Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

adulik76
30. mar 2011

@ivkaj ja som tiež nešla dobrovoľne ku kožnej, moja dr. to videla a hovorila, že panikáriť nemusím. Ale začalo to krvácať, a to som nemohla nechať len tak, lenuška to má na takom blbom mieste na ritke, akurát medzi tými polovičkami, že sa tam stále potí a tak... a to som musela riešiť, ale už je to OK. A aký máš problém s mamou?

orsulka
autor
30. mar 2011

@adulik76 ano...vraj je to hemangiom.....ale aj tak pojdeme ku kožnej...Ferko už o tom precital litánie na nete, ake sa daju k tomu robiť dalsie vysetrenia a podobne......vraj to treba skontrolovat, ci to nemá vo vnutri v teličku.....a vraj sa to nemá poskodiť, teda aby to nekrvácalo a podobne. tak urcite ste dobre urobili aj vy, že ste zasli k lekarovi.....ja som tiež inak kludna, len na tom pliecku je to take viditelne a rastie to , tk to ma troskun znervoznuje...

@nelia tfuj tfuj tfuj tfuj
@sincerity tak niekedy musi byt aj zle, aby sme zistili ako to je ked je dobre.... 😉 😉 ale nie...to mal byť akože bude dobre!!!bude dobre!!!!bude dobre!!!bude dobre!!!!bude dobre!!!bude dobre!!!!for......verim, že sa más blbo a zle......ale nie je vsetkým dnom koniec.....!!!! bude dobre!!!bude dobre!!!!bude dobre!!!bude dobre!!!!bude dobre!!!bude dobre!!!!bude dobre!!!bude dobre!!!!bude dobre!!!bude dobre!!!!bude dobre!!!bude dobre!!!!bude dobre!!!bude dobre!!!!

laxity
30. mar 2011

ahojte

@orsulka aj ja som mala hemangiom na pere 😕

@nelia drž sa tfuj tfuj tfuj

nelia
30. mar 2011

Tak čaute...
nemám bohužiaľ dobré správy... plodový vak má 9mm (takže narástol za týždeň iba 1mm) a čo je horšie, je stále prázdny... vraj počkáme do piatka, čo ak... ale už viem, že v piatok ma čaká ďaľší kyret.. doki povedal, že kebyže mám už 3 deti, tak mi ho urobí už dnes, ale keďže po bábu tak túžime, ešte tomu dá šancu do piatku, ale ja si myslím, že je to len naťahovanie času... Ja normálne už nemám ani slzy, proste neplačem 😒 😒
Sliznica sa ešte neodlučuje... podľa mňa je to celé o tom, že som si to tehu privolala silou vôle, proste som hovorila, že budem tehu a hotovo, len som si tam asi zabudla primyslieť aj bábätko, či čo 😕 ... 😀 ... no sranda musí byť, aj keby traktory padali, nie?
Najväčšia sranda je, že podľa tých Jonášových termínov som mala okolo 16.marca termín na životaschopné tehu, čo som kvôli mojej "pseudo" tehotnosti prepásla... Teraz máme životaschopnosť až v októbri a novembri. No asi na to nebudem čakať... proste bude čo bude... hádam sa už raz stretne tá správna spermia so správnym vajíčkom 😔... najhoršie je, že toto sa nedá nijako ovpyvniť, ani IVF v tomto prípade nepomôže... takže nám ostáva iba veriť, že to ďaľšie tehu už bude OK. Aspoň viem, že viem otehotnieť, čo je tiež veľký pokrok. A budeme sa pokúšať, kým to nevyjde. Inak L. včera spomenul už aj adopciu.... tak uvidíme...
No rozpísala som sa, ale musela som svoje myšlienky dať na papier... 🤐

adulik76
30. mar 2011

@nelia možno je dobre zamýšľať sa nad adopciou a popri tom nenápadne sa snažiť a nezabudnúť primyslieť aj to bábo. A bude to potom všeeeetko dobre. Ale ja si myslím, že určite budete mať doma drobca, jedného či dvoch, čo budú pekní a múdri po maminke a pekní a múdri po tatinkovi 😉

noemarta
30. mar 2011

@nelia fuha.... 😔 😔 😔 aleee vidim ze aj tak ta humor a dobra nalada neopusta... tak spomeniem to co som vzdy hovorila ja mm, ze asi ta tvoja spermia nedosla k vajicku s ruzickou, preto ju nechce moje telo prijat... 😀 😀 a tak aj bolo, az ked prisla s ruzickou tak sa to ujalo a prisla na svet Nelinka, tak odkaz to polovicke svojej, nech laskavo klope na dvere s ruzickou.
(to len tak na rozptylenie....) drzte sa nel....

adulik76
30. mar 2011

konečne sa nám podarilo zaspať.....

nelia
30. mar 2011

@adulik76 krásna je...

adulik76
30. mar 2011

@nelia jak sa rozvaľuje v tej postielke 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

orsulka
autor
30. mar 2011

@nelia 😢 😢 😢 😢 tak ja si poplačerm aj za teba........

orsulka
autor
30. mar 2011

@nelia 😢 😢 😢 😢 tak ja si poplačem aj za teba........

orsulka
autor
30. mar 2011

@adulik76 no je na spapanie🙂

nelia
30. mar 2011

@adulik76 no ako panička... že toto je moje kráľovstvo 😵 😵

nelia
30. mar 2011

@orsulka ďakujem moja 😔

orsulka
autor
30. mar 2011

nasi krpčekovci

nelia
30. mar 2011

@orsulka jéééééééééj... jak vyvaľujú tie očiská 😵 😵 .. no na spapanie...

adulik76
30. mar 2011

@nelia sme s tebou a čo najskôr úúúúsmev na tváričke, OK?

baby, dnes pozerajte na markíze Bez servítky, varí taká blondýna Tami Adamíková - to je žena jedného nášho bývalého kolegu, dodnes som netušila, že vie variť, lebo ona len vodku, vodku, vodku a ešte trocha vodky..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

a tu je ešte lenuška so svojim kamarátom 😵

orsulka
autor
30. mar 2011

@adulik76 aký peknunkí 🙂))))

orsulka
autor
30. mar 2011

@nelia dakujemeeeeeeeeeeeeeeeeee 😵 😵 😵

adulik76
30. mar 2011

@orsulka že? im to sekne 😉

...a tie tvoje dve bambulky... tiež sú na spapanie 😵

nelia
30. mar 2011

@adulik76 snažim sa ten úsmev na tvári napriek všetkému udržať... nechcem si život ničiť zbytočnou sebaľútosťou, že prečo práve ja a podobne... čo sa stalo, sa už neodstane a nejakým bedákaním to nijako nezmením... Ako keby som sa stala voči takýmto sklamaniam už imúnnou... aspoň momentálne to tak cítim. A aj keď ma ešte čakajú ťažké chvíle, verím, že smútok prekonám a pozitívne myslenie bude silnejšie 🙂

adulik76
30. mar 2011

@nelia tak tak, moja. Jedna, dve hrušky s lacim, troška sa vyresetovať a bude zas dobre 😉

bublinkaa2
30. mar 2011

Ahojte baby... 🙂

Adulik , Orsulka - krasnucke su tie vase ratolesti.. Nemozem tomu uverit, ako ten cas rychlo preletel... Lenocka ako krasne uz sama sedi... parada... A ten hemangiom maju aj nasich znamich deticky, jeden taky veliky 2cm vypukly vzadu na hlavicke (ten pojde operativne von v maji) a druhy ma malinke 6m dievcatko na chrbatiku (tiez uz taky veliky vypukly), ale vekom sa to ma stratit... Tak drzim palceky... 🙂

Neli - mrzi ma to velmi... Preco sa toto musi diat? Aj u mna takto cakali a cakali, ci sa vo vacku objavi babenko a nic sa neobjavilo... A tiez som tusim spinila... Ale nezabudaj, ze nadej tam stale je... Som rada, ze si taka silna a zladas to, lebo ja som sa k tomu uz stavala tak ako ty... A mozno ten oktober bude aj tak ten najspravnejsi cas na zdrave babenko, bude uz po lete, zacne usmoklene pocasie, takze najlepsie bude niekde pod paplonom a s vylozenymi nohami... 🙂

noemarta
30. mar 2011

@adulik76 booze aka je uz velka lenka, podla mna, cely tato 😉
@orsulka a vase chruuustiky, sa mi zdaju tiez na tata, zlatunki suuuu 🙂

adulik76
30. mar 2011

@noemarta veru, lenuška je celý tatinko 🙂

nelia
30. mar 2011

@bublinkaa2 ďakujem 🙂... no do októbra určite čakať nechcem... aj teraz som otehotnela až rok po kyrete a predsa to dopadlo zle, takže od toho to určite nezávisí... čo má prísť, príde...

@noemarta možno to bude tou ružou, tak dnes večer poučím polovičku... nech dohovorí svojim spermijkám, aby boli zdvorilejšie... 😀

adulik76
30. mar 2011

@nelia tak to som ešte nepočula, že "zdvorilejšie spermijky", ale človek sa učí každým dňom 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nelia
30. mar 2011

@adulik76 však keď prídu s ružou, budú zdvorilejšie, nie?? 😀 😀

adulik76
30. mar 2011

@nelia dosť si neviem predstaviť, ako sa tá ruža......no, ale však to nechám na Vás 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

adulik76
31. mar 2011

haloooooooooo

nelia
31. mar 2011

@adulik76 ahooooj, ja som tu 🙂... len si hľadám informácie o reprodukčnej imunológii... touto cestou by som sa chcela vybrať, dúfam, že môj doki so mnou bude len súhlasiť...

@ivkaj moja, vy ste na tých vyšetreniach boli, však? Boli ste v Prahe? A nevieš, robí sa to isté aj v Brne? Čítala som tu nejakú diskusiu, že v Brne je to oveľa drahšie (a my by sme v CZ boli ako samoplatcovia), ale v Prahe sa vraj dlho čaká na termín... no tá diskusia bola 2-3 roky stará, tak ktovie ako je to teraz...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre