Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

nelia
20. jan 2010

Dobré ránko 🙂
Kde je Orsulka?????????????????? 😕 😕

adulik76
20. jan 2010

no, neviem, kde zmizla 😕

orsulka
autor
20. jan 2010

tu sommmmmmmmmmmmmmm!!!!

idem poprecitat....čo to....

adulik76
20. jan 2010

a kde si sa túlala???

orsulka
autor
20. jan 2010

jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj...starosti dievčatkaaaaaaaaaaaaaa

starostiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!

adulik76
20. jan 2010

a čože? niečo vážne?

orsulka
autor
20. jan 2010

ja som vcera cely den pracovala v tej druhej firme......tym že tam chodim malo, tak bol vcera en zabijak...každy chcel niečo.....este štastie, že mchanici boli zatvorení v dielni, lebo aj tí by určite niečo potrebovali!!!!!!!!!

a okrem toho som v pondelok vecer od 19,30 do 22,00 absolvovala s Ferkom pohotovost v nemocnici, lebo na baskete si vyvalil členok...!!!§ ale ako!!!!!! boooože opuchnute to ma od pol lytka až po prsty!!!!! komletne modre...a tak sme mysleli, že to má hadam aj zlomene....ale na rontgene nebolo nic vidieť zatial......takže mame sadrovu dlahu na nohe......skoro vobec nespi, lebo ho to boli, mutim ho jest ibalgin, jednoducho tychto par dni musi uživat tieto oblbovaky, lebo inak si nepomože....dali mu niečo na odpuch a o 10 dni na kontrolu....

takže okrem prace som vcera behala po jeho doktorke aby som vybavila PN-ku.....a nahanala baarle od niekoho kto ma doma, aby sme ich nemuseli kupovat, lebo chirurg mu ich nedoporucil, lebo vraj to nema zlomene...a obvodna mu ich nepredpise, kedže to nedoporucil odborny lekar...!!!! no fasa...no fasa....

a potom dojdes domov, a behas zas...nechcem aby vobec chodil, takže dones, prines, urob.....

no poviem Vam, večer som bola hotova....a to som este 1 a pol hodiny dala s deckami trening tanecny!!!! ale akože fajn, niečo nove sme urobili....takže asi takto sa teraz mame.....

orsulka
autor
20. jan 2010

najhorsie asi je, že on je sám na seba nahnevany, že sám si taketo niečo sposobil....vraj ako si clovek SAM SEBE može takto ubližiť.....
ale ved mu vravim, že kto nič nerobi nič nepokaazi....len by sa mal zamysliet nad tym ako on pristupuje ku vsetkym športom....on je velky "srdciar"...a vždy sa snaži ist po "každej lopte" a nepozna stratenu loptu.... tak toto by som ako u neho zmenila.....
teraz je vyradeny zo vsetkeho minimalne na mesiac.....

adulik76
20. jan 2010

nemal sa ísť náhodou ferko lyžovať? či to už bol?

...inak, tomu sa hovorí smola. A nie je nič horšie, ako keď chlap ochorie alebo má úraz 😝

orsulka
autor
20. jan 2010

adu....mal ist v utorok do Jasnej...!!! no to si nevidela ten smutok v ociach!!!!! sak ja by som plakala za neho....a to si este v pondelok pred tym basketbalom dal opravit palice a kupil nove okuliare na svah!!!...a trt z toho....

ale chalani ho vcera večer boli pozriet, tak mu vyroszpravali ako tam je krasne.....a že ked s avylieči tak ho tam zoberu 😉 🙂 😀 😀 😀

adulik76
20. jan 2010

však nie je všetkým dňom koniec, tú nohu nebude mať dochrámanú navždy, všakže.

mňa dnes čaká tá štítna žľaza, teraz som maťa vyprevadila na skúšku, dala som mu na krk pľuvance pre šťastie 😀

orsulka
autor
20. jan 2010

adulik...to ides do toho Noveho mesta ???? tak dufam, že autičko už poslucha, tak nemusis vlakom alebo tak.......

Addu....estte si ho mala aj kopnut do zadnej čsti...tiež pre šťastie 🙂))))))) 😀

adulik76
20. jan 2010

hej, ideme do nového mesta, našťastie dr. má nejakú poradu, či čo, tak ma presunuli na 11,00. Dovtedy sa mi maťo stihne vrátiť zo skúšky a odvezie ma tam.

... ja ho len pľujem pre šťastie, a to od začiatku štúdia, ako vidno, pomáha to 😀

nelia
20. jan 2010

Orsulka, je mi Ferka moc ľúto... pozdrav ho a nech sa drží... ako písala aj Adulik, viem akí sú chlapi, keď sú chorí... no ale toto je trošku o inom, lebo toto ho fakt moc musí bolieť 😒 .. a drž sa hlavne aj ty Orsul, teraz bude toho na Teba asi dosť...
lacimu tiež včera vytrhli zub... dúfam, že do víkendu to bude v pohode, že bude môcť ísť na tie lyže 😨
Adu, ja som si myslela, že si na štítnej žľaze bola včera 😕

adulik76
20. jan 2010

až dnes idem

orsulka
autor
20. jan 2010

nelinka.....určite ho pozdravim .-)))) ten zub bude do sobotu OK...uvidiš 🙂)))))) až vam tisko távidim tu lyžovacku v Rakusku.... 😉 😉

ivkaj
20. jan 2010

Ahojte, tak po ránu jen na rychlo na kouknu. Nějak není moc času.

Orsul, zkus Ferkovi koupit v lékárně i nějaký gel/krém na ten kotník - třeba Voltaren nebo tak. Ať se k tomu něco léčivého dostane i přímo. Na výrony pak je i octan,a le nevím jestli pomůže i od bolesti. A hlavně ledovat, ledovat, ledovat. Jo a taky nezapomeň, hodně litovat. Pavel si takhle vyřídil kontník chvilku po tom co jsme se znali. A bylo to docela na dlouho. Tak držím pěsti!

Adu, tobě ať dopadne dobře kontrola😉 Jak ty to máš vlastně s tou PN? A jak ti vlastně je?

Nelia, ty jsi taková vášnivá lyžařka?

A vůbec, doufám, že se všchny máte mooooc dobře ;o)

adulik76
20. jan 2010

ja sa teraz v podstate flákam..... 😀 , tie nevoľnosti, čo som mala minulý týždeň, tak trocha to ustúpilo, neviem, či je to dobré, alebo zlé. V pondelok idem k svojmu dr. tak uvidím, ako na tom sme.

nelia
20. jan 2010

Ivka, no neviem, či som nejaká vášnivá lyžiarka... my lyžujeme tak sem-tam.. keď sa podarí.. napríklad minulý rok sme sa na lyže vôbec nedostali. A ty už zaúčaš novú kolegyňu? Či ešte nie?
Adu, určite je to všetko tak, ako má byť 😉

orsulka
autor
20. jan 2010

Ivkaj....OK!!! hahahahahaha...ledovat a litovat!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 natierať sa neda momentálne, lebo to má v sandrovej dlahe....ale ako som už asi pisala, vymysla, že by to v piatok dal dole a dal si na to vraj nejaku umelu dalhu, ktorá sa da odopnut a potom by si to mohol aj mazať....ja s tym ale moc nesuhlasim....

Adu.....ved ono to bude asi striedavo - oblacno- neoblacno - zle - dobre... bud rada, že nevolnosti ustupili, že ti nebyva tak na blee 😝 😝 .....a určite bude vsetko v poriadku 😉 😉

laxity
20. jan 2010

Ahojte baby

orsul.....No toto, ma to moc mrzíííí, dúfam, že sa čoskoro uzdraví, viem čo to je, takto pred rokom 13.1. si môj drahý dolámal nohu...tak veľa síl, určite bude potrebovať tvoju pomoc...A veľmi ho pozdravujem, určite aj sincer.

adu....drž sa u endokrinologičky, mňa dnes tiež čaká, som objednaná na 12.30 na punkciu 😒

nel....tiež pozdravujem Laciho a dúfam, že na zub si za pár dní ani nespomenie a lyžovanie si určite užijete...veď v Rakúskych Alpách ani nepochybujem 😉

Pozdravuje vás sincer, vraj sa tam má "PO PI.I", tak si ju viete predstaviť, ako čaká na piatok 🙂 ....ale aspoň tam papáááááááááááá 😀

adulik76
20. jan 2010

lax, aj ty sa veru drž.

orsulka
autor
20. jan 2010

lax...!!!!! drž sa aj ty dnes na tej punkcii....ale hlavne, nech su vysledky OK, alebo aspon v norme!! 😉 😉 😉 a pozdravus sincer....že nech si naplanuje nejaky poriadny žur na vikend, aby zabudla natento tyžden v škole .-)))))))))))

adu...tak co Mato??? už dofrčal a urobil????????? už idete?????

adulik76
20. jan 2010

ešte neviem maťove výsledky a keďže som stále tu, tak ešte nedofrčal 😉

nelia
20. jan 2010

Lax, drž sa u Dr. a pozdrav Sincer, nech to už nejako vydrží.. veď už len 2 dni...
adu už asi odišla.......

adulik76
20. jan 2010

až teraz odchádzaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam

nelia
20. jan 2010

aha, tak ešte neodišla 😵 😵 ... a nemeškáš náhodou??

nelia
20. jan 2010

tak už predsa odišla 😀

orsulka
autor
20. jan 2010

😀 😀 😀
a ostali sme tu dve!!!! ..... 😉 😉

nelia
20. jan 2010

no ja som tu len tak napoly... roboty mám vyše hlavy ☹ ☹ ... a potrebujeme k tomu ešte aj zohnať lyže.. vlastne bigfooty (do 100cm)... máme len jedny a chceli sme si požičať od bratranca, ale ten ide v sobotu tiež lyžovať... tak kukáme všetky šport.obchody, ale nikde nemajú 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre