Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

adulik76
12. máj 2010

jaj, žeby sme boli "mušketierky"? 🙂

orsulka
autor
12. máj 2010

no v každom pripade my si tú bitku nezaslužime !!!! 😀 😀 😀

nelia
12. máj 2010

No vyzerá to tak, že možno ani dnes nepôjdem k dokimu... pred 11-tou som volala so sestričkou, že bolo v čakárni 40 žien a doktor ešte furt operoval... ale mám volať okolo druhej a podľa situácie sa rozhodnem, či pôjdem dnes alebo až zajtra...
Orsul, však to, že 3 sú naraz už priveľa... ale zase na druhej strane radšej 3 ako ani jedno, nie? 😉 😀 😀 ... a v tom centre vôbec ponúkajú možnosť vložiť si 3? Lebo vo FC tuším vkladajú max 2.

adulik76
12. máj 2010

o chvíľu sa pracem domov, ledva som sa vygúľala hore schodmi po tom obede 😝

orsulka
autor
12. máj 2010

neli....ved aj ja som sa cudovala.....ale pri pohovore mito doktor sam navrhol.......a ja že ci s tym nebudu mat problem, a on že nie..... neviem vobec čo mam robit.......ale akože vobec.....takže pockam do zajtra, ake mi priamo v Brne povedia vysledky, dohodnem sa s Ferkom a uvidime...bude ako nebolo!!!!! 🙂 😉

orsulka
autor
12. máj 2010

adu...tak ja este hodinku 😉

orsulka
autor
12. máj 2010

Neli...no tak ty mas vychyteneho doktora, ku ktoremu chce ist asi každa.....a potom je to celkom problem ako sledujem 😔

nelia
12. máj 2010

No veru to je daň za dobrého lekára... hádam sa k nemu raz dostanem 😨
A verím tomu, že vy sa rozhodnete správne 😉

nelia
12. máj 2010

Orsul, aby som to stihla ešte predtým, než odídeš z roboty: na zajtra vám veeeeeeeeeeeeeeeľmi držíme palec 😵 😵 😵
Ja idem teda k doktorovi zajtra... dúfam, že to už vyjde.

adulik76
13. máj 2010

orsul, ešte raz, odo mňa: TFUJ-TFUJ-TFUJ pre šťastie 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

nelia
13. máj 2010

Orsul, myslím na vás 😉 😵
Adulik, dobré ránko 😉 ... keď sa nad nami dnes niekto nezľutuje, budeme tu asi iba my dve 😕

adulik76
13. máj 2010

no, ani bitka nikoho nevystrašila 😀

nelia
13. máj 2010

Musíme vymyslieť nejakú lepšiu taktiku ich sem prilákať... 😕

adulik76
13. máj 2010

žeby hrušku?

nelia
13. máj 2010

skvelý nápad 😀 😀 ... inak ja som si včera dala 2 poháriky červeného vínka a bola som z neho dosť mimo 😝 .. ale taaaaaaak dobre sa mi spalo 🙂

adulik76
13. máj 2010

tak ja som pre zmenu buntošila od polnoci do 1,45 a potom, keď som zaspala, konečne, sa mi zdalo, že nejak rýchlo prešiel ten čas a zvonil mi budík 😠

nelia
13. máj 2010

Adu, nejako skoro začínaš s tým buntošením... ku koncu tehu si ho ešte vraj užiješ... no a potom zase, ale z iného dôvodu 😎 😎

adulik76
13. máj 2010

no, to asi trénujem 😝

noemarta
13. máj 2010

ahojte babule,
sa ospravedlnujem, ze som sem dlhsie nezavitala, ale finisujem na vyplatach+zaucam a akosi nestiham.... 😒
v prvom rade, samoska, tfuuuuuj tfuuuuj, drzim palceky Orsul !!!!!!!
babyyy, to ste necakali ze sa praave ja chytim na hrusku cooooo, hi hi
Ozvem sa zas poobede, lebo uz prisla ta pani, takze idem zaaaas a znova zaucat. paaaaaaa drzte sa.

adulik76
13. máj 2010

no, aspoň voľakto nám tu na niečo reaguje, i keď noe + hruška, to by som teraz fakt chcela vidieť 😀

nelia
13. máj 2010

No to by si Noe hádam Nelke neurobila 😉 🙂 ... ale že sa aspoň niekto ozval.. hihi

nelia
13. máj 2010

Inak len tak pre info... dnes som si dala poltopánky a zobrala som si aj dáždnik... no a preto dnes svieti slniečko 😵 😵 😵 .. včera som v tých sandáloch plávala domov 😝 😀

adulik76
13. máj 2010

tak si si aspoň tie nohy nemusela večer umývať 😀 😀

ivkaj
13. máj 2010

Ahojte, tak aby vám to nebylo líto, na chvilku nakouknu ;o)

Ani nevím co psát, zatím se jaksi nijak nic neděje. Jediná změna kterou pociťuju je,že se mi trošku zvětšily prsa a občas mě pobolívá břísko, ale to je asi po těch všech hormonech 😕 Ale co bych taky chtěla, když ET byl v sobotu 🙂

Ale jinak děkuju že na nás myslíte 😵
Jak bude chvilka, přihodím historku z návštěvy paní sociální u nás doma😎

Mějte se krásně, cmuk 🙂

nelia
13. máj 2010

Ivka, to, že Ťa pobolieva bruško, je len dobré... mňa asi 5 dní po ET bolelo teda dosť... lebo sa embryjko uhniezďovalo... vtedy som z toho bola aj na nervy, že to sú už určite bolesti na mrchu... Ale neboli... Každopádne si ešte užívaj oddych aj s polovičkou... 😉 🙂 ... a ako píšeš na hociaké iné príznaky je ešte priskoro. Chceš aj doma testovať?

sincerity
13. máj 2010

ahojte babulky....

orsul... dufam, ze vsetko prebehlo v poriadku, myslime na vas.

ivi... pekne oddychuj, uzivajte si a hlavne myslite pozitivne! to veeeeelmi pomoze babatkam 😉

tak ja som uplne na konci svojich sil snad... huci mi v hlave jak po niekolkodnovom flame... mna by ste na hrusku teraz veru nenalakali..... 😀 vcera som mala tazku skusku, dnes takisto... obidve som chvalapanu spravila.... uz mi ostavaju len tri... to snad nejak dobojujem.... ziadost o predlzenie skuskoveho som nepodala, podala som si prihlasku na ing. tak snad som sa neunahlila....

zatial sa majte dobre babulky moje... to ze sem tak casto nechodim, neznamena, ze na vas vsetky silno nemyslim a ze sa na vas v lete netesim!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

adulik76
14. máj 2010

dobré ránko, máme tu piatooooooook, síce upršaný, ale predsa. A my sa už len 2x vyspíme a uvidíme maličké 🙂

nelia
14. máj 2010

Dobré ránko 🙂
No ja sa na víkend moc neteším, lebo by som sa mala učiť a učiť a učiť 😒 ... dúfam, že sa prinútim...
Adu, to chcete ísť v nedeľu na ultrazvuk??? 😕 Alebo si sa len pomýlila a vyspíte sa 3x alebo budete mať v sobotu nejakú žúrku a teda nebudete spať 😕 😕 😀
Sincer, no pekné od Teba, že na nás myslíš... aj my na Teba myslíme a tiež sa modlím, aby Ti ten čas už rýchlo ubehol a mohla si si trocha oddýchnuť 😉

Tak ja som sa konečne dostala k doktorovi... a vydupala som si hematologické vyšetrenie, takže v utorok hneď idem. Na tú antikoncepciu reagoval tak, že to mi dával nie len preto, aby som neotehu, ale aby sa mi urobil krásny cyklus. Ale že to je moje rozhodnutie, ale nemám chvíľu určite otehotnieť... som sa pýtala, čo je to chvíľa... tak že také 3 mesiace 😒 .. ale mám prísť aj po ďaľšej mrche a bude mi robiť folikulometriu a mám si merať BT.
A ešte k tomu zrovnaniu cyklu... včera som bola 13DC a videl pekný 16mm-ový folikul.. takže si myslím, že cyklus sa mi už pekne zrovnal sám (bez tabletiek)... takže teraz musíme buť nesexovať alebo s nejakou ochranou 😝

adulik76
14. máj 2010

nelik, nepomýlila som sa, normálne sme objednaní na 16.5 o 9,00. 🙂

adulik76
14. máj 2010

a s tým cyklom je to super, že sa zrovnal aj sám. To je dôležité

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre