Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

nelia
4. máj 2010

Dobré ránko 🙂
Adulik, ja nebuntoším tak skoro ako vy 😝 ... ste toho ale stihli hneď po ránu popísať 😕 😕
Ale sú to celkom dobré správy, tak sa teším... Orsul, veľmi na Teba v sobotu budeme myslieť... Laci bude inak práve oslavovať 30-ku 🙂 ... a ja som mu objednala rozprávkový romantický víkend ( ale asi tam pôjdeme až v júni po jeho štátniciach).
Ivka, hlavne, že bude práca... veď popri nej si môžeš hľadať inú... alebo mám lepší nápad... 6 mesiacov tam predsa vydržíš a potom nastúpiš na materskú 😉

adulik76
4. máj 2010

a kde je ten rozprávkový víkend?

orsulka
autor
4. máj 2010

Nelik...no čaf babula.......tak co pekne si objednala????? pochval sa 🙂))))

nelia
4. máj 2010

No presne to, čo som písala... tak sa to volá... a je to niekde v Níkzych Tatrách 10 km od Brezna... presne neviem... až keď si budeme rezervovať termín sa spýtame, kde to presne je 🙂. Ale brácha s budúcou švagrinou tam boli a velice si to pochvaľovali... V cene sú aj raňajky do postele a romantická večera pri sviečkach 🙂... my inak nie sme nejaké extra romantické typy, ale ako oddych to bude určite fajn 😵

orsulka
autor
4. máj 2010

SUPEEEEEEEEEEER Neli 🙂)))) mne a to paci .-)))

nelia
4. máj 2010

aj mne.. dúfam, že sa to bude páčiť aj mojej polovičke 🙂

bublinkaa2
4. máj 2010

Dobre ranko baby.. 🙂

No krasne pozitivne ranko tu je, tak sa pripajam k fandeniu Ivke a Orsulke, aby tie vajka boli tie naj naj a boli z nich deturence... 😵 😵 😵 Jooooj, moc sa z vas tesim... Ale len potichucky, tak poriadne sa budem o 9 mes. 😵 😵 😵
A Ivkaj robotu si clovek fakt niekedy nevyberie, skusit treba vela veci, a pre buduce skusenosti je to velmi dobre...

Neli - krasny vikend si vybrala... zelam tvojmu Lacimu vsetko len to naj co sa zelat da... Tak uz budete dvaja 30-tnici? Aj my s manzelikom sme uz dvaja 30-tnici... 😉

Lax - krasne fotky z krstin a Natalky... dufam, ze klbiky boli v poriadku... 🙂

Adulik - baby v nemocnici mali uplne obycajne detske nafukovacie koleso na plavanie... 😉 Zevraj uuuuzasna vec...

Dakujem vsetkym (aj Sincer) za povzbudive slova k Lucke, uz sa ma podstatne lepsie, prave sa zobudila, tahala 11 a pol hod, od vecera... Uf to je ale vykon. Dospava chudiatko tu chorobu... Utekaaaaaaaaaaam... Pa paaaaaaaa 🙂

nelia
4. máj 2010

Bubli, tak to je teda výkon... 11 hodín spinkať 🙂 🙂 ... ale je to super... a teraz sa vyspinkaná môže hrať 😎 😎

ivkaj
4. máj 2010

Čaute, to je hrozné jak brzo jste ráno vzhůru ;o)

Bubli, to jste dali malé odvar z makovic, že tak dloho spala? Hlavně že už je na tom líp 🙂 Kdy budete mít výsledky z těch všech vyšetřeních?

Neli, ten víkend zní suprově. Měli jsme měco podobného a snídaně do postele je vážně mooc fajn 😎 Večer jsme měli k dispozici i výřivku😉

Adu, jaký jste vlastně vybrali kočárek?

Orsul,to máš pěkný výsledek;o) Tak se dohodneme, že šestka je pěkné číslo a všechny folíci se pěkně oplodní a budeme se těhulit spolu, jo 😵

Sincer, kdy vy vlastně jdete na kontrolu, jestli vám zabrali ty injece?

Lax, jaký termín na operaci ti vlastně doporučil Dr.? Já jenom aby sis odkládáním operace víc neuškodila 😕

orsulka
autor
4. máj 2010

Ivik....tak ja tento týžden chodim na sietstu rano do prace, aby som mohla o druhej zmiznut..... 😉 😉

Adulik....a vy ako s Matom idete na kontroly?????? už som zabudla.....len viem, že ste tento týžden este doma, vsak????

Ivik...a co by to malo byt za pracu od toho 1.6. ??, ak prezradis ?????

ivkaj
4. máj 2010

Orsul, na 6?!? To by mě zabilo:-/ Ale je fakt, že máš aspoň volné odpoledne😉 A práce, nooo. U Pavla ve firmě by se mělo uvolnit místo recepční, tak asi nastoupím tam.

adulik76
4. máj 2010

no, kočiarik sme vybrali Concord fusion bamboo,
orsul, dnes som bola s maťom ja na kontrole a zajtra ide zasa on so mnou. Ale to idem len na krv. V pondelok máme poradňu.

orsulka
autor
4. máj 2010

Ivka.......no tak ale ako "predhocné obdobie" to mooože byt.....stále lepsie ako by si mala isť niekam k pásu, ci ??? 😀 😀 😀 a budeš tam mat možno aj cas si hladat niečo ine 🙂))) popripade s nami pismenkovat 😉 😉

Adu...tak dakujem, hned mi je lepsie, ked som takto oboznámená, že kto kde a ako ide...a podobne 😀 😀 😀
tak som zvedava, co ta poradna.......a ci už konečne budeme vediet že to bude Lenka 🙂 😵 😀
pozdravujem Matka....

a pozdravim aj Ladku a Vilka ako ste kazali....len som to zabudla napisat..... Ladka teraz dobrala nejaku liecbu na endometriozu a ma ist na kontrolu a už jej hadam lekar povie, co dalej...ci IUI alebo IVF, alebo čo dalej...... 😉

orsulka
autor
4. máj 2010

oprava: "prechodne obdobie" .....hihihi...... ty kokso čo ja niekedy dokážem napisať..... 😀 😀 😀 ako mi tie písmenká popreskakuju aj o 4 miesta.....!!!! 😀 😀 😀

nelia
4. máj 2010

Baby, ja padám.... dnes zdrhám z roboty skôr... pá zajtra 🙂

orsulka
autor
5. máj 2010

dobre ranko...som tu ...a Vy ????? 😕 😕 😀 😀 😀 😀

orsulka
autor
5. máj 2010

dobre ranko...som tu ...a Vy ????? 😕 😕 😀 😀 😀 😀

nelia
5. máj 2010

Dobré ránko 🙂
Aj ja som tu dnes takto skoro... musím si nadrobiť hodiny, čo som včera odišla skôr... ale vidím akosi dvojmo a to som nič nepila... Orsul 😀 😀 😀

orsulka
autor
5. máj 2010

neli...... no to sa ti teda oplatilo včera zdrnhuť skor ???? 😕 😀 😀 ked musiš nadrábat ???????? 😀 😀 aspon si to dobre využila ?????????? a možno si si po ranku mala šluhnuť za jeden a nevidela by si dvojmo 🙂))
včera murar podokoncoval vsetky prasklinky a trhlinky na stierkach.....este stale to pomaličky schne, ale dnes už odbalim a odfoliujem kuchynsku linku a budem cistit.....celkom sa na to tesim...... 😉 😉 😉

nelia
5. máj 2010

Mali sme nejaké vybavovačky... ale nakoniec to bolo celkom príjemne strávené popoludnie 🙂 ... vidím, že ty budeš mať príjemné popoludnie dnes 😀 😀 ... ale keď sa na to tešíš, tak je fajn 😉

orsulka
autor
5. máj 2010

Neli.......určite sa tešim, lebo mi zo spalne zmizne kuchynský riad !!!!!! už mám toho fakt dost, umyvat vsetko v kupelni, kedavat v spalni a podobne.... preto sa tesim....🙂)))) Ferko si na Chvojnici uživa, maju tam masaže, vyrivky, posilku, raselinu...no jedna radost , aj ked vcera volal už o 11,00 hod. že má vsetky procedury na den za sebou a bude čakat na popoludnie a pojde do hory na prechádzku 😀 😀 dnes aj zajtra asi skocia k Vilovi na chatu aj s kamosmi mu co to pomoct na chate..... 🙂 😉

nelia
5. máj 2010

No Ferkovi tíško závidím... keby nás aj z našej firmy posielali na rekondičné pobyty 😔 ... ale snívajte s nami 😒 ... keby človek nemal tak málo dovolenky... hneď by som sa niekam vybrala...

orsulka
autor
5. máj 2010

Neli...tak ani u nas to nehrozi...... 😔 😔 aj ked by sa malo aspon pre soferov....ale co už.......
som ho vcera upozornila, že hlavne nech si nezvyka na teple večere !!!! lebo maju teple obedy a este aj vecere !!!! 😀 😀 😀 varia im tam zo strednej skoly decka ao na praxi, a vraj je to velmi chutne .-))))))

orsulka
autor
5. máj 2010

inak už ani NOe nás dlho nebola pozriet....a tiež lili............ Noe ma tu dovolenku ????????

nelia
5. máj 2010

Noe mala mať niekedy dovolenku... len neviem presne kedy.. však už pomaly pôjde aj na materskú... ten čas ale strašne letí... už aby sme na tú materskú šli aj my 😔

orsulka
autor
5. máj 2010

POJDEME!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! uvidiš !!!! 😉 😉 😉

nelia
5. máj 2010

ja viem, že raz pôjdeme... len kedy???? 😕 😕 ... zase ma obchádza nejaká pochmúrna nálada (to je novinka, čo? 😝 ), ale hádam sa jej nejako zbavím.... bojujem, bojujem 😎

orsulka
autor
5. máj 2010

neli........pride náš právny čas...a ideme !!!!!!!!!!! to vieš, tamten hore si asi myslí, že sme kua silne žienky a že zvládneme..... takže ho nesklameme a ako piseš zabojujeme zabojujeme !! 🙂 😉 😉 🙂 a okrem toho nie sme na to same, mame vedla seba drahe polovicky a celu tuto temičku.....a tolko pozitivnej energie, ktorá nám je dopriata !!!!! no to by bolo, aby sa to nepodarilo !!!!! 😵 😵 😵 😵

sincerity
5. máj 2010

ahojte babule 😉

tak som poriadne ani necitala, co ste popisali, dufam, ze je vsetko v poriadku....

orsul, ivi... ako s kontrolami? dufam, ze vsetko v poriadku.

ivi... marek by mal ist buduci tyzden na kontrolu.... po nej budeme mudrejsi.

nel... neboj, ako pochmurna nalada prisla, tak aj odide... si silna zenska, prekonas to a pojdes dalej 😉

tak ja som vcera skusku nespravila... je to na h...o... asi budem musiet poziadat o predlzenie skuskoveho a statnice budu na rok.... mam len tri tyzdne na 5 skusok, to je moc aj pre vola.... uz som dost psychicky aj fyzicky vycerpana.... v robote nadrabam tie dni co som v skole, vzdy ma tu toho vela caka, potom domov ucit... niekedy uz fakt nevladzem... to len tak na okraj, nechcela som zatazovat....

uz aby bolo leto... nech sa vidime na tej chvojniciiiiiiiiiiiiiiiiii alebo niekde inde, to je jedno 😀 😀 😀

nelia
5. máj 2010

Orsul 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ... a faktom je aj to, že môžeme byť radi, že sme zdravé... a môžeme si plne vychutnávať život a tešiť sa z neho... len mám už niekedy pocit, že ja už nechcem byť silná... chcem sa vykašľať na okolie a plakať a plakať a plakať... no potom si to stále v poslednej chvíli rozmyslím 😝 😀 ... no nič.. idem sa teraz zamerať na vás dve - Teba a Ivku!!!! Vám to teraz musí vyjsť a ja vás o pár mesiacov budem nasledovať... spolu so Sincer, Lili, Labutienkou a taaaaaaaaaaaaak 😉 😉

nelia
5. máj 2010

Sincer, mooooooooja 😔 😔 ... vidím, že Tebe tých povinností neubúda... držím palce, aby si to predsa nejako zvládla a tie štátnice urobila teraz... a keď nie, urobíš ich o rok.. aspoň si trocha oddýchneš 😉 ... inak aj ja sa už veeeeeeeeeľmi teším na stretko, dúfam, že nám to vyjde 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre