Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

nelia
9. feb 2010

Adu, ja som to stláčanie myslela na vyvolanie pôrodu a nie mrchy... ale nie je to zlý nápad... Laci sa tomu návrhu určite poteší 🙂... no keďže ma aj večer bolelo bruško, tak som na "vyvolávanie" moc náladu nemala, ale dnes si asi nejako náladu skúsim spraviť 😉 😀 😀

adulik76
9. feb 2010

tak aj pôrod sa dá vyvolať sexíkom, nie?

nelia
9. feb 2010

A teraz ma napadlo, že ja idem po dlhom čase v piatok na kozmetiku a potom na čokoládový zábal 😵 😵 😵 .. som dostala poukážku od drahého na Vianoce 😵 😵

adulik76
9. feb 2010

my by sme s maťom vyvolávali už hocičo, ale................momentálne žijeme v krásnom priateľskom vzťahu 😀 😀 😀 😀

nelia
9. feb 2010

Adu, určite sa dá aj ten... no s tým brušiskom si to až tak neviem predstaviť 😕 😕 ... a to sa už asi aj chlap bojí, či bábätku neublíži... ktovie, ešte som to nezažila 🤐

nelia
9. feb 2010

Adu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ... krásne si to napísala 😀 😀 😀

adulik76
9. feb 2010

však počkaj, aj teba to čakáááááááá, aj ostatnéééééé

nelia
9. feb 2010

Adu, ja to prežijem.. len či aj moja polovička, to je otázne 😝 😀

adulik76
9. feb 2010

nuž, bude sa musieť nejako s tým popasovať 😉

orsulka
autor
9. feb 2010

Adu...prispevok : 09:24.......🙂))))
ale teraz sa bavim na priatelskom vzťahu 🙂))))) aj my mame momentálne taký ....hahahahahah

ivkaj
9. feb 2010

Ahojte ženy, to je mi ale debata po ránu 😎

Nebojte, na pohovor jdu až zítra ráno. Pán si mezi tím dovezl domů prcka z porodnice, takže se to všechno posunulo. Ani nevíte jak bych si přála aby to klaplo. Ode všud se teď linou právy o tom, že nezaměstnanost roste a tak a mě pomalu opouští humor.

Každopádně, Adu, gratulace k průkazce !!! Jestli tě to potěší, tak jsem taky od včera slaměná vdova. Ale zítra už by se měl Pavel vrátit.

Nelia, koukala jsem na ten tvůj graf a typla bych ovu o něco později. Tak snad tě mrcha moc trápit nebude.
Joo a tu čokoládový zábal ti normálně závidím. Už se těším na zprávy jaké to bylo.

Orsul, co Ferko a jeho nožka? Doufám, že je to lepší.

A co vy ostatní, jak se máte?

orsulka
autor
9. feb 2010

ivik...no vitaj medzi nami moja...aspon na chvilinku.... 😵 😵 mas to ozaj už za par......ale verim, že pohovor dopadne dobre....len sa pekne obleč, namaluj a pojde to ako po masle 🙂)))))))

nožka......už aj doslapuje s barlami na nu, hoc este boli...uvidime vo štvrtok...je dalsia kontrola u chirurga, tak som zvedava, co povie...

Neli...aj ja som zvedava, co povieš na tu cokoladovu masaž.....už mi ju spominala kamoška, že si to chce kupit, len to trosku viac stoji a tak čaká na sviatok, aby sa jej rodinka poskladala...hahahaha.......tak som zvedava, aká bude pokožka po tej masaži 😉

nelia
9. feb 2010

Ivka, ja tú moju ovulku tipujem rovnako, preto si ešte nerobím zbytočné nádeje. Tak zajtra Ti budeme moc moc držať palce 😉
Ani neviete ako sa na ten zábal teším.. relax, pohodička.. juuuuuuuuuuuuj 😵 😵 😵

orsulka
autor
9. feb 2010

nelinka......a my ti ho zas na druhej strane veeelmi prajeme....... 😵 😵 😵

robia mi tu nadriadení nervy......................vŕŕŕŕŕŕŕŕŕŕŕ................ 😠 😠

adulik76
9. feb 2010

odskočila som si nachvíľu k šporáku v domienke, že maťo dnes príde, ale pred chvíľou ma schladil telefonátom, že možno až zajtra, no paráda 😝

neli, tak sa nechaj dobre vymasírovať aj za nás... my ti budeme tíško závidieť, ale zato priať 😉

ivkaj, na zajtra tfuj-tfuj-tfuj

orsul, som rada, že ťa viem pobaviť 😀

nelia
9. feb 2010

Ste moc zlaté, že mi tak doprajete 😉 🙂
Orsul, vykašli sa na nadriadených, tí sa aj tak najlepšie vyznajú v tom, ako nám robiť nervy 😠 .. ale my sa nedáme!!! Takže jedným uchom dnu, druhým von... hihi 😉

adulik76
9. feb 2010

dnu a von, to mi niečo matne pripomína ...... 😀

ivkaj
9. feb 2010

Adu 😎

minka051
9. feb 2010

Ahojte
Tak ja sa hásim opäť z práce. Mám trošku volno tak sem nakúkam. Umňa nič nové. Volala som doktorke tak ráno mám prísť na krv ale na lačno. Pozerať ma vraj nebude lebo je to vraj skoro. A výsledok z HCG bude asi koncom týždňa. tak to ma šoklo.Ale čo už musím vydržať.

nelia
9. feb 2010

Minka, chodíš do štátnej nemocnice? Tam zvyknú robiť to HCG len pár krát do týždňa, aby nazbierali viac vzoriek a nemuseli otvárať sérum "zbytočne".. aspoň tak mi to bolo u nás vysvetlené...
Adu, ty už máš tuším ozaj deficit 😀 😀 😀 😀

adulik76
9. feb 2010

no, však je to už aj dosť dlho 😝

minka051
9. feb 2010

Ano ja mám doktorku štátnu. A mne to aj tak doktorka povedala ako to píšeš ty. Tak budem čakať.
Keby som nebola taký strachoprd tak si urobím test. A bojím sa sklamania. Dnes je to 12 deň.

adulik76
9. feb 2010

to už by mohlo voľačo ukázať. S tým, že máš prísť nalačno si ma prekvapila, lebo mne nikdy nepovedali, aby som bola nalačno

minka051
9. feb 2010

no to aj mnňa prekvapilo. Ale ved to je jedno ved neumriem od hladu , to skôr od strachu aký bude výsledok.

adulik76
9. feb 2010

no, tak to poznám. Ja som strašná hrdinka pre iných, ale keď ide o mňa, tak ..... Včera som tiež bola nervózna pred sonom, čo ma čaká, ale našťastie to bolo ok. Úplne chápem tieto strachy, všetci ti môžu hovoriť čo chcú, ale tvoje pocity to aj tak nezmení

nelia
9. feb 2010

Minka, výsledok bude pozitívny... musí byť!!! Ty budeš naša ďaľšia tehulka, potom pribudne ďaľšia a potom doradu všetky 😵 😵
Adu, ale už by ste aj mohli sexíkovať, či máš zákaz? Alebo sa bojíš a radšej neriskujete?

minka051
9. feb 2010

no veru nič nezmení. ☹

nelia
9. feb 2010

Adu, máš úplnú pravdu... tiež chápem Minku, lebo sa tiež bojím testu ako čert kríža... ale aj tak musíme veriť, že to bude pozitívne.. Ja tomu verím 😉

adulik76
9. feb 2010

bojíme sa a nechceme radšej riskovať, nejak sa to už len vydrží

nelia
10. feb 2010

Dobré ránko 🙂
Ja už som v robote 😒 .. no teraz je tu aspoň kľud, nikto tu nie je...
Mrcha zatiaľ nikde.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre