Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

laxity
6. júl 2009

nel....ďakujem krásne 🙂

sincer....z čoho si unavená? 😀

adulik76
6. júl 2009

no, ja sa opäť chystám spievať "Tam pod Tatrami....."

dracekmracek
6. júl 2009

ahojte babulky 🙂

my dnes máme svátek tak si užíváme doma 🙂 ležím pod větrákem a je mi fajn 😀

dala jsem do alba nové fotečky 🙂

nelia
6. júl 2009

Adulik, tak si pekne zaspievaj a nacvičuj... vieš, na stretko 😉 😀 😀
Katuska, aj som na vás ráno myslela, keď som kukala do kalendára, že má "meniny" Mistr Jan Hus 😀

orsulka
autor
6. júl 2009

tak cavko....trosku som odbehla od prace...🙂))))

lax.....nech ste štastní celý život...!!!!!!!
aj ste verejne oznamili // ??????????? alebo len tak v uzkom jruhu sa o tom vie?????

adulik.... 😀 😀 😀 tieto piesne ešte funguju???????

referujem, že mochito som vcelku zvladla....prve 3-4 neboli este OK.....ale potom si ma kamarat, co ma kaviaren, chcel angažovať k nemu do kaviarne... 😀 😀 😀 myslim, že to bude fajn.....aj to neolko bolo mnam!!!

nelia....len tej maty bude treba veeeeela----veeeeeeela.....je dobre, ked je jej tam dost, abby pustila stavu... 🙂

adulik76
6. júl 2009

orsul, na moju smolu, ešte fungujú 😝

orsulka
autor
6. júl 2009

dracek.....taka som spokojna, ked vidím aká si spokojná 🙂 🙂 🙂 😉

orsulka
autor
6. júl 2009

bohatstvo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😠 😠 😠
aj s blokovanymi strankami!!!!!!!!!! mám teraz čas a nemožem si to tu ani pozrieť!!!! vŕŕŕŕŕŕ....neviem či vydržim domov 😉 😉 ale dáko vytrimem 🙂)))))

laxity
6. júl 2009

orsulka...dakujem, vsetci ma tahali pit, tak potom to nejak pochopili a vsetci zacali vrtat, tak uz to viac menej vsetci vedia 🙂

orsulka
autor
6. júl 2009

lax..... 😀 😀 😀 apon, že doslo...a nenutili ťa aj tak 😀 😀 😀

tesim sa ked si pozriem fotky...... 😉

nelia
6. júl 2009

Lax, krása 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ... viac foto nebude? 😒

laxity
6. júl 2009

nel...bude bude, len ešte nie su ake 🙂

orsulka
autor
6. júl 2009

lax...no ved preto!!! hihihihihihihihih..............

adulik76
7. júl 2009

dobré ránko, dnes mám preskúšanie z telesnej, myslite na mňa 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

sincerity
7. júl 2009

ahojte babulky 😉
tak ako sa mame dnes?

ja som nejaka strasne unavena.... adu ja nechapem, ako mozes tak skoro vstavat..... a mozes ty vobec ist na nejaku tu telesnu?

nelia
7. júl 2009

Dobré ránko 🙂
Adulik, tak sa drž a moc sa nenamáhaj.
Orsul, o tú mätu sa postarám, neboj.. dnes musím informovať svokru, nech sa o ňu pekne stará, aby sme jej mali dosť 😉

orsulka
autor
7. júl 2009

dobre ranko babiky.......
taký telocvik nikdy nemože byt zly!!!! 😀 😀 😀 samozrejme do doby, kym to "neznámkuju" 😀 😀 😀

ja mam na figu.....odchádza dalsia kolegyna, čo som sa dozvedela vcera, dnes rano to už potvrdila...a to k 15-temu......takže preberiem od nej spracovanie faktur a neviem este čoho vsetkeho.....nemám o tom ani paru, takže mám par dni na to, ab som sa to vsetko naučila....aj ked neviem kedy, ked mám teraz vyplaty a ona robi len na 4 hodiny ☹ ☹ ☹ okrem toho je na hovby to, že je to moja najlepsia priatelka.... 😢 😢

adulik76
7. júl 2009

no, preskúšanie z telesnej by som nemusela mať, keby som bola tehotná, takže teraz mám len jediný pokus, lebo v auguste čo je termín na preskúšanie, tak to som na dovolenke a od septembra by som sa chcela pokúšať znova. A preskúšanie sa robí iba do októbra, takže musím ísť dnes. Dúfam, že to prežijem. 😝
Ak nie, mala som vás rada 😀

nelia
7. júl 2009

Adulik 😀 😀
Orsulka, to mi je ľúto. A odchádza dobrovoľne? Neboj, veď stretávať sa môžte aj naďalej mimo roboty. A keby si potrebovala poradiť s faktúrami, môžeš sa pýtať mňa 😉 😀

orsulka
autor
7. júl 2009

adu.... 😀 😀 😀

nelia.......odchádza sama, lebo bola na jednom konkurze do prace a vzali ju tam...tam bude na plny uvazok, tu bola robota len na 4 hodiny......a tie peniažky, ked ides na polovičku fakt cyhbaju.....už to takto tahala od februára a dalej sa to nedá zvládnuť.....boli sme spolu aj v jednej firme 10 rokov.....
este ma sere aj pristup vedenia...a to trosku taky, že ma každeho tu je iny meter.....a to dokonca aj ludi, čo su na rovnakych poziciach....... tak tebe nájdeme robotu na 4 hodiny....ale TEBE nie...tebe nemáme čo dať robit!!!! cudne...........
momentálne mi fakt nevadi pridana robota......ale............... ved viete .............

nelia...tak možem sa poradiť keby bolo niečo treba??????????????????????

nelia
7. júl 2009

Orsulka, no jasnačka.. rada poradím 🙂 ... inak u nás to funguje rovnako, že sme si "rovní a rovnejší".. spravodlivosť proste nikde nikdy existovať nebude, s tým sa treba bohužiaľ zmieriť 😒 .. hádam tá Tvoja kolegyňa neodchádza moc ďaleko...

ivkaj
7. júl 2009

Adu, drž se! Já tělák neměla nikdy ráda, moc mi to nešlo. Tak doufám, že jim to pořádně natřeš! 😎

Laxity, GRATULUJU !!! Doufám, že i přes nepití sis to pořádně užila;o)

Orsul, ty budeš ale v balíku, když zvládneš tolik práce 😀

Sincer, díky za info. Já neberu Crinon už od pátku, MS furt nikde a krev negativní. Tak se děsím, kdy to dorazí a v jaké parádě 😝

Baby, v sobotu jsme byli na nákupech a hádejte co mám doma? Dvě potkaní slečny 😎 S miminama to nevyšlo, psa mít nemůžu, tak mám tohle 😀

nelia
7. júl 2009

Ivkaj, takže potkanie slečny?? No tie aspoň nenarobia moc bordelu 🙂 🙂 ... a nepýtala si sa doktora, kedy máš tú mrchu čakať.. na každú tie tabletky pôsobia asi individuálne.. A čo Ti povedali, koľko si musíte dať pauze pred ďaľšou stimulkou?

labutienka
7. júl 2009

no nazdar babuľky 🙂
aj ja gratulujem všetkým, komu gratulovať mám, a keďže neviem komu, tak jednoducho všetkým 😉 😀

ivkaj - potkany sú vraj inteligentnejšie ako psy a dajú sa vycvičiť aj na meno, tak veľa úspechov v cvičení. daj priebežne vedieť, ako to funguje 😉

orsulka
autor
7. júl 2009

labutienka.......a co ty?????? už si mala odber....aj vklad????????? nič o sebe neprezradis..... 😉 😉
teraz doma oddychujes na PN????? alebo chodiš do prace?????
uff...to je ale otázok,čooo??????? 😀 😀 😀

ivkaj......tak si tie slečny pekne uži 🙂)))

labutienka
7. júl 2009

orsulka - odber som už mala 5 vajíčok, z toho 4 oplodnenia schopné, z toho sú 3 embryjká. mám PK, tak čakám. ET bude vo štvrtok 🙂 už sa ich neviem dočkať 🙂 🙂 🙂 moje malinké samé sú v laboratóriu bez maminky 😉 ☹

ivkaj
7. júl 2009

Labutienka, neboj, však oni jsou v nejlepší péči. Mysli na ně a ve Čt ti budu držet palce.
Tak jo, budu referovat o výcviku;o) Zatím akorát vím, že jsou strašně zvědavé a vymýšlíme jména;o)

Nelia, neptala jsem se, ale od soboty měřím a dneska teplota poklesla o 0,1 tak si říkám, že podle toho to snad poznám. Jen jsem zvědavá co mi to provede s dalšími cykly. Pauza je tři měsíce, takže někdy v řijnu mám v plánu začit s dlší stimulkou.
Jak to vlastně vypadá s tebou?

Orsul, tak jak to zvládáš v práci? 😕

orsulka
autor
7. júl 2009

dievčatkaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

sefovi doslo......jednoducho - kto chce odist.....a že by nás tu naozaj ostalo malo, a velke riziko, že čo ked niekto z nás vypadne a podobne......to dievča je fakt šikovne......pridala sa jej nejaká práca, a dostala ponuku ostat normálne na plny pracovny uvazok....a zobrala to....
som jej povedala, že nech teraz nerieši, že do kedy bude firma fungovat...do konca roku určite v pohode tak ako doteraz robota bude.....a že ked pride čas na nejake rozhodnutia, tak sa to bude riešiť, ked ten čas pride....a či to bude v januári, alebo v decembri buduceho roku....to už je jedno.....teraz je to takto, a hotovo....

som stastna..... 😀

orsulka
autor
7. júl 2009

labutienka.......oni tam krasne rastu, spinkaju oddychuju a už sa tesia na maminku......tam budu len 5 dni...a potom ich už cely život budeš mat na starosti TY.... 😉 😉 😉 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre