Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

adulik76
2. dec 2009

škoda, čakala som pozitívnejšie správičky, a to ste brali tie vitamíny, ako aj lax, či čo?
sincer, nevešajte hlavu, aj na nás raz zasvieti slniečko plodnosti 😉

orsulka
autor
2. dec 2009

sincer........ale aj tak myslim, že tam je zlepsenie....a v každom pripade su hranične hodnoty hranične.....tak niekde na pol ceste medzi plus a minus...... možno este brat nejake vitaminy a ty nejaky ten bylinkovy cajik na podporu sliznice, maternice, vajecnikov a tak...... a tá možnost prirozeneho tehu tam je......
aj tak śa asi teraz nechystate na IVF-ko.....tak este tomu nejako pomožte vytaminmi a može sa kludne zadarit
😉 😉 spomen si, co vraveli lax v centre!!!!! a vidiš ake brusko už ma.... 😉

orsulka
autor
3. dec 2009

no tak teda....dobre ranko .-)))) šak sme na tretej strane.......

adulik????? ta de si mojaaaaaaaaaa?????????????

u nas dnes pekne prituhlo, aj sme okna na aute museli škrabat..... 😀 😀
o 8,15 mam sono....... 😉 😉

sincerity
3. dec 2009

ahojte babulky

veru veru... ze jaka kosa rano 😕

adu, orsul.... vdaka
moc optimisticky to nevidime, ale aj tak verime, ze na nas /ako aj na Vas samozrejme - vsetky/ raz zasvieti.... len musime pockat.
Marek sa vcera poobede vratil pre vysledky, dr ho hned vysetril, bral mu stery /chudak, strasne to bolelo/, krv... na dalsie rozbory. Kultivaciu spg by sme mali mat buduci tyzden, vysledky tychto testov o dva tyzdne.... tak uvidime.

orsulka
autor
3. dec 2009

sincer................no tak sa mi zda, že to ten Dr. berie dosť poctivo......a že to nenechal len na vysledkoch spg.....ale že robi aj dalsie testy......chuda Marek.....tak to mal vcera pestre.....rano bolo juchuuuuu......a poobede....... naopak.....ale hlavne, že to má za sebou 😉

sincerity
3. dec 2009

no poctivo... ved si za to platime... vies to su sukromnici, tak preco by nezarobili 😀 ale mareka sa pytal, ci to chce, povedal mu aj sumu, a marek suhlasil... takze tak.... no snad sa z toho nieco dozvieme..... stale ma zvysene leukocyty, tam by snad mali prist na nieco, preco to tak je....
veru.... vzdy ked mal ist na wecko, tak sa 20 minut psychicky pripravoval

orsulka
autor
3. dec 2009

sincer.........ooo moj bože.....fakt nič prijemne....... a hoci si to nechaju zaplatiť, nech....dobre by bolo zistiť čo a ako a potom sa už s tym da čo to urobit...... 😉
čo znamená, že má zvysene leukocyty????????

adulik76
3. dec 2009

čaute, dnes som si bola nakúpiť vojenské veci v sklade, tak preto som sa ráno neozvala, lebo som musela ísť až k maťovi do roboty (tam máme ten výstrojný sklad). Tak som bohatšia o nejaké ponožky, termoprádlo, a tak....

inak, dobré ránko 🙂

nelia
3. dec 2009

Dobré ránko 🙂
Sincer, škoda tých výsledkov.. ale naozaj nevešaj hlavu... raz sa nám musí podariť.. a keď ho takto podrobne vyšetril, možno zistí nejakú príčinu, ktorá sa bude dať liečiť.
A koľki si za to Dr. vypýtal? Ak to nie je tajomstvo...

sincerity
3. dec 2009

no leukocyty by mali byt tak do 1 miliona, on ma toho o dost viac... moze to znacit zapal, a moze to znizovat pohyblivost spermii.... leukocyty su vacsie ako spermie... tym moze byt sposobena ta obtiaznost sa pohybovat.... no pisem jak madar... proste tam asi musia "kluckovat" 😅 takze ak sa to potvrdi, zapal vylieci by to nemuselo byt v konecnom dosledku take zle.... ale to sa musi potvrdit..... bodaj by.... lebo ak sa nepotvrdi, nebudeme vediet pricinu a ani s tym nic vediet robit...

nel... nie je to tajomstvo.... za spg to bolo 19 a dalsie rozbory cca 45, neviem presne hovoril ze platil skoro 70 EUR!!!! 😅 😕

adulik76
3. dec 2009

tak to bolo aj dosť peňazí, ale hádam to bude stáť zato.

ivkaj
3. dec 2009

Čaute, u nás je hnusně pod mrakem a tak je podle toho i nálada 😝

Sincer, nehaž flintu do žita. Nejdřív by se určitě ty leukocyty měly pořešit a pak možná zopakovat tu vitamínovou kůru. Nezkoušeli jste vitamín E?

Orsul, tak u vás budou bohaté vánoce, když jsi se rozhodla zruinovat pojišťovnu?

Adu, to už byl ježíšek, nebo takhle fasujete pravidelně?

Nelia, co ty tvoje reporty?

nelia
3. dec 2009

Sincer, to teda platil dosť... ale ako píše Adulik, hádam to bude stáť za to 🙂
Ivka, tie moje reporty už sú našťastie na dobrej ceste... len sa akosi neviem vymotať z roboty, tak veľa jej mám.. navyše tu kolegyňa celý budúci týždeň nebude a ja budem pracovať aj za ňu 😖 .. ale vyzerá to tak, že v pondelok budem mať voľno, tak sa celkom teším 🙂.

adulik76
3. dec 2009

ivkaj, keby to bolo pravidelne, tak by som chodila aj vysmiata. Toto boli prachy pridelené na poslednú chvíľu a mala som fofry, aby som to rýchlo nahádzala do výplat. 😝

sincerity
3. dec 2009

no veru.... strasne jak toto vsetko okolo otehotnenia taha z ludi peniaze....
no snad nieco zistime....

ivi... neviem ci tam bol konkretne vitamin E, ale myslim, ze ano...

adulik76
3. dec 2009

už toho mám na dnes fakt dosť, chcela som nahlásiť zmeny do Dôvery, a keď som sa prihlásila na portál, tak som zistila, že mi poslali prihlasovacie údaje a grid kartu niekoho iného, tak som to zasa musela vybavovať. Fakt už ma to nebaví. Všetko sa to j..e 😠

orsulka
autor
3. dec 2009

adu........to by naštvalo aj mna.....!!!!! tie poistovne inak maju vo vsetkom asi dobry bordel!!!!!!!

takže ja som spat z druhej firmy, od obvodneho, aj z poistovni....... 😀 😀
podklady pre vyplaty na druhu firmu su odovzdane.....!!!!!!!!
hlasenie poistnej udalosti - uraz . odovzdane v dvoch poistovniach.....!!!!!!!
no a v sobotu idem na IUI!!!!!! hahahahahahahaha

kontrola u obvodneho : nasiel na lavej (ten spravnej strane,kde mam aj vajcovod) krasny folik 17,8 mm, a este 13,6 mm...na pravej strane dalsie dva, ale malicke.......takže hned mi oznamil, že dnes večer pichnut o 21,00 pregnyl...a v sobotu do Heliosu na IUI.......
tak hned zavolal mojmu Dr do Heliosu, a vybavili si to po telefone.....s tym, že doktor z Heliosu ma pozdravuje a v sobotu nas caka na IUI 😀 😀 😀 no fofry to boli jedna radost....🙂))))

takže som volala Ferkovi, že na firmenej akcii v piatok asi nebude moct pit!!!! 😀 😀 😀 lebo v sobotu odovzáva svoj "tovar" 🙂 a este v sobotu je nahlaseny chlapik na montaž satnika!!!!!! no fasa...no fasa!!!!!
😀

orsulka
autor
3. dec 2009

adu.....dovera je dokonca na tom tak, že nemožes dopredu elektronicky nahlasovat.....napr. ked už vies, že ti pracovnik konci a robis mu papiere, tak ho chces aj odhlasit......no ono to nejde, musis pockat kym bude po datume vystupu, aby ti to zobralo...tak os mdala podnet, aby si to zmenili v elektronickych službach, že vsade inde to ide, a nie je s tym problem.....

nelia
3. dec 2009

Orsul, to znie celkom dobre 😉 😅 😅 .. už len otehotnieť a basta 😎
Idem domenko.. dnes som sa zase ani nezastavilaaaaaaaaaaaaa.. vlastne idem tancovať, len neviem, ako budem vládať, lebo som ešte furt nejaká chorľavá.. dnes pre zmenu celý deň kýcham 😖

orsulka
autor
3. dec 2009

nelia.....po tanci sprcha a potom sa riadne vypoť na mužskom tele 🙂)))))) a bude po chorobe 🙂))))

dnes sme zas vypratavali spalnu, teda postele prec, a nastahovali sa tam konečne dosky na stavbu satnika...v sobotu poobede ho pridu zmontovat dokopy......ja budem vegetovat, a Ferko dohliadat 🙂))))

o deviatej si idem dat pichnut pregnyl......

vsetkym pekny večer.... 😵

lilienka13
3. dec 2009

orsulka: silno, silno drzim palceky ... tak ti to prajem 😉

neli: nepracuj tolko, ved robota nie je zajac - neutecie 😉 😀

sincer: tak to ma mrzi, ake boli vysledky ☹ , ale neboj, ono sa to urcite da na spravnu mieru ... len to chce trpezlivost a zmierenie sa s urcitymi vecami - aj ked to je asi to najtazsie (aspon pre mna) 😝 ... treba sa modlit a prosit Boha, aby nas vyslisal

neviem, ci poznate tuto modlitbu, ale podla mna je uzasna 🙂 : Pane Boze, daj, aby som mal dusevnu vyrovnanost a silu prijimat veci, ktore nemozem zmenit. Daj mi odvahu menit veci, ktore zmenit mozem a mudrost, aby som dokazal rozoznat jedny od druhych. no nie je to super 😵

lilienka13
3. dec 2009

tak vam vsetkym aj sebe prajem, aby sa nam darilo podla tejto modlitby zit a budeme vsetky stastne az do smrti ... ako v rozpravke 😉 😀 😀

adulik76
4. dec 2009

dobré ránko, koooonečne piatok.

lili, nepoznala som to, ale páči sa mi to

orsul, moooooc na teba budem zajtra myslieť, nech to už konečne vyjde 🙂

orsulka
autor
4. dec 2009

dobre ranko.........🙂 včerajsi prgnyl stipal jak das, a nakoniec som urobila dobre, že som poprosila kamosku, aby mi to pichla.....a upustila od zámeru, aby mi to pichol Ferko.....
vraj ako hlboko mam tu ihlu pichnut????? a ja ,že co ja viem, nikdy som sa na ten zadok nepozerala, ked pichali injekciu do zadku 🙂)))) a ono to treba pichnut cele....a okrem toho mi sestricka u obv.dr.dala taku jebu hrubu ihlu....!!!! že som si to v momente rozmyslela.... 😀 😀

Adulik........fakt ma niekedy zarazi ten cas tvojho prispevku!!! 😉 😉

lilienka.......je to krasne... a prave som si ju nahlas aj prečitala .-)))))

a konečne piatooooooooooooook .-))))))))

adulik76
4. dec 2009

nuž, som také ranné vtáča 😉

orsulka
autor
4. dec 2009

dnes si pripravim vsetky veci ohladne vyplat...a v pondelok a v utorok beriem dovolenku......bude oddych 😉 😉 ty mas Adu v pondelok to sono...vsak????????

adulik76
4. dec 2009

hej, mám, som zvedavá, ako to dopadne

orsulka
autor
4. dec 2009

ved aj ja......ale verim, že do konca tyzdna mas babulky u seba..... 😉 😉 😉

nelia
4. dec 2009

Pekné piatkové ránko 🙂
Ja sa veľmi teším na víkend... asi ho celý preležím... som ešte stále dosť nascípaná... a v pondelok som doma tiež 😅 😅 😅
Lili, tá modlitba bola dobrá... aj ja jednu poznám:

Pane, daj mi múdrosť, aby som pochopila muža,
daj mi lásku, aby som mu odpustila,
daj mi trpezlivosť na jeho nálady,
len mi nedaj silu, lebo ho zabijem. 😀 😀 😀

Orsulka, tfuj, tfuj, tfuj.. zajtra Ti budem držať všetky prsty 😉 😅

nelia
4. dec 2009

Inak včera som z tanca musela po pol hodine odísť, lebo som bola dead.. a o potení sa na mužskom tele sa mi ani len nesnívalo 😒 😒 ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre