili, ani nevím co napsat snad jen, drž se !!!!!! A když budeš potřebovat podporu, cokoliv, tak nezapomen, že jsme tady!

Adu, kdepak se nám touláš? At se deje co se deje,tak tě podpoříme, neboj!!!

Orsul a před tebou smekám, vždycky najdeš ta správná slova. jak ty to děláš :-O

Sincer, tak to je super, že už máte termín😉 No když bude všcehno na ultrazvuku v pořádku, tak by ti měli asi rozepsat stimulační protokol, asi by ti měli dát instrukce jak to píchat a pak už jen čekat na mrchu. Neboj, to půjde 😵

Katus, no já se nestačím divit jaký ty už máš pupík. Doufám, že ho pořádně hladíš 😉

sincerity
29. apr 2009

ahojte
ivkaj.... no mne dr vravel, ze si to pichat sama nebudem... 😅 ja neviem fakt kto mi to bude pichat.... no som strasne zvedava, jak to cele dopadne.... vobec si to este nepripustam... ved za nejake dva - tri tyzdne zacneme ten kolotoc, sa mi to nechce verit...

orsulka
autor
29. apr 2009

sincer...no jo...ale taky radostný kolotoč plný očakávaní...!!!!!! inak som zvedava čo ti to daju, ked si to nemas sama pichat........ 😉

ivkaj...no a čo ty??? ako pokracujes???? o sebe nič nepises...... 😕 😕 aj ty by si už mala coskoro zacat ak sa nemylim....hmmmmm ?????

sincerity
29. apr 2009

orsul... no ja uz viem ake lieky budem mat... mne to nema kto pichat a ze to sa nepicha do brucha... a pero ze mi nedaju, tak neviem... vsetci si pichali sami 😔

orsulka
autor
29. apr 2009

a vieš mi napisať ake su to lieky??????? či to vobec poznam?????

sincerity
29. apr 2009

merional inj 75 IU ... 50 amp
cetrotide inj 0,25 mg ... 7 amp
pregnyl inj 5000 IU .... 1 balenie
utrogestan drg.... 3 balenia

ivkaj
29. apr 2009

Sincer, to je zvláštní, mě se ptali jestli si budu chtít připlatit za pera. 😕

Orsul, mi máme stimulku ještě hodně daleko 😒 Nejdřív musíem mít hotovou genetiku, tam si budu za dav týdny volat jestli jsou výsledky. Pak si je musíme osobně vyslechnout a podle výsledků se objednat do CARu. No a pak už jen doufat, že to všechno stihneme do konce května aby sme nemuseli čekat na dalěí mrchu 😕

sincerity
29. apr 2009

ivkaj... to by som si ja rada priplatila za pero.... len aby som nikde nemusela chodit a niekoho prosit aby mi to pichal...

orsulka
autor
29. apr 2009

sincer ....ale vsetky lieky co si napisala si baby pichaju same......okrem pregnylu...ten sa picha do svalu, mne vždy teda do zadku.....a je to posledna injekcia, ktora ulahci uvolnovanie vajicok a picha sa 36 hod. pred odberom vajicok....
ten pregny mi vždy picha kamoska sestricka, alebo ti ho pichnu na pohotovosti....

ivi...tak len veriť že gentika bude uplne ,že v poriadku a jednoducho sa hned budete moct objednat do CAR-u...a inak kam planujes chodit?????

sincerity
29. apr 2009

lilenka.... az teraz som si vsimla... ze som tam dala zleho gulateho... mal to byt ten vedla samozrejme... islo len o "preklep" velmi ma to mrzi ☹

sincerity
29. apr 2009

orsul... tak potom neviem co tym myslel... ved sa ho na to este spytam, ved nemozem tam tolko razy chodit... 😅

orsulka
autor
29. apr 2009

sincer....určite ti to potom presne vysvetlia, takže žiadne strachy...bude to ok...len už aby si začala...tešim sa, ako budeš napredovať!!! hihihihihihih

zlatička moje pracovnite - včeličky....
idem domkov...navariť a poobede s kamoškami a ich ratolestami na kafičko...
prajek krasny zvysok dnička....

adulik.........🙂))))
lilienka......: 🙂))))))))

pa dievčatkááááááá

ivkaj
29. apr 2009

Orsul, no do CARu "chodíme" už od lonského září. Nejdřív nám vyšla špatná imunologie, pak díky spermiu doporučili ISCI (to byl leden), pak jsem měla tu cystu (co nakonec zjistili že vlastně nevadí) no a jaksi zapomněli na tu genetiku.
A čistě teoreticky, kdyby šlo všechno hladce, tak už sem mohla být tak v šestém měsíci. Ale takhle to počítat, tak se z toho asi za chvilku zbláááááááááááááááááááááznííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííím 😝

Sincer, klidně si všechny dotazy napiš na papír (a hlavně ho nezapomen vzít do CARu sebou) 😉

Tak já mám pro dnešek dost práce. Mám ještě další príma zábavu, nakoupit na víkend pro šest lidí. Přijedou mi rodiče a prarodiče občíhnout baráček 😅

sisidani
29. apr 2009

Ahojky všem 🙂 , tak se hlásím po delší době, před chvílí jsem přidala pár foteček do alba, příště přidám víc. Nemám moc času, malá ještě nespí, nějak se jí dneska nechce. Minulý týden jsme byly na prvním píchanci hexavakcíny a příští týden jdeme na prevenar. Vážíme už 6,69kg no rosteme jako z vody. Tento týden je abnormáně protivná, asi nám lezou zuby. Už si krásně povídá, nejlépe s oběma ručičkama vraženýma v pusince a nahlas se směje, no zkrátka je to naše zlatíčko, a právě teď se na mě směje. Ráda se hraje s hrazdičkou a kolotočem.
Omlouvám se ale nějak nemám čas vás dočítat, malá potřebuje mou pozornost a když se nevěnuju malé tak dělám ty normální domácí práce( žehlení, vaření, praní, úklid atd.).
Mějte se moc hezky a držím všem pěstičky aby tady bylo spousta těhulek. 😉
Prskám miminkovské bacílky.

dracekmracek
29. apr 2009

Kočičky moje celý den myslím na lilienku ☹ je mi jí moc líto...je mi líto každé holky které se to stane....ale když je to jedna z nás....tak jí aspoň na dálku posílám moc sil 🤐

ivkaj hladím hladím 🙂

zítra nás čeká poslední návštěva caru,tak jsem zvědavá jak to ustojím 😔

nelia
29. apr 2009

Baby, ja vás bohužiaľ takto zanedbávam.. no o nejaké 2 týždne by už mal ten kolotoč v robote trocha poľaviť, tak dúfam, že na vás budem mať viac času 😔
Zajtra ráno idem na chlamýdie a horm.profil, lebo budem 20DC... potom pôjdem ešte 2-3DC a môžem podať žiadosť aj ja 🙂 🙂 🙂
Dracek, aj ja moc myslím na Lilienku, tak ma to mrzí ☹ ... dúfam, že sa dá dokopy a čoskoro sa nám ozve a bude sa o miminko pokúšať ďalej 😔
Adulik, kdeeeeeee siiiiiiiii??? Čo je s Tebou??? Začínam si o Teba robiť starosti... dúfam, že je všetko v poriadku 😔
Sincer, na tie injekcie som aj ja zvedavá.. tiež nemám chuť niekam chodiť si ich dať pichať 😒 .. teta je síce sestrička, ale nechcem ju do toho nejak pliesť.. nechcem to každému vešať na nos. Takže som zvedavá, čo Ti na to Dr. povie 😕
Orsulka moja, dúfam, že si si kávičku užila 😉
Ivkaj neboj, ten čas rýchlo utečie a budeme v tom kolotoči aj my 😉 😀

nelia
29. apr 2009

Jaj zabudla som pozdraviť Sisi... ste veľmi zlaté... len tak ďalej a držte sa 😉 🙂 🙂

adulik76
30. apr 2009

Dobré ránko vám prajem 🙂

lili, srdiečko, to mi je fakt hrozne moc ľúto a niet takých slov, ktoré by vyjadrili to, ako s tebou cítim, drž sa, hlavu hore a nabudúce to vyjde, uvidíš.

mrknite na album.....

orsulka
autor
30. apr 2009

tak dnes super ranečko 🙂))))))))) ahoj adulik.........krásne fotečky...krásny vysledok.....jednoducho náááááááááááááááááááááááááááádhera prenáááááááááádherna....!!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

orsulka
autor
30. apr 2009

🙂 🙂 tak kááápni božskou....testovala si dnes rano?????? alebo?????? 😉

adulik76
30. apr 2009

Už dva dni som vyvaľovala oči na testy, bolo to tam slabulinko vidno, ale bolo to tam. Tak som nechcela vás zbytočne plašiť a čušala som ako voš pod chrastou. Bolo to fakt ťažké. A včera, keď som si prečítala o Lili, tak som to tam nechcela vôbec dávať, ona smúti a ja sa radujem. Bolo by mi to blbé. No a dnes, keď už čiarka bola silnejšia, tak som nabrala odvahu a šupla to do albumu. Ešte pôjdem na krv (asi v pondelok alebo v utorok) a dúfam, že to dopadne dobre. 🙂

sincerity
30. apr 2009

Ahojte babule 😉

adu ONA TAM JE!!!!!! strasne sa tesime! 😉

adulik76
30. apr 2009

Ja sa teším tak opatrne 😉

sincerity
30. apr 2009

jasne ze to dopadne dobre! Chapeme ze ti to bolo blbe, ja som v kutiku duse aj myslela, ze to tak je... To co sa stalo lilenke nas uplne dorazilo z cista jasna, je to fakt smutne, na koniku je takych pripadov vela, ale vela je aj takych ktore nam dodavaju silu... dufame ze ty budes patrit medzi ne!

adulik76
30. apr 2009

Budem sa snažiť 🙂

orsulka
autor
30. apr 2009

adu.....bolo uplne jasne že sa niečo deje, ked nás neprideš po ranu pozdraviť!!!! 😀
a boli len dve možnosti.................ANO..... alebo...NIE...............
ani nevieš ako si ma potešila...... 😀
aj ked na druhej strane uprimne povedane, trochu žiarlim v tom dobrom zmysle.... 🙂 veď ty vieš ako to myslim........ 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre