Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

sincerity
12. mar 2010

ahojte dievcata, vidim, ze Vam tu chybam 😀

to viete, robim v uctovnej firme a marec je hooooooooooooooooooooodne narocny 😀 😀 😀 , tak si to viete predstavit...

prepacte ak Vas zanedbavam ☹

vcera som mala skusku, po mesacnom uceni som sa tam odhodlala ist, ale chvalabohu urobene...

cele poobedie som potom stravila s lax a Natalkou, no kocka to je... som posielala lax par fotiek, mozno to niekde da.

dnes idem zase do skoly, o pol dvanastej odchadzame z domu a mam skolu az do zajtra....
zajtra nas caka vecer velka oslava 50-tky marekovho stryka a tety.... takze tak

nelia
12. mar 2010

no spomínaj čerta a on sa objaví 😀 😀 😀
tak vidím, že u Teba nenastalo žiadne poľavenie v tempe 😉 ... gratulujem ku skúške... 😅 😅 .. a oslavu si zajtra poriadne užite!!! 😉

sincerity
12. mar 2010

nel... u mna nastane najskorsie polavenie v tempe asi v juli 😀

lax hodila nejake fotky 😉

adulik76
12. mar 2010

sincer, odkáž lax, že tá malá je taká zlatučká, fakt pekné fotečky 🙂
vždy ma to tak nabudí, že aj ja už chceeeeeeeeem

nelia
12. mar 2010

Natálka je nádhernáááááááááá 😵 😵 😵 😵

noemarta
12. mar 2010

sincer sevaaaas. fakt, certa spominaj a on sa objavi....jak blesk z jasneho neba... hi hi
mala je strasne zlatuckaaaaaaaaaaaaaa.... aj ja chceeeeem....
sincer, viem o com hovoris, ja mam tiez zhon v robote ale aj doma, lebo aj doma robim danove p. uz nech je 1.4. 😒
a to este dnes ledva zijem, hlavu mi ide roztrhnut...
tak sa drz a verim ze to zvladneme, tieto navaly praace.

adulik76
12. mar 2010

Jeden na obveselenie:
🙂
Pride Jozo do sefovej kancelarie a stazuje sa:
-sefko, nemohli by ste mi zvysit plat? Ved tu uz robim 10 rokov za 8000 Sk mesacne...
Sef sa pousmeje, naleje Jozovi pohar borovicky a zacne:
-Pozri Jozo. Je pravda, ze zarobis 8 000 mesacne, co je 96 000 rocne ale...
Rok ma 365 dni. Z toho je 52 sobot a 52 nediel. To je uz len 261 dni.
Dalej mas 28 dni dovolenky a 5 dni si bol chory, to je uz len 228 dni.
Den ma sice 24 hodin, ale ty pracujes len 8 hodin, cize 1 tretinu dna, to znamena 76 dni. Nehovoriac o tom, ze v roku mame 13 sviatkov, co su dni pracovneho pokoja, a teda robis len 63 dni. To je len o dva dni viac nez 2 mesiace do roka. No a co chces viac za robotu dvoch mesiacov? Ved zarabas skoro 48 000 Sk mesacne.

-Prepacte sefko, nechcel som vyrusovat.

nelia
12. mar 2010

Adulik, dobrýýýý 😀 😀

adulik76
12. mar 2010

no, ja už som doma 😀

adulik76
12. mar 2010

...a to nie je vtip 😀 😀 😀 😀

nelia
12. mar 2010

ja sa nehráááááááááááááám... ani s Tebou ani s Orsulkou 😠 .......... 😉 😀 😀

noemarta
12. mar 2010

nel, neboooj, aj ja tvrdnem stale v praci, nie si sama.
ale tiez by som isla hned domov, este aj ta moja hlava.... ☹

nelia
12. mar 2010

Noe, ešte stále bolí? Vôbec to neprechádza??? To je nahoršie v tomto období, že si nemôžeš dať tabletku 😒
Aj mňa stále bolí bruško.. dnes celý deň na ľavej strane dole.. asi to bude naťahovaním maternice, či čo.. tiež by som už najradšej bola doma vykotená na gauči 😝

bublinkaa2
12. mar 2010

Ahojte babenkyyyy... 🙂

Martiske som uz poslala do IP zopar slov, tak tu uz len zdraviiiiim... 🙂

Ja som bola vcera u toho mojho gyn. a dohodli sme sa uz rovno na v podstate ani neviem ako sa to presne pise... konizacii? Hadam... Jednoducho 29.3. v pondelok rano ma uspia, odrezu tych par buniek z krcka a poobede budem moct ist domov... Dufam...

Takze tak... Inak som pridala znovu par fotiek krpca... 🙂 Tak mozte kuk... 😉

Prajem vsetkym krasny vikend a aby nikoho nebolela hlavicka, lebo to je na odstrel. Akurat aj mojho muzicka dnes boli hlava - migrena, tak to s nim prezivam. My ideme zajtra jednemu vyse mesacnemu babatku na krstiny, no a v nedelu sa ideme doobeda pokochat na Medzinarodnu vystavu nabytku v NR a poobede ideme pozriet prvykrat mesacne babatko, tak tento vikend bude detickovsky... 🙂

nelia
12. mar 2010

Bubli, super fotky... a krásnu tortu ste napiekli... šikulky 😉 ... mne inak robili konizáciu v roku 2007 a naozaj to nič nie je... ráno o 6 som mala príjem a o pol 9-tej som už frčala domov.. robili mi to v Trnave a ambulancii jednodňovej chirurgie.
Krásny víkend všetkým 😵 😵

orsulka
autor
13. mar 2010

dobre ranko prajem.......

včera dosiel aj spravca siete.......aj mi čo to vymazal...a jňvraj mam malo pamate....tak dufam, že myslel na PC!! 😀 😀 😀 este pride a ja dufam, že mi konik pojde zas normalne 😒 😒

bubli.....dikes za fotečky su super........aj ja som mala konizáciu...bolo to už dávnejsie, takže som bola v nemocnici 3 dni.....teraz to už asi fakt robia ambulantne 😉 😉

Sincer...super bambulka s tymi skuskami, myslím,že celkom zvladas, a este dnes to tam nejak vydrž .-)

Fotky malej Naty som videla na Fb.......sincer velmi peken nafotila 🙂 🙂 🙂

Nel, Adu, Ivik....aj vsetky ostatne...prajem pekny vikend 😉

adulik76
13. mar 2010

dobré ránko, aj ja prajem všetkým pekný víkendík. Momentálne som sama, maťo je v škole. A sneží... 😠

orsulka
autor
14. mar 2010

peknu nedelu...aj ja som este sama...ale už nie dlho........dnes sneží u nás 😠 😠 😠

bola som včera na basketbalovom derby Prievidza-handlova......a poviem vam, že som bola hrdá, na Vilka ako hral.....v tej super atmoške čo tam bola, velmi pomohol Prievidzi k víťaznému koncu....ale nervy to boli poriadne....a Ladislava skoro zinfarktovala!!!!! no bola podarená, aj nechty si obhrýzala !! 😀 😀 😀

ivkaj
14. mar 2010

Ahojte, tak už jsem se dostala k PC ;o)

Výlet k našim byl celkem fajn. Potkala jsem se kámoškou co mi odsvědčila svatbu a ještě s bývalou spolužačkou a pěkně jsme si podrbaly ;o) Pak jsem se stavila za kámoškou co má roční holčičku. Malá by mohla hrát v reklamě na mimina. Je to neskutečně pohodové dítě.

Za to sobota a rodinná oslava stála za to 😝 Zase si tam do nás rýply na téma děti. Málem jsem toho dotyčného poslala do pr.... a příště už to udělám, ať si P. rodina myslí co chce. Taky se jich neptám, proč tam ten nemá lepší práci, proč někdo jiný tráví večery v hospodě místo s rodinou (a pak si stěžují že nemají na lyžařský výcvik pro dítko) nebo proč se něčí děti nemají tak rádi, že nejsou spolu schopné ani bydlet 😝
Normálně mi to hnulo žlučí. Ale co už, pár týdnů je zase neuvidím, tak snad bude klid.

Tak ale halvně že jsme všichni zdraví, že 😎

adulik76
15. mar 2010

dobré ránko, nejak mi to tu blbne. Aký bol víkendík???? 🙂

nelia
15. mar 2010

Dobré ránko 🙂
ja som mala pohodový víkend, len krátky 😝 ... v sobotu som tiež bola sama, keďže polovička bola v škole a na futbalovom turnaji...
Momentálne mi je akosi blbo... práve bojujem s tým, aby som raňajky udržala v sebe 🤐

K tej konizácii by som ešte dodala, že v štátnich nemocniciach to robia ešte stále za 3 dni, ale už existujú tie ambulancie jednodňovej chirurgie, kde to urobia a môžte ísť domov.

Gratulujem Prievidzi k víťazstvu... ešte keď Laci hrával aktívne futbal, pravidelne som mu chodievala fandiť a niekedy to veru boli poriadne nervy... ale väčšinou také príjemné 😵

Ivka, nič si z tej manželovej rodiny nerob.... proste nad tým len mávni rukou... ako píšeš, iní majú horšie problémy.. a presne ako píšeš, hlavne že sme zdraví 😉 😎

adu a aký si mala víkend ty? ako sa cítiš?

sincerity
15. mar 2010

Ahojte dievcence 😉

ivi... z takych reci si nic nerob, treba sa len obrnit a pripadne im jasne naznacit co a ako 😀

nel.... budes musiet prezit tie nevolnosti, ved vacsinou to znamena, ze je babatku dobre 😉

u nas vikendik ok, v sobotu doobeda skola, vecer oslava 50-tky... no nic moc, ja take akcie neznasam, robila som sofera /chcela som/ no hrozne... a v nedelu som oddychovala konecne a poobede bola pozriet na chvilu lax...

orsulka
autor
15. mar 2010

AHOJTE.......tak ja tiež v pohode ako som pisala.....Ferko dosiel v noci okolo jednej.....a tak este dospava, ale pojde do prace na pol dna.....ked pojdem na nakup do PD, tak cestou spat ho vezmem do prace 🙂
a som zvedava na darčekyyyyyyyyy 😀 😀 😀 😀

nelia
15. mar 2010

Orsul, to Ti ich ešte nedal???? Mala si mu ráno prehrabať tašku... hihi 😀
Sincer, takí dobrovoľní šoféri to majú veru ťažké 😉 😀 ... nám cez víkend dozrela taká medová pálenka, ktorú robíme z domácej... pridáva sa do toho med a všelijaké sladké korenie (ako škorica, badián a pod.)... a musí to stáť 6 týždňov... tááááááááák dobre to voňalo.. no ja som len voňať mohla 😝 ... keď bude stretko, musíme vám ju doniesť ochutnať... je to veru mňam mňam 😉

adulik76
15. mar 2010

neli, ani tá rumunská pálenka nebola na zahodenie 😀 😀
my sme robili včera nákupy v Zlíne, minuli sme tam takmer 14000 Kč. Ale nakúpila som si už nejaké pampersky, vlhčené obrúsky, kozmetiku a tak.... zo všetkého čosi. Našla som aj takú mäkučkú osušku pre malé. A pokupovali sme ešte kadečo a, samozrejme, MASLO 😀 😀 😀 😀

sincerity
15. mar 2010

MASLO! MASLO! MASLO! 😀 😀 😀

orsulka
autor
15. mar 2010

neli...no oficialne nie.........ja asom už spala, a hoci sme sa vystiskali a tak......tak ja som sa nechcela moc preberat......ja keby sa uplne že preberiem, tak ja už do rana nespim...... 😝

Ivik.....s tymi recami más uplnu pravdu...tiež sa ich nevypytujes na niektore veci....ale to preto, že más chochmes...ako sa u nas hovori .-))))))) proti takýmto reciam sa asi neda až tak velmi obrnit....ale chvilku to zaboli a potom ako pise since, treba sa na to vykaslat.....

no idem na nakupy....zatim...... 😉

ivkaj
15. mar 2010

Adu, takže zase máte zásobu másla na rok? 😀

nelia
15. mar 2010

Sranda, že už len zmienka o masle v nás vyvolá veľmi príjemné spomienky 😀 😀
Orsul, tak bude prekvapko dnes... 🙂 .. príjemné nákupy 😉

adulik76
15. mar 2010

som rada, ak akýmkoľvek príspevkom vyvolám úsmev na vašich tvárach.... 😉

ivik, z tých 40 ks masiel išlo 20 ks maťovým kolegyniam, 10 ks mojej kolegyni a nám zostalo IBA 10 ks 😀

ešte, aby som nezabudla, ivik, z tých rečí si fakt nerob ťažkú hlavu, ľudí nezmeníš, kto je normálny, ten nepotrebuje vysvetľovanie a debilovi aj tak nič nevysvetlíš, tak len mykni plecom.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre