Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

orsulka
autor
11. okt 2010

ahojte.....

@nelia to je fakt super nákup...to by som brala aj ja 😉 😉 😉
@minka051 ty ako moja?? oddychujes dufam..... 😉
@adulik76 nie je to sekač, my z toho obchgodu objednavame už par rokov.....možeš kuknut su tam vyborne ceny a veci su nove....
www.sportsdirecrt.com
😉 😉

minka051
11. okt 2010

@orsulka ahojček ano ešte dnes som doma oddychujem pri telke tak veget 🙂 cítim sa fajn no zajtra idem do práce ale len na dva dni, zatial nechcem PNku, lebo zas by všetci snorili ako supy čo sa deje a neviem čo by som povedala lebo zatiaľ nechcem hovoriť nič tak to voľno si lepím z dovolenkou mám jej ešte dosť a ked sa stane zázrak tak si dám PNku vypísať. 😉 Len som stále unavená a spím ako medveď 🙂

orsulka
autor
11. okt 2010

@minka051 spanok pomaha, tak len spinkaj kolko ti teličko ráči 🙂 🙂 🙂 okrem ineho ked spis, tak si pekne v klude, vo vodorovnej polohe a to je fajn 😉 😉

adulik76
11. okt 2010

ahojte, tak ja som bola dnes na kontrole po šestonedelí a všetko je Ok. Len Lenuška má boľavé bruško, tak sa troška trápime ☹

bublinkaa2
11. okt 2010

Ahojte babyyy... 🙂

Ako sa mate? Citam, ze velmi dobre... Velmi sa z vas tesim... Slniecko robi veru vela... Este tento tyzden si ho treba poriadne vychutnat... 🙂 S tou strankou sportsdirect ste mi pripomenuli ako som zboznovala chodit do tohto obchodik v Uk... ach jooo...Este ze tam mam stale sestru, ta ma zasobuje... 🙂 My sa mame dobre, hoci sme minuly tyzden boli znovu chori, ale mame to uz za sebou. Aj dve horne trojky sa nam predrali, tak sme si fakt "uzivali". Dnes sme boli na kontrole a uz sme ok. Uz sme vlastne dali aj surodencovi zelenu, tak nase snazenie 2x uz bolo neuspesne... Zaciname treti mesiac, tak mozno do tretice vsetko dobre... 😉
Adulik - pozerala som si prave fotecky, Lenocka je ina krasna herecka.... Prekrasnu dcerenku mate... Posielame jej pusinku... 🙂
Minka - drzime silno silno palceky, aby sa fazulky uchytili... Tfuj tfuj tfuj pre stastie... 🙂
Ivkaj, Orsulka - no vam tie ciselka pri menach tak rastu, ze som v udive... Paraaaada... Pozdravujeme bruska... A ako sa citite?
Sincer, Neli - stale drzim silno palceky, aby vytuzene deticky boli uz len maly krocik od vas... 😵 A tie topanky, no fakt super kupa... 🙂
Laxity, Noe - ako sa maju slecny? Ake mate pokroky?
Ak som na niekoho zabudla tak pozdravujeeeeem... paaaaa

nelia
11. okt 2010

@minka051 že až 3... wou 🙂 🙂... tak to už určite musí vyjsť!!! Tak len pekne oddychuj koľko sa len dá 😉

noemarta
11. okt 2010

ahojte babule,
adu, ja som bola tiez dnes na kontrole po sestonedeli, pred hodkou sme dosli. 🙂 tiez mam vsetko o.k. a hned sa ma opytal, ze kedy sa chystame na druheeee 😕 😕
@nelia no nekup to, dobre si spravila, vynosis nevynosis, ale sa opla neee??!! 🙂 🙂
@bublinkaa2 ahoj, my sa mame supis, mala rastie, ako pises, uz je to hotova slecinka, za dva tyzdne ideme na ockovanie, tak z toho mam strach, ze budem revat s malou 😢 ale inac si maximalne uzivam matersku, je to kraaasne. A prajem to vsetkyyyym, Nel, Sincer a samoska aj tebe bubli.
A minkeeeee vela vela stastia, verim, ze teraz sa to ujme, musi!!! 🙂
Orsul, ivkaj, ozaj vam tie tyzdne ryychlo nabiehaju, tfuj tfuj, len tak dalej, Orsul, neviem ci mi to uslo, ale uz si bola na 3Dcku ????

minka051
11. okt 2010

@bublinkaa2,@nelia, Dakujem za podporu ja sa budem snažiť ako najviac viem dotiahnuť to až do pôrodu a jedno je koľko ich bude. 😉

@noemarta aj tebe veľké díík a užívaj si materskú je to úžasné budeš na to vždy s úsmevom spomínať 🙂 🙂 Nelinke prajem vela zdravíčka. 🙂

orsulka
autor
11. okt 2010

ahojte dievčatka....
@bublinkaa2 ahoooooooooooooooooooj....tak držim palce k dalsiemu snaženiu.....aj do tej tretitće nech to vydje 🙂 🙂
@adulik76 prajem lenočke, nech ju bruško prestane trpait,
ale som rada, že aj s Noe ste v poriadku a vsetko je OK 🙂 🙂 😉

@minka051 presne tak...hlavne je ,aby babetká boli, nech ich kolko chce ...... 🙂 😉

tak po dnesnom 3D vam s radostou oznamujem, že budeme mať dievčatko a chlapčeka 😵 😵 😵 boli uplne krásnučkí hlávkami pri sebe, tak sa tulkali......vstko pan doktor skontroloval, zas hlavicku, hrudnik a j stehenne kosticky, aj srdiečka skontroloval, konečne som ich počula ako biju 😵 😵 fakt nádhera, a ferko sedel vedla mna a s úžasom pozoroval 😉 😉 važia objaja 709 a 705 ´a velkostou podla tabuliek 😉 😉

adulik76
11. okt 2010

@orsulka tak to je super, budete mať párik 🙂 gratulujeeeeeeem a tešíme sa spolu s vami. Zajtra skočíme s Lenuškou k doktorke, predsa len, nech ju pozrie, aspoň budeme kľudnejší

noemarta
11. okt 2010

@orsulka supeeer, tak gratulujem orsul, super ze budete mat parik 🙂 🙂 🙂

minka051
11. okt 2010

@orsulka bože to je úžasné budeš mať párik 🙂 a velkosť no super 😉 Tak tatino je určite hrdý a šťastný. A ja sa teším s tebou tiež. Hrozne ti to prajem, lebo ty si veľká bojovníčka a bude s teba úžasná mamina. 🙂

orsulka
autor
11. okt 2010

😉 @adulik76
@noemarta
@minka051 dakujem vam dievčatka......my sa doma velmi tesime 😵

od buduceho utorka prestupujem do rizikovej poradne, ale som rada, lebo aj tam ma bude mat tento isty lekar....hned mi oznamil, že po tej poradni ma objedna do nemocky, zas trochu poležať, a nasadi mi nejake liečiky na podporu rastu plucok babetiek......už mi baby z dvoj temicky povedali, že to budu pravdepodobne nejake kortikoidy, aby sa plucka dobre vyvijali, ako keby aj nahodou doslo k nejakemu predčasnemu porodu, aby same dychali...co ja verim, že aj tak to potiahneme co najdhsie ako sa len bude dať 😉

adulik76
11. okt 2010

@orsulka o tom som už počula, vraj sa tie lieky môžu dať len v určitý týždeň, ale neviem ktorý. To nevadí, je super, že máš takého dobrého lekára. Inak, dala by som ti ešte jednu radu, kúp si do pôrodnice krém na bradavky PURELAN od firmy MEDELA. Ja som ho mala tiež, je fantastický, malá mi rozžula bradavky a bola to dosť veľká bolesť a tento krém to hneď zahojil a pred kojením som ho nemusela zotierať, malá ho zlízala. Možno baby Lax a Noe majú aj iné skúsenosti, ale z vlastnej skúsenosti ti odporúčam tento.

laxity
11. okt 2010

ahojte

@orsulka to sú úžasné správy...gratuľujem k páriku...sa veľmi teším s vami 😵 😵 😵

@bublinkaa2 my sa máme super, rastieme, príkrmy nám veľmi nejdú ale mliečko nám chutí stále. Natálka má 7 zúbkov, krásne robí ťapi ťapi a krásne vie dať papá...plaziť sa ešte neplazíme, sedieť sedíme ale ešte si sama nesadla 😀

prajem vám nech sa šťastie na vás usmeje 🙂...držím palce 😉

@noemarta to očkovanie ti verím, ale neboj zvládneš to...aj keď teraz sa mi ľahko hovorí, vždy to znášam ťažko...ale prejde to 🙂 , držte sa my až keď bude mať rok CHVALABOHU 😀

@nelia @sincerity som to už dala, tak som zvedavá čo na to 😕 ...tebe sa to ako pozdáva? 🙂

@minka051 keď tri tak tentokrát niet o čom...držím silno palce nech vám to vyjde...zo srdca vám to prajem 😉

@adulik Lenke skoré uzdravenie...dúfam, že nič vážne 😔

noemarta
11. okt 2010

@laxity aj lax, ze sedem zubkov a a a ked ju kojis tak nekuse??? 🙂
Ja som mala aventacku masticku na bradavky a ta bola tiez super,ale ja som ju nepouzivala moc, iba v nemocnici, ale o tej co pise Adulik, som pocula iba chvalu.

adulik76
11. okt 2010

@laxity už to hádam bude lepšie, po kúpaní sa pekne napapala a hneď aj zaspinkala, dúfam, že to už bude len lepšie a lepšie

laxity
11. okt 2010

@noemarta som si zvykla...nevadí mi to 😉

@adulik76 určite bude 😉 ...ako Naty okúpala, napapkala a zaspinkala 🙂

bambibam
11. okt 2010

Ahojte je síce trochu neskoro ,ale konečne som dočítala pár stránok o tom ako sa všetci máte. Čítam tu len veselé správičky,až na zopár unavených písmeniek ale aj to patrí k snažilkovaniu a jedno ubolené bruško. Adu moju ked bolí bruško tak pomáhajú masáže a feniklový čaj. Ale už pomohol aj harmančekový.
Takže mi veľa času trávime vonku a vychutnávame si posledné akože hrejivé lúče. Priberáme o 100 šesť a začíname prvú komunikáciu ktorej nik nerozumie ale usmievame sa.
Ja som mala mastičku od Aventu a bola super,po každom kojení som si bradavky natrela - malá to môže aj olizovať,ale už si ju dávam len po sprche.

adulik76
12. okt 2010

dobré ránko, hádam je naše bruško na dobrej ceste, v noci sa zobudila o 0,30 a potom až o 5,30 pekne sa napapala a zaspinkala, ešte to nechcem zakríknuť. My tiež už vydávame nejaké zvuky, keď je LAA, tak je dobre, keď je LEE, tak je zle 🙂

orsulka
autor
12. okt 2010

dobre ranko...🙂)))

@adulik76 tfuj tfuj tfuj.......nech je to len tak dalej pekne....aby bola Lenočka spokojnučká 🙂)

my sme boli zaviesť Ferka do prace, teraz budeme trosku pracovať domka, na vyplatkách....... 😉 😉

adulik76
12. okt 2010

@orsulka som rada, že ste v poriadku, len tak ďalej. A už ste vybrali mená definitívne alebo ešte nie?

orsulka
autor
12. okt 2010

@adulik76 este sme nevybrali konkretne.....budeme na tom pracovať 😉 Ferko ma nejake tie TOP mená, ja tiež, teraz sa len dohodnuť 😉

nelia
12. okt 2010

Dobré ránko 🙂

@orsulka gratulujeeeeeeeeeeeem 😵 😵 😵 ... úžasné správičky, fakt sa veľmi teším 😵 😵

@adulik76 aj z Lenky sa teším, že je jej už lepšie... to je pre rodiča asi to najhoršie, keď sa dieťa trápi a nevie ako mu pomôcť 😔

Ja idem zase makať 😒

adulik76
12. okt 2010

@orsulka my keď sme sa s maťom išli raz dohadovať, tak sme si spravili chlebíčky, prichystali nápoje a nazvali sme to ako výberové konanie 😀 a skončilo to len pri Lenke, pre chlapca sme meno nenašli 😀 😀 😀

orsulka
autor
12. okt 2010

@adulik76 to je super...!!!!!!! s tými chlapcami je to u nas aj podobne.....: mali by sme aj my take vyberko urobiť 😉 😉 😉

orsulka
autor
12. okt 2010

@nelia dobre aj tebe srdiečko......makaj, ale tak normálne...netreba sa davať využívať 😉 😉 😉

sincerity
12. okt 2010

ahojte babulky, prajem krasny den 😉

ja uz od vcera zase po dovolenke zarezavam v praci, nik ju za mna neurobil 😀 a ze je jej hodne!

tesim sa dobrym spravickam.... orsulik zo srdca gratulujem k pariku!

minka.... s tromi vlozenymi drobcami to uz musi vyjst! hlavne vela vela optimizmu, viery a ono to vyjde!

nel.... knihu som od lax dostala... ako sa ti paci?

ostatne babulky pozdravujem!

noe.... po dovolenke na mna nieco lezie, ked budem uplne fit... tak vas pridem urcite pozriet... velmi sa tesim!

nelia
12. okt 2010

@sincerity @laxity bolo to celkom fajn, také zo súčasnosti... ale ako to aj v živote chodí, skončilo to dosť nespravodlivo 😒
Inak ja už tiež asi tretí týždeň kašlem a nie a nie prestať... brala som hemeopatiká aj sirup STODAL, no nepomohlo... idem si cez obed do lekárne po nejaké kvapky, lebo mi to už fakt poriadne lezie na nervy 😠
No a včera došla aj mrcha.. našťastie ma to nerozhádzalo... len neviem, čo ďalej... koľko mám čakať, či sa podarí znova prirodzene....? No uvidíme... zatiaľ to moc neriešim...

@orsulka minule si tu vymenovala dosť veľa mien... a hlavne pre páriky 😵 😵 .. takže by nemal byť problém.. či??

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre