Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

noemarta
28. apr 2011

@laxity o.k. 😉
@ivkaj vies cooo, cca 20 az 30 centov na jednej hippke. A maju ovela lepsi vyber.

laxity
28. apr 2011

@noemarta ja som tam tiež bola na nákupe, bolo fajn a hlavne veľký výber 🙂 a mne to prišlo o dosť lacnejšie 🙂 oplatí sa tam, boli sme hneď aj v Hoferi a tam mali parmezán za super cenu, tak musíme ísť zase 😀

adulik76
29. apr 2011

čafte, nejak nemám čas....a čo bude od budúceho týždňa, to už neviem. Lenuške vykukli dva horné zúbky naraz, tak sa vytešujeme.... 🙂

nelia
29. apr 2011

@ivkaj a nevieš, čo jej na tej genetike zistili? A dá sa to liečiť? Zatiaľ pôjdem iba na tú hematológiu a ak by tam bolo všetko v poriadku, tak začnem riešiť iné veci... aj tú imunológiu som zatiaľ odložila. Ale ja si myslím, že to bude v tej hematológii, keď aj tá príbuzná mala rovnaký problém. Sama som zvedavá.
Inak ja som bola tiež minulý týždeň u zubára a našiel mi jeden kaz 😒 , ale v pohode....
Včera sme mali športový deň, som hrala tenis a volejbal a dnes ma bolí každý milimeter môjho tela 😝

nelia
29. apr 2011

@adulik76 juj, tak to budú asi ťažké začiatky v robote... kým si zvyknete na nový režim... aj ty aj malá... držím palce!!!

ivkaj
29. apr 2011

@nelia říkala mi co jim zjistili, ale nějak jsem ten odborný termín neudržela v hlavě. V podstatě šlo ale o to, že když by to měla být holčička, tak se plod přestane vyvíjet 😔 A to se léčit nedá, jedině snad jít na IVF a nechat otestovat embrya.
Však uvidíš jak ti doapdne krev a podle toho se rozhodnete.
Jak jste si vlastně užili výlet do Košic?

@adulik76 no jo, ty už se vlastně od pondělka vrhneš do pracovního procesu. Tak se drž, věřím, že tu hravě zvládnete.

@laxity @noemarta máte nějaký tip na ten obchod? Došlo mi, že jedna mámina známá pracuje v německu, tak bych ji mohla poprosit aby mi jednou za čas něco dovezla. Teda až začneme s příkrmama což nebude dřív než koncem léta. Tada aspoň doufám, že kojení do té doby vydrží.

Ženy a dávejte na sebe zítra pozor! 😉

laxity
30. apr 2011

@ivkaj je to v Hainburgu...je to veľké parkovisko a tam je obchod BIPA, Hofer-niečo ako u nás Lidl a potom Billa. A v tej Bipe sa nakupuje drogeria a plus tieto výživy. A niekedy bývajú aj akcie na detské potraviny a vtedy sa to oplatí úplne. Ale nič extra to nie je. Malý obchod, aby si nečakala veľké nákupné centrum ako ja 😀

ja jej kupujem rôzne výživy ale najviac jej chutia Hipp Bambini, Tortelini....cestovinové, ale tak ktovie čo je to zač...veľmi minimálne jej to dávam, stále varím 🙂

prečo pozor? 😕

noemarta
30. apr 2011

@laxity nasa zas na cestoviny moc nie je, ja jej tam hlavne kupujem tie ovocne, jogurtove duety a co jej velmi chuti, su tie polievky....
teraz som si nasadila vlastnu bio zeleninu, tak v lete budeme viac varit, nez teraz.
prajeme pekny vikend vsetkyyyym.

laxity
30. apr 2011

@noemarta aké polievky? Napíš mi názov prosím ťa...bo naty miluje polievky, tak prípadne by som aj ja kúpila, ak sa tam konečne vychystám 😀

noemarta
30. apr 2011

@laxity su to od ukon.8mesiaca a maju tusim iba dva alebo tri typy gemuse-cremsuppe a tomatesuppe.
Su take hustejsie, ale nasej nele chutia. 😉

ivkaj
1. máj 2011

Čaute, tak čarodějnice jsou za námi a tady ani noha, tak snad jste to všechny přežily bez úhony ;o)

Já zítra vyrážím s Kryštofem na kurz Baby masáží, tak jsem zvědavá jak nám to půjde.

nelia
2. máj 2011

@ivkaj aké čarodejnice??? Máte nejaký zvyk na 30.4., ktorý my nepoznáme?? 😕 😕 ... no náš výlet bol super, Košice sú fakt pekné mesto...

orsulka
autor
2. máj 2011

,ahojte.......
@ivkaj ja som prežila bez ujmy 😀 😀 😀 😀 😀
@nelia ja som ti to vravela, že tie Košice majú niečo do seba....... 😉 😉

orsulka
autor
2. máj 2011

inak babule fotky z krstín mám na facebooku...tak si ich tam pozrite...nejake skusim prpojiť aj sem, ale len do diskusie....

orsulka
autor
2. máj 2011

krstiny a uvitanie

orsulka
autor
2. máj 2011

zásnuby 😉

orsulka
autor
2. máj 2011
orsulka
autor
2. máj 2011

a ešte z kostola z krstu 🙂

ivkaj
2. máj 2011

@nelia v čr se posledního dubna pálí čarodějnice - dělají se ohně, zábavy a tak,

@orsulka mrňouskové jsou moc pěkně oblečení a ten dortík je nádherný! No a o zásnubách ani nemluvím, až jsem tu uronila slzu 😵

adulik76
3. máj 2011

čafte, nejak nemám čas, zároveň, ivik, oznamujem, že som prežila toho 30.4 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tak čarodejnica zo mňa asi nebude...

len na obveselenie:

Blondýna boduje ... :*

Minulý rok jsem vyměnila všechna okna ve svém domě za ta drahá plastová, tříkomorová a vakuovaná, která šetří energii. Dnes mi volal jejich dealer a stěžoval si, že už je to rok, co mi je vestavěli a ještě stále jsem za ně nezaplatila.
No teda, to, že jsem blond, ještě neznamená, že su automaticky blbá, ne?
Tak jsem mu řekla to, co mi pořád opakoval ten jejich kecací chlápek, co mi je prodal, že: "do JEDNOHO roku se ty okna zaplatí samy" a upozornila ho, že už to jeden rok byl. Na druhém konci bylo jen ticho, tak jsem nakonec zavěsila a oni už nikdy nezavolali.

Vsadím se, že se chudáci cítili jako idioti...

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nelia
3. máj 2011

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ... @adulik76 no vidím, že máš v práci veselo 😉

adulik76
3. máj 2011

@nelia idem do roboty až vo štvrtok, ešte furt som domaaaaa 😉

ivkaj
3. máj 2011

@adulik76 dobrý fórek ;o)
Ráno jsem si na tebe vzpomněla, jak ti asi v práci je a ty se válíš doma😉

@nelia co ty, v práci veslo máš?

adulik76
3. máj 2011

@ivkaj neli asi riadne "vesluje"..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ivkaj
3. máj 2011

Noo, co udělá jedno chybějící písmenko;o)
Ale třab je Nela i vodák a jen nám to neřekla ;o)

nelia
3. máj 2011

@ivkaj no to veslo by sa mi po tom dnešnom lejaku aj zišlo 😀 😀 😀

@adulik76 takže ty sa ešte vyvaľuješ doma??? no totooooo 😕 ........... 😵

tara9
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nelia
4. máj 2011

Baby, no ako to fandíte našim chalanom??? Akosi sa im nedarí 😒 😒

adulik76
4. máj 2011

@nelia a ty ako fandíš????? ja som po druhej tretine šla radšej spať...

adulik76
4. máj 2011

lenka číta a upratuje šuflík 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre