Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

noemarta
16. apr 2010

Ivkaj ahoj,
chcem si cerpat tu dovolenku teraz pre materskou, lebo neda sa preplatit. ta dovolenka by si ma pockala, neprepadla by mi. a cooo aspon si uz budem oddychovat ked si ju budem cerpat. vybavicku uz som si nejaku kupila asi pred mesiacom, vela veci mi pozicala moja suseda, ona ma malu narodenu presne tak ako ja mam termin, takze mam dost vela veci od nej. dnes alebo v pondelok by mi mal dorazit kociar z ciech, a este postupne chceme kupit vanicku, lehatko a take prkotiny uz iba....
moc vam drzim palce aby vam pridelili babatko co najskor. mame tiez jednych znamych co si podali o adopciu a na vianoce dostali kraasneho chlapca, mal dva mesiace. Cakali na neho tiez priblizne tiez tri roky. ale zevraj ked uz sa dostanes na radu, tak to ide rychlo.
Adulik, kamoska robi na policii, na vysetrovacke a tiez nejakych sest bab ide na matersku, tak maju hlavu v smuuutku, lebo ked som to dobre pochopila, oni nemozu na miesto nich nikoho prijat... faasa stav.....

nelia
16. apr 2010

Už som sa vrátila z porady... no vidíš Orsul, baby tu Tvoje varenie vyriešili aj za mňa 😉

adulik76
16. apr 2010

no, tak tá moja kolegyňa je tehotná.

orsulka
autor
16. apr 2010

dakujem za rady...ale gulas som robila v sobotu ked bola velka brigada, tak nemožem Ferkovi zas urobit gulas.....keby som bola doma tak mi to je jedno uvarim cokolvek aj na sobotu a potom aj na nedelu...... ☹

Adulik...no tak parada.....mzdovo-personalne oddelnie sa zrusi ???? 😀 😀 😀

nelia
16. apr 2010

Adulik a nemôžete miesto nej niekoho prijať? A miesto Teba sa bude prijímať???
Orsul, čo tak francúzske zemiaky + nejaká polievočka??

orsulka
autor
16. apr 2010

Neli...francuzske je super nápad!!!!!!!!!§ a polievku mam...včera som urobila hribove melence ....... 🙂

dakujem !!!! .-))))))

vies, ono je dohodnute,že sa Ferko má prist najesť k svokre....ale......ak tam bude mat robotnikov, tak bude mocť ist ....vedvieš kam.....

😉

adulik76
16. apr 2010

miesto mňa mala byť tá kolegyňa, ale teraz neviem, budem to riešiť budúci týždeň. Jedna na oddelení nemôže predsa zostať.

orsulka
autor
16. apr 2010

adulik....myslím že na taketom iesto sa najde dost ludi.....či ?????

adulik76
16. apr 2010

to je u nás v armáde dosť komplikované, ale nejak sa to bude musieť riešiť

orsulka
autor
16. apr 2010

adu...tak to urcite.....aspon že na tu matersku sa ide len 6 týždnov pred planovaným porodom.....takže chvilku na riešenia este maju .-))))))))

ja som inak pochodila u doktora dobre....predpisal mi clostil a hned ma objednal aj na to kontrolne sono na 30.4., a zlaty, že " som Vám k dispozícii" .-))))))))) len ten centrotide alebo orgalutran mi predpisat on nemože, to možu len centra ☹ tak zhanam dalej.....

orsulka
autor
16. apr 2010

baby neuverite mi, ale ja som taka nedočkava ako to vsetko v tom Brne dopadne......som plna ičakávania pozitivneho výsledku......!!!!!! až sa niekedy musim aj krotiť, že to može dopadnut aj inak..... 😀 😀 😀 neviem ci by som do nich mala vkladat až taku velku nadej........ 😒

adulik76
16. apr 2010

viem si to predstaviť, to očakávanie, ale keby si bola len skeptická, tak to by si tam ani nemusela chodiť. Takže je dobre, že myslíš pozitívne

orsulka
autor
16. apr 2010

adulik...dakujem......cmuk posielam.....a jmalej bábike...pohladkaj za mna prosim .-))))))
😵 😵 😵

adulik76
16. apr 2010

si zlatá, odkážem..... 🙂 .... a vykonám ............. 🙂 🙂

bublinkaa2
16. apr 2010

Ahojte baby... 🙂

No citam same pozitivne naladenie... sa tesim z vas... 😵 Tak prihodim aj ja jednu pozitivnu spravicku... Dnes som bola po dvoch tyzdnoch na kontrole od zakroku krcka, mala som tam uz aj vysledky, ktore su vyborne... Tak ma to velmi potesilo. Zobrali mi este kontrolne stery, co mi tiez ale o dva tyzdne zavolaju, ci je to ok. No a ked aj to bude v poriadku, tak druhy stuplik bude mat zelenu... 😵

orsulka
autor
16. apr 2010

bublinka.......servuuuuus !!!!!! .-))))) tak to je super.....
tak verim, že aj tie stery už budu vyborne, kedže krčok je v poriadku !!!!!! a zelená može nabehnut .-)))))))

😉

nelia
16. apr 2010

Orsulka, len do nich pekne vkladaj tú veľkú nádej... psychika urobí v tomto prípade veeeeeeeľmi veľa... tak si pekne vsugeruj, že budeš tehu a uvidíš, že sa to podarí 😉 😅.. obe s Ivkou otehotniete teraz a potom už len budete na nás ostatné "pľuť", aby sme sa aj my nakazili 😀

nelia
16. apr 2010

Bubli, parádne správy... gratulujem 😵 😵 ... a hlavne, nech nenabehne červená 😀 😀 ... min. 9 mesiacov!!! 😉

orsulka
autor
16. apr 2010

adu......vykonaj,vykonaj 😀 😀 😀 😀

Nelik...ked sa podari, budem "pluť" kade budem chodit 🙂)))))))))))))

adulik76
16. apr 2010

orsul, to si ťa viem živo predstaviť 😀

orsulka
autor
16. apr 2010

hihihihih.....pre dostatok slín budem mať vždy po ruke 1 a pol litrovku minerálky 😀 😀 😀

nelia
16. apr 2010

Orsul, tak ptom už len vybaviť, aby som sa Ti priplietla nejako do cesty.... 😀 😀

adulik76
16. apr 2010

tak ja už pomaly odchádzam z práce....

papa, a prajem všetkým pekný, ničím nerušený, víkendík 🙂

nelia
16. apr 2010

Adulik, aj Tebe pekný víkend 😉

orsulka
autor
16. apr 2010

neli.....ja kludne aj pricestujem ......ku vam......alebo aj ty ku nam.......
v tomto vidim...resp...nevidim problem 🙂))))))))))))))

Adulka...krasny vikendik....a dnes prijemnu zabavicku......hadam sa stretnete.....ved by ste mohli pockat pred kulturakom 🙂))))))))) aspon na pokec malicky 🙂))))))

nelia
16. apr 2010

Pekný víkend 😅 😅 😅 😅 😅

bublinkaa2
16. apr 2010

Cervena este par mesiacov asi nabehne urcite, lebo by som chcela leto stravit naplno v zahrade, na kupalisku, s krpcom na bicykli a tak... No a mozno potom na jesen uz nemusi chodit... 😀

bublinkaa2
16. apr 2010

A tiez vsetkym prajem krasny slnecny vikend... 😉 😉 😉 😉

adulik76
17. apr 2010

dobré ránko,

orsul, pravdepodobne sme sa minuli, neviem, či som vilka nezahliadla v aute, keď prichádzali a my sme odchádzali. Ak prichádzali okolo 18,44, tak sme sa akurát na parkovisku míňali

adulik76
19. apr 2010

dobré ránko, ako vidím, cez víkend tu nikto ani len "nepáchol", veru, bolo treba využiť pekné počasíčko. 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre