Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

orsulka
autor
3. nov 2009

minka...no tak pokial už más s nou skusenosti...tak nech sa páááááci 😀 😀 😀

noe.....vieš. ked ja už som mala takýchto "plodných" rokov...ajajáááááááááááááááááááááááj !!!!!!! 😉 😉

adulik76
3. nov 2009

Minka, a ako sa volá tá veštica a kde sa nachádza?

minka051
3. nov 2009

Orsul ale raz musíš mať jeden ten pravý rok na mimi 🙂 🙂

A teraz momentálne nad čím rozmýšlaš? Ja som to po tých nezdaroch chcela vzdať ale skúsím ešte raz 🙂

Nie už IVF to njde ale tú druhú cestu..

nelia
3. nov 2009

Orsul a čo keď bude ten budúci ozaj plodný? TA NE???? A prinajhoršom budeme môcť na Chvojnici zase piť 😉 😀
Mne to veštkyňa povedala ešte pradávno... to bolo už asi aj pred 10 rokmi.. teraz sa k nej bojím ísť.. vlastne nie, že bojím, ale nevidím dôvod... veď čo má prísť, to príde aj bez toho, aby som o tom vopred vedela.

nelia
3. nov 2009

Minka a tá druhá cesta je čo?

laxity
3. nov 2009

čaute babenky

vidím, že píšete vo veľkom aj o FC, uff neviem o čo tam ide, ale ako písala sincer, čo povedali mne, že mám endometriózu, že už prirodzene neotehotniem, že nie je šanca v takomto prípade, že mám ísť rovno na umelé. Keď nám to doktor povedal, skoro som sa zrútila, ale drahý ma našťastie podržal a nasadil mi liečbu o ktorej spomínala aj noe a bábatko je na ceste...dúfam, že to aj dobojujeme do konca. Môj gynekológ mi povedal nedávno na rovinu, že žiadnu hroznú endometriózu som nemala, že to sa hneď vypálilo pri laparke a že tie centrá potrebujú zarábať...tak som to hneď pochopila, ale to je tiež len môj názor.

noe ...ahoj a nebola si náhodou v Ba na Polkrovej 4?

laxity
3. nov 2009

...som zabudla, ako krásne nám sneži...aj vy sa tak tešíte? 😀

orsulka
autor
3. nov 2009

LAX.....sneží???????????????????, kde??????????????????????????????????????????????,

Minka...tak momentálne rozmyslam na d tym, že mám kopec prace a neviem ešte ako to vsetko stihnem, ale stinhme to....a to v pohode.....

potom, že kde by som už konečne kupila poriadnu novu postel do spalne, lebo mi kvoli nej stoji stavana skrina a komoda!!!!! 😉 😉

Minka...tak už napis dievčatám, tu tvoju druhu cestu......už sa pytali asi 10x ...🙂)))))))) a ty nist.... 😉

laxity
3. nov 2009

Orsul...no tu u nás 😀 😀 😀

nelia
3. nov 2009

Lax, ahoj 🙂... včera som kukala Tvoje fotky na FC a sú fakt krásne.. máš úžasné tehu bruško 😅
Aj u nás krásne sneží... teším, teším 🙂 🙂 🙂
No Minka je taká tajnostkárka... 😠 😠 😠 .... 😉 🙂 🙂
Noe a kde je to v tej BA? A koľko sa za to platí? A sú tam aj cez víkendy? Keď to pomohlo Lax, možno by som to aj skúsila 😕

noemarta
3. nov 2009

anooo Minka, napis tu druhu cestu!!!!
Lax ahoj, nie bola som na Sevcenkovej v BA. takze Lax ty si tiez uzivala tieto pripravky?? ja len co viem od Sincer, ze v podstate u teba zabralo nemysliet na tuto temu a zaverat sa na nieco uplne ine. Drzim vam strasne palce nech vam to dobre vsetko dopadne!!! inac ked ti mam pravdu povedat, ja ked som sa dozvedela ze cakate, Sincer sa mi to bala povedat, neviem preco, ze ako to zoberiem, tak pre mna ste vy boli znovu take nastartovanie sa, ze to urcite dokazeme aj my ! takze ja som sa momentalne zamerala na ocistu svojho tela a vyliecenie mojho zapalu v tele.
Orsul, ale ako pise Nel, raz musi byt pre kazdu jednu z nas plodny rok !!

minka051
3. nov 2009

tak Vám to napíšem

Tak tá moja druhá cesta teda po dvoch nezdarených IVF a potom čo povedal doktor že to už ani nepôjde poradil ísť na darované vajíčka alebo emryjká.. Tak vajíčka po rozhodnutí s polovičkou chceme a ideme na to. Odporučil nás doktor ale do Brna do Repromedy lebo u nás na slov.by som sa ani za 2 roky nedočkala darkyne. A tam je čakačka 2-3 mesiace a vzhladom na moj vek je to najlepšie.
Je to síce finančne katastrofické ale nevadí.. Tak teraz čakám na tú mrchu čo mi nechodí lebo sa neviem pohnúť a doktor v helíku mi chce ešte robiť HP aby vedel aké mám FSH. Mne už vaječníky na simuklu pri najvyšších možných dávkach hormónov nerástli. Tak toto je jediná cesta a dúfam že sa podarí.

Orsul tak necj to tvoje mračenie zaberie ako na posledy... prišla na druhý deň 🙂 🙂

adulik76
3. nov 2009

a tu veru nesneží, ani mi to moc nechýba

... toľko tu spomínate tie fotky, budem sa musieť ísť kuknúť 😕 , nech viem, o čom je reč 😵

noemarta
3. nov 2009

Nel, ked chces, poslem ti cislo na tu pani, treba jej zavolat, a dohodnut sa. diagnostika stoji 10,-Eur a potom samotne vyrobky su inac trosku drahsie. ale ja si hovorim, ked to ma pomoct, ved to robis pre svoje zdravie. Ja som este zvedava na Sincer, ci im to zaberie, potom tomu uuuplne uverim.

orsulka
autor
3. nov 2009

minka.....tak verim, že to zaberie...ale dnes mam pocit, že to nebude na druhy den....možno až na treti.... 😉 😉 😉

lax...tie fotky su naozaj velmi pekne.....
ani tu nesneži...a ja som tomu celkom rada...ale teda kvoli cestovaniu autom...ja sneh na cestách moc nemusim.... amoj drahy sa už nevie dočkat lyžiarskej sezony 😀 😀 😀

adulik76
3. nov 2009

noe, a o akom časovom horizonte sa bavíme? Dokedy to má pomôcť?

laxity
3. nov 2009

nel...ďakujem krásne 😉

noe....no ja som bola na laparke v januári a manžel mi od februára nasadil liečbu...prve som sa čistila celulózou a potom som brala doplnky Cordyceps, Spirulina, Zinok, Vapnik...na podporu tehotenstva 🙂 . Samozrejme to malo viac faktorov, ktoré mi k tomu dopomohli, pretože sme sa aj brali, mali sme dosť čo so svadbou, tak som na to tak nemyslela. Potom aj na sincer som sa skôr zamerala, aby to jej vyšlo...A zrazu sa zadarilo. A teraz beriem doplnky výživy stále, mám presne naordinované od môjho doktora-manžela 😀 .

minka051
3. nov 2009

orsulka ja som jej dala ultimátum... 😀 😀 😀 do nedele lebo inak...... 😀 😀

Aj ty máš doma takého lyžiara?? ja som volakedy tiež ale už moc nemusím.. Chrbticu mám nie v najlepšom stave a ešte nechcem na vozíček.. 😎 😎

nelia
3. nov 2009

No na cestách ani ja sneh nemusím.. ale na lyže by som tiež šla.. minulý rok sme neboli ani raz, tak to musíme tento rok dohnať...
Noe, pošli mi to prosím do IP. Dík. A kde si sa o nej dozvedela? Viem si niečo niekde o nej prečítať a tak?
Minka, tak držím palce, aby tá Tvoja druhá cesta vyšla 🙂. A prečo Ti vajíčka nedozrievali? Kvôli veku? A prirodzene tiež nemáte šancu?

noemarta
3. nov 2009

Nel, poslem ti aj stranku kde sa mozes docitat o tom, aj kontakt na tu pani. ale ona nie je vyslovene zamerana na neplodnost, na vsetko.
Lax, ja tiez beriem celulozu + lipid.caj, cordiceps, zinok a detske calcium. to tretie budem brat asi az ked dojdem na kontrolu. ja som sa tiez teraz zamerala na vyliecenie sa, tak duuufam ze to zaberie.
Adulik, ja neviem ako rychlo to ma zabrat, ale doporucuju to brat aspon pol rok, rok, je tak Lax ??

laxity
3. nov 2009

nel...myslím, že noe to má od sincer a sincer od nás 😉

nelia
3. nov 2009

Lax a čo je Tvoj mangel zač, že Ti takto ordinuje "medicínu"? 😕 Ja si inak myslím, že v Tvojom prípade, keďže si mala endometriózu, pomohla hlavne tá laparka... o tej psychike som pred pár mesiacmi čítala nejaký vedecký výskum, že to fakt nemá vplyv.. to sú proste len žvásty, že nemysli na to a pod. .... také reči ja fakt nemusím.. ale to asi ani jedna z nás.. hlavne v našej situácii.. idem na IVF, ale nemyslím na to, že chcem byť tehu 😎 😎 .. ha ha ha ha ha
Ale ty nám fakt dodávaš nádej, že aj keď Ti lekári povedali, že to nepôjde prirodzene, predsa sa zadarilo... proste príroda je silný pán a ona si to zariadi podľa seba a nie podľa doktorov 🙂

noemarta
3. nov 2009

Lax, mam to aj od Sincer, ale ona mi to len spominala ze sa dali na nejake vitaminy ale nepovedala o co sa jedna. a moja kolegyna mi to doporucila.

minka051
3. nov 2009

nelia nedozrievajú ani pri najvyšších dávkach horónov pri stimulke. Ja mám urobenú sterilizáciu. A aj spermiogram máme zlý ale robili aj TRIA WSH test a potom povedali že sa budú musieť vajíčka napichovať ICSI. Tak aj keby som bola ja v poriadku tak by to asi prirodzene nešlo. Tak verím že sa to z darovanými podarí. 🙂 🙂
A nebudem dlho čakať.

laxity
3. nov 2009

nel...môjho manžela to veľmi baví a venujeme sa tomu spolu 🙂 . No endometrióza, lenže doktor povedal, že to bolo tak malé ložisko, že by to ani za chybu pri otehotnení nepovažoval...aspoň tak mi tvrdil nedávno...

noe...aha to som nevedela, viem, že sincer ti to spomínala...super, tak aj kolegyňa sa tomu venuje? pozná to?

laxity
3. nov 2009

noe....hej hej treba tomu čas, kým sa dá organizmus do poriadku, mne povedali, že do roka určite otehotniem 🙂 , nemôže človek čakať, že po mesačnom užívaní hneď splodí dieťa 🙂

noemarta
3. nov 2009

Lax, kolegyna sa to zacala zaujimat o zdravu zivotospravu a natrafila na jednu pani co sa venuje aj tiens a coral-club, neviem ci poznas, je to velmi podobne, no a ona jej doporucila ist tejto pani co robi s tymto pristrojom a potom ju dohodila mne a taak. a som si povedala, ze ak budem mat lepsie vysledky, tak sa aj ja dam to tiens, aby som mala aspon lacnejsie vyrobky pre seba.
Mne robila laparku v marci, a myslela som si ze tam budem mat endometriozu, lebo som mavala dost bolestive kramy, ale niiic. ze krasne vsetko ciste. a tiez mi hovorili, ze do roka otehotniem.. hm... ale vsak sice este nie je rok... hi hi
ved ked uz sme tolko vydrzali, tak musime aj teraz, verim ze to na buduci rok dojde... 🙂 🙂

minka051
3. nov 2009

Tak mne práve napísala doktorka z Repromeda či mi môžu poslať OLC program. To majú všetci zahraniční klienti aby nemuseli dochádzať tak daleko. Dajú mi všetky podklady na vyšetrenia ktoré budem potrebovať si urobiť a potom podla toho hladajú darkyňu a ked ju majú tak nás pozvú na komzultáciu a dajú lieky.

orsulka
autor
3. nov 2009

minka...tak fakt ti už chýba len a len ta mrcha!!!!!!! 🙂

minka051
3. nov 2009

orsulka ano mrcha mrcha jedna neposlušná. 🙂

Ešte čakám na drahého je na obede nech si to prečíta čo napísali a už aj im odpisujem.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre