Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

nelia
4. máj 2012

@ivkaj no ja tak nejak vždy pracovne... aj teraz ešte sedím v robote... už by sa mi fakt zišla nejaká dlhááááá dovolenka... napríklad taká MD 😝

@bublinkaa2 držím moc moc palce, aby to dopadlo dobre!!! 😉

orsulka
autor
7. máj 2012

@ivkaj tak ten kočiar_ skvelý výber.... 😵 😀 😵 😀 verím, že budeš spokojná...
mne je niekedy kočiar zas na oštaru, lebo títo behaju jedna radosť, a potom je niekedy problém posadiť ich spať do kočiara.....ale inak to nejde, ked som sama a potrebujem sa presunúť 😀 😀 😀

mne je dnes od rana hodne divne, mam nafuknute brusko a sem tam ma aj pichne...kramy meškaju od piatku....ale tehu určite nie som, to poviem hned na začiatku.....minuly mesiac prisli zas o týžden skor, a tak začínam mať pocit, že sa začína ozývať tan moj myóm......ak nedojdu do stvrtku, tak volam dokymu, nech ma pozrie......

adulik76
7. máj 2012

@orsulka mne minulý mesiac tiež prišli o 10 dní skôr.... to som tiež bola vyvalená, lebo inokedy furt meškajú

adulik76
7. máj 2012

@orsulka VŠETKO NAJLEPŠIE K MENINKAAAAAAAAAAAAM 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

laxity
7. máj 2012

čafte

@orsulka krásne meniny želám 🙂 a ak majú prísť, tak verím, že prídu a hlavne nech je všetko v poriadku 🙂

My sa máme fajn, vlastne všetko po starom, teraz som síce už týždeň sama, Kubko išiel do Kyjeva na konferenciu ale zajtra sa mi vráti...dnes dávam Naty varovať svokre a ja si povegetím trošku 🙂

bublinkaa2
8. máj 2012

Ahojte baby... 🙂

Dakujeme za podporu, velmi nam pomohla, vcera sme s mm boli na sone, namiesto 11 tt sme uz 12tt... 🙂 🙂 Tak sa tesim ako male deco, ziarim ako ziarovka... Vsetko je tak ako ma byt a mame sa k svetu... 😵 Prikladam aj fotku... 🙂

bublinkaa2
8. máj 2012

Vcera sme to prvykrat povedali nasej malej... Ona strasne miluje babatka a ta obrovska radost v jej ociach bola neopisatelna. Tiekli mi slzy ako nikdy... 😵 A nas tatko si darmo mohol skusat nahovarat, ze to bude bracek, lebo Lucinka pripusta iba sestricku... 😀 😀 😀 a ja s nou suhlasim... 😀 😀

lada_dee
8. máj 2012

Čauko kočky, takže hektické pracovné týždne mám za sebou a dnes už i
KET máme za sebou. Sme na ceste dom 🙂
Maminky moje,no vidím 😉 teda čítam,že ako som si vždy myslela materstvo je 100% úväzok 😉 je sa na čo tešiť.
Kdeže budem na Chvojnici,tak bez netu a najskôr sa ozvem asi by niekedy budúci týždeň.
Tak sa mi tu majte krásne,veď ak tak na mobile s Monikou 😀
Páčko mám vás rada :-*

orsulka
autor
8. máj 2012

@lada_dee cmuuuuuuuuuuuuuuuk...a tfuj tfuj tfuj tfuj,....

@bublinkaa2 velmi sa teším...asi tak ako aj tá Vaša malá 😉 😀 😵 😵 😵 😵

menzes dorazil včera večer...chvala bohu, ale aj tak budem volať dokyho, objednám sa na preventívku...tuším mi hrozí niekedy v juni....ale kedže on mava hodne plno, budem volať už teraz aby ma objednali 😉
@adulik76
@laxity dakujem🙂

adulik76
9. máj 2012

@lada_dee držím palčeky, tfuj-tfuj-tfuj

ivkaj
9. máj 2012

@lada_dee neškytalas? Já si zrovna 8. říkala kdy asi půjdete. Tak tfuj tfuj tfuj 😵
@bublinkaa2 tak na sebe hlavně dávej pozor. Je hrozný jak ten čas letí. Ty už máš śpěšně 12týdnů za sebou a je už jen nějakých 14týdnů do porodu .

adulik76
10. máj 2012

@ivkaj veru, ten čas strašne rýchlo letí. Som teraz v jednom kole, nesmiem zabudnúť, že 21.6. máme stretko, veď to už KLOPE NA DVERE!!!!!! 😀

ivkaj
10. máj 2012

@adulik76 však já už se na se táááááááááááák těším ;o)

orsulka
autor
11. máj 2012

krásne ráno bambulky.....dnes má byť náádherný slniečkový deň, tak si ho užite 😉 😉 😉

sisidani
11. máj 2012

@bublinkaa2 mocinky gratuluji.Lucinka bude taková malá opečovávatelka jako naše Eliška, ta má strašně ráda Anetku a pořád by se k ní jenom tulila 🙂 .
@lada_dee moc držím pěstičky.

@ivkaj takový kočárek jsem už viděla u spousty maminek a je to dobré řešení pro maminky co mají děti blízko věkově od sebe.
My máme zase skejtík pro Elišku, docela se toho přes den nachodíme, tak chce někdy svést.

mortiiss
11. máj 2012

Ahojte, fesandy ... Dufam, ze sa mate vsetky dobre.

Ja pohodicka , dnes doberam poslednu davku injekcii, zajtra si idem dat pichnut HCG a v pondelok znesiem nejake tie vajca 😀 Fuuu, utieklo to ako voda. Mala som dlhy protokol - pichala som 3 injekcie kazdy den, stimulku som znasala v pohodke, nic ma nebolelo, ani som nenaplakala do duchen vecer, som akasi nezvycajne kludna .. Zatial sa vsetko vyvija, ako ma .. tak uvidime, ci mimisek ostane, alebo utecie.

ivkaj
11. máj 2012

@mortiiss pěkně v pohodě si to užíváš;o) Však Máj, lásky čas se ti snad odvděčí 😵

orsulka
autor
12. máj 2012

@mortiiss babula moja......myslím na Teba, sledujem, že to v pohodke zvládaš a ten klud ktorý v sebe máš je úúúplná parádička......na pondelok držím palčeky, a nezabudni, lepšia kvalita na úkor kvantity!!!!! ale všetko bude tak ako má byť......dlho ste sa načakali a tak verím, že hneď 1x IVF bude pre Vás šťastné 😵 😵 😵

my sme dnes boli na nákupoch trošku, drobci majú nové bodička, kraťasky, Ady aj teplákovú súpravu - takú tenšiu na teplé večery 😉 😉 😉

adulik76
15. máj 2012

babule, kde ste???
nemali by sme nejaký zoznam spraviť, že čo kto???

ak by bol záujem, môžeme zobrať pre deti skákací hrad a bazén

orsulka
autor
15. máj 2012

šak aj ja kukám, že nikto nikde 😀 😀 😀 bazén by bol určite dobrý......ak vezmete Vy tak neberieme my, aspon bude o čosi menej vecí 😀 😀 😀

a s tým jedlom by bolo dobre sa dohodnúť....tam veru neviem kde by sa dalo zas niečo spoločne nakúpiť......to jedine, že by Ivkaj s P. ked tam budú od začiatku týždňa prevrili, či tam je niekde blízko market, kde by sa nakúpilo...ak nie, tak rozdeliť úlohy a je to 😉 😉 😉

adulik76
15. máj 2012

@orsulka teraz nám došiel taký veľký bazén, že sa všetky deti doňho pomestia. Takže super. Lenka už papá všetko, pravda, nič pikantné, ale zhlce, čo jej dáme. Mohol by sa zasa nejaký dobrý gulášik navariť, ak chcete parené buchty, zoberieme parák.
Asi by sme sa mali dohodnúť, že čo kto vezme.

mortiiss
15. máj 2012

Ahojte, fesandy.

No, ja mam po OPU . Zniesla som 13 vajec, z toho 9 bolo zrelych, a 6 sa podarilo oplodnit (s ISCI) - teraz su holubkovia v embryoscope a dufam, ze zabojuju o prezitie. Zatial tolko. 😉 Celkovo bol odber v pohode, narkoza bola prijemna, vyspala som sa tusim lepsie za tych 10 minut nez za celu noc, trosku ma pobolieval podbrusok, ale inak pohodka.

ivkaj
15. máj 2012

@mortiiss pěkný počet, gratuluju! Tak ať se buňky pěkně dělí a máte z nich radost 😵

@adulik76 @orsulka
taky jsem si říkala, že se za měsíc potkáme ;o)

Ten bazén, nevím jestli bude potřeba. Přeci jen je to trošku v horách, tak uvidíme podle předpovědi počasí😉
Jídlo by se zase mohlo nějak dát dohromady společně. Guláš nezní špatně a nějaké maso na grilování.
Pití by třeba mohl stačit nějaký sirup a voda jen pro děti? Ať se tam zase nezavalíme odpadky.
Co jsem koukala na mapy, tak nějaký obchod by měl být přímo ve vesnici a další ve vedlejší vesnici cca 4km.

adulik76
15. máj 2012

@ivkaj asi by sme mali nakúpiť v nejakom väčšom markete, lebo v miestnom obchodíku to asi nebude bohviečo - aspoň čo sa týka výberu. Bazén vezmeme tak-či tak, veď nebude nafúkaný.

orsulka
autor
16. máj 2012

@mortiiss gratulka...myslím, že ten počet je fakt OK.........držím palčeky, kedy by mal byť vklad??? a kolko plánujete vložiť??????

jedlo OK...guláš, grilovačka, zelenina a podobne.......drobcom sa snažím dávať už čokolvek, aj ked nie všetko zjedia, ale tak ja si pre nich donesiem a uvarím, to je chviločka........na pitie im davam vodu, alebo čaj, ale to klsický popradský, takže nič výnimočné oni nepotrebuju.....no a my dospeláci neviem, či každy donesie nejaký ten alkohol sebou a prípadne dokupime, či?????

mortiiss
16. máj 2012

@orsulka fiiha, chystate tusim nejaku party ... ticha zavist 😝 🙂

maju mi volat, dali sme predlzenu kult. , tak zrejme piatok, alebo sobota. s poctom, jaj, mame take striedave nalady, najskor sme boli rozhodnuti pre dve, potom jedno, potom zasa dve ... asi to nechame na intuiciu v den vkladu. Samozrejme, ze by sme 2 deticky milovali rovnako, ale ked je moznost vyberu - sme priestorovo obmedzeni, mame len 1-izbovy byt 😒 a najblizsich 5 rokov este nebude sanca na posun v tomto smere. Co sa s jednym babatkom da zvladnut, ale s dvomi uz by to bolo o hubu ...

adulik76
16. máj 2012

@orsulka každý si donesie, potom ešte dokúpime, lebo bude málo 😀 😀 😀 😀

adulik76
16. máj 2012

@mortiiss no, moja, my máme trojizbový byt a niekedy mám pocit, že sa tam tlačíme... lenka je nasťahovaná všade 😀 😀 😀 😀 😀 😀

orsulka
autor
16. máj 2012

@mortiiss no s tým bytom máš uplnu pravdu, my máme tiež trojizbák, ale prin dvoch je aj tu priestoru LTT (len tak tak) 😀 😀 😀 tak som zvedavá ako sa nakonic rozhodnete 😉
@adulik76 Ok...suhlas.....tak alko máme vyriešené...a čo teda jedlo??????? hahahahahahahahahahahha 😀 😀 😀 😀 😀

sincerity
17. máj 2012

ahojte kocky 😉

hned na uvod sa ospravedlnujem, ze tak malo zavitam, ale dufam, ze tak o tyzden to bude lepsie. Presne takto o tyzden mam statnice, tak fakt nemam vela casu. Ucim sa furt, aj ked hlava derava a cim viac sa ucim mam pocit, ze tym menej viem.

Okrem toho sa do tohto obdobia prihrnuli rodinne problemy tak riesime ako vieme.... 😔

@mortiiss tesim sa s vami, je to naozaj krasny pocet, silno na vas myslim, nech sa to podari.

dievcata moje, vidim, ze tu rozoberate stretko, tak velmi sa tesim, len nemam kedy na to mysliet.... sak ja ani poriadne neviem kedy ideme.... ja to tak delim, ze do statnic a po statniciach momentalne vsetko 😀

co sa tyka jedla, tak ako vzdy by sme to mohli urobit..... zakladne potraviny sa nakupia vo velkom obchode - bude treba spisat nejaky zoznam. Kto co potrebuje navyse pre dedicky si prinesie, aj ked vsetko su to uz skoro dobri papaci a aj z jedla co sa kupi sa im bude vediet nieco spravit.

kedze ideme tak skoro, neviem zarucit zeleninu, ako paradajky papriky a uhorky. Viem zase doniest zemiaky, cibulu, cesnak... vajicka by mohli byt, viem doniest vinko domace, myslim, ze aj prave palene sa najde 😀
takisto mast, nejake koreniny z domu, zatial tak

alko, pivo a vody nech si prinesie kazdy sam podla mna.
este mozeme doniest matu, na mojitooooo
😀

bazenik necham na vas, ak bude teplo deticky sa mozu pokupat, nezabudnut nejake deky aby sme mohli pelesit....

a inac silno myslim na nasu Ladku, velmi jej drzime palce aj s M.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre