Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

sincerity
21. mar 2011

@nelia no tiez myslim, ze v niecom takom bude problem... proste ho neviem prijat.... chodim k Dr. Drabekovi... no tiez som o nom pocula kadeco.... ale v podstate cele IVF som ho nevidela... furt som bola u niekoho ineho... aj dnes som bola u Stenovej....
co si s nou mala ty?

adulik76
21. mar 2011

@sincerity tak to mi je ľúto 😢

nelia
21. mar 2011

@sincerity no my keď sme k nej šli, tak som nebola až taká znalá problematiky... najprv ma poslala na RTG na zistenie priechodnosti vajíčkovodov a keď došiel výsledok, tak na nás vyrukovala s IUI a my že si to ešte musíme rozmyslieť, lebo nás to troška zaskočilo, a ona na to podráždene, tak chcete to bábo alebo nie? načo ste sem potom chodili?? Asi nemala dobrý deň, ale aj tak nemala takto reagovať, nie?
Ale mám s GF aj jednu srandovnú príhodu... keďže som patrila k Stenovej (ale na začiatku som si jej meno nepamätala) a keď som sa objednávala, tak sa ma sestrička pýta, že: "Stenová?"... a ja že ano, som nová 😀 😀

adulik76
21. mar 2011

@nelia dobrý vtip 😀 😀 😀 😀 😀

sincerity
21. mar 2011

@nelia 😀

no co sa tyka mna... je to na 99 % pase.... to krvacanie sa strasne zhorsilo a je to horsie ako pri beznej menzes.... 😔

orsulka
autor
21. mar 2011

caves...
@sincerity kurnik, tak to je fakt škoda......ale ved v stredu budeš vedieť viac.....
inak ja som tiež velmi skoro po ET krvacala....a to preto, že mavam 26 dnový cyklus, a ked mi vložili emryjko na 20 den cyklu, tak na 6 den som už dostala menzes...tiež som mala pocit, že to tam treba vložiť skor, aby sa stihlo embryjko zavrtať, lebo podla mna, maternica sa už pripravovala na dalsi menzes a nie na to, že sa tam ma niečo usadiť......ale doky v Martine stale vravel, že to tak nie je, a že oni mi tam vklad skor neurobia......v tom Brne som mala vklad na 17 DC a hned bol vysledok iný 😉 😉

sincerity
21. mar 2011

@orsulka no ja som mala vklad na 17 den cyklu, opu bola na 12 den... cyklus mam klasicky 28 dnovy... neviem kde bude problem u mna...

ivkaj
21. mar 2011

Čaute ženy,

tak dneska máme první jarní den. Už se nemůžu dočkat teplejších dnů 🙂 Byli jsme dneska s Kryštofem v mateřském centru na cvičení miminek. Podle názvu jsem čekala, že tam budou třeba stejěn staří prckové, ale byli jsme tam nejmladší 😒

@sincerity to jsou mi teda zprávy. Moc mě to mrzí, nějak jsem nepočítala s jiným než pozitivním výsledkem 😔 Každopádně posílám hodně sil a pozitivní energie. Jen mě napadlo, byli jste na imunologii?

@nelia na kdy ty jsi se vlastně objednala k Dr.?

nelia
22. mar 2011

@ivkaj zajtra poobede idem... už sa neviem dočkať 😝

@sincerity Ivka má pravdu, možno je váš problém práve v tom, že Tvoje telo nechce prijať embryo... na tej imunológii ste neboli?

sincerity
22. mar 2011

ahojte babule....

tiez ma to napadlo..... uvidim, co mi povie doktor, ze kde moze byt chyba..... taaaake pekne blastocysty sme mali a nic....

@ivkaj ak sa mozem opytat /moc si uz nepamatam/ vam vyslo 2 IVF? a predtym sa nikdy tusim neuchytilo.... vy ste tu imuno... absolvovali? O com tam presne ide.... dakujem

@nelia no to som zvedava na Vas teda zajtra.... 😉

orsulka
autor
22. mar 2011

@nelia tak aj ja som zvedavá na zajtra......kurnik.....šak hadam ani nevydržím 🙂...........................
a pustím 🙂 😀 😀 😀 😀
@sincerity tak teda neviem, ci ti niekto povie, kde by mohla byť prícína....nám to nikdy nikto nepovedal....vraj priroda a podobne, psychika a podobne.....proste treba len hladať kde sa čo dá zlepšiť....ale aj tak je užasne moja, že dokážete mať krásne embryjka a vlastne, takže to netreba vzdávať, ale treba si isť za svojím cielom..... 😵 😵 😵
@ivkaj no vy sa nezdáte s tým cvičením...paradička...ja by som rada s malými chodila na plavanie, ale potrebujem, aby si to zariadil aj Ferko,,,,,,,,sak jako z dvomi plavat...a este ja, co si pod vodou musím držať nos, lebo inak sa utopím !!!! takže budem musieť kupiť ten štipec na nos...... 😉

laxity
22. mar 2011

ahojte

@nelia drž sa zajtra nech je všetko v poriadku 😉

ivkaj
22. mar 2011

@sincerity Nám vyšlo až 3.IVF. Nikdy jsme neměli nic k zamražení a hodně vajíček bylo prázdných, takže já řešila spíš to. Ale na imunologii jsme byli ještě před prvním pokusem, zjistili mi protilátky proti embryu a ještě čemusi. Brala jsem 3měsíce Prednison, k tomu jen chráněný sex a pak nám po kontrole teprve povolili snažení. No a u dalších pokusů jsem měla Prednison nasazený už jaksi "preventivně". Před tím třetím pokusem jsme chodili na čínskou medicínu (to byly bylinky) a já jsem při stimulce a těsně před tranferem ještě chodila na akupunkturu. A taky jsme si v tom třetím pokusu připlatili za asistovaný hatching ("naříznutí" aby se embrya líp zavrtala). No a taky jsem tou dobou byla dva měsíce bez práce a neměla tím pádem žádný stres.
Tak si říkám, že vám třeba klapne KET, když by se embrya zaváděla dřív 😵

@nelia tak na zítřek moc držím pěsti, jsem zvědavá kolik srdíček bude 😎

@orsulka to bylo spíš povídání říkanek typu "vařila myšička kašičku". Ale bylo to celkem fajn. Na plavčo se chystáme až na pozdim, protože u nás je plavčo až od 6m.

adulik76
23. mar 2011

dobré ránko, včera bol krásny slnečný deň a dúfam, že dnes to bude taky tak 🙂 🙂 🙂 🙂

@nelia tfuj-tfuj-tfuj nech sú výsledky čo najlepšie a maličkému nech bije srdiečko ako zvon 🙂

@sincerity možno by si fakt mala trocha zvoľniť z tempa, ten stres v práci, v škole si asi vyberá svoju daň. Ale každopádne, ešte nie je nič stratené, uvidíš z dnešných výsledkov. Veľa báb krvácalo a predsa boli tehu. Ja som "dúfačka" až do poslednej chvíle
@orsulka že sa nám aj ty ukážeš 😉 😉 😉 😉

.................................................tešíííííím na stretkooooooo.......................................................

nelia
23. mar 2011

Dobré ránko 🙂
No včera ma maličké vyplašilo, lebo som doobeda mala hnedý výtok... ale potom už našťastie nič... hneď jak som došla domov, som si dala 4 duphastony a šla som si ľahnúť... a k dokimu som preto zašla už ráno... Videli sme v maternici 8-mm vačok, ale zatiaľ žiadne srdiečko ☹ ... no čo je pozitívne, žiadne krvácanie nevidel. Tak ma pustil do roboty, ale mám na seba dávať veeeeeeeeľký pozor a kontrola o týždeň. Baby, vám kedy začalo biť srdiečko??? Som z toho troška nesvoja, no verím, že to bude v poriadku.

@orsulka aj ja si musím pod vodou držať nos 😀 😀

@sincerity aj ja verím tomu, že keď to dnes bude negatívne, KET určite vyjde!!! 😉

laxity
23. mar 2011

@nelia a v ktorom si asi tt? či to sa ešte nedá povedať? 😕 každopádne oddychuj naozaj to netreba brať na ľahkú váhu

@adulik76 ja to tiež tak vravím, nádej umiera posledná a ja stále veríííím

nelia
23. mar 2011

@laxity dnes by som mala byť presne 6tt podľa mrchy...

adulik76
23. mar 2011

@nelia ja som tuším bola v 7 tt, takže sa neplaš, určite to je tak, ako má byť 🙂

laxity
23. mar 2011

@nelia ja si tiež pamätám, že som hneď tak skoro šla k doktorovi kvôli svadobnej ceste a ani ma nepozeral, že to nemá význam, že to je skoro...ale keď som si robila test a bolo to viditeľne jasné, tak že sa nemusím báť a hneď po svadobnej ceste ma kontroloval 🙂

sincerity
23. mar 2011

ahojte babule.

@nelia hlavne sa neplasit a byt v pohode.... na srdiecko je podla mna skoro... aj ked velmi sa v tom nevyznam.... o tyzden budes mudrejsia a spokojnejsia ked uvidis krasne srdiecko, neboj.

@ivkaj dakujem za info.... skusim sa dat dokopy a potom objednat k dr. a skonzultovat dalsi postup, pripadne sa ho opytam na tu imunologiu.... a tiez preco nam nenavrhli ten hatching...

@adulik76 dakujem.... a ja sa tiez velmi tesim na stretko.... viem, ze to bude pre mna mozno tazsie.... ale nenecham si ujst vsetkych tych krasnych drobcov.... a som najviac zvedava na nasu Nataliu - no ta bude uplny general ako sa bude pysit, ze je najstarsia 😀

no ja som sa vratila z krvi.... ale ja uz v nic nedufam, pravdu povediac, lebo som sa pytala, ze ako je mozne, ze krvacam ked uzivam utrogestan... a oni mi povedali, ze ak sa to proste nema uchytit utrogestan praveze spusti krvacanie....

sincerity
23. mar 2011

no a my donesieme zeleninu samozrejme na stretko 😀 😉 😀 a dalsie veci sa dohodneme.... a ja si beriem asi liter hrusky.... 😀 😝 😀

laxity
23. mar 2011

@sincerity tak ja potom beriem tiež jeden litrák 🙂 nenechám ťa v tom samu 😀

sincerity
23. mar 2011

@laxity no sak za to 😀

nelia
23. mar 2011

Zaso som začala troška špiniť... tak som sa rozhodla, že idem domov... a dám sa na PN... babuľky moje, modlite sa za moje bábenko prosím 😔 😔 😔

adulik76
23. mar 2011

@sincerity @laxity tak to začína vyzerať dobre 😀 😀 😀 😀 aj ja sa pridám 😀 😀 😀 😀

sincerity
23. mar 2011

@nelia modlime moja ... oddychuj.... skus spat pripadne

adulik76
23. mar 2011

@nelia sme s tebou a teraz určite nemysli na nič zlé

ghgv uz gghbj m,m,.o .-- .pú 🙂

sincerity
23. mar 2011

@adulik76 macko pú???? 😕 😀

adulik76
23. mar 2011

@sincerity tak občas sa jej zadarí.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

orsulka
autor
23. mar 2011

@nelia správna reakcia moja...ochod domov, Pn-ka, a ležať, ležať..........vsetko bude dobre, len nestresuj a stale si hovor, že si tehotná a hotovo......žiadna námaha, žiadny stres, sama vieš, že si tym nepomožeš, a babetku tiež nie......vsetko bude dobre ako som už písala...🙂)))

aj ja zoberiem liter hrusky .-) v prípade potreby dokupime...hahahahahahahaha

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre