Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

adulik76
2. nov 2010

@minka051 takže dvojky, OK? 😉 Držím palčeky

@orsulka no, malá mala deň - blbec 😝

orsulka
autor
2. nov 2010

@adulik76 dnes už lepšie??????

adulik76
2. nov 2010

@orsulka práve sa napchala a pokúša sa spať. Dnes dostala krupicu, tak uvidím, koľko jej to vydrží.

orsulka
autor
2. nov 2010

@adulik76 ona už aj krupičku papaá ????? velká slecna !!! .-))) bostek na ličko si prosim odovzdať 🙂 😵 😵 😵

adulik76
2. nov 2010

@orsulka dnes prvýkrát, ale vypila to tempom, akoby som to do nej vyslovene naliala 😕

orsulka
autor
2. nov 2010

@adulik76 😀 😀 😀 😀 tak jej to muselo výborne chutiť .-))))))) 😉

adulik76
2. nov 2010

@orsulka asi chutilo, teraz spí a ja dúfam, že bude dlhoooooooo 😀

ofs
2. nov 2010

Ahojte, veľmi vás prosím o pár povzbudivých slov. Som 7deň po ET, asi tretí deň škaredo kašlem, beriem homeopatiká STODAL. Prosím vás môže mať vplyv moja choroba na uhniezdenie embrya? Celkom som z toho zúfalá, teploty nemám, ale bolia ma priedušky, strašné, som smutná, naša snaha nebola márna? Napíšte mi pár slov, ďakujem

orsulka
autor
2. nov 2010

@ofs ahoj...hlavu hore.....embrjko je na 7 den po ET už zahniezdene.....takže ak sa drži, tak to kasel nemože ovplyvnit..... 😉 😉 😉 ten Stodal je fajn, aj mne velmi pomohol pri kasli 😉 😉 ale treba sa preliečiť v klude, ležat a oddychovat....bude to OK 🙂)) pokial este mrcha nedosla tak je to OK 😉 😉

adulik76
2. nov 2010

@ofs orsulka má pravdu, len sa moc nestresuj a pohoda, všetko bude OK. 😉

ofs
2. nov 2010

ďakujem orsulka, bola som na ET v utorok pred týždňom, dr. vravel, že sú kvalitné, len tá choroba mi už nechýbala... škoda, tak musím myslieť pozitívne. Veľmi pekne ti ďakujem, tebe veľmi držím palce, si veľmi pekná na tej fotke, dámti potom vedieť ako som dopadla

orsulka
autor
2. nov 2010

@ofs tak to je fajn, že boli kvalitne......je to dobre, aby sa ucyhtili 🙂) terz naozaj už len počkať ako to vsetko dopadne...držime palce 😉 aj budeš testovať???

bambibam
2. nov 2010

Ahojteeee, konečne sme doma prešli sme Handlovú Prievidzu Púchov Žilinu a malinká nám už dala pocítiť ,že rada cestuje ale všetkého má už dosť. Tak konečne cintoríny pochodené a teraz už mi hlavov chodia vianoce.
@orsulka super fotky, @adulik76 tak hádam tento týždeň by to stretko mohlo byť. Hlavne nech je pekné počasie.
Je tu akosi málo tehúl 😀 😀 😀 ,že by som sa pridala? Rodinný príslušnici nášho kmeňa ma nahovárajú ,aby sme rýchlo do páru pridali súrodenca č.3 😀 😀 😀 ,ale v 2izbovom byte mi to príde o hubu hlavne ked sú tu aj 2 netere.
Boli sme pozerať auto ale po bazároch to je bieda - našli sme 1ks renault ,ale mužovi sa farba nepáčila tak sme skončili. Zaumienil si červené a je to hrozné nájsť červené max 5rokov staré ,dobré,lacné .... 😝 ....a neviem čo všetko .

adulik76
2. nov 2010

@bambibam ťažké požiadavky na auto..., ale je potrebné, že? A to stretko, kedykoľvek

bambibam
2. nov 2010

@adulik76 dnes pôjdem na Južanku poobede ,lebo musím ísť na poštu. Tak potom sa môžeme ísť prejsť. Ako ti to s Lenkou vyhovuje? No a to auto to je zabijááák. Hrozná nutnosť na zrýchlené presuny.

adulik76
2. nov 2010

@bambibam ja tiež potrebujem ísť na poštu, a neviem, čo bude naša potvorka robiť, nejak má blbé dni

ofs
2. nov 2010

orsulka, neviem či budem testovať, ale asi hej, ale najskôr v nedeľu, dám vedieť

bambibam
2. nov 2010

@adulik76 mi zas nekakáme tak sme nervózny ,tiež netuším či vôbec bude spať ,ale mne stačí aby bola ticho a nerobila krik. Tak neviem ja budem na južanke medzi 13 00 - 13 30hod, neviem to teraz hned presne odhadnúť ,ale pošlem ti v IP tel.číslo ,keby sa ti podarilo s Lenkou ísť vyvetrať.

bambibam
2. nov 2010

@ofs no neboj ked to bude mať byť tak to bude - ja som celé tehotenstvo trávila s liekami(antibiotikami 4x) od začiatku až po koniec - moje tehotenstvo bolo hrozné a ked som porodila ostalo mi super.

orsulka
autor
2. nov 2010

@bambibam ahoj...dakujeme pekne za pochvalu 😉 😉

a babule...sak by som aj zabudla.....LADKA s VILKOm dnes absolvovali svoje prve IUI v Heliose Martin 😵 😵 už maju po tom a idú domkov, prave mi volali......tak držme palce .-)))
Ladka mala pri clostile 5 peknych folikov, tak hadam to nebudu patorčatáááá 😀 😀 😀

bambibam
2. nov 2010

@orsulka jáááj to by bolo kriku , ale realne tie dve by mohli byť............ 😉

adulik76
2. nov 2010

@orsulka už som sa na nich aj chcela spýtať, tak držíme celá rodinka palčeky, nech to vyjde a ja posielam maminkovské, viete čo.... tfuj-tfuj-tfuj 🙂

orsulka
autor
2. nov 2010

@adulik76 pridu ma dnes pozriet...určite odovzádm .-))))) 😵 😵

minka051
2. nov 2010

@orsulka

No dievčence vôbec nemám dobrú správu doktorka videla obaly dva ale prázdne tak mi zobrala aj krv na HCG či vôbec stúpa.No a ja som si po ceste domov kúpila aj test a druhá čiarka nikde. Takže sa moje obavy naplnili. 😢 😢 A navyše som začala aj krvácať. Tak už viem čo to znamená. Koniec. Dlho som ich neudržala. 😢 Zajtra mám íst po výsledok ale ja už viem aký bude. Teraz bude najhoršie povedať to priateľovi. ☹

adulik76
2. nov 2010

@minka051 no, to hádam nie. Ale niektoré kočky krvácali a boli tehu, ešte to nevzdávaj. Moc, moc držím palčeky na zajtra.

minka051
2. nov 2010

@adulík76 ďakujem no ja viem že je koniec a a ž také zázraky sa nedejú. Bola som tehotná a tie moje pocity boli na mieste. Je mi moc dobre žiadna nevolnosť a mala by byť lebo bola som 2x tehotná a bolo to iné. Už som to povedala aj priateľovi ale povedal že budeme o tom ešte doma hovoriť lebo teraz je na stavbe nášho domu a majú tam kopu roboty, ale asi som mu tým nepridala. No osud je už taký a si v mojom veku už nemám špekulovať.

adulik76
2. nov 2010

@minka051 každé tehotenstvo je iné, ani mne nič nebolo a máme Lenku. Dokým to nemáš čierne na bielom, tak to ešte nevzdávaj.

orsulka
autor
2. nov 2010

@minka051 😕 😕 😕 😕 😕 😕 no tak toto snad nie.........tiež si myslím, že každe tehu je ine....tak ako každá sme iná.......mne nasiel doky druhe srdiečko až medzi 8-9 tt.....tiež videl len prádzny vacok......a nakoniec tam bolo...
takže počkaj na tu krv do zajtra...potom bude vsetko jasnejsie...... 😉

bambibam
2. nov 2010

@minka051 pridávam sa k adu čierne na bielom

minka051
2. nov 2010

@orsulka ale urobila som si test a neni tam ani duch ☹ ☹ ☹ a začala som špiniť. Ja počkám ale musí sa stať len zázrak.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre