Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

orsulka
autor
4. feb 2010

aj u nas to bolo take...z Novák do PD, co je asi 7 km, som celu cestu sla tak 50-60 trvalo to neskutočne dlho....a nebolo vidiet cestu vobec, len široky biely pas......a preto som poobede zrusila tu masaž, lebo v meste to bolo este horšie, neohrabane cesty, auta sa len tak šúchali, no a Ferko by mi na barliach isiel 5 m asi hodinu!!!!!
tak noha už je lapšie, už ho len tak omina, ale nechcem to zakriknut, lebo minuly týžden tiež bolo dva dni dobre, a potom sam u bolest vratila......ale teraz už dve noci celkom dobre prespal.....
akurát mi vadi, že spava v obyvacke už treti tyžden, lebo ako byval hore, tak me nechcel budit a mohol pozerat telku.....tak si v tej spalni pripadam taká opustena....
😔 😔 😀

adulik76
4. feb 2010

dobré ránko, ako vidím, našich cestárov opäť raz prekvapil sneh. Ani u nás to nie je odhrabané, len vyjazdené cesty a tá šlichtanica čo je na ceste, no hrúza. A to sa ešte nájdu dementi, ktorí predbiehajú 😠

orsulka
autor
4. feb 2010

dobre ranko Adulka 🙂 🙂 slniečko naše ako sa mávaš??? ešte ti byva nejak zle ???????

adulik76
4. feb 2010

už nie, už je to OK. Len kozy boliaaaaa, nemôžem spať na boku. Ja som bola dosť "obdarená", tak dúfam, že nenarastú do takých rozmerov, až ma nakoniec zadusia 😀

orsulka
autor
4. feb 2010

adulik.... 😀 😀 😀 len nech rastu, aby bobátko malinke malo dostatok zásob na potreavu .-))))) ved ony sa potom zas dostanu do normalu ...no nie???

adulik76
4. feb 2010

uvidíme, čo bude....ešte je to strááááášne dlhá doba čakania

nelia
4. feb 2010

Adu, veď to ubehne ako voda... uvidíš... ani sa nenazdáš a budeš maličký uzlíček držať v náručí 😉
Inak moja segra je tiež poriadne obdarená (príroda to veru spravodlivo nerozdelila... keďže moje treba lupou hľadať 😀 ).. no a keď sa jej narodil malý, sme si z nich srandu robili, že jeho hlavička je menšia ako jej prsia 😀 ... tak z nich ani nevedel papať... segra si preto mlieko odsávala vyše roka a malý pil z fľaše... proste obetavá mamička (aj lekári jej to hovorili), lebo to je vraj riadna fuška, si vkuse odsávať mlieko (aj v noci!!!).

sincerity
4. feb 2010

ahojte babulky

tak sa ozyvam zase snad po dvoch dnoch.... najnovsie nie som v praci ale predvcerom v noci ma skosila nejaka crevna flandra.... no hnus.... vcera sme boli s lax na tej predporodnej priprave, ledva som to tam vydrzala... no skor nevydrzala... lebo som nestihla najst zachody a sabla skoncila v mojich rukach bleeeee 😝

no tak som potom ostala doma ale nebola som schopna vobec nic robit len lezat a spat.... dnes je to uz lepsie, zajtra snad budem moct ist do roboty..

inac s tym pocasim... sak pekne to je ale ved takto mohlo byt cez vianoce, a uz teraz nemuselo.... u nas totalny koniec sveta tiez....

nelia
4. feb 2010

Sincer a určite to je črevná flandra??? Alebo žeby aj u vás vitamíny zabrali a bola by si tehu??? Ktorý si DC?

nelia
4. feb 2010

A čo je s Lax??? Ani tá o sebe nedá vedieť 😕 😕

sincerity
4. feb 2010

nel...no to urcite... urcite je to crevna flandra... som asi 16dc, je velmi nepravdepodobne ze by som bola tehu... takmer na 100 %... a okrem toho ziadne vitaminy teraz neberieme... marek ma teraz v sebe testosteronovu injekciu, o dva tyzdne ide na dalsiu, dalsi spg ma byt v maji.... takze tak.

lax sa dala na pecenie prave 😀 😝 ale snad napise.... ona tu spicluje tak snad sa ozve ...

adulik76
4. feb 2010

no,sincer, ale toto??? len sa nepošabli, keď pôjdete s lax na ostro. 😉 a čo také dobré pečie????

sincerity
4. feb 2010

no snad to dovtedy prejde 😀
ja neviem ... tusim nejaky jablkovy kolac skusa.... to viete, asi sa doma nudi .... 😀

adulik76
4. feb 2010

o chvíľu sa už nudiť nebude 😉

nelia
4. feb 2010

Sincer a čo bolo na tej predpôrodnej príprave? Aj keď ty si si to teda asi moc neužila 😒

sincerity
4. feb 2010

no sedeli sme tam jak buchty.... bolo tam asi sedem parov, ja som bola povazovana za otecka 😀 aj mundur v nemocnici dostanem s napisom otecko 😀 .... tak najskor na nas zazerali ci sme neni nejake lesby... ale potom sme povedali ze sme sestry tak bolo ok...

hovorili o tom ako bude prebiehat porod, jednotlive porodne doby a tak, kde "otecko" moze byt a kedy, ako ma byt napomocny a tak....

adulik76
4. feb 2010

sincer, najprv si vyskúšaš úlohu otecka a potom neskôr budeš v úlohe mamičky - to nezažije hocikto 🙂

nelia
4. feb 2010

Sincer, že lesby.... hihihihihihihi 😀 😀 .. tak som zvedavá na ten Tvoj zážitok..

laxity
4. feb 2010

ahojte babule

orsul...ako? ako sa darí Ferkovi? Čítala som, že zase sa stihol vykotiť...bože nech si dáva pozor 😉 a pozdravujem samozrejme

nel...som ok, sledujem vás, veď ani nemám čo veľmi písať, nemám nič nové, zajtra dám infošky

Koláč som piekla a hneď som ho hodila do koša bo mi zhorel 😀. To bol taký zvláštny recept, nejak sa mi nevydaril, malo to ísť na vymastený, múkou vysypaný plech, ja som to drbla na papier na pečenie a na vrch mal ísť po celej ploche palmarin plátky a ja som tam dala len nejakých šesť tak sem-tam 😀, takže z koláču nič nie je. Ale teraz pečiem každý týždeň niečo, ako píše sincer, začínam sa nudiť, upratujem, varím, pečiem, spím a takto dookola a čakám. Ale tak musím si to ešte užiť, už takého lenošenie nebude tak často 😀. Zajtra idem do poradne, tak sa potom ozvem ako sme dopadli. A inak ozaj sme sa tam cítili ako lesby, čumeli na nás 😀, ale všetko sa našťastie vysvetlilo 😀. Len dúfam, že sincer po mojom pôrode bude chcieť niekedy rodiť, že sa jej to nezhnusí.

adu...môžno je ešte skoro sa na to pýtať, ale ja verím, že už to bude ok. Len či Maťo bude chcieť ísť k pôrodu?

Čaute hviezdy 😉

adulik76
5. feb 2010

dobré ránko, pre tie, ktoré pracujú, je tu PIATOOOOOOOOOOOOOOOOK

lax, už sme sa s maťom o tom bavili a on chce ísť k pôrodu - zatiaľ je odvážny.

nelia
5. feb 2010

Dobré ránko 🙂
Lax, som rada, že ste v poriadku... neboj sa, o pár týždňov sa už nudiť nebudeš 😉 . A Tvoja polovička nechcela ísť k pôrodu?
Inak je piatoček 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

nelia
5. feb 2010

Adu, čítaš mi myšlienky 😉 😀

adulik76
5. feb 2010

to bol len môj tip, že je piatok, ja občas ani neviem, aký je deň 😀

minka051
5. feb 2010

Ahojte pekné ale teda u nás hrozne ufučané ránko 🙂
Skoro ma odfúklo ked som išla do práce ešte že je piatok 🙂 🙂

orsulka
autor
5. feb 2010

dobre piatkove rano...🙂))

lax...sincer.......no...tak ste si chvilku užili ako lesby....aspon je vidieť, že v nasom štate su ešte velke predsudky voči takymto veciam....ale celkom chápem, že ste sa asi zle citili, nakolko to vsetko nebola pravda 😉 ja by som is to možno chvilku aj uživala a sledovala ostatnych ako sa tvaria, a nechala ich tam vykvasit, kym by som vysvetlila o čo vlastne ide...hahahahaha......

Sincer....no tak tebe akurat tak treba crevnu flandu !!!!! .-))))) zas si lahsia o 3 kila, cooo ?????? 😀 😀 😀 myslim, že to nie je dobre podcenit...a tak ocenujem, že si ostala 2 DNI DOMA!!!!!!!! 😀 😀 😀
ako ti vlastne dopadli skusky a celá ta skola?????????

Lax....tak nejak podobne sem tam peciem aj ja...hlavne zo zaciatku to tak bolo, že každy, ale fakt každ moj pokus koncil v koši a to rovno z plechu, podaktore aj s plechom 😀 😀 😀 😀
potom som sa zamerala na nepečene kolače, torty a podobne.....teraz ked mam piect tak si jednoducho vyberam recepty ktore ano a ktore nie
😀
akurat na tie vianoce som sa na ten orechovy zložity odhodlala, ale naštastie vysiel .-)))))

nelia
5. feb 2010

Aj u nás poriadne fúka.. aj kamión sa nám tu prevrátil 😒
Minka a kúpila si si ten test? kedy budeš testovať??? 😕 😕 ......... 😅 😅

orsulka
autor
5. feb 2010

minka....????? toto aj moja otazka rovnaka ako od Neli ... 😕 😕 ....... 😅 .... 😉 😉

u nas nejak vela nefuka......celkom v pohode.....

minka051
5. feb 2010

no babenky moje kúpila kúpila len sa ho bojím aj otvoriť 🙂 Aj drahý už chce aby som aspoň zajtra testovala no neviem či to nebude musieť urobiť za mňa. 😀 😀 😀 Ved brucho na to má 😀 😀

nelia
5. feb 2010

Minka 😀 😀 😀 ... ale ja Ťa chápem... ja sa tiež vždy bojím testovania... aj po IVF som sa hrozne bála... ale tým výsledok neovplyvníš.. len budeš vedieť na čom si 😉

minka051
5. feb 2010

no ja viem .. akokoľvek to dopadne tak sa to potom malo tak stať ..Osud sa zmeniť nedá..Ale ja stále verím že to bude dobré 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre