Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

ivkaj
23. mar 2011

@sincerity ani nám ten hatching nikdo nenabízel, já si ho vymrčela (byla to poslední věc co jsme ještě nevyzkoušeli). Podle embryoložky ho dělají nad 35let nebo po více nepovedených pokusech, ale vzhledem k tomu, že se platí, tak se ani moc nebránila. Zkus se domluvit i na nový hormonální profil, mě kdysi dělali odběry i ke konci cyklu. Ale hlavně, i když to je těžké, tak neklesej na mysli a podrbej za mě vaši dámičku 🙂

@nelia moc na tebe myslím a posílám spoustu sil. Myslím, že srdíčko se ukazuje až kolem 7tt, tak hlavně klid a odpočívej.

Taky se na stretko mooooc těším, jsem zvědavá co ty prťata na sebe budou říkat ;o) @sincerity @laxity aby vám ten litr pro každou stačil. Nepamatuju se kdo měl loni nebo předloni tu dobrou hrušku co tak Pavlovi chutnala, letos se bude muset víc zásobit když tam budeme víc nocí 😎

Dneska jsme byli s mrňousem v poradně. Představte si, že ten náš otesánek za měsíc zase přibral necelé kilčo a tak jsou naše míry 62cm a 5850g. Taky máme za sebou první očkování, tak snad to bude v pohodě a budeme bez teplot.

sincerity
23. mar 2011

no babulky mam vysledky krvnych testov

sincerity
23. mar 2011

a ze je to pozitivne!!!!! HCG 207 .... chapete tomu? Krvacam jak .... povedali, ze sa uvidi v pondelok na dalsich testoch... moze byt ze to odchadza.....

orsulka
autor
23. mar 2011

@sincerity uááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 no skvele 🙂))))

orsulka
autor
23. mar 2011

@ivkaj vy ste už takí velikí......panečku...to je super 🙂)) my máme poradnu 29.3. tak som zvedava....ale myslím, že Šarlotka váhovo už adamka pekne predbehla...to je náš papkáčik 🙂)))))

adulik76
23. mar 2011

@sincerity ja som dúúúúúfala stále, moja teraz by si fakt mala ísť na PN a ležať, ležať a ležať ako neli

laxity
23. mar 2011

@sincerity mysli pozitívne moja potrebuješ to

ivkaj
23. mar 2011

@sincerity mrkni na tabulky na konci stránky http://rodina.cz/scripts/journal/journal.asp?id...
Ať je to jak chce, být tebou, tak si vezmu PN a odpočívám doma, ať si potom něco nevyčítáš. A jestli máš možnost, nech si v třeba v pátek nabrat krev a podle výsledků uvidíš co a jak. Každopádně moc držím pěsti 😵

sincerity
23. mar 2011

@ivkaj dakujem za info o hatchingu aj za tabulky.... podla toho to vyzera celkom dobre... nie 😅 😕
ja si volno zobrat nemozem.... viete si predstavit co je v uctovnej firme tyzden pred danovymi priznaniami.... okrem toho mam v piatok a sobotu skolu - a este k tomu v piatok skusku.... Na krv idem az v pondelok.

minka051
23. mar 2011

Ahojte maminky. 🙂 😉
Tak ja len tak nakúkam ako pekne rastiete. My už sme v novom dome, ale ešte treba vela vecí dokončiť a prerobiť lebo všetko nefunguje ako má ,ale som šťastná že sme už na novom. Som zničená ako pes,ale bez toho to nejde.
@orsulka bože už dva mesiace ako to strašne uteká ale sú na zjedenie. 🙂 🙂 🙂 🙂 No baby asi papajú lepšie 😀 😀
Tak ja zas idem niečo pohladať ešte do garáže, lebo stále nemám všetko balilo nás 10 ludí. Z bytu sme boli komplet vysťahovaný so všetkým za 4 hodiny tak teraz hladám a hladám kde čo je.Bolo to na mašlu a syn spal v aute lebo už nebolo kde. 🙂 🙂

noemarta
23. mar 2011

halo baby, tak pat dni sem nenakuknem a a tolko sprav....
@nelia myslim na teba strasne strasne moc a modlim sa za babatko, treba pozitivne mysliet !!!
@sincerity miri, strasne na teba myslim, a verim ze to dopadne dobre, prajem vam to a tiez sa za vas modlim, boze.....nadej umiera posledna, a ja v nu verim. !!!!!
ostatne maminy drzte sa 😉

nelia
24. mar 2011

Dobré ránko 🙂

@sincerity čo to čítam???? To sú úžasné správy!!! Ale ja by som na Tvojom mieste aspoň tú školu vynechala a cez víkend penke oddychovala. A máš aj nejaké bolesti alebo len krvácaš? Ale teraz rozmýšľam, že mne vtedy výsledok povedali v piatok a na kontrolu som mala ísť až v pondelok, ale dostala som inštrukcie, keby sa niečo mimoriadne vyskytlo (nejaké veľké bolesti alebo tak), hneď mám utekať na pohotovosť a povedať, čo je vo veci. Ale ja verím tomu, že ty budeš jedna z tých prípadov, ktoré majú mrchu aj keď sú tehotné.... 😉 A ako baby píšu, treba hlavne pozitívne myslieť, aj keď to možno nejde ľahko... Aj ja som na tom včera bola všelijako, ale dnes som zasa pozitívna 😵 😵 😵 ... inak len ležím a ležím a ležím... aj keď mňa v robote tiež potrebujú, pretože budúci týždeň je závierka a audit... ale bábeno je pre mňa na 1.mieste 😅

laxity
24. mar 2011

@sincerity aj ja si myslím, nedá sa z tej školy nejak vyzuť? 😕

sincerity
24. mar 2011

ahojte dievcata.... no neda sa vyzut zo skoly..... uz minule som nebola kvoli pichaniu a teraz mam este aj skusku k tomu.... 🙄

@nelia a to spinenie uz prestalo aspon?

nelia
24. mar 2011

@sincerity včera poobede ešte troška bolo, ale dnes som už čistá 🙂... budem oddychovať koľko sa len dá, už nechcem nič riskovať, toľko na bábo čakáme 😔 ... čo sa dá, popracujem aj z domu, tu mám väčší kľud 🙂

sincerity
24. mar 2011

@nelia tak to je super.... a ked mozes popracovat z domu, uplna parada....
ty uzivas nejaky utrogestan alebo estrofem?

nelia
24. mar 2011

@sincerity užívam Duphaston, to je niečo ako Utrogestan, len sa to papá cez ústa... a Ascorutin (to je nejaký C vitamín na posilnenie ciev, aby som nekrvácala)...

sincerity
24. mar 2011

@nelia aha.... a ten duphaston si si nasadila sama?

nelia
24. mar 2011

@sincerity no v utorok sama, ale v stredu mi ho nasadil doki, ale ja som vedela, že mi ho dá a keďže som ho mala doma, tak som si dala 🙂

adulik76
24. mar 2011

@nelia ascorutin ti zastaví krvácanie, to som brala aj ja po čistení vtedy

sincerity
24. mar 2011

no taky ascorutin by som aj ja potrebovala veru.... sak ja uz 6 dni krvacam, katastrofa.... a este sa k tomu pridali krce.... slak ma ide trafit....

adulik76
24. mar 2011

@sincerity tak si kúp v lekárni, nie je to drahé, ale pomôže to

nelia
24. mar 2011

@sincerity keď máš aj krče , zájdi radšej k dokimu, nech Ta kukne cez ultrazvuk...

sisidani
24. mar 2011

@nelia já začala taky ze začátku špinit,ale špinila jsem asi 4 dny než mi zabral utrogestan a ascorutin a ještě jsem od doktora měla magnézko a prý se špiní převážně tehdy kdy má být předpokládaná menstruace. Neboj hlavu vzhůru, mě ze začátku taky nebylo vidět srdíčko a za týden tam bylo krásně vidět 😉 .

@sincerity moc držíme i s Eliškou pěstičky,tfuj,tfuj,tfuj.

Jinak já mám odněry za sebou a ve středu mě čeká ultazvuk a průkazka,tak doufám, že bude všechno vpořádku.

@ivkaj malý hezky roste, však Elišce taky chutnalo jak byla miminko.

sisidani
24. mar 2011

@sincerity Nelia má pravdu honem k doktorovi a nejlepší by bylo aby jsi šla na Pnku.
Mě se první ptal doky jestli chodím do práce, že by mě napsal Pnku.

nelia
24. mar 2011

@sisidani dík za povzbudenie... a v ktorom tt Ti uvidel srdiečko??

sisidani
24. mar 2011

@nelia až v 8tt bylo zřetelné, tak nic není ztraceno. 😉

sincerity
24. mar 2011

dievcata dievcata... doktor mi nic nepovie.... a o pn ani reci.... ja take nieco nemam.... s dr som teraz volala a jedine co mi povedal je ze mali take paciantky ktore krvacali a boli tehotne... alebo to proste odide.... ze ak to ma odist tak to odide..... no co sa budem stresovat.... 😅

ivkaj
24. mar 2011

@sincerity tak to aspoň s tou prací nepřeháněj a hned jak bude chvilka, tak odpočívej. Jo?!? A když už jsme u těch pozitivních zpráv. Vím o jedné kočce tady z MK, která nevěděla, že je na začátku těhu, byla na laparoskopii (odstraňovali jí nějakou přepážku v děloze) a mrňous to přežil. Takže i tyhle zázraky se dějí😉 Jaké máš dávkování utrogestanu? Já měla po transferu 3x2.

@nelia to je super, že už špinění ustalo. Nemusíš jen ležet, klidně vyraz ina procházku, když je venku tak krásně. Kdy jdeš vlastně k Dr. na kontrolu?

@sisidani teda ten čas letí, už budete mít 1.trimestr za sebou. Jak ti je, žádné nevolnosti nebo tak?

nelia
24. mar 2011

@sincerity no veru stresovať určite nestresuj, to Ti v ničom nepomôže... tak bude ako bude... ja vám každopádne moc moc držím palce!!!! Možno nakoniec na stretku žiadna hruška nebude 😉 😀

@sisidani dík za info, tak ja sa tiež nebudem stresovať a budúci týždeň uvidím krásne srdiečko 🙂.. a ty si teda tiež špinila? Aj Ti povedal doki, z čoho to mohlo byť? Inak tu čítam všeličo, že niektoré baby špinili až do 12tt a všetko bolo OK... tak verím, že aj u mňa to dopadne dobre 🙂

@ivkaj no radšej ostanem chvíľku v posteli, nechcem nič riskovať... dnes som ešte toaletný papier mala troška hnedý, tak radšej na žiadnu prechádzku nejdem, aj keď to počasie vonku moc láka 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre