Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

adulik76
15. dec 2009

dobré ránko, práve som vstala - tým nechcem provokovať pracujúce členky týmu 😀 . Bola som už hore o 5,30 ale tak sa mi zatvárali oči, že som ich zavrela nadobro a otvorila až teraz 😀 😀 😀 😀 😀

orsulka
autor
15. dec 2009

adulik....ale vyborne babula 🙂)))))))))))) a ked budu klipkat tak ich kludne zavri zas 🙂)))))))))))))

inak pekne ranecko prajem 🙂))

adulik76
15. dec 2009

tak s tým problém veru nemám, prvý náznak klipkania a ja už spím 😔

nelia
15. dec 2009

Orsul, dakujeme za pozdrav... a ako sa majú?
Adu, tak, tak ... len pekne spinkaj koľko len môžeš... po 9 mesiacoch aj tak veľa spať nebudeš 😝 😉

orsulka
autor
15. dec 2009

tak ja som vcera zdriemla poobede od 18-19..........a este o 00,30 som bola hore!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ale nestažujem si akože.....lebo ja som vedela, že to takto bude....a tak moja chyba, že som poobede zalahla!! 😀 😀

adulik76
15. dec 2009

a čo si, moja, robila o 00,30 hore???? háááááá? 😀

orsulka
autor
15. dec 2009

adu................tak cumela som do bedne, co ti budem pisat......inak som Ferka o jedenastej vecer vyhnala od PC.......a ten ako lahol na gauč, tak zaspal 🙂)))))) a ja som pozerala americkeho Ninju2!!!!!! boooože to bola blbosť!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀
a vcera som si varila cajik bylinkovy.....a robi sa tak, že ked zovrie voda, tak vypnut a dat bylinky a nechat vyluhovat......a tak ja vcera som otočila knoflikom opacne....a tak som ich 15 min. varila na miernom plameni 😀 😀 😀 😀

adulik76
15. dec 2009

ja dávam maťovi tiež všelijaké mená, ale že "bedňa", tak to ma ešte nenapadlo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

orsulka
autor
15. dec 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale to by som si nedovolilaaaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀 😀 mu takto povedat 🙂)))))

orsulka
autor
15. dec 2009

mooooooooooje kurky zlate....nestihačky???????????????????????????????? 😀 😀 😀

adulik...zasek driemes????? 😉 😉 😉 😉

nelia
15. dec 2009

Ja som sa bola pekne napapať.. mala som výborné cestoviny s tuniakom.. a teraz pijem kávičku.. takže taká pohodička pri PC 😵 😵 ... kolegynka našťastie prišla do roboty, tak už nemusím zastupovať.. aj tak mám toho tak akurát, ale aspoň sa nemusím naháňať..

orsulka
autor
15. dec 2009

NELI.....no tak konečne ,že dosla, a co bola chora?????? lebo sa mi vidi, že nejak dlho si ju zastupovala......
ja som si dnes prinieslaa obed, take rizotko co z domu ostalo, ale som to vyhodila do koša.....už sa mi to nejak nevidelo, že by to malo byt dobre..... 😝 😀 😀 😀

nelia
15. dec 2009

No ona bola na laparke, ale potom ochorela... asi z tej zimy na operačke.. ale už je tu a to je hlavné 😅 😅
Tak teraz ostaneš hladná, moja?? 😕 😖

orsulka
autor
15. dec 2009

neli....budem....nič ine mi neostava.......ale zas na druhej strane neuskodi .-))))))))))

neli...inak čo to držis za babo na profilovej fotecke????????

orsulka
autor
15. dec 2009

nudim sa.............. 😒 😒 😒

adulik76
15. dec 2009

dobré ránko, orsul, ako si uhádla, čo robím o 12,21? 😀

nelia
15. dec 2009

Orsul, to je môj krstný syn.. teraz je už o niečo väčší... 😵
Baby, ja som ešte furt nedostala mrchu 😕 😕 😕

adulik76
16. dec 2009

dobré ránko, tak dnes som tu prvá JA. 🙂

Neli, čo to čítam? koľko meškáš?

orsulka
autor
16. dec 2009

dobre ranko........teda vcera ste ma pekne nechali nudiť sa!!!!!!! 😉 😉

neli......a tak ozaj by ma zaujimalo, že kedy mala prist???????? a nemohla to oddialit ta antikoncepcia, alebo co ???????? alebo...či čo ?????? som zmätenááááá........

aDULIK......vyspinkana už???? či si len draheho vystrajala do prace?????

adulik76
16. dec 2009

maťo má teraz dovolenku, dnes má skúšku z matiky a zajtra už ide do robotky. Včera od 16,00 ma doooosť bolelo bruško - akoby mala dôjsť mrcha. Ak to znamená, že sa maličkí uhniezďovali, tak som ochotná to vydržať.

orsulka
autor
16. dec 2009

adulik........tak teda....možno dobre znamenie........a kludne to može znamenať presne toto!!!!!!! a vysledok uvidime čochvila .-))))

adulik76
16. dec 2009

aj ty budeš mať čochvíľu výsledok, veď okolo 19-teho by si mala ísť na krvičku, alebo sa mýlim?

orsulka
autor
16. dec 2009

adulik...ved ano.....ale........nijak zatial nic nepodnikam.....ani som sa este neobjednala do Heliosu....19-teho je v sobotu.....
a tak by som tam sla asi 21.12...co je v pondelok........ale rozmyslam, že este skusim pockat, ci pride mrcha alebo nepride.....v tomto case by nejak mala dojst....... a asi by som sa objednala tak na 23.12. alebo až medzi sviatkami.....

adulik76
16. dec 2009

koopec dátumov si sem hodila. A keby mrcha nedošla, tak testneš, nie?

orsulka
autor
16. dec 2009

adulik.....asi ano.......určite.......
aspon, že ja mam v tych dátumoch jasno 😀 😀 😀 😀

orsulka
autor
16. dec 2009

Matovi držim palceky na tu skusku.... 🙂

adulik76
16. dec 2009

ďakujem aj za neho, bude to potrebovať. Včera som mu pripravovala ťaháky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

orsulka
autor
16. dec 2009

hihihi....tak ale to su podstatne pripravy...... 😀 😀 😀 a ssamozrejme bude potreba aj tak trochen štastíčka, aby to vsetko dobre vyslo.....ale je sikula, verim, že to zvládne 🙂))))

Neli dnes zaspala do prace????????????????????????? 😕 😕 😀

adulik76
16. dec 2009

možno, veď musí byť prepracovaná. Takisto aj ivkaj - tá tiež maká a nevie kedy prestať

orsulka
autor
16. dec 2009

adu...ved včera pisala, že chorá kolegyna sa navrátila, a že už ju nemusi zastupovat.........som teda zvedav na tu jej mrchu!!!! 😕 😕 😕

nasa Ivi...to je asi pripad sam o sebe...... 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre