Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

rienok
31. máj 2011

@ivkaj ja som po 6.IVF 😝

ivkaj
31. máj 2011

@nelia teda jak vám to mohlo "ujsť" 😎 Nooo, jsem zvědavá co na to zákon schválnosti.

rienok
31. máj 2011

@nelia hmm dnes som dostala úžasnú odpoveď od lekára ... vraj príčina neúspechu je nejasná a mozno to bude niečo čo nepoznajú a nevedia vyšetriť a tým pádom ani liečiť.... toľko optimizmu 😝
baby povedal už nejaký doktor niektorej z vás niečo podobné a predsa máte dieťa??? vopred ďakujem

ivkaj
31. máj 2011

@rienok i když sen to sama nerada slýchala, je to hodně o psychice. Nám se zadařilo až v okamžiku, kdy jsem dala výpověď ze stresující práce a od všeho si odpočinula. K tomu jsem chodila na čínskou medicínu a těsně před pokusem i na akupunktutu. Ono to má i něco do sebe, pokud není v pohodě tělo po všech stránkách, těžko zvládne živit embryo aby se všechno vyvíjelo tak jak má.Takže tak.

rienok
31. máj 2011

@ivkaj ďakujem za povzbudenie, tiež som zvažovala čínsku medicínu tak to asi skúsim. V každom prípade si dám teraz pauzu cez leto a skúsim sa dať dokopy aj psychicky dosť ma to vzalo tentokrát 😒
inak nádhernú fotečku máš a blahoželám ku Krystofovi 😵 😵 😵

laxity
31. máj 2011

Ahojte

@noemarta krásne meniny Nelke prajem 🙂

@rienok držím palce nech to čím skôr vyjde...ja sa k tomuto nemôžem vyjadriť, nepodstúpila som žiadne IVF ani nič tomu podobné, ale pokúšali sme sa tri roky a potom to prišlo 😉

noemarta
31. máj 2011

@laxity dakujem, odkaaazem 😉

nelia
1. jún 2011

@rienok viem, že to musí byť pre Teba veľmi ťažké... a lekári často nevedia povzbudiť.. ja by som na Tvojom mieste skúsila alternatívnu medicínu... Ja som sa teraz rozhodla, že si prečistím celé telo - niekoľko dňovým pôstom - pretože všetky choroby sú kvôli tomu, lebo je organizmus zanesený a to môže mať určite aj vplyv na plodnosť.

@ivkaj no to sa skús spýtať mojej polovičky 😀 😀 ... no je to dosť paradox, že teraz sa modlím, aby som tehu nebola, nie?? 😝 😖

@noemarta aj ja prajem dodatočne všetko naj Nelinke!!! Inak meno Nela nie je v našom kalendári, iba Petronela 😨 či ako to je??

noemarta
1. jún 2011

@nelia nie je vo vsetkych, ale ten co mame my doma tusim zo zivota, tak tam je. Hadam casom bude...

orsulka
autor
1. jún 2011

@ivkaj tak to vieš, ked su pohodoví rodičia, tak je i babetenko ppohodičkové 😉
@sincerity hahahahahaha..krásna fotka....ja z nej nemožem......samé dámy ...hihihihihihih...hlavne ten turban na hlave .-))) tak sledujem, že aspon sprchu stíhaš .-)))) čo teda mne niekedy aj nehrozí...... 😀 😀 😀
@rienok ahoj....nám sa podarilo na 5x IVF....držim palce...nádej zomiera posledná.....a ste stale v jednom centre??? alebo ste už aj zmenili????
@noemarta no servus kočena......sledujem, že viacej nás tu nejak nestiha......to je super, že este kojiš, a že sa mate fajn.....🙂 hlavne , nech ste zdraví......
@nelia ja si osobne tiež myslím, že to može mať vplyv....a to nie na otehotnenie, ale práve na to donosenie.....takže ja v to verím, že ked to prekjonás a vyliečiš, tak to už bude vsetko OK...
@laxity tak osobne si myslím, že na tej chate nás dá Naty do laty všetkých...hihihih... zavelí "IDE SA VON", Lenuška nám vsetkým podá topanočky a botasky a sup sa von 🙂))))
@adulik76 tak osobne sa idem modliť aj za to, aby to mato vsetko postíhal a potešil nás svojou účasťou na chate...myslím, že bez neho, by to nebolo ani tak celkomtak, ako bymto malo byt.......takže: "Pane Bože, daj aby sa Mato stihol naučiť vsetko na štátnice v poriadnom predstihu, a aby aj to čo sa naučí v predstijhu si aj zapamatal. " 😉 😉

orsulka
autor
1. jún 2011

my sa máme fajn, zajtra mám kontrolu na gynde, na kotrolne stery na krčok....v utorok máme poradnu a dalsie očkovanie.....drobci su velmi živí a aktívny, ďarlotka by už len sedela a vsetko dáva do ust...Ady je pohodák a je neskutočne unesený zo stromov, ked sme na prechádzke v lese ani nevie zaspat.... 😀 😀 pridám nejake foto 🙂

orsulka
autor
1. jún 2011
laxity
1. jún 2011

@noemarta 3.1 je Neli nie? 😕

@orsulka tiež si myslím, že bude najväčšia šéfka ale tak uvidíme čo Lenka? 😀 Nádherní sú drobci 😵

adulik76
1. jún 2011

@laxity lenka si vezme na starosť tie topánky ..... 😀 😀 😀 😀 😀
bvbbgžiázhhh bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbhgfcd b

adulik76
1. jún 2011

@laxity lenka si vezme na starosť tie topánky ..... 😀 😀 😀 😀 😀
bvbbgžiázhhh bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbhgfcd b

laxity
1. jún 2011

@adulik76 k nám keď niekto príde a vyzuje sa, tak Naty mu hneď podáva topánky...asi aby už aj išiel 😀

rienok
1. jún 2011

@orsulka ahoj krásne detičky 😵 😵 😵 Najprv som bola 4 x v GynFive a teraz 2x v Reprofite Brno ....no teraz si dáme chvilinku pauzu a nejaké ďalšie vyšetrenia a uvidime, nebalím to zatiaľ len som taká nejaká zaskočená, neviem prečo som si myslela že teraz to už vyjde 😕

laxity
1. jún 2011

@adulik76 Naty ešte ani poriadne nevedela chodiť a už si pekne odnášala plienku do koša...je to skvelé vidieť takéto pokroky...dnes si už pekne po sebe vysáva neporiadok 😀

laxity
1. jún 2011

@rienok ak chceš môžem ti dať kontakt na môjho mm, venujeme sa čínskej medicíne, možno by ti vedel pomôcť 😉 prípadne napíš do IP

adulik76
1. jún 2011

@laxity tak, lenka sa už postaví hocikde a keď je tam náhodou aj zrkadlo, tak to patrične označkuje.... všade samé packy a lízance 😀 😀 😀 😀 , ale však, nech 🙂

ivkaj
1. jún 2011

Pro ty co dnes nebyli na FB - všechno nej dětičkám :-*

Baby musím si vám postěžovat. Volala jsem včera na místní faru kvůli souhlasu s křtem někde jinde. A zase jsem si vyslechla přednášku na jejímž konci mi připadlo, že jako nepokřtěná nejsem snad schopná vychovat z dítětě slušného člověka. Noo v sobotu tam musí P., pan farář mu řekne svoje a snad nám ten pořebný papír dá. I když on by nám dítě nepokřtil. Sem z toho byla včera docela přepadlá 😝

adulik76
1. jún 2011

@ivkaj ja tomuto nechápem. Prečo robia také drahoty s krstením.... 😠 aj môj brácho mal problém okrstiť Lindušku, a to mali svadbu v kostole, všetko ako má byť, a predsa farár sa staval na "zadné"... 😠 😠 😠 nakoniec to vyriešili tak, že prispeli "na kostol" mastnou sumičkou. Fakt ma takéto čosi nadchýna.

ivkaj
1. jún 2011

@adulik76 no je stará škola a asi mu vadí, že nejsme "aktivní křešťané". Ale objevila jsem kostel Sv. Kryštofa a shodou okolností je tam strašně sympatický a mladý farář. Takže jak budeme mít všechna potřebná lejstra, tak se snad dočkáme tam.

noemarta
1. jún 2011

@orsulka jaky su zlatiiii, a Sarlotke tusim chuti viac papat 🙂 🙂 🙂 🙂
@laxity nie, 31.5. aspon tak to mam aj ja v kalendari.

noemarta
1. jún 2011

@rienok ja som tiez nepodstupila ivf, akurat 3x inseminaciu, aj ta bola neuspesna, a potom to prislo samo, ale az po troch rokoch, takze u nas to bolo tiez asi skor o psychike, tiez som sa dala na cinsku medicinu a zacala som cvicit pilates, asi zabralo jedno s druhym. Drzim palce 😉

nelia
2. jún 2011

Dobré ránko 🙂... ako ste sa tu včera rozpísali....

@noemarta aj ja som našla Nelu 3.1. v mojom kalendári 😉

@orsulka drobci sú fakt na spapanie 😵 😵

@ivkaj toho farára radšej nebudem komentovať... podľa mňa by sa mal tešiť, že mu pribudne ďaľšia "ovečka", ale smutné je, že takýchto farárov je dosť veľa... a to ich správanie je niekedy teda fakt nekresťanské... Ale mimochodom ty si nad tým neuvažovala, že si sa teraz dala pokrstiť? Švagriná sa dávala, keď mala 29 rokov 😵

Ja som včera volala po výsledky na hematológiu do BA... a potvrdil sa mi aj ten syndróm lepivých doštičiek. Takže mám brať 100mg anopyrínu každý deň až do 20tt (v prípade tehu) a potom si možno budem musieť pichať injekcie, ale to ma už budú sledovať a podľa toho sa uvidí..

noemarta
2. jún 2011

dobre ranko,
neviem preco je aj 3.1. 😕 😕
A co to znamena syndrom lepivych dosticiek???? to som este nepocula, ja mam problemy s dostickami, ale toto.... Kde si bola v ruzinove???

ivkaj
2. jún 2011

Dobré ránko ;o)

@nelia tak to by mohlo už konečně klapnout, ne?!? Začínáš ten Anopyrin brát hned?
O křtu jsem nepřemýšlela, jestli někdy jo, tak asi ne u našeho faráře.

nelia
2. jún 2011

@ivkaj najprv si ho musím dať predpísať 😝 , lebo z BA mi pošlú výsledky poštou, nejdem tam na kontrolu... tak by som mala zájsť k obvodnej...

@noemarta bola som na Antolskej... to vyšetrenie robia iba tam a v Martine... čo som o tom čítala, tak doštičky sú nejaké moc aktívne, či čo a tým anopyrínom ich budú "brzdiť" 🙂.. toto ochorenie mala jedna kočka z našej rodiny a tiež mala asi 4 potraty, preto som si dala urobiť konkrétne toto... lekárov by to asi nenapadlo - klasika 😖

orsulka
autor
2. jún 2011

@ivkaj no ani ja necháfpem.....pisala som, že mi sme s tým nemali vobec žiadny problem, a stalo ma to 20 eur, com som dala fararkovi na kostol ......

@nelia tak pokial viem, tak ten anopyrin sa teda berie na zriedenie krvičky......ono ked ty otehu, tak mamine pokial je nejaka viroza, alebo choroba dosť zhustne krv, a je taka husta, že sa nedostane k plodu. v tom pripade nemá dostatok výživy a preto može nastať potrat. ja aj teda napriek negatívnym vsetkým výsledkom som pichala ten clexane cele tehu...ved to dobre viete......nasadil mi ho gyndoš vtedy preventivne, a pichala som až do skončenia sestonedelia......ja verim, že ked to budeš brať, tak to bude OK....
tak akpo citam, je tam AJ syndrom lepivých doštičiek.....takže k tej prekonanej toxoplazmoze este aj toto.....tak je super, že sa úpostupne na vsetko príde a jednoducho to bude už OK....

dalsie info....Ladka už od dnes pichá injekcie a vrhli sa do boja.....som jej vravela, keby mala problem nech vybehne o ulicu vyššie a jej ho pichnem 😀 😀 😀 ale myslím, že Viliam to zvládne uplne v pohodke 🙂))) su v tom Martine v Heliose.....tak dufam, že na tej chate bude o dalsiu tehulu viac 😵 😵 😵 😵

moja dnesna preventivna u gyndosa OK, aj sono prsníkov mi urobil, krčok vyzerá krásne, vysledky budu cca do mesiaca....

nelia
2. jún 2011

@orsulka tak ich od nás pozdravuj... a tfuj, tfuj, tfuj!!!! 😵
Aj ja verím tomu, že to už bude OK.. .ešte v júli idem na očistnú kúru, tak potom budem už fakt na tehu na 100% pripravená 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre