Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

laxity
26. mar 2010

noe...no mňa to tiež napadlo, že práve v ten deň si tam dala fotečku s brušenkom, keď vládla dosť smutná nálada...aj keď bola krásna, ale podľa mňa v momentálnu situáciu nevhodná...ale nechajme to tak, stalo sa 😉

noemarta
26. mar 2010

dakujem adulik, ale dam ju radsej neskor spat....
vies, vcera ako asi kazda jedna z nas ostala zaskocena tou spravou od Nel, potom este ty si zacala streskovat, a aby toho nebolo malo, tak mi este kamoska co je v 20tt oznamila, ze nema dobre vysledky, ze sa im zda ze to jej dieta je zle vyzivovane, a nerastie pravidelne, ze musi cakat na vysledky dva tyzdne z amniocentezy, tak to ma zabilo uz uplne. mala som co robit, aby som bola ako tak kludna a nepripustala si to uplne cele na seba, lebo muz ked ma vecer videl a zacala som mu vsetko rozpravat, samozrejme ze ho to vsetko mrzi, co sa deje inym mamickam, ale povedal, ze pre zdravie nasho babatka mam sa snazit si to az tak nebrat. ja som teraz dost citliva a vobec na taketo temy, presne ako pisala Nel, nie ze budete vy tehosky mat cierne myslienky, hm.... a mna hned prepadli tie najciernejsie .......
takze preto som tam asi tu fotku dala, aby som tu nasu naladu trosku odlahcila....
ale tak haaadam, ze sa uz nic nikomu zle nestane, len same dobre infa budeme pocuvat.
🙂

laxity
26. mar 2010

ja keď som bola tehu si pamätám som veľmi na koníka nechodila, lebo mi to na psychiku nerobilo dobre...tiež som bola veľmi citlivá a dosť citlivá, ale baby to rešpektovali 🙂

adulik76
26. mar 2010

v podstate je to pravda, tiež teraz zle reagujem a hneď si to aj zosobňujem. Poprípade mi do toho zavolá sestrička, aby ma rovno "potešila", tak hneď maľujem čerta na stenu. Myslela som si na začiatku, že ja taká nebudem, ale človek sa neubráni.

orsulka
autor
26. mar 2010

noe.......tak ja som to vobec nedavala do suvisu s tvojou fotkou.......ani som to tak nebrala....
už si sa rozhodla a urob ako myslis....ked chces daj hned, pripadne daj neskor......

vobec teda vcera dost blby den..... a na mne sa prejavuje hodne aj dnes..... tak som sa neudržala pre sefom, ked ma zdžubal za vec, za ktoru nemožem.......(pri tom bola len taka pripomienka mala )........a vyhrkli mi slzy.......to som už len zatvarala dvere na jeho kancli.....nechcela som ale nedalo sa to ovladnut........no čo už....

Lax si pamatam, že malo chodila na konika a chapali sme to vsetky.....v pohode......
budem chapat, ked sem budete chodit minimalne......ale prosim vsetky tehulky, aby sa aspon z času načas ozvali ako sa maju a ako napreduju...... rozhodnutie je aj tak na každej jednej z nas...... 🙂

adulik76
26. mar 2010

ja v podstate neplánujem prestať chodiť na koníka, moc by ste mi chýbali

orsulka
autor
26. mar 2010

adu........CMUUUUUUUUUUUUUUUUk 😵 😵 😵 😵

noemarta
26. mar 2010

asi tak ja hovori Adu, mne by to chybalo, ze o vas nic neviem, a ze sa nemozem podelit so svojimi pocitmi, naladami, vysledkami atd....
takze ja tu budem tiez chodit, aj napriek takymto negativnym spravam, co sme mali vcera. Ved podla mna, na to sme tu a preto asi sem aj chodime, aby sme jedna druhu podporovali, ci su to super dobre spravy, ci tie zle.... ☹

orsulka
autor
26. mar 2010

noe.....adu.......tak vyčarili ste usmev na tvari...dakujem 😵

lax to mala trosku jednoduchsie, lebo mala spravičky od sincer 😉 ani nemusela na konika ist, a hlavne jej segra povedala to dobre a nie to zle 😉

nelia
26. mar 2010

Čaute. Už som späť z nemocnice... náš anjelik je už v nebíčku 😔 😔 .. dúfam, že k nám onedlho privíta ďaľší a ten u nás aj ostane 😔
Nemôžem sa teraz moc rozpisovať, lebo moja polovička okupuje PC, píše si totiž bakalárku.
Ďakujem vám všetkým za podporu...
Už som to ako tak predýchala a snažím sa riadiť svojim mottom... život treba žiť a nie nad ním rozmýšľať... 😔

adulik76
26. mar 2010

a keďže chcem mať čerstvé správičky o vás, tak sa ma nezbavíte tak ľahko. Obávam sa, že moje dieťa nemá rado papriku. Minule som mala chuť na rožok so syrom a paprikou (tou hrubostennou), tak som si do práce nachystala dva rožky a spapala. Zostalo mi po nich zle. Nebrala som to až tak tragicky, hoci som ledva došla domov a skončila som na WC. Včera som si kúpila klasickú papriku, že táto hádam vadiť nebude. No, už mi nejakú chvíľu skrúca brucho, takže paprika u nás momentálne nejde. Raz darmo, nie som sama sebe pánom - aspoň týchto pár mesiacov 😉

adulik76
26. mar 2010

nelik, opatruj sa

orsulka
autor
26. mar 2010

Neli......... 😵 😵 😵
pekne motto......... vela sil

orsulka
autor
26. mar 2010

adu...neobavaj sa...... 😀 ........len to pekne prijmy ako fakt... a ktovie ešte na kolko veci takto prideš 😀 😀 😀 a možno bude aj nechcena dieta na konkretne potraviny.... 😉 😉

adulik76
26. mar 2010

Zatiaľ sa osvedčila len paprika.........

orsulka
autor
26. mar 2010

zatial..........

adulik76
26. mar 2010

neprorokuj...... 🙂

orsulka
autor
26. mar 2010

😀 😀 😀
to by so msi nedovolila....... 😉

orsulka
autor
26. mar 2010

a tak som cinkla mojmu obv. gyn. a idem 8.4. k nemu na sono odkonzultovat co on povie na tu hysteroskopiu...ci ist alebo nie.....hned mi navrhol že mi to aj urobi......kurnik...sak sa tí doktori budu o mna aj biť 😀 😀 😀

adulik76
26. mar 2010

vždy lepšie, keď majú záujem, ako keby si sa mala doprosovať

orsulka
autor
26. mar 2010

a co vikend dievčatka?????????
ja mám zajtra nejaku tu oslavu, dnes este tortičku urobit.......
a nedelu dojdu svokrovci zas k nam...a budeme malovat izbu.....a okrem toho asi veget 😉

adulik76
26. mar 2010

maťo má zajtra školu, tak mňa čaká upratovanie, ale pretŕhať sa nebudem a v nedeľu neviem, asi len relax

orsulka
autor
26. mar 2010

tak ja prajem pekny oddych....a Matovi nech to rychlo ubieha v tej skole, nech ho mas cim skor domka 🙂))))

tak ja pomaly balim......

vsetkym prajem pekny vikend.......aj tym co dnes nepboli: Ivik, sincer, lax, bubli, lili..........
Adulik, Neli, Noe 🙂 😉

adulik76
26. mar 2010

uži si ten víkend aj ty

.... tak aj ja sa pripájam k želaniu pekného víkendu, hoci ja ešte tvrdnem v robote.... 😝

nelia
26. mar 2010

Až teraz sa mi trocha uvoľnil PC, tak som vás dočítala... fakt ďakujem za podporu a za to, že ste na nás toľko mysleli.
Noe, mne by tá fotka vôbec nevadila, skôr naopak, som na ňu zvedavá, tak ju sem pekne šupni 😉 ... ja sa úprimne teším s vami, že dobre napredujete, lebo si to obe ozaj zaslúžite... tiež viete, čo to znamená, bojovať za bábätko...
A to naše nešťastie sa snažím brať tak, že sme zase o velikánsky krok bližšie k vytúženému bábenku... aj môj Dr. to povedal, do tretice všetko dobré a nabudúce to dotiahneme až do úspešného konca. A ja verím tomu, že to tak bude 😔

nelia
26. mar 2010

Mimochodom tiež prajem všetkým pekný slnečný víkend. Dúfam, že si ho aj ja trocha budem môcť užiť... musela som si teraz dať tableku, lebo ma dosť rozbolelo bruško... tak idem ďalej oddychovať... pá

noemarta
26. mar 2010

Nel, ahoj vitaj, mas pravdu, do tretice vsetko dobre, a velmi vam drzim palce aby ste to dosiahli uz do uuuuspesne konca. od vcera som nejaka mimo zo vsetkych tych sprav, tak duuufam, ze sa cez vikend dam riadne do poriadku. Mame tiez same oslavy, nastastie nie u nas, takze si to budem plne uzivat, jedlo, naladu a taaak.
Tak vam vsetkym prajem pekny vikend, pridite na ine iba pozitivne myslienky a ja sa ozyvam az v pondelok, kedze z domu zatial nemam pristup na internet.
paaaaaa a drzte sa, hlavne ty Nel, ryyychlo sa daj do kopy.
Foto pridam neskor.... 😉

laxity
27. mar 2010

dobré ráno dámy 🙂

nel...v prvom rade sa drž, ale ja viem, že ty si silná, skvelá žena a že aj pri tej bolesti, ktorú prežívaš to zvládneš...buď silná 🙂
orsul...čo sa oslavuje? 🙂

ja som celý víkend sama, manžel odišiel do BB na školenie. Dnes príde sincer spať, keď príde zo školy, tak sa teším...si trochu upracem 🙂. Dnes som malú vážila a má rovné 4kg a 54cm 🙂

pekný víkend prajem

orsulka
autor
27. mar 2010

cavte...!!!!! 🙂 🙂 🙂
dnes ráno boli ranajky do postele....mňáááám.......🙂)))))) a zas sa pracuje a už tretikrát sa maluje izba...teda Ferko maluje, ja som postavila obed.....a idem vas sem kuknut .-))))))

Neli......más pravdu moja...je super,že to už teraz berieš takto a s odstupom casu bude vo vás tá najsprávnejšia iskrička na dalsi pokus.....je velmi dobre, že viete, že to ide aj prirodzene......toto je užasne zistenie....aj ja som s tych, ktorá Vam to zo srdiečka praje.... 😵 😵 😵

lax.....pobobede j oslava u jednych znamych, velmi dobrych, tan kamos a jeho syn, mali narodky aj meninky, tak ideme dooslavovat......torta vyzera fajne, uvidime či bude aj tak chutiť .-)))))

sincer...daj infošky ako skola ...... a vieš,že sa celkom tesim, až budes mat po statniciach????? 😀 😀 chybas tu !!!! 😉

Nas Ivka si asi uživa slniečko na "zahrádce" 🙂 🙂 😉 😉

ivkaj
27. mar 2010

Čaute, včera byl vcelku náročný den a bylo toho nějak moc negativního a tak jsem nechtěla přidávat:-P
V CARu to dopadlo tak, že mám 4cm cystu, takže Dr. říkal, že stimulky tento měsíc nic nebude. Asi jsem mu přišla hodně přepadlá (protože sem s touhle variantou při svém pozitivním myšlení prostě nepočítala), tak můžu přijít ještě v pondělí (to budu cca 3DC).
Aspoň odpolko jsem se trošku zrelaxovala na masáži. Ale skoro půlku mi trvalo, než mozek vypnul.

Nelia, drže se kočko!

Tak krásný víkend !

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre