Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

nelia
19. máj 2010

Dobré ránko 🙂
Vidím, že tu nie je moc rušno 😕 😕 ... no ja som včera celý deň nestíhala a dnes budem na tom rovnako, tak vás aspoň takto ráno pozdravím 😉
Lax, že sa aj ukážeš... ako sa máte? Mimochodom balík včera na moje počudovanie už dorazil... ďakujem 😉 😵
Ivka, verím, že výsledok bude pozitívny... potom nás dlho nenaťahuj... Ja tu síce od zajtra nebudem, keďže idem na to školenie 😒 ... ale večer určite kvôli tomu nakuknem 😉
Tak prajem príjemný deň... keď budem mať chvíľku, určite nakuknem.

adulik76
19. máj 2010

dobré ránko aj ja prajem, priebežne to tu kontrolujem, ale mám pocit, že nejak som tu furt sama ☹

nelik, nech ti to školenie ubehne, ja moc nemám rada takéto posedenia 😝

noemarta
19. máj 2010

dobre ranko,
Nel, tak prijemnu zabavu na skoleni, vydrz to tam. 🙂
Lax, ahoj, ja este pracujem do konca maja, a potooooooooooooom mam fajront, hi hi
aj ja nakupujem z nextu veci cez mimibazar, teda nakupila som si cosi, ale uz nic nekupujem, lebo mame dost vela veci a vcera dosli nasi z polska, mame tam rodinu a doniesli mi plnooooooooooooo veciciek az po styri roky dietata od bratranca po jeho babach, takze mam plny roldor.
Zajtra sa idem fotit, tak potom ked budu fotky, tak sme nieco prihodim.
Adu, chodis, aj na nejake kurzy, ci, ja som chodila, a teraz chcem chodit do nemocnice uz na ten predporodny kurz od 31.5.
Ivkaj, Orsul, drzte sa, tfuj tfuuuj.
pekny den prajem ostatnym.

adulik76
19. máj 2010

ja sa tiež chcem informovať na ten predpôrodný kurz, teraz, keď pôjdem na poradňu 31.5. sa už spýtam dr., že čo a ako

adulik76
20. máj 2010

dobré ránko,

ivik, ako testík??? Tipujem // 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

nelia
20. máj 2010

Dobré ránko 🙂
Ivka, tfuj, tfuj, tfuj... nech sú tam // 😉
Padám na to školenie... majte sa tu pekne ... cmukkkk 😉

orsulka
autor
20. máj 2010

dobre ranko....ahojte kuriatka.......

tak kym som poprecitovala.....aj tak tu nemám taky klud ako by som chcela, ale co aj chcem po tolkych dnoch dovolenky......je tu kopec papierov, a prave dosiel sef s dalsimi...jeho sukromnymi, ktore treba pripravit......nevadi....on počka......najskor VY .-))))

takže Ivik...ja som na teba myslela tusim uz v nedelu aj v pondelok, ci nehodis testik......a tak som zvedava na vysledok......ja vobec neviem ci budem nejak testovat.....

to že sme vlozili dve som Vam napisala...dnes mi prisiel mail od embryologicky z Reprofitu, že nám zamrazili este jedno ebryjko a hned poslali aj fakturu....samozrejme 🙂)))))

Adulik.......tak toto vase "pohlavie " 😀 😀 😀 normalne nechápem, ale co už 🙂)))) bude to teda malá hanblivka 🙂)))))))

SINCER !!! velká gratulácia k tym dvoch skuskam a držim palec na tie dalsie.....viem, že to zvladnes !!!!!!!! 😉 😉

orsulka
autor
20. máj 2010

Nelik...super, že si si vydupala to hemato !!!!!!!!!! hlavne nech clovek vie, ci tam nie je nejaky problem........
a prijemne skolenie.....

PS: všetkym dakujem za podporu....... 🙂 😉 🙂 😉

adulik76
20. máj 2010

orsul, super, že máte aj na mrazenie 🙂 🙂 🙂 A som rada, že si sa ozvala 🙂 🙂 🙂

ivkaj
20. máj 2010

Baby, celou noc jsem pořádně nespala, nervozita panuje a našla jsem tohle . . .

ivkaj
20. máj 2010

Nějak mi utekla fotka (je to sice focené telefonem, ale snad najdete co je potřeba 😵 )

orsulka
autor
20. máj 2010

IVIK!!!!!! bno kurnik tam je ciarok !!!!!!! 😀 😀 😀 ale tie dve hlavne tam vidim !!!!!

toto je skvele !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
toto je skvele !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
toto je skvele !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
toto je skvele !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
toto je skvele !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
toto je skvele !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
toto je skvele !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
toto je skvele !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
toto je skvele !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

ivkaj
20. máj 2010

No já to líp vyfotit neumím 😅

Takže bych ti ráda připomněla naši dohodu o společném testování 😉
Teď to budu muset ještě nějak říct Pavlovi,ale si to nechám až na víkend a budu mít supr dárek k výročí seznámení 🙂

orsulka
autor
20. máj 2010

ivuska.... tak krajsi darcek by si mu asi nemohla dat.......... 🙂)))

ja som teda do rana mala sen......že som mala dievčatko 😉 a nemala som mliečko...... 😉

adulik76
20. máj 2010

no, však som to hovorila, že tam budú // - GRATULUJEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEM 😅

ivkaj
20. máj 2010

No a teď se budu pár měsíců bát aby se něco nepos...o

adulik76
20. máj 2010

neboj sa, všetko dobre dopadne 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

ivkaj
20. máj 2010

Doufám 😅 Ale snažím se myslet pozitivně 😵

orsulka
autor
20. máj 2010

aj ja verim, že bude vsetko OK....!!!!!! 😉 😵 😵 a ides na kontrolu co CAR-u???????? aj beries momentálne niečo ?????

bublinkaa2
20. máj 2010

Dobre ranko baby.. 🙂

Nakukam po dlhsej dobe a vidim same super spravicky... Orsulka, Ivkaj - velmi sa z vas tesim... 😵 😵 😵 😵 Pekne oddychujte a opatrujte sa... Ivka - tebe gratulujem uz k dvom ciarkam, su nadherne, i ked trosku rozmazane... 😉

Adulik - Ty si este nezacala s predporodnou pripravou? My sme s babami zacinali v 17-20 tt. ako ktora a kurz trval tesne do porodu... Ale asi kazdy kurz je iny.. Vela stastia, je to podla mna dost dobre, i ked to pri samotnom porode az tak moc nikto nevyuzil, ale aspon sme kazda mala uplnu predstavu porodu a dychania... 🙂

Sincer, Neli - drzte sa pri skuskach, drzim vam palce... 🙂

Noe - pekne fotenie zelam a krasny vysledok... 🙂 Uz sa tesim na fotecky...

Lax - co ma mala Naty nove? Posielame pusinku... 🙂

Minka - drzim silno palce, aby sa mrazacikovia pekne udomacnili... 🙂

My iba tolko, ze malej Lucke konecne na imunologii zistili, ze ma znizenu imunitu a tak nasadili polrocnu liecbu. Tak pevne verime, ze to uz bude len lepsie. Hoci ze mozem teraz cakat ze ochorie, lebo v podstate dostava do seba bacilov, aby si vlastne jej telo vytvorilo protilatky, tak drzte palce, aby sme neochoreli. No a stale mozme dostat nasu anginu, ale ze v podstatne lepsej verzii, ze by uz nemali byt 40-tky a malo by to mat lepsi priebeh. Takze sme sa aspon dostali niekam, uvidime, ako bude dalej... Utekam, lebo mi tu skrieka... 😉 Pa paaaa

ivkaj
20. máj 2010

No, do CARu půjdu v pondělí na krev a do nějakého 8-12tt do sebe budu cpát utrogestan 😝

Bubli, to je fajn, že jste s malou na dobré cestě ke lepšímu zdravíčku. A třeba si to teď všechnbo vybere a ve školce (teda jestli tam bude chodit) bude jedno z nejzdravějších dítek ;o)

minka051
20. máj 2010

Ahojte zdravím

orsulka silno držím palčeky a neboj určite sa to podarilo som o tom presvedčená. 🙂 Kedy sa chystáš testovať? 🙂

orsulka
autor
20. máj 2010

iVIK......ten utros beriem aj ja......... 🙂)))

Minka......neviem ci budem testovat.......nie som rozhodnuta....este uvidim....🙂)))))) sledujem, že už si v peknej priprave.....tesim sa, že ste sa pekne do toho obuli a ochvilku mas bobákov u seba 😉

minka051
20. máj 2010

orsulka no musím tomu len veriť a hlavne nech budúci štvrtok je na UTZ všetko tak ako má byť. A čo sa týka toho testovania, tak ja som bola posero, ale nakoniec som testla len bohužial nič tam nebolo ☹ . Tak teraz už hádam bude. 🙂
A kedy by si mala ísť na krv.

orsulka
autor
20. máj 2010

25.5. mam v papieroch napisane....... uvidim ako bude ceu vikend....ci dojde alebo nedojde mrcha.......
a podla toho sa zariadim.......ale verim, že nedojde 😉

minka051
20. máj 2010

orsul ...no nesmieš to mrche dovoliť až po 9 mesiacoch a vlastne ešte dlhšie 🙂 🙂

sincerity
20. máj 2010

babulky moje, priznam, ze necitam, neni casu....
dnes som velmi myslela na ivik a modlila som sa! a strasne sa tesim tesim tesim tesim tesim!!!!!
slniecko opatruj sa!

orsulik ... na teba tiez moc myslim, dufam, ze je vsetko v poriadku, a budes nasledovat ivku!!!

posielam pusinu vsetkym a idem sa prihlasit na pobyt na psychiatrickej liecebni!!!

adulik76
20. máj 2010

sincer to až tak???????? trocha poľav

orsulka
autor
20. máj 2010

sincer !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nono!!!!!! nono!!!!!!

aspon potom daj vediet, aky kompot más rada, nach ti možem doniesť !! 😀 😀 😀 😀

orsulka
autor
20. máj 2010

tak ja som take teliatko...ja som nasla v mailoch len fakturu za to mrazenie......a až teraz informativny mail....kde mi oznamuju, že na mrazenie dali 2 embryjka v stadiu blastocyst .... 😵 😵 😵 predtym som kukla len na faktruru .-)))))))

tak ale.....
koncim...prajem pekny den......

pa pa pa

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre