Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

ivkaj
19. jún 2009

Krásné dobré ránko, kdepak se dneska všechny touláte?

orsulka
autor
19. jún 2009

ahojte.......takže piatok!!!! 😀

ivkaj...takže OPU už máš za sebou!!! mne sa to stale vidí nejako mooooc mooooc rýchlo.....ja mávam krátky protokol, teda.....kde stimulácia trvá cca tých 15 dni potom je OPU, a spredlženou kultiváciou mi robia vklad na 20 den. mne to pride u teba velmi rýchlo, málo injekcii s velkymi davkami....možno preto sa vytvorili folikuly ale v nich neboli vajička....
kolko dni si si teda vlastne pichala hormony?????????
ale ja verim, že tie tri vajička budu statočne a všetky tri zabojuju......ved aj princezny v rozpravkach byvali vždy tri 🙂 🙂 sol nad zlato, princ a večernica...a iné 😀 😀 takže posielaj im lasku a doveru a pojde to uvidis....ja vam verim!!!!! bude na vklad aj na mrazenie!!!!! 😉 😉

a teraz , kedy tam budes volat že čo dalej??? kedy by mal byt transfer??? ved prezrad

orsulka
autor
19. jún 2009

sincer......a ako dopadla skuska????? za1??? 😉

no Twinsky???? ved predsa Vy dve so segrou!!! hihihihihihih...hoci nie ste dvojičky(teda ni to vlastne neviem 😀 ) ste predsa sestry...takže twinsky...... 😀 😀

sincerity
19. jún 2009

ahojte babule 🙂 prajem krasne slnecne rano

adu, dufam, ze si v poriadku a coskoro sa nam ozves.

ivkaj.... hlavu hore.... ja som mala len tri foliky a z toho boli len dve vajicka a obe boli dobre! Ty mas este o jedno viac, neboj.
Inac mna sa dr. uz pri prvom utz pytal, ze kto mi picha injekcie, lebo som mala tak malo folikov.... povedala som mu ze sestricky u mojho gyn a bol spokojny.... ja som proste nereagovala na liecbu.
Neboj o chvilocku Ti daju vediet ako sa maju bojovnici.

ivkaj
19. jún 2009

Orsul, stimulovala jsem 9dní se 150 jednotkami Puregonu, OPU byl 11den stimulace (take 13DC). V CARu kam chodím se většou stimuluje ca 10dn. Ale kdo ví co bylo špatně, třeba to tak příroda chtěla.
No včera jsem si na dálku s vajuchama povídala, tak uvidíme.

Sincer, u vás je sluníčko? Tady je pod mrakem a každou chvilkou to vypadá na déšť 😝

Jo a přihodím veselou historku z narkózy. Když jsem se probudila, tak se mě sestřička ptala, jestli chodím na psychiatrii. Tak jsem vykulila oči a ptala jsem se jak ji to napadlo. No a prý když jsem se probouzela z narkózy, tak jsem jimvykládala, že nechci chodit na gynekologii ale na psychiatrii. Dobrý co😀
No já si ve středu dělala s jednou kolegyní (její sestara pracuje právě někde v psychiatrickém sanatotiu) že tam jednou skončíme;o)

sincerity
19. jún 2009

orsul.... skuska za C = 2, ja beriem aj take.... pri inych povinnostiach som rada ked skusku mam aj za E = 3 a mam pokoj ..... na 1 nech robia denni studenti bez zavazkov, rodiny, prace, stavby.... a kadecoho ineho...

a so sestrou nie sme dvojky ona je mladsia 😀

no ja som mala OPU na 14 DC - teda 13 stimulacie, vklad na 16 DC - nemali sme pk. Asi je to individualne.... nie je sa coho obavat, urcite doktori vedia co robia!

ivkaj
19. jún 2009

Sincer, co to máte ta hodnocení? A= 1*
Každopádně pro mě úspěch byl když jsem zkoušku udělala a hotovo.

ivkaj
19. jún 2009

Tak podávám hlášení;o)
Vajíčka byla všechny tři zralá, nicméně jedno mělo po oplodnění jen tři chtomozomy, takže ho vyřadili. Ostatní dvě jsou podle paní embrioložky moc pěkná (asi fešáci po mě;o)). Na transfer to vypadá během zítřka nebo v neděli ráno, podle toho kolik budou mít práce (prý mají na víkend hodně odběrů).
Tak doufám, že to ti naši drahoušci vydrží a už s námi zůstanou. Slibuju, že potom uklidím pokoj, který bude jejich a teď je tam ještě od stehování skladiště 😅

sincerity
19. jún 2009

ivkaj... A = 1, B = 1,5, C = 2, D = 2,5, E = 3
u mna je tiez uspech ked skusku spravim a nemusim ju opakovat 😀

tak vidis, ze aky su to bojovnici! a to ti maju volat, kedy bude transfer?

ivkaj
19. jún 2009

Na známky se stejěn nikdo neptá;o)

Jo jo, budou volat. Máme to hodinku cestu, takže v pohodě.

orsulka
autor
19. jún 2009

ivkaj........no....tak to su infosky.....ale pravda je, že každy car- si to robi po svojom, určite aj podla vybavenia....ja som pichala puregon 14 dni a od začiatku 225 jednotiek...tak to je nepomer čo?????
ale gratulujem k dvom krásnym embryjkám!!!!!!!!

cez vikend budem na teba mysliet, že či už ich más "domka".... 🙂 🙂

ivakj...a tak dufam, že ostavas po transfere domka...........

sincer-.......skuska....že super!!!!!!

ivkaj
19. jún 2009

Já se válím doma už od včerejška. I když teda včera jsem byla ráda, že žiju. Měla jsem břicho jako balón,ale dneksa už je to lepší. Jen kdyby venku nebylo tak hnusně :-/
Po transferu dávají v CARu naštěstí neschpenku. Takže aspoň dva týdny doma zůstanu.

orsulka
autor
19. jún 2009

ivi.........tak to som rada, že budeš oddychovat...osobne si myslim, že je to doležite....

u nas po odbere aj musis byt 24 hodin doma...a vraj by si mala byt aj pod stalym dohladom...moj drahy vždy ked ideme domov že si ma preberá a má za mna zodpovednost 😀 😀 nemožem soferovat ani podpisovat doležité dokumenty 😀

lilienka13
19. jún 2009

ahojte babulky...

ivi: gratulujem 🙂 ... to su super spravicky, tak silno, silno drzim palce 😉

orsulka: 😀 😀 😀 ... este, ze ma kto za teba prebrat zodpovednost 😉 😀

lilienka13
19. jún 2009

sincer: gratulujem ku skuske ... ivka ma pravdu, na znamky sa ta nikde pytat nebudu, takze ... skoda pary 😉 😀

katy7
19. jún 2009

ahojte kocky nasla som vasu temicku s pomenovanim, ktore sa hodi aj na mna, pridam sa , ak nevadi 🙂 Tiez som stale sa nevzdavajuca snazilka 😀 😀 😀
Orsulka ahojky, ty mas teda energie za desiatich 😀

orsulka
autor
19. jún 2009

lilienka...katy...ahojte 😀

sincerity
19. jún 2009

ivkaj... u vas je hnusne pocasie? u nas prazi o sto dvesto.... ale mam pocit, ze je to predzvest nejakeho toho lejaku 😅

lil vdaka 😉

no u nas by aj mohlo poprsat, uz mam toho plne zuby... cely den chodim zalievat beton, okrem toho som uspesne presadila vsetky kvety doma.... sice o par mesiacov neskor...ale co uz, vymenila periny, oprala, skocila na stavebny urad, ocesala psa, robim robotu svoju z domu.... no uz aby bol vecer, a to za chvilu idem nakupovat 😅

katy7
19. jún 2009

ivkaj drzim palceky

lilienka13
19. jún 2009

sincer: ... no ty si teda sikulka 😉 ... na ake baterky frcis? Duracel? 😀 😀 😀

koira
19. jún 2009

Ahoj holky, chtela jsem se zeptat zda by ste nektera nemela zajem o Profertil kapsle...puvodni cena 1000..prodam za 850...mame dve baleni po 60ks....nam teda hrozne pomoh,takze uz ho nepotrebujem..

nelia
19. jún 2009

Ahojte kočky, dnes som vás zanedbávala 😝 ... nebola som totiž v robote a bola som sa trocha slniť a podobne, no nebola som celý deň doma..
Ivkaj, to sú parádne správy. Aj ja na Teba budem cez víkend myslieť, nech sa embryjká pekne usadia tam, kam patria 🙂 .. a idú Ti ich vlastne vkladať obe? Či len jedno a jedno zmrazia???
Sincer, ty si teda šikulka, ja som dnes skoro celý deň preleňošila 😝 , ale zajtra ma čaká upratovanie, už sa musím prinútiť, lebo v byte máme už poriadny bordel..

Katy, ahoj a vitaj medzi nami. 🙂 Jasné, že sa môžeš pridať. Napíš nám niečo o sebe 😉

nelia
19. jún 2009

Jaj, zabudla som napísať, že už mi prišla schválená žiadosť aj domov a po mrche musím volať do centra - to znamená začiatkom júla 🙂

orsulka
autor
20. jún 2009

ahojte...prajem peknu sobotu, aj ked u nas leje od večera.... 😉

nelia!!!!!!!!!!!!!!!!!! žiadosť doma....supiš 😀 😀 😀

ivkaj....myslim na vas....moje oblubene...tfuj-tfuj-tfuj.... 🙂 🙂

adulik....ty nám niekde oddychuješ a relaxuješ?????? tak dobre...ale dojdi za nami, hned ako sa bude dať!!!! 😉

sincer...tebe to s tym daždom vyslo 😀 😀 😀 dnes beton nepolievaj, lebo v PD už prši, a ak u vas nie, tak to tam posielam 😀 😀 alešikulôka si ty, naozaj 😀 a ked mas taku prax v polievani na stretku na chate budeš polievať večer záhradku...ok???? 😀 😀

ivkaj
20. jún 2009

Ahojte, tak jsem po transferu. Paní embryoložka se nad našimi prcky rozplývala. Říkala že to jsou přímo ukázková embrya. Chvilku jsem si tam poležela, doma se trošku prospala a zajeli jsme si s manou na oběd a pak jsem si zase schrupla (Utrosgestan asi dělá svoje). No a na zítra mám od manžela slíbený vlastnoručně uvařený oběd a vycházku do kavárny na dortík. Důležité totiž je být v pohodě.
Co mě ale trápí je teplota, tak se dopuju paralenem:-/

orsulka
autor
20. jún 2009

ivkaj.................supeeeeeeeeeeeeeeer!!!!! gratulujem k ET, a ku krasnym babetkam....tak nech sa im tak zapaci, že tam vydržia celých 9 mesaicov!!!!!
treba oddychovat, a aj ležkat....ja len tak, že je asi dobre, mat tie prve dni aj nozky vyložene, vo vodorovnej polohe 😉 😉 nevravim, že to musí byť.....ale čo človek pre tie mimča neurobi ☹)))))))) ta pohoda je to najlepsie, čo možeš urobiť .......
pokial nie je moc vysoká tá teplota, tak to nic a verim, že to zvládnes 🙂)))) držim place....
nech to tu poprelamuješ vsetky tie negativa, nakolko už od pondelku máme len pozitíva a nastartujes tu teotensku vlnu!!!!!!!!!!!

orsulka
autor
21. jún 2009

peknu nedelu prajem......a konečne nepršíííííííííí 😉

nelia
21. jún 2009

Ivkaj, to je super, výborné správičky... pridávam sa k Orsul - nech sa im tam zapáči 😉 🙂
Veru, konečne neprší, ale je trocha kosa 😒
Inak ten augustový víkend mám predsa len voľný, lebo naši idú práve vtedy preč, takže vtedy nemôžem robiť oslavu.. vyzerá to teda tak, že by som na stretko mohla prísť.. ale chcela by som aj s polovičkou, tak dúfam, že ešte niektorá si zoberiete tú svoju 😅

orsulka
autor
21. jún 2009

nelia...ahoj kuriatko...... som verila,a že sa to nejako podari zariadit a že za nami pridete....s tymi polovičkami sa kludne dohodnite, ktorá chcete prist 🙂))))))))
majitelia sa vratia v pondelok z Londýnskeho výletu a hned sa pustim do vybavovania.... 😉 😉

nelia
21. jún 2009

Orsulka, super, už sa teším 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre