Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

nelia
14. mar 2011

@sincerity jasné, že nič nepodceňujem, ani som neupratovala cez víkend... L. teraz bude mať čo robiť 😀 😀 ... len by som už hrozne rada videla srdiečko 😔 .. som netrepezlivá, ja viem, ale určite ma chápete 😝 ... a veeeeeeľmi sa z vás teším, keď to boli také krásne blastocysty, určite je velikánska šanca, že sa budú vyvíjať ďalej!!! A kedy pôjdeš na krv? A tiež na seba dávaj veľký pozor!!! Budeš chodiť do roboty či si ostala doma?

bublinkaa2
14. mar 2011

Dobre ranko baby.. 🙂

Adulik - malinka je prenadherny skero... 😵

Neli - to je neuveritelne krasna sprava... Mooooooooooooc silno drzim palceky... Neboj, vsetko bude v poriadku... Tfuj tfuj tfuj pre stastie...

Sincerity - tesim sa, ze vsetko prebehlo tak ako malo... Vela vela oddychuj... Moc sa z vas tesim dievcata... 😵

laxity
14. mar 2011

@nelia tak tak len veľa veľa oddychuj, L. porobí a na upratovanie a podobné veci kašli aspoň na nejaký čas 😉

@sincerity ty si iný pracant 😀 neni kedy oddýchnuť uffff 😅

nelia
14. mar 2011

@bublinkaa2 ďakujem 🙂 .. a vy sa máte ako? Už ste dúfam obe uplne zdravé...

@laxity tak z Tvojich slov dedukujem, že segra pracuje... ako ja to schvaľujem, keď nemá zbytočné stresy v robote... keby bola doma, zbytočne by sa veľa zamýšľala nad výsledkom...

laxity
14. mar 2011

@nelia hej už zarezáva v práci, len nech pracuje, bo jej by to veľmi chýbalo 😀

laxity
14. mar 2011

@nelia a skúšala si ešte testovať? 😕 prípadne doktora

nelia
14. mar 2011

@laxity nie, netestovala... si myslím, že je to zbytočné... k dokimu chcem ísť asi až budúci týždeň, ešte som sa nerozhodla... teraz som ešte len 5tt, to je ešte dosť skoro, nie?

laxity
14. mar 2011

@nelia tak ak sa ti ukázali pekne //, tak určite je to zbytočné 🙂 tak verím, že všetko bude v poriadku 🙂

nelia
14. mar 2011

@adulik76 teraz kukám, ako Lenuške krásne vidieť tie 2 zúbky 😵 😵 😵

adulik76
14. mar 2011

@nelia ja viem .... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

noemarta
14. mar 2011

@sincerity tfuj tfuuuuj, uz len nech sa pekne uchytia 🙂 🙂

noemarta
14. mar 2011

@nelia ja som bola v 7tt a uz bolo pekne aj na usg vidiet.
Lenka je ozaj uz velky skero, prikladam aj nasho skera. 😉

bublinkaa2
14. mar 2011

Noe - aj vas malinky skero je nadhernucky... Krasna fotecka.. 🙂

Neli - dakujeme, mame sa dobre, Lucka sice este do stredy ma atb, ale uz je to aspon bez teplot od piatka. Mala sice este suchy drazdivy kasel - nenormalny, ale jeden sirup hned do par hodin zabral a celu noc spala bez kaslu.. Vcera sa zmenil na hlienovy, takze uz bude len dobre...

Sranda je, ze si zacinam uvedomovat, ze od septembra budeme mat doma skolkarku!!!! Vyjadrili sa mi zo skolky, ze ju od septembra zoberu... 🙂

orsulka
autor
14. mar 2011

@sincerity jjjjjjjjjjjjejda...aj my sme mali vklad 13-tejo!!!!! to je super znamenie 🙂))))) tesim sa , že su dve, a nechcem byť skodoradostná alebo čo, ale nech sa chytia obe...to je parada 🙂))))
@ivkaj tak to je super, že kojiš...ved aj my stale kojime, v noci je to uplne super, a ten je to presne tak ako pisala LAX, že ten kontakt je nezabudnutelný...ja ked vidím Šarlotku, ako sa prisaje a hltavo pije...no parada 🙂)) Adamko je v tomto kludas a on ma vždy čas 🙂)) aj usta otvára ako kaprík, potom sa jeduje, že to nevie dobre chytiť 🙂))
@nelia kyselinka je doležita, je fajn, že ju papas...ja som zo zaciatku brala aj vitamin E, predpisal mi ho lekar....inak kedy pojdes k doktorovi?????

orsulka
autor
14. mar 2011

@nelia tak tiež by som sla k lekárovi asi tak 6-7 tt.......lebo aj tak nie je nikde napisane, že už musi byť vidieť srdiečko.......ale vase mrniatko tam už bude.....inak aj Ferko velmi velmi gratuluje, a bol aj s Ladkou aj ona už vedela...dufam, že aj im sa tento rok už zadarí🙂

adulik76
14. mar 2011

@orsulka laďke som to prezradila ja, som taká huba jedna nevymáchaná 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

@nelia tak sa s vami teším, bude krásna tehula v auguste - hoci tento rok nebudeš môcť piť hrušku ty, sincer aj laďka - aspoň ostane viac nám, že orsulík a lax???? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sincerity
14. mar 2011

no babulky, ja by som ostala doma... ja makam jak srob od rana....

no orsulik, len aby jedno aspon bolo.... 😀

noe.... malinka je uplna modelka, fotila zuzana?

laxity
14. mar 2011

čaute baby

Lenka a Nelka veľké krásavice 🙂

ja posielam Natáločku, ako pomáha u svokrovcov na záhrade 🙂

ivkaj
14. mar 2011

Čaute ženy, tak jak je po víkednu? ;o)

My jsme si užívali krásné počásko na dlouhých procházkách. Teď sbírám odvahu vytáhnout brusle a začít něco dělat s těmi 5kg co mi po porodu ještě zůstaly. Taky u nás na bazénu otevřeli novou lekci AQUA FITNESS, FUNKY AQUA , tak přemýšlím, že bych vyzkoušela i to. Je vo večer kdy už by mohl P. hlídat.

@sincerity nebyly to expandované blastocysty? Každopádně z vás mám moc vekou radost! 😵
@nelia sem z toho zmatená, testovala jsi nebo ne?

adulik76
15. mar 2011

@laxity tá sa fakt narobí 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nelia
15. mar 2011

Dobré ránko 🙂
Poobede som tu už nebola, lebo som bola u krčnej na kontrole, potom som na 2 hoďky hodila šlofíka a šli sme troška na čerstvý vzduch 🙂

@ivkaj ano, testovala som v piatok a boli tam //, preto sa mi zdá zbytočné testovať ešte raz....
No tento týždeň som ešte len v 5tt, preto by som ešte aspoň do budúceho týždňa počkala s návštevou lekára.... aj tak bude všetko v poriadku!!!!! 😵 😵
@laxity @noemarta vaše kočky sú fakt krásavice 😉

@adulik76 a kde si to Ladke stihla vykecať??? na FB?

@orsulka Ladke odkazujem, že im moc moc držím palce.... tento rok je ozaj zázačný, takže na stretku bude aj ona tehu 🙂

adulik76
15. mar 2011

@nelia nooo, uhádla si. Tento rok nebude na chate hruškovať nelik, sincer a laďka, ..................ak teda lax sa nerozbehne hneď do druhého kola 😀 😀 😀 😀 😀

laxity
15. mar 2011

@adulik76 ja si určite dám 😀 a až potom sa do toho pustím 😀

sincerity
16. mar 2011

no dievcata dievcata, nejak to tu zanedbavame....

co ideme robit zoznam kto co prinesie na chatu? 😀 😀 😀 to urcite rozprudi debatu....

... a hlavne nezabudnut na MASLO 😀 😀 😀

adulik76
16. mar 2011

@sincerity ty si asi dnes ráno jedla vtipnú kašu, že???????
ale vyplýva mi otázka:
BUDETE CHCIEŤ AJ TENTO ROK PARENÉ BUCHTY????? 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕

nelia
16. mar 2011

@adulik76 že sa vôbec pýtaš.... my so Sincer určite, že jo? 😉 😀

@sincerity ako moja? Si v práci?

sincerity
16. mar 2011

@nelia no ja makam ako srob furt od pondelka.... v piatok mam skusku zase, tak to idem do skoly...
ty si doma?

@adulik76 jasne, ze budeme chciet buchty 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nelia
16. mar 2011

@sincerity kde, aj ja som v robote... aj by som chcela byť čo najdlhšie... verím tomu, že bude všetko v poriadku a všetko pôjde ako po masle 🙂

orsulka
autor
16. mar 2011

@adulik76 aj ja si prosim buchty.....ved to už je predsa tradícia, ci nie????? 😀 😀 bez nich by to nebolo ONO a to PRAVE MAKOVE 😀 😀 😀
drobci su vonku na prechádzke, a kedže sa mi nechce robiť rocný výkaz na DÚ tak som sla radsej sem na kona 😀 😀 😀

adulik76
17. mar 2011

tak dobre, buchty budú a čo ďalšie?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre