Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

labutienka
23. apr 2010

orsul, no jasné, že Reprofit 😉 🙂

orsulka
autor
23. apr 2010

a tak ja som zatial pocitala tuto soft stimulku.... a vychádza mi cena približne 500 EUR.... a to mam krabicku menopuru, 3 injekcie centrotide, clostilbegyt, utrogestan....plus OPU a transef.......no k tomu plus este 2x cesta Brno a spat.....
pri normálnej plnej stimulke v Heliose....so vsetkym vsudy 2500 Eur.......

takže som zvedava, kolko sa mne podari vyprodukovat vajicok pri nižšej stimulke..... 😵 😵 😵 ale hádam aspon polovicu z plnej stimulky dam... 😀 😀

orsulka
autor
23. apr 2010

LABU !!!!! jeeeeeeeeeeeeej...no tak supeeeeeeeeeer .....-))))

orsulka
autor
23. apr 2010

teda asi som to zle napisala tych 500 eur je už to vsetko dokopy....naviac len cesta 2x Brno.....!!!!

labutienka
23. apr 2010

ja som tú cenu pochopila hneď, napriek tomu že je piatok 😀
veď aj to, že je to tam lacnejšie
ja som si lieky čo mi zostali, nechala. krabičku clostilu, utroš, 2 amp. pregnylu, aj estrofem ešte tuším mám. tak budem dokupovať len pichačky 😀
ty si lieky pokúpila tu cez koníka, že? tuším je tu taká téma, v kt. baby lieky ponúkajú. to je dobré, keď si takto navzájom vieme pomôcť.
a ja som vám všetkým strašne vďačná, že ma viete pochopiť a môžem sa vám tu vysťažovať 😅 😀 😉

orsulka
autor
23. apr 2010

labu...tiež by si sla na tu minimálku ???????? mám/nemám lieky na IVF....sa vola ta temicka.....ja som aj pri 4IVF kupovala cez kona...a j teraz.....a vcera mi jedna kočka čo si piseme cez IP, tiež je v Reprofite zohnala babu, ktorá mala tie injekcie centrotide a dala mi jej cislo a mi sme sa potom dohodli.....je to fakt perfektne, lebo takto dam za jednu 15 Eur miesto 45..!!!! a to je pekny rozdiel....... vsetko by ma stalo ovela viac, nekupovat lieky cez kona 😔

a aj od tych radosti a aj od tych starosti sme tu......mne tato temicka velmi velmi velmi pomaha, a dakujem bohu, že sme sa tu takto stretli....podla mna take spojene a vzájomne prepojene dusicky
😵 😵 😵 😵

labutienka
23. apr 2010

myslíš soft? no neviem, či je u mňa soft vôbec možný, keď ja slabo reagujem na hormóny. ja potrebujem dávku ako pre koňa 😀 ja som si pichala pri poslednom ivf denne 6 amp. menopuru!!! doma sme mali hotovú ambulanciu 😀 😀 😀

orsulka
autor
23. apr 2010

labu......ja si mam teraz pichat 1 inj.......a mam z toho trochu chaos...este som ani neotvorila krabicku.....tam mam 1 ampulu prasku a jednu vodičky ???? najskor ich otvorim a zmiesam, a potom natiahnem do injekcie a pichnem ?????
ake striekacky a injekcie si mam kupit???? si pamatas ????

labutienka
23. apr 2010

orsul - MM bol veľmi zručný v miešaní a prípave pichačiek pre mňa 😀
striekačky som mala 5 ml, sú také šikovné malé a ihly do svalu sú najlepšie s čiernou hlavičkou. na miešanie si kúp s ružovou hlavičkou - len si ich pred pichaním nezabudni vymeniť, lebo tie ružové sú hrubé jak hovado 😀 ale teta v lekárni ti poradí tiež, keď jej povieš, že potrebuješ ihly do svalu a na miešanie.
no a postup je takýto: otvoríš prášok a vodičku. na injekciu nasadíš ružovú ihlu a natiahneš vodičku z amp. prepichneš kolmo gumu na prášku, vstrekneš vodičku, ihla zostane vsunutá, a mierne potrepať, aby sa prášok rozpustil. rozpúšťa sa rýchlo, daj pozor, aby si si pri trepaní nenarobila bublinky. roztok natiahneš naspäť do injekcie, to musíš otočiť hore hlavou, aby si ho celý vytiahla. mne sa to nikdy nepodarilo, preto mi všetko pripravoval manžel 😉 nezabudni VYMENIŤ ihlu za čiernu a až potom pichnúť. a to je všetko 😉 myslím, že návod je dostatočne podrobný 😀 😀 😀

mne raz manžel takmer zabudol vymeniť tú ružovú ihlu, náhodou som sa otočila, že či už ide pichnúť a už bol nachystaný a keď som zbadala tú ihlu, normálne ma zalial studený pot 😀 😀 😀 ešteže som ju zbadala 😀 😀 😀

nelia
23. apr 2010

baby, vy ste sa teda rozpísaliiiiiiiiiiii... ja vôbec nestíham čítať... ali vidím, že téma je príjemná ... "PICHANIE" 😀 😀 😀
Sincer, konečne si sa ozvala... som veľmi rada, že ste OK a preto Ti aj tých pár dní absencie odpúšťam 😉 😀
Ivi, super správa, že začínate... tfuj, tfuj, tfuj... hlavne, nech Ťa aj nejaká naša tehula opluje tehu bacilkami 😉
Orsul, celkom fajn cena na to, že si to celé platíš sama... a tentokrát má Labu určite správneho tušáka a vyjde to!!! 😉
Labu, sme tu pre Teba kedykoľvek... keď sa potrebuješ vyžalovať, kľudne sa vyžaluj... a my Ťa nenecháme dlho sa trápiť 😉... inak keď si mala také konské dávky, ako píšeš, určite aj Tvoje telo potrebuje trocha oddychu od tých hormónov... a potom načerpáš novú silu a v Brne to vyjde 🙂

labutienka
23. apr 2010

ďakujem nelia 🙂 to sú veľmi povzbudivé slová 🙂
ja už som hladnááááááá 😀

orsulka
autor
23. apr 2010

labu..dakujem krasne...navod je uplne super !!!!!! pochopene na prvykrát 😉 😉
len otázočka....preco injekcie do svalu ??????? sak do brucha.....ne? ....ja na bruchu nemam svaly...len slaninu 😖

labutienka
23. apr 2010

no lebo budeš pichať do svalu, nie? 😀
cetrotide je do brucha, ale na to nepotrebuješ žiadne ihly ani striekačky, to je takmer hotové. a na stimuláciu neviem aké máš, tie sú zvyčajne do svalu.
potom si v lekárni pýtaj, že pod kožu, tie sú tuším oranžové krátke.

orsulka
autor
23. apr 2010

LABU...JA SOM VžDY PICHALA DO BRUSKA.....aj gonal aj puregon........len pregnyl do zadku.....tak som myslela že aj tieto idu do bruska.....aspon mi to tak aj baby čo pichali menopur hovorili...

labutienka
23. apr 2010

ja som pichala tiež menopur, ale do zadku, tak mi kázali v GF... že by som preto slabo reagovala??? 😀 😀 😀
ale tuším v návode je, že sa môže aj tak aj tak.
posielam návod: http://www.nobelplus.sk/web/humanne-lieky/pil/m...

orsulka
autor
23. apr 2010

labu...tak neviem ci by to mohlo byt tym ovplyvnene....... ale vždy kazali do bruska...... asi by som pri dalsej stimulke fakt pichala do bruska....možno to bude tym že sa to k tym vajecnikom dostane z vrchu a z druhej strany 😀 😀 😀

labutienka
23. apr 2010

je to tam napísané, že buď do svalu alebo pod kožu
tak nabudúce budem aj ja do bruška 🙂

orsulka
autor
23. apr 2010

ano prave som to docitala......ale je pisane, brucho, stehno alebo nadlaktie..... 😕 😕 ja budem do bruska ako vždy.....mám prax .-))))))))

minka051
23. apr 2010

Ahojte zdravím

orsulka tak vidím že ideš na to 🙂 🙂 🙂 silno držím palce. A do akého centra sa chystáš. Ja idem do toho sanusu už som aj objednaná na 30.4. na pohovor.

orsulka
autor
23. apr 2010

Minka...Brno reprofit.....som u doktora Štelcla.....taky mladas sympaticky 🙂

labutienka
23. apr 2010

orsul, ešte sa vátim k tým pichačkám... tam je stehno uvedené preto, lebo je predpoklad, že si to picháš sama. do zadku si sama ťažko pichneš 😉 😀

orsulka
autor
23. apr 2010

labu...jasne mi to je .-)))))) jedine tak byt hadia žena 😀 😀 😀

bublinkaa2
23. apr 2010

Ahojte baby... 🙂

Fiiiha, az ma zimomriavky obchadzaju, ked si tu tak citam to pichanie... Jooooj, velmi vas obdivujem, ste statocne zienky. Ale verim, ze aj ja by som to podstupila. Ved co by sme neurobili pre nase deturence...
Drzim vam moc silno palce, velmi sa z vas tesim, ze idete do toho. Je to tu krasne rozbehnute, co nevidiet budu pri menach iba cisielka naskakovat. A o vas Adulik a Noe ani nehovorim, ake vysoke cisielka citam... No naaaadhera... Zacina velmi krasne obdobie roka... Tfuj tfuj tfuj vsetkym pre stastie...
A inak dakujem za pochvalenie drobca... 😉 Krasny vikend vsetkym zelam... cmuk 😵

labutienka
23. apr 2010

bubli, aj ja som práve pokukala herečku 🙂 nááááádherná je 🙂 na zožratie 😀

tak idem ja pomaly víkendovať, dúfam, že počasie bude, ako ste ráno sľúbili 😀 😀 😀

majte sa kráááásneee, papapaaaaa 🙂
a v pondelok som tu ako na koni 😉 😀

orsulka
autor
23. apr 2010

pa pa labu, bubli, neli, adu,sincer, lax.....Ivka samozrejme.....a tiež Noe 🙂)) 😉 😉

aj ja idem.....myslite na mna, lebo ja na vas budem tiež......

cmuky pre kazdu 🙂))

nelia
23. apr 2010

nestíhala som vás čítať, ale v pondelok to hádam dobehnem.... pekný víkend všetkým 😵 😵 😵

sincerity
24. apr 2010

ahojte babule.... no nejak to nevyzera na slnecny vikend.... 😒
ale zajtra ma byt 20 stupnov a slnecno, tak snad to vyjde a Natalka bude mat pekny krst 😎

ja som vstala skor, umyjem riady a idem sa ucit... brrr, uz mi hori za patami, nestiham porobit vsetky skusky, je to strasne blby pocit..... visi to nado mnou jak kamen......

bubli.... mala je krasna, na zozratie 😉 a chvalim fotografa, krasne fotky, nadherne momentky 😉

ivkaj
25. apr 2010

Čaute, tak mám v sobě první píchanec. Tentokrát mám Merional s ten se musí píchat do svalu. Zatím teda sedět můžu, tak uvidím jak to bude pokračovat 😎

Orsul, co ty, už jsi začla?

Sincer, tak jak dopadly křtiny? U nás bylo počasí nádherné, tak snad i u vás.

orsulka
autor
26. apr 2010

dobre ranko prajem.......

Ivik....tak si ma dokonca predbehla 🙂)))) jasne,že som nezačala, lebo sak normalne mám 26 DC...dnes je 28 DC a mrcha nikde....neviem ci je to signal, že ani nechce prist aby som na tu stimulku nesla alebo co ☹ ☹ a budem musiet volat obvodnemu, že v piatok este nebude robit to sono folikov, lebo to sa ma robit tak 7-8 den od mrchy...tak sa musim preobjednat, len este neviem na kedy......

nelia
26. apr 2010

Dobré ránko 🙂
Ivka, tfuj, tfuj, tfuj.... nech je tento cyklus úspešný!!!! 😉 A kto Ti nakoniec tú injekciu pichol?
Sincer, krštiny určite dopadli na 1-ku, lebo u nás bolo nádherné počasie, určite aj u vás... hmmm??? Dúfam, že sem hodíte nejaké foto princeznej 😵 😵
Ja som v živote toľko rezňov neobalila a toľko riadu nenaumývala ako tento víkend... ale inak bolo celkom fajne.. až na to, že som sa dozvedela zase o novej tehulke v rodine (a mimochodom podarilo sa im na prvý šup)... a polovička mi nejako depkuje.. nestačí to, že sme prišli o bábo, ešte má aj v robote hnusné obdobie a ešte ho aj z futbalového mužstva vyradili (vraj sa nezmestil na súpisku 😕 )... no proste keď sa darí, tak sa darí... ale ja dúfam, že bude už len lepšie 😔

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre