Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

nelia
3. máj 2009

Ahojte kočky 🙂
Povedala som si, že vás dnes pozdravím, lebo pravdepodobne sa tu celý týždeň neukážem... z 3-dňového víkendu som bola 2 dni v robote 😒 ... viete, už teraz nabiehame na ten nový systém, čo som tu spomínala, takže tento týždeň bude roboty jak na kostole... takže vopred ospravedlňte moju absenciu a sľubujem, že potom už budem poslušne chodiť 😉 😀
Navyše čakám v stredu aj pani mrchatú 😠
Prajem vám príjemný týždeň... páááááááááááááá 🙂 🙂 🙂

adulik76
4. máj 2009

prajem moje tradičné dobré ránko

mrknite na album 😵

bambibam
4. máj 2009

gratulujem 😀 😀 😀

sincerity
4. máj 2009

ahojte babule 😉

adu! tesime sa! len tak dalej! Kedy ides do FC?

Nel... no teda tak pracovat, co ta furt otravuju, ne?

sincerity
4. máj 2009

no baby, dnes je to tu nejake mlkve 😕
vsetky poctivo pracujete? okrem adu, ta asi odpociva....

adulik76
4. máj 2009

tak som bola na krvičke a hcg je 310,06

dracekmracek
4. máj 2009

Adu gratuluju moc moc 😵 mám z tebe velkou radost 😵

adulik76
4. máj 2009

Ďakujem 🙂

sincerity
4. máj 2009

adu! Tesim sa s tebou! Moc gratulujeme! ani som nevedela, ze dnes mas ist na krv, nejak som to prehliadla a rano som sa Ta to pytala! 😉

orsulka
autor
4. máj 2009

ahojte......prepáčte, ale dnes je frmol jak hovado!!!!

adulik...gratulujem bambulka, som štastná, že vyšiel rovno prvý pokus!!!!!!!!! PS.....prides do PD?????

adulik76
4. máj 2009

orsul, už som odpísala Tine a 7.5 ideme do Prahy - Muzikál Dracula - na čo sa teším už od januára 😵 , takže sa stretneme asi inokedy. Ale to už asi budem dobrý súdok 😀

orsulka
autor
4. máj 2009

adu...naozaj...ved vy mate ten vylet.......som hlava zábudlivá 😀 😀

neli...........tak pracuj chrobáčik.... a inak..budeš tu chýbať......

adulik76
4. máj 2009

to nevadí, potom vám v sobotu hneď napíšem svoje dojmy 😵 - len som sa dnes rehnila, že nemáme kúpený lístok aj pre drobca, bude tam načierno 😀 😀 😀 😀

orsulka
autor
4. máj 2009

hihihi...ale ten zááážitok .-))))))))))))

adulik76
4. máj 2009

hneď od začiatku bude mať kultúru 😉

orsulka
autor
5. máj 2009

dobre rano, dobry den.... 🙂
tak od dnes teda začnem brat lieky na to KET....som rano zistila že som 1 DC 😀 😀

adulik76
5. máj 2009

orsul, moc ti to prajem, aby to tentokrát vyšlo

orsulka
autor
5. máj 2009

adu.... dik tehulka 🙂 ............... ešte nemás cestovnu a muzikálovú horúčku?????? 😀

ivakj????? a čo je s tebou?????? kde sa nám tulas???????

mortiiss
5. máj 2009

Caute, krasky 🙂

Tak prvy maj sa vydaril - ostatne, ako kazdy rok .. Pojedla som pecienky, popila som pivka, kupila si koralky a medovinu a vecerne santenie bolo tiez take - prvomajove 😀 😀 (aj ked z hladiska oplodnovania - prd platne, lebo bolo mimo plodnych dni - ale tak aspon sme si uzili jak za mladi 🙂 🙂 )
Jo, a 30.04. som si myslela, že je sice vela novych znamych tehotnych zien, ale sak nie su predsa vsetky tehotne .. tak dnes si to uz nemyslim, po celodennej ucasti na prvomajovych oslavach - jedno je iste - vsetky zeny v Malackach okrem mna su tehotne ... 😉

sincerity
5. máj 2009

ahojte babule 😉

no orsul, tak ti budeme strasne drzat palce, ale to ty urcite dobre vies a verime ze to tentokrat dobre dopadne. 😉

adu... zdravim. Ake su teraz plany?

ivkaj
5. máj 2009

Ahojte,

já nějak nestíhám v práci, takže občas jen mrknu jak to tu jde 😉

Adu, moc gratuluju k pozitivnímu výsledku. Už bylo na čase aby tady někdo odstartoval další vlnu těhotnění!

Orsul, doufám, že ty v té vlně těhotnění budeš pokračovat!

A pak všechny ostatní😉

No a já, já čekám mrchu každým dnem. Tak doufám, že dorazí co nejdřív a nebude nám kazit prodloužený víkend.
A příští pátek si volám o výsledky genetiky, tak uvidíme co dál.

orsulka
autor
5. máj 2009

mortiss..... 😀 😀 😀 posledny odstavec ma dostal 😀 😀 😀 ani nevieš ako si mi zvihla naladu.....dikes

ivi......ja sa budem snažiť a ved uvidime....je tu v praci na mna toho vela, je tu velmi zla nalada a atmosfera celkovo na prd, a tak sa citim aj ja... ja tak nejak ani nevladzem na tam to, čo ma čaká teraz myslieť pozitivne...teda co sa tychto posledných dvoch dni tyka...ja dokoncim vyplaty v oboch firmach, 18.5. idem na kontrolne sono a hned som na PN.....až do vkladu a dalej....lebo toto nemá vyznam, nech sa deje čo sa deje

labutienka
5. máj 2009

Ahojte babuľky moje pekné 🙂
teší ma, že som tu neupadla do zabudnutia, a že si na mňa sem-tam spomeniete 😉 😀
najprv z celého srdiečka gratulujem našim maminkám sisi a marmite ku krásnym bábätkám, potom našim tehuľkám dracikovi - katuske a adulik 😉 a ešte niekomu? 😕
no a samozrejme veľa veľa trpezlivosti prajem snažilkám - čakateľkám, medzi ktoré ešte stále patrím...

ja sa mám asi tak, že mám 2.ivf schválené a budúci týždeň si idem pre liečiky a zrejme od ďalšej mrchatej, čo je koncom mája by som mohla začať stimulku. nejak mám taký pocit, že mi to tentokrát vyjde, tak tfuj, tfuj, tfuj, a klop, klop, klop, nech to nezakríknem 😉

tak vám prajem krásny deň a ja sa príležitostne zase ozvem 🙂
papa

orsulka
autor
5. máj 2009

labutienka...tak ahoj...tesi ma, lebo ssa este nepozname, ale už si tu napzaj chybala......
držim pršteky, a je super, že už to takto citiš...to musi jednoducho vyjst!!!!!! 😉

labutienka
5. máj 2009

orsulka, aj mňa teší, že ťa spoznávam... 😉 🙂 😀
mala som síce aj pri 1.ivf pozitívny pocit, ale viac menej som si to želala, a teraz je to iné, je to pocit vo vnútri, tak tfuj, tfuj, tfuj, ... juj, vás tu všetky poopľúvam, tak pardóóón 😀
ale aj tebe držím pršteky, nech ti to konečne vyjde, čítam v pase, že máš toho dosť za sebou a dúfam, že ozaj za sebou, že už bude len dobre 😉

orsulka
autor
5. máj 2009

labutienka, dakujem....snažim sa aj ja tomu veriť
a kludne si popluj, to nevadi, že aj na nas, ved to je pre stastie a papierove vreckovky existuju 🙂

sincerity
5. máj 2009

ahojte babule.

labutienka som rada, ze si sa ozvala! Tak dufam, ze to tentokrat vyjde, musi! Budeme silno na teba mysliet 😉 a obcas sa tu ukaz... 😉

orsul.... mozno fakt treba z tej roboty vypadnut, dozicit si klud a ono to predsa musi vyjst!

nelia
5. máj 2009

Ahojte 🙂
Adulik, tak Ti teda gratulujem aj oficiálne... som veľmi rada a dúfam, že budete šťastne napredovať 😉 😵
Orsulka, Tebe moc moc moc držím palčeky na KET, musí vyjsť!!!!!! S tou PN-kou je to dobrý nápad, hlavne, keď je taká "od veci" atmoška v robote... pobyt doma Ti len a len prospeje...
Labutienka.. ahoooooooooj... dlho si sa tu veru neukázala.. som rada, že si sa ozvala a že si sa rozhodla ísť do toho druhý krát... aj Tebe veľmi držím palce, aby to dobre dopadlo... Vidíš, teraz sme na tom všetky podobne, čakáme (každá v trošku inej fáze) na IVF, takže Ťa tu bude mať kto podporovať.. len sa sem-tam ukáž 😉 🙂
Ahojte aj ostatné... Ivkaj, dúfam, že to budú pozitívne správičky z genetiky... Sincer a čo ty? Kedy začneš s tým pichaním? A ako si sa rozhodla, kto Ti to bude nakoniec pichať? Či ešte si nebola v CAR-e sa dohodnúť? Trocha mám v hlave zmätok,.. sorry 😔
Katuska, už 10tt??? WOU 🙂 🙂
Mortiss 😀 😀 😀 😀 😀

adulik76
6. máj 2009

Dobré ránko, babulky.

A zajtra už odchádzame na výletík. Hrozne moc sa už teším.

Neli, ďakujem. Veď aj vám sa to už blíži. Dúfam, nie, verím, že budete úspešní, takisto aj Sincer. To nebolo vlastne želanie, ale ROZKAZ !!!

Orsul, nemohla si sa s tou PN lepšie rozhodnúť. Určite ti to prospeje a babatko sa zakusne a už nepustí 😵

Labutienka, no konečne. Držím palčeky na druhý pokus, nech vám to tiež vyjde.

Ivkaj, tebe tiež želám dobré výsledky a hlavne, aby ste sa už pohli ďalej, zaslúžiš si to. Taká trpezlivá ako ty, by som asi ja nedokázala byť.

sincerity
6. máj 2009

ahojte dievcence 😉

veru teraz nad tym rozmyslam, ze takto pred rokom som vobec o nejakom ivf ani nerozmyslala, len som sa vzdy jedovala ked prisla mrcha.... ten cas strasne leti.... 😅 verim, ze o kratky cas budeme vsetky tehu 😀

my ideme dnes na desiatu do ferticentu. Mam tak 9 dni do mrchy, kazali mi sa tak objednat. Snad bude vsetko v poriadku... 😔

mortiss ... tiez som sa dobre pobavila... musela som to precitat aj v robote, sa smiali.... 😀 Inac nic si z toho nerob, aj u nas v dedine je to tak 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre