Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

nelia
1. júl 2009

Dobré ránko 🙂
Adulik, som rada, že vidím úsmev na Tvojej tvári 😉 😀
Ja čakám dnes mrchu 😠 😒

orsulka
autor
1. júl 2009

dobreeeeeeeee dievčatká..... 🙂 🙂 🙂 ja dnes čakám na podklady k dochádzke..... 😠 😠 dostať ich od našich soferov to zas bude výkon!!!! 😉

adulik76
1. júl 2009

tak ja zasa dnes čakám nových vojakov 😀 😀 😀 😀 😀

orsulka
autor
1. júl 2009

adulik..... 😀 😀 😀 no ešte teda dobre, že si išla do práce....možno by ich nemal ani kto počkať 😀 😀 😀 a vraj prepuštanie u Vas...a asi opak je pravdou ... 😀

ivkaj.....dievčatko...... ako??????????????? vcera si už viac nepisala....držkaj sa moja, myslíme na Vás!!!! 😉

orsulka
autor
1. júl 2009

Hovorí podnikateľ svojmu zamestnancovi:
- Vy ste, pán Novák, veľká opora našej firmy. Neviem, ako by sme bez vás vydržali, ale v budúcom mesiaci to chceme skúsiť.

sincerity
1. júl 2009

ahojte dievcence 😀
no to ste toho zase popisali.... fuska docitat 😉
ja som bola vcera zase v skole na skuske a poobede ked som prisla domov bola taka burka, ze nam vypli prud a internet nesiel.... no otras.... ale ked sa len horsie nestalo.

je hrozne, co sa dnes deje s tym kolko zien pride o babatko.... alebo aj kolko nas je takych co taaaak dlho cakame, myslim, ze niekedy to tak nebolo, ci nie? 😕 Orsul, je mi velmi luto tvojej kamaratky, prajem hodne sil 😔

ivkaj, nehadzeme flintu do zita, kym nekrvacas je stale nadej.... si predstav ja som krvacala uz 9 den a ty si uz za.... takze hlavu hore. Myslime na teba, ved do teba teraz vkladame nadeje nase 😉

lax tusim testovala na 6-7 den meskania... bola asi 35 DC.... tak nejak, ved ona ani sama nevie 😀 Tak sme ratali a ratali a potom testovali.... sa cudujem, ze nam nespadol dom, ked som ich tam objavila 😀

orsulka
autor
1. júl 2009

sincer.... 😀 😀 aháááá...takže vy ste testovali vlastne spolu!!!! 😀 😀 😀
inak aj u nas každe poobedie nejde net.....až večer je možne zas pripojenie, neviem či je to tými burkami alebo čim...hlavne, že to fakturuju!!!!!!!!!!!!!

osobne si tiež myslim, že to v minulosti taketo s tymi babetkami nebolo.....fakt pomaličky každá tretia má nejaky problem.....ale pripisujem to tej dobe v akej sme vyrastali a cim sme si prechádzali...a aj tej dobre v ktorej prave sme.....je to až velmi hekticke.... ☹ ☹ ☹

ked sa pozriem kolko žien chodi do toho Heliosu, a kolko takychto centier už na Slovensku je, tak rozmyslam, kto im vlastne zvysuje tu porodnost na Slovensku!!!!! 🙂 🙂

adulik76
1. júl 2009

orsul, vieš kto? rómovia 😀

orsulka
autor
1. júl 2009

adulik........ 😀 😀 teraz si to vystihla, lebo presne toto mi povedala kamoška včera, ked som jej položila tuto otázku...že cigáni!!!!!!!!! 😀 😀 😀

sincerity
1. júl 2009

o ciganoch mi ani nehovorte! ked to pocujem, zdviha sa mi tlak! ludia videli ste uz ciganku v CAR? 😀

adulik76
1. júl 2009

sincer, to bol dobrý vtip!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! to by bola fakt rarita 😀

ivkaj
1. júl 2009

Ahojte, vy jste se teda ale rozpesaly ;o)

Já jsem se včera věnovala domečku, postel potřebovala převléct, podlahy vyluxovat a tak. A pak jsem si za odměnu sedla s kafíčkem na zahrádku, když je po dloiuhé době konečně hezky.
A díky za podporu. Další testík zkusím zítra ráno,to už bude 12 DET, tak to už by se snad stínek na testu objevit mohl.

S těma dětma máte pravdu, já většinou v CARu potkala zdravě vypadající ženské. Však i my se jednou dočkáme;o)

lilienka13
1. júl 2009

caute kočky, v Košiciach máme krásne počasie, slnko pečie ako divé ... 🙂

orsulka: .... ten vtip bol fakt dobrýýýýýýýýý a aký aktuálny 😀 😀 😀
... no a k romom sa radšej nevyjadrujem ... už vlastne ani nemám slov 😔

ivka: zajtra tam tie // určite budu ... 😉 ... silno drzim palce 🤐

sincerity
1. júl 2009

ivkaj.... no snad si to s tym upratovanim neprahnala, treba oddychovat.

adu.... to je zial hola skutocnost, nie vtip... vacsinou v tych centrach su fakt normalne zeny, vacsinou inteligentne, ziadne socialne pripady.... no radsej neriesim...

lilienka13
1. júl 2009

adulik: nooooo na novych vojakov by som aj ja rada pockala 😉

adulik76
1. júl 2009

lili, občas prídu také "zjavy", že by si skôr ušla ako čakala 😀 😀

orsulka
autor
1. júl 2009

ciganka v CAR???????????????? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
tak to asi jedine v pripade, že by jej bolo luto, že jej sestra ma 10 deti a ona len 9 !!!!!!! 😀 😀 😀 😀

sincer...ty si teda pripad 😀 😀 😀

nelia
1. júl 2009

😀 😀 😀 ... celkom ste ma pobavili 😀 😀
No veru, cigánky, tie nemajú stresy.. preto rodia ako divé..

ivkaj
1. júl 2009

Adu, to si ty všechny nové vojáky osobně prohlížíš? 😀

orsulka
autor
1. júl 2009

hihihihih....akože - osobná prehliadka????????????? 😀 😀 😀

ivkaj
1. júl 2009

NOoo, nebylo by to špatné 😎

nelia
1. júl 2009

Baby, baby, na čo zase myslíte??? no teeeeeeeeeeeeeda 😀 😀 😀

orsulka
autor
1. júl 2009

my?????????????????, no na Audličku našu .-))))) 😀 😀 a tiško jej závidíme 😀 😀 😀
aj ked fakt niekedy by sa možno radsej nedivala.......ale....... 😀 😀

ivkaj
1. júl 2009

To je prostě holá závist. Já mám to štěstí akorát okukovat dělníky na protjší parcele. Jednak je to daleko a můj zrak na to nestačí a možná je to jedině dobře. Většina jich aspoň takhle na dálku nevypadá nic moc😎
A já už hezký chlapa (teda kromě toho mého) neviděla ani nepamatuju 😅

orsulka
autor
1. júl 2009

😀 😀 😀 😀

adulik76
1. júl 2009

no, teda, baby, z čoho ma to upodozrievate?????????????????????????????
Ja keď tak, môžem ohliadnuť len ksicht a to úúúúúúúúúúúplne stačí. Teoreticky sme povinní ohliadať sa kvôli tomu, či nemáme po tele nejaké rasistické tetovania, ale ešte som k tomu nikdy nepristúpila 😀 😀 😀

orsulka
autor
1. júl 2009

no a čo potom, keby niekto mal na tele nejaky ras. znak a ty by si ho neohliadla?????? to by si mohla mat problem????? 😀 😀 😀

ivkaj
1. júl 2009

Adu,co ty vlastně v té práci děláš? 😵

adulik76
1. júl 2009

tak ja neviem, ale ako by som im odôvodnila, že chcem, aby sa vyzliekli, keď im robím výplaty??????????

sincerity
1. júl 2009

no dievcence tssss tsss tssss 😀

no adu treba im povedat, ze to je nove nariadenie od velitela a plati len pre muzov. Ze sa podla toho delia premie 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre