Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

adulik76
10. sep 2010

@orsulka tak to ja beriem s rezervou - veď lax aj noe mali pekné fotečky a tiež majú dievčatká.

adulik76
10. sep 2010

@orsulka ale do toho nášho babinca by sa zišli aj nejakí adepti na ženíchov 😀 😀 😀 😀, lebo inak ivkin chlapček bude mať hárem 😀 😀 😀 😀 😀

orsulka
autor
10. sep 2010

@adulik76 😀 😀 😀 😀 tak to budu iné stetká .-))))))) ved aby s mal s kým hrať .-)))))

adulik76
10. sep 2010

@orsulka no, to teda budú stretká, už sa teraz teším 🙂

orsulka
autor
10. sep 2010

ja by som mala isť žehlit, alebo vysavať...ale hrozne sa mi nechce........fakt....asi na to kaslem...a počkam este chvilku, ci sa to nezmeni .-)))) stále si vravim, že aj zajtra je den 😉 😉 😉 😀 😀 😀

adulik76
10. sep 2010

@orsulka to tiež poznám, ale teraz som občas donútená prekonať sa hlavne kvôli Lenkiným veciam a plienkam

orsulka
autor
10. sep 2010

@adulik76 a použivaš aj klasické plienky????

adulik76
10. sep 2010

@orsulka hej, hlavne teraz, keď ju balím naširoko, aj v postieľke mám plienku na plachte, keby náhodou grcla (čo sa aj občas stane), v zavinovačke mám ďalšiu, v taške ku kočíku mám ďalšiu - ono sa to nazbiera, jedna sem, druhá tam...

laxity
10. sep 2010

@adulik76 presne tak ja som prala dookola plienky aj poctivo žehlila asi mesiac...potom som prestala žehliť, dám len do sušičky a hotovo už tak často nepoužívam 🙂

nám sa tiež Naty veľmi nechcela ukázať ale kedže tam nič nevyselo tak to bolo jasné 😀

adulik76
10. sep 2010

@laxity ja mám problém dokopať sa k žehleniu, ale keď už mám žehličku v ruke, tak už to ide. Maťo pred chvíľou doniesol darček z roboty, kolegovci sa vyskladali na Lenku a my sme za to kúpili plienky. Veď vecičky si môžem kúpiť cez firmu, tak to by bolo zbytočné, plienky boli lepšia voľba + aj čistiace obrúsky. Tak máme doma cez 950 plienok a asi 35 balení čistiacich obrúskov (aj s tým, čo sme doma už mali) 😀 😀 😀 😀 😀 😀

laxity
10. sep 2010

@adulik76 takže Lenka môže kakať vo veľkom 😀

adulik76
10. sep 2010

@laxity no, tentoraz je zachránená 😀 😀 😀 😀 😀 😀 - asi nám to mesto zráta na poplatkoch za odpad 😀 😀 😀 😀

ivkaj
10. sep 2010

Čaute, tak náš malý je neskutečný pohodář. Už vím, proč tak málo cítím pohyby - je totiž otočený zády k břichu, takže kope tam kde to já necítím. No a taky se tak ukázal paní doktorce, musela jsem dvakrát na schody v naději že se malý přetočí a stejně musím přijít po dovči, protože se to naše mrně odmítlo přetočit a nedalo se pořádně zkontrolovat srdíčko. Ale aspoň si to užije i taťka, tem byl totiž dneska služebně mimo. Ale jinak máme všechno co by sme mít měli a i takhle paní doktorka nám potvrdila kluka ;o)

Tak jsem vás dočetla a všechny se máte vlastně hrozně dobře. Což je super ;o)

Neli, jak vy jste se nakonec rozhodli s tou stavbou?

Orsul, máte fakt zajímavé kombinace jmen. A co by ste radši -páreček nebo kluky, holky?

orsulka
autor
10. sep 2010

@ivkaj joooooj moja pekna.....mám z vas velku radosť 🙂))))))) tak fajn, že je vsetko OK....... 😵 😵 😵 😵 aj že je vsetko OK.... 😵 😵 😵
tak F. sa so mnou chysta na to d sono...tiež teraz so mnou nebol, ale vybavila som fotečky konečne...mal mi ich naskenovat, tak to idem pozriet a skusim pripojit 🙂)))))
ja by som najradsej , keby bol asi parik.......ale ved uvidime.......stastni budeme za vsetky kombinácie, hlavne nech je vsetko OK 😉 😉 😵 😵 čo teda aj bude .-))))

ty nemas problemy s tvrdnutim bruska???? a ako v praci??? pohoda......co unava???? a tak ????

orsulka
autor
10. sep 2010

konečne mám fotečky nasich drobčekov .-))) tak vam ich predstavim 🙂)))

adulik76
10. sep 2010

@orsulka pekné fotečky, ani nevieš, aká som šťastná, že sa vám to vydarilo. Tfuj-tfuj-tfuj - to boli maminkovské pľuvance, nech to dobojujete do šťastného konca.

ozaj, maťo vás všetkých pozdravuje, tehulkám praje veľa trpezlivosti a netehulkám tiež, ono to určite príde. A ešte odkazuje Vašim chlapom, že vlastne celý život čakal na Lenku a pritom o tom ani nevedel. Len toľko. Je strašne šťastný a teraz si ju mojká - čakáme kým odgrgne. A ešte jeden odkaz: keď sa malá škerí, tak má kútiky ako on - ja som to vedela, ale maťo na to musel prísť 😀

orsulka
autor
10. sep 2010

@adulik76 dakujem pekne...rada prijimam maminkovske tfuj-tfuj 🙂))))

Matka krasne pozdravujem.....take super, že pride na veci, na ktore cakal celý život hoci o tom nevedel 🙂)) a velmi krasne povedane......a aj za podporu od neho .-)))))
posielam boštek...vsetkým trom 😵 😵 😵

noemarta
10. sep 2010

@adulik76 a vy musite balit na siroko, ze balis?? lebo mne v nemocnici povedali, ze nemusim balit na siroko, tak som ani nebalila, my plienky perieme v jednom kuse, lebo nasa mala sem tam dost grckaaa. 😕
to ste dostali ozaj pekny darcek, Lenka moze kakaaaat a kakaaat. 🙂
@orsulka kraasne fotecky, tiez posielam maminkovsky pluvanec, nech to vsetci traja pekne kraasne dobojujete do uspesneho konca!!! 🙂
@ivkaj tiez sa z vas moc tesim, a tesim sa ze k nam babam pribudne chlapeeec. 🙂

orsulka
autor
11. sep 2010

dobre ranko....som sa vratila z obchodu, polovička este spi...vcera mal asi dlhý jarmok 😀 😀 😀

@noemarta ...dakujem... 😉 😉 😉

adulik76
11. sep 2010

@orsulka ja som bola na pošte, lebo Lenka dostala doporučenú zásielku do vlastných rúk zo zdravotnej poisťovne a na pošte mi ju nechceli vydať, tú zásielku, vraj si má to prísť prevziať sama. Tak som povedala, že Lenka je v kočíku a keď ju presvedčí, aby jej to podpísala, tak v poriadku. Zásielku mi nakoniec dala, veď ako inak. Momentány Lenkin podpis je žlto-zelený a smrdí 😀 😀 😀 😀 😀

orsulka
autor
11. sep 2010

@adulik76 hahahahahahaha...neskutočné .-)))))))))) a to tá postarka nechela taký origoš podpis ???? 😀 😀 😀

dracekmracek
11. sep 2010

ahojte krasavice moje 😀

adulik76
11. sep 2010

@orsulka nuž, nakoniec jej stačil len ten môj podpis 😀

@dracekmracek čo to vidím? druhé bábenko???? gratulujem 🙂

dracekmracek
11. sep 2010

adulinko děkuju,jsem taková ostuda že ani nevím jestli jsem ti gratulovala k miminku? ☹

ivkaj
12. sep 2010

Ahojte, tak já jsem včera celý den úřadovala na Marienne dnech a ještě že mi P. nechla doma kombíka 😀 Pořídila jsem sedačku do auta, hrací deku, houpací sedátko, nějaké hračky a spoustu hadříků (asi tak tři igelitky) pro mrňouse. Něco málo do naší kuchyně a sobě jsem si pořídila poukázky na těhu masáže. No neberte to, když byla na všechno sleva 20-25% Jen nemám odvahu se podívat na zůstatky na účtech 😎
Zkusím to nafotit a dát do alba.

Orsul, bublinky se pořád nechtěli odtajnit? V jednom obchodě jsem potkala maminu s dvojčátky malými klučíky, tak pár měsíců a byli k sežrání ;o)

Adus, neber mi iluze o voňavých miminkách 😉

Katus, moc gratuluju!

orsulka
autor
12. sep 2010

cavko 🙂)))
@ivkaj to su krasne nakupy....to mne tu na tomto nasom jarmoku nehrozilo!!! sami vietnamec...este že boli aj stanky so slov. vyrobkami, tak maju drobci nove ciapočky 🙂))))
tak ja zatial neviem co so sedačkami...... ja som sa dozvedela od mojho sefa, že kociar sa kupuje u nas vo firme...takže si mame vybrať a dostaneme to ako dar..... 🙂 🙂 🙂 ja stale zvažujem, ci nekupit len dvojkombinaciu, a sedačky samostatne, nakolko jednu už mame slubenu (to vajicko) od znamych, takže by sa kupovala len jedna.....
nase bublinky s bavia medzi sebou, su otocene k sebe a netvaria sa, že nám chcu povedať že kto je kto 😀 😀 😀 ale doky povedal, že urobime coskoro to 3D, takže tam ......verim......že to vyjde .-)))))
ty si objednaná na 3D sono????

ivkaj
12. sep 2010

Tak jsem teď narovnala všechny mrňouskovi oblečky do krabice z Ikea a je plná 😎 Ale snažila jsem se nakupovat od všech velikostí od miminka až do roku. Ale nějak mi schází ty teplé věci. Tak zkusím kámošku co rodila loni o vánocích, jesl by sme něco nepodědili 🙂

Na 3D jsme byli už asi před měsícem a na další chceme jít tak někdy na konci října. P.si to pochvaloval, tak uvidíš jak se vám to bdue líbit.

Noo, začínáme balit, v úterý večer mizíme na týden k moři do Turecka. Už se táááááák na to leháro a nic nedělání tešííííííím 😀 😎 😀

nelia
13. sep 2010

Dobré ránko 🙂

@ivkaj si ani nespomínala, že ideš k moru.... juuuuuuuuuj, ako Ti závidím... hlavne to teplúčko... tak si to pekne užite!!! 😉 .. a som moc rada, že je všetko v poriadku 😉
@dracekmracek gratulujem moc moc... a ako sa vám to podarilo? prirodzene? 😕 😕
Ja som dnes zase dostala mrchu 😠... ale život ide ďalej... 😒... a je dobre, že došla, lebo dnes mám ísť na tú detoxikáciu a to je pre tehotné nebezpečné, tak aspoň viem, že nie som tehu.
Svadba bola inak super, ešte aj dnes mám svalovicu.. aj hrušky bolo dosť 😀 😀... síce lialo ako z krhle, ale my sme si tým náladu nedali pokaziť 😵 😵

dracekmracek
13. sep 2010

Dobré ránko 🙂

@nelia naprosto přirozeně,každý kdo to ví si myslí že jsem zase byla na umělém 😀 neboj vyjde to 🤐

orsulka
autor
13. sep 2010

dobre ranko 🙂))))

@ivkaj prajem krásnu dovolenku, a príjemný relax......veru Ivik je taka tajnostkárka, ona skoro nič neprezradí 😀 😀 hlavne sa opatruj 😉 😉
@nelia veru tie vase svadby tento rok......skoro každy mesiac jedna 😀 😀 😀 potom napis ako ta detoxikácia prebiehala 😉 😉
@dracekmracek tak seervus maminka....som velmi rada, že to takto krásne vyslo...že 6tt....parádička 🙂 😉 🙂 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre