Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

orsulka
autor
9. nov 2009

neli.....a este jedna vec.......tak ja som sa dala nahovorit a sla som k jednej panej co zas robi d Tian schi.....ci ako sa to pise....vitaminy......celu ma "poprezerala" takym zvlastnym sposobom....a potom mi naordinovala presne uživanie tychto vitaminov......mala som asi 16 krabiciek a tie som uživala v kuse 3 mesiace, bola to ako vitaminova bomba!!!!!! a stalo ma to 22 tis. SK!!!!!!!!!!!!
ale nepomohlo mi to.......takže, asi to treba vyskusat.....lebo kamarat co mi ju odporucil, tak im to pomohlo...ved preto som tam sla aj ja......dochádzala som do R. Soboty aj 3x do týždna.....a okrem toho mi napravala stavce....to bolo fajn.......

a už potrebujem ist na masaž, lebo ma neustále boli chrbat hore pod krkom.....tento týžden už určite!!!!

nelia
9. nov 2009

Orsul, ja mám ryžu rada, ale toho sa bojím, že sa mi zhnusí 🙂 ..

orsulka
autor
9. nov 2009

neli....tato sa ti za tyzden nezhnusi......a je ina ako ta obycajna - chotovo...a tyýden to je pohoda.....vyskusaj, uvidis.........a žeby som sa do toho pustila s Tebou?????? aj ja by som potrebovala precistiť čreva.......

orsulka
autor
9. nov 2009

chuťovo...tam malo byt 😀 😀 😀

nelia
9. nov 2009

Orsul, asi teda 16.11. idem do toho... tak poď aj ty 🙂 🙂

noemarta
9. nov 2009

Nel, no jemu original preplo, ani deti mu nic nehovoria, s nami s nikym nechce komunikovat, no hruza..
Presne to som si aj ja povedala, ze urobim vsetko pre to, aby sa nam to podarilo, zacala som cvicit pilates, uz asi dva mesiace ho cvicim a mesiac beriem tieto vitaminy a a a uvidime aky vysledok sme docielili !!! 🙂 🙂
Orsul, ved praave, nik nemal o tom ani paaru ze medzi nimi je to tak zle...

orsulka
autor
9. nov 2009

neli....uuuuuuuha........takže až o tyzden........ no rozmyslam, že by som zacala už teraz........jak som bola teraz doma, tak som len ležala a žrala.....citim to na bruchu, nie na velkosti, ale pobolieva ma normalne......asi najlepsie začať hned.......

marti........hmmmmmmm...tak k tomuto niet čo dodať....pravdepodobne niekoho ma ineho.....a kolko ma rokov ak možem vedeit????? lebo to sa takto vravi o 40-tnikoch, že im jednoducho prepne!!!!!!
ty si pisala, že si bola na laparke, vsak????????

sincerity
9. nov 2009

ahojte dievcence.... tak uz som aj ja v praci

no ja som strasne zvedava ci nam tie vitaminy zaberu... marek ich bere uz viac ako tri mesiace, teraz ma jednu kuru - dvojtyzdnovu za cca 130 EUR... takze tak.... ale ak nam potvrdia, ze spermiogram je o dost lepsi... tak potom s urcitostou poviem ze to malo vyznam.... zatial este nevieme.....

noe..... to je manzel ZH? To snad nie! Inac... tento tyzden by som mohla stvrtok.... inac tam mam vsetko plne 😅

nelia
9. nov 2009

Orsul, no ako som spomínala, my máme cez víkend tie hody a to určite nevydržím jesť iba ryžu.. tak preto toho 16.11. 😝 ... ale ty môžeš začať už teraz a ja sa potom pripojím 😉
Sincer, že 130 EUR na 2 týždne??? No sú to poriadne pálky... sakra, keby som vyhrala loto.... 😠 😎
Noe, ja som vlastne kvôli tomu začala tancovať aj brušné tance.... už ho tancujem cca. 2 roky 🙂

sincerity
9. nov 2009

nel.... veru... tiez ma ide slak trafit, ale skusime, a uvidime ci to pomohlo.....

noemarta
9. nov 2009

Orsul, ano bola som na laparke v marci tohto roku.
Svagor ma presne kristove roky, 33.
Sincer, nie ZH, to je muzovej segri muz. ja tiez mozem asi vo stvrtok, to sa este dohodneme, telefonicky jo. asi sa potrebujem urcite s tebou stretnut.
Nel, skus pilates, je to fakt zaberacka, ale ja som napr. mala vzdy bolestive kramy, a a a posledne kramy total nic, cize som si spevnila panvove dno, brucho, zadok. u mna to robi zazraky. moje vydaje na vitaminy boli zatial 129,-Eur. ale myslim si , ze stali za to.....

orsulka
autor
9. nov 2009

pilates je fajn.....aj ked som to len pocula, ale este necvicila......

Adulik...milacik, a ty si nam kde????????????????

sincerity
9. nov 2009

noe 😅 😕 asi sa urcite potrebujes stretnut ???

nelia
9. nov 2009

No ja mám doma pilates na DVD, ale akosi sa k tomu neviem prinútiť... no a panvové dno sa spevňuje aj pri tom tanci.. Inak ja som chvíľu cvičila aj cviky podľa Mojžišovej, no dlho mi to nevydržalo... šla som na IUI, tak som to prerušila a už som sa viac neprinútila znova začať 😝

Sincer a kedy idete na kontrolný SPG?

Noe, pekne si to Sincer napísala... že asi určite sa potrebuješ stretnúť... tak teraz asi alebo určite??? nech si Sincer vyberie, hmmm??? 😀

nelia
9. nov 2009

sincer 😀 😀 😎

noemarta
9. nov 2009

Ano Sincer, potrebuuuuujem urcite !!!!!!!chaaapes...
urciteeeee sa potrebujeeeem, vsimla som si, ze som sa tam zamotala. hi hi
Nel, ja som mala tiez pilates na dvd, ale zistila som ze som nespravne dychala doma, a to je velmi dolezite.

sincerity
9. nov 2009

ok noe... urcite sa teda stretneme ... a napis maila ci sa mam baaaaat 😉

minka051
9. nov 2009

Ahojte tak zdravím 🙂 🙂 práve mi písali že majú pre mňa darkyňu 🙂 len zlá správa stále nemám mrchu a idem volať Krajkovi čo mám robiť..

laxity
9. nov 2009

ahojte dievčatá

orsul...ako? čo hovorí noha? ale už je asi lepšie... 😉

nel...podľa mňa vôbec sa toho netreba báť, ale je to na tebe, kľudne sa ozvi, ak budeš potrebovať pomôcť, radi sa skontaktujeme príp. aj prídeme

my sme do toho vrazili tiež veľmi veľa peňazí a stále dávame, ale neľutujeme to. Orsulka to podľa mňa brala dosť krátky čas, ale neviem, skôr to posúdi polovička...je v tom viac zbehlý 😀

ja som sa zobudila o 10.00, že totálna sila. Teraz raňajkujem a netuším čo budem robiť. Poobede idem na prednášku o pupočníkovej krvi a večer cvičiť 🙂

laxity
9. nov 2009

...a pekný pracovný dník vám samozrejme prajem 😀

orsulka
autor
9. nov 2009

lax....zlatičko aj tebe krasny dnicek....a pohodove cvicenie .-)))) sledujem, že ta to bavi .-))))

noha lepsie....a erim, že bude este lepsie 🙂)))))

minka.....užasne spravy...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tak volaj Krajkovi a daj vediet.....možno pojdes dat pichnut injekciu.....a to ani ten duphaston nezabral?????? 😕

nelia
9. nov 2009

Minka, ahoj.. nechápem tú Tvoju mrchu, že sa s Tebou takto hrá... 😠 😠
Lax, si fakt zlatá, díky 😅 . Keď sa teda pre tie vitamíny rozhodneme, tak to bude určite cez vás... našetríme nejaké bubáčiky a zatiaľ presvedčím aj moju polovičku 😎 .. a ty si už teda na PN? Už ostaneš do konca?

minka051
9. nov 2009

Orsul budem volať ale až po 13tej teraz nemá čas.. Potom dám vedieť. Ani duphastom nezabral

laxity
9. nov 2009

nel...radi pomôžeme, fakt nie je problém, tak ako pomáhame aj ostatným v okolí 😉 . Chodíme aj na prednášky o tom, veľmi nás to baví, je to o zdraví. Tak ak môžte aj tam sa môžte jednu sobotu vybrať. Aspoň sa stretneme 🙂. Hej som na PN, oddychujem, neviem dokedy, doktor ma vypísal, aby som oddychovala 🙂 . Ale je to dobré, robím to pre svoje dieťa, lepšie ako v robote sa stresovať...takto máme aspoň pokoj, kľud a aj malá je v brušku potom kľudná. Aj keď viem, že druhí to určite neuznávajú, že tak skoro ísť na PN, ale tak je to každého osobná vec...nech sa každý jeden stará o to svoje 😀

orsulka
autor
9. nov 2009

lax....presne tak...a pokial to v praci nemas nic moc ako si pisala, tak urcite jej malinkej doma a dome lepsie.....nech si každy vravi čo kce!!!!! kaslat na nich....

minka...OK......no maju vela urcite takto doobeda, najskor OPU potom ET.....som zvedava, co ti povie.....

minka051
9. nov 2009

No to aj ja..A ešte chcem aby mi urobil aj UTZ a všetrenie lebo to odo mna už v Brne chcú. Dúfam že to nebude problém lebo mojej gyn. nechcem ísť

martiska
9. nov 2009

Ahoj holky!

Nevím, jestli si mě ještě pamatujete, ale je to cca rok (rok a půl), co jsem sem taky chodila a přispívala. To sem chodila pravidelně i Marmite (děkuji, že jsi vyřídila mé pozdravy 😉 ) a Sisidani.... Ivkaj teprve stavěla domeček....

Dnes jsem první den na MD - po 1,5 roce snažení se zadařilo a tak jsem si dala závazek, že vás přečtu a pozdravím....
Musím ale konstatovat, že mám slzy na krajíčku - holky, co Vás všechno potkalo a čím jste si tu musely projít - neuvěřitelné! Přeju Vám všem strašně moc sil, spoustu štěstí a doufám, že Laxity to tu všechno prolomí a budou následovat samé dobré zprávy!

Jste strašně moc silné a prima parta - pokud budete chtít, občas se na vás juknu.....
Ještě jednou přeju všechno nej, nej, nej a nevzdávejte to!!!!

laxity
9. nov 2009

martiska....super gratuľujem, nech všetko je v úplnom poriadku, príjemné tehulkovanie 🙂

no ja dúfam, že mi to pomôžeš prelomiť so mnou 🙂, aj keď viem, že jednoduché to nie je...ale ja verím a dúfam 😉

orsulka
autor
9. nov 2009

martiska.....no tak ahoj vitaj spat .-)))))) dikes za povzbudive slovicka ..... 😉 😉
ja teda osobne za seba, budem rada, ked nakuknes......a podporis .... 😉 😉 😎

nelia
9. nov 2009

Lax, ten môj už vyzerá byť celkom "spracovaný", tak sa s ním ešte dohodnem, preštudujeme finančnú situáciu a potom sa s vami na niečom dohodneme, oki? A s tou PN plne súhlasím s tým, čo písala Orsulka.. keď si sa tam necítila dobre, určite je Ti (vám) lepšie doma a ostatní nech Ťa nezaujímajú 😉 .
Martiska, ahoj 🙂. Ďakujeme za povzbudenie, je to od Teba veľmi milé. Držím moc palčeky, nech tých pár týždňov rýchlo a hlavne bezproblémovo ubehne. A vždy Ťa tu radi uvidíme, keď pôjdeš okolo 😉 😀

Baby, tak ma napadlo, že tie naše tehulky na nás už dávno neprskali... možno to je ten problém.. hmmm???? Lax, Martiska, tak sem hoďte nejaký poriadny "pľuvanec" 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre