Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

orsulka
autor
18. jan 2011

dobre ranko.....tak dalsia kontrola dnes..... 😉 😉 ja som tuto noc spala celkom fajne, este teraz nad ranom ked som vystrojila Ferka do prace som hodinku zdriemla 😉 😉 😉
@adulik76 tiež som 1x vstala tak okolo 0,35 😀 😀 😀 ale našťastie som este zaspala 😉

Ivku možno už coskoro aj domkov pustia, nie??????

adulik76
18. jan 2011

@laxity
@orsulka moje krásne, ešte stále sme hore a ani vysávanie mi nepomáha, aby konečne zaspala. Neviem, či v tom mlieku nemá náhodou nejaký ten kofeín, že je taká nabudená.
....ale nie, stále plače, je nervózna a ja som už tiež na nervy 😝

laxity
18. jan 2011

@adulik76 tiež dávaš malej Redbull? 😀

adulik76
18. jan 2011

@laxity máš ten pocit????

ivkaj
18. jan 2011

Čaute ženy ;o)

podařilo se mi urvat chvilku pro sebe, tak se jdu mrknout jak se máte ;o)

Nás pustili domů už v neděli, ale to jsem byla vyřízená ještě z porodnice nedostatkem spánku (chrápající spolubydlící a hladem brečící mimino je ideálí kombinace😝) Tak nějak si to všechno teprve sedá a jsem zvědavá jak to bude. První noc mrňous zvládnul bez pláče (asi chtěl tátovi ukázat jak je hodný) a tuhle noc ho pořád něco rozčilovalo ;o) Ale jinak je to fajn skřítek a teď spokojeně chrupá v kolíbce. Až se nám vrátí táta z práce, zkusím sem dát nějakou fotku.

@orsulka Moc na tebe a F. myslím a jak tě znám, zvládneš to v pohodě. I když co si budem nalhávat bude to boj 😉

Minka a tobě přeju ať se letošní "zajíčci" pořádně zavrtají, rostou a drží se u mámy aspoň do září ;o)

adulik76
18. jan 2011

@ivkaj vitaj maminka 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ja mám tiež bezspánkovú noc za sebou, u nás furt tie zúbky...... 😝

laxity
18. jan 2011

@ivkaj vitaj maminka čakáme na foto 😵 😵 😵

bambibam
18. jan 2011

@adulik76 Vám sa už nalievajú zúbky? nám ešte nič, len slintáme ako diví.

@ivkaj konečne doma,určite Vás maličký nechce hned vystrašiť ,on svoju silu ukáže len čo sa doma poriadne okuká. 🙂 Najskôr pekne priberie ,aby mal silu vymýšľať.

@orsulka a ty už konečne šťastne pukni, myslíme na Teba a prajeme Ti najkrajšie zoznamovanie na svete. 🙂 ,samozrejme aj polovičke F.

@laxity ked vidím ako ti tam svieti 10 mesiac skoro jedenásty tak Ti trošku závidím ,ved budete čoskoro behať.

Inak sa máme ako tak,Stellka dobrala ATB a chrčí dalej ,očkovanie nám odložili, spávať chodíme až o 22 30.hod a bdíček si robíme o 5 00 ,dáme si mlieka a spíme do 8 00. potom cez obed pospíme 2 hodky a inak sa hráme ,varíme chatujeme,a kadečo doma stvárame. Najnovšie čakáme ,že sa niekto ozve na inzerát. Chceli by sme vačší byt ,a tak tento chceme predať a kúpiť. Teraz neviem čo je reálnejšie - byt alebo babo - čo bude skôr?

bublinkaa2
18. jan 2011

Ahojte baby... 🙂

Tak par dni sem nenakuknem a tu uz deticky pobehujuuuu... 🙂

Ivkaj - z celeho srdca gratulujem k vasemu chlapcekovi, zelame mu vela vela zdravicka a stasticka... Aky bol porod? Pripada mi, ze asi rychli... Poponahlal sa.. Takze nie som dobra striga... 🙂 Krasne sa opatrujte... 🙂

Minka - silno drzim palce, aby sa drobcekovia udomacnili.. Tentokrat to urcite vyjde... 🙂

Orsulka - vela stastia pri porode a krasne zvitanie sa s drobcekami... 🙂 Uz sa musis moooc tesit... To si viem predstavit...

Ja som bola na kontrole u svojho gyn., dostala som papiere na vysetrenia a 3 mesiace neotehotniet a tak... Tak uvidime, co nam vysledky prinesu, ale mozem ist az 6 tyzdnov po cisteni... Tak este chvilku si pockam...

Pekny zvysok tyzdna zelam... a vsetky ostatne vas srdecne pozdravujem...

laxity
18. jan 2011

@bambibam prečo mi závidíš? 😵 mne je chvíľkami aj trošku smutno, ako rýchlo to letí...niekedy by som si ju tak popestovala v náručí...teraz ja závidím @ivkaj 🙂

nelia
18. jan 2011

Ahojte fešandy 😉

@ivkaj ahoooooj... vitajte doma 😉 tak si pomaly zvykáte??? Keď budeš mať čas, popíš, ako prebiehal pôrod... asi si rodila normálne, keď Ťa už v nedeľu pustili a podľa SMS predpokladám, že to bol rýchly pôrod...

@orsulka v kuse na vám myslím!!!! Dnes poobede mi zapípal mobil, hneď som myslela, že píšeš ty... no bola to len faktúra za mobil 😒 ... moc moc držím palce!!!

Ja som dnes dostala tie výpočty od Jonáša... no vyzerá to fakt divne.. ja viem, že vy ste to hovorili (že Adu??), ale ... 😀 😀 ... tentokrát sme zhodou okolností "plodili", keď bol podľa neho vhodný termín (no tom som tie výpočty ešte nemala), ale bolo to 6DC, tak neviem, ako by som mohla otehu bez ovulky... hmmmmm.... ale tam nie je dobrá životaschopnosť... no uvidíme... však my budeme "plodiť" aj naďalej, či bude termín či nebude... hihi
Inak som sa celý deň neozvala, lebo som mala zas roboty vyše hlavy 😒.. a dnes aj včera boli také dni blbec, ale snažím sa zachovať si dobrú náladu a pozitívne myslenie 😵 😵

noemarta
18. jan 2011

@ivkaj vitajte doma, prosime podrobny popis porodu a fotooooo 😉
@laxity veru aj ja som na tom tak jak pises, ta nela tak rychlo rastie, ze to uz vobec nie je babo, tiez v dobrom zavidim orsul a ivkaj, ze budu mat take male babatenko 🙂 🙂
Lax, ved vy uz mozte pracovat na bracekovi... 😉 😉
Nela je uz za velkacku, ma nausnicky 😉 😉

laxity
18. jan 2011

@noemarta ja som chcela, len Jakubko chce ešte chvíľku počkať...ale má pravdu, bo najlepšie bude ak už bude vedieť Naty chodiť po schodoch...kedže nemáme výťah 😀

noemarta
18. jan 2011

@laxity tak to je riadny argument 😀 😀 😀

nelia
19. jan 2011

Dobré ránko 🙂... Orsulku čaká veľký deň dnes? Alebo zajtra? 😕

adulik76
19. jan 2011

ja si myslím, že až zajtra. Aj ja som to tak mala, že štvrtok som šla do nemocky a piatok robili sekciu a lenuška bola na svete 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

bambibam
19. jan 2011

@nelia ja som tiež Jonáša skúšala a akosi mu to nevyšlo. EE teda aj tak bolo ,kopol sa síce o 4roky a 2 mesiace ,ale teraz tak už tomu moc neverím ,ale pamatám sa ,že tiež mi to dalo aspoň pozitívne myslenie ,že možno. Tak teraz sme s mužom už povedali ,že nič pre to robiť nebudeme ,iba sa milovať 😀 😀 😀 😀 😀 ,a ono to asi príde ked príde ten zasa správny čas. Dala som si teraz urobiť u doky vyšetrenia -interné,gynda....proste nech viem, že je všeko ako tak a uvidíme.
@laxity to ja len preto trošku závidím ,lebo ten správny vek pre mna 😀 😉 je 1-3 roky. Ja tie detičky v tomto období milujem (tým nechcem povedať ,že iné obdobie nemilujem) ,páči sa mi sledovať ich rýchle pokroky,ich zvedavosť,tie tváričky radosti a smútku ,myslím že to ma fascinuje. Ale aj ten môj čoskoro 13 ročný pubertiak ma dokáže prekvapiť tak že sedím a dýcham ,aby ma neprekotilo. 😝 to už je naozaj rozdiel .

Myslím si ,že @orsulka má zajtra až zoznamovací deň 😵 😵 😵

laxity
19. jan 2011

@bambibam 🙂 ja sa tiež teším na toto obdobie...bo vidím na nej, ako zo dňa na deň robí pokroky 🙂

a vy na ďalšie? super, tak veľa šťastia a nech to čo najskôr príde 🙂

adulik76
20. jan 2011

ORSULÍK, dnes na teba mooooooooc myslíme a mooooooc držíme palčeky, určite bude všetko OOOOOKKKKK. 🙂 🙂

laxity
20. jan 2011

@adulik76 😵

@orsulka podobne veľmi na Vás myslíme, držíme silno palce nech všetko dobre dopadne a očakávame správičky, dúfam, že mi Ferko napíše bo som mu musela poslať číslo nech napíše bo som fakt zvedaváááá 🙂 🙂 🙂

nelia
20. jan 2011

@orsulka myslíme na Teba.. na vás 😵 😵 😵 .... TFUJ, TFUJ, TFUJ!!!!!!!!

nelia
20. jan 2011

Baby a je to tuuuuuuuuuuuuuuuu 😵 😵 .. malí drobci sú medzi nami 😵 😵 ... ja som neskutočne šťastná!!!! Normálne som sa rozplakala od šťastia... A teraz nech sú hlavne zdraví a nech je všetko v poriadku...

noemarta
20. jan 2011

@nelia jeeej to fakt, aj sa mooooc tesiiiim, a nevies viac podrobnostiii, ako sa volaju, miery, prebeh....
Juuuuuuuuuuuuuuuuj, gratulujemeeee!!!!!! 🙂 🙂 🙂

brmbolcek
20. jan 2011

prepacte , ze vstupujem, ale ak mozem tak napisem radostnu udalost , teda skopirujem
😉 😉 😉
cikyta Dievčence,prišla mi najkrajšia sms za posledné roky v znení:

Ahoj.Tak sme už tu.
Adamko 2750 g a 48cm a Šarlotka 2450 g a 49cm.
Narodili sme sa 2 min.pred 9:00.
Všetko je OK.....

píše ORSULKA
Dnes o 10:06 • 1 dieťa • Odpovedz

adulik76
20. jan 2011

@nelia aj mne došla sms, len som bola s malou v obchode, tak som sa im neskôr ozvala, ale až mi mráz prechádzal, som taká šťastná, že sú malí už tu a zdravučkí 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

laxity
20. jan 2011

veľmi sa tešííííím ešte teraz mám zimomriavky po tele...veľa zdravíčka Adamkovi a Šarlotke 😵 😵 😵 ...krásne miery a mená úžasné 😵

noemarta
20. jan 2011

kraasne miery, a krasne mena, vela vela zdravicka tiez prajeme 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

bambibam
20. jan 2011

@orsulka GRATULUJEM 😵 😵 😵 😵 😵 😵 SUPER ,že už ste všetci spolu ,prajeme veľa ,veľa pekných dní s Adamkom a Šarlotkou. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

bambibam
20. jan 2011

@laxity dohodli sme sa ,že jedno zvládneme ešte ,ale potrebujeme vačší byt a tak to dávame zas dokopy - uvidíme čo bude skôr.

dracekmracek
20. jan 2011

Ahoj kočičky 🙂

orsulko i tady ti hrozně moc gratuluju 😵 moc mě sms potěšila,ať jste všichni zdraví a brzy spolu doma 😵 😵 😵

ivkaj vy taky vítejte doma 😵 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre