Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

labutienka
14. júl 2009

aj u vás je toľko komárov? 😝 tu je to príšerné, ani v kancli pokoj od nich nemám...

adulik76
14. júl 2009

tu je kopec somárov, zasa 😀 😀 😀 😀

sincerity
14. júl 2009

adu 😀 😀 😀 😀

ivkaj
14. júl 2009

Dobré ránko;o)

ono to "stretko" doopravdy bude? Tak paráda, mám totiž na pátek nahlášenou dovolenou;o)
Orsul, ty jsi tedy organizátorka ;o)
S pitím bych to viděla tak, že by si mohl každý donést co pije, ne?
No a s jídlem nevím. My budeme na cestách už od Čt. takže buď by sme museli nakoupit někde po cestě až v pátek odpoledne (aby sme to celý den nevozili v autě) a nebo přidáme penízky na jeden veký nákup.
A čas je mi asi jedno, budem mít volno, takže se přizpůsobíme. Tedy pokud to nebude někdy ráno, to by sme asi nestihli.

A pro nás zahraniční PD=Prievidza ? 🙂

labutienka
14. júl 2009

tak ja som na tom horšie, lebo ja tu mám aj somárov aj komárov 😀 😀 😀

ivkaj - áno Prievidza, tam je pekne.

celé stredné slovensko je nádherné, že stredoslováčky 😉 nemyslite si o mne, že som "Blávačka" ja som stredoslovenka 🙂

adulik76
14. júl 2009

ja som zasa západo.... a tiež som pekná 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

labutienka
14. júl 2009

adu, ty nepochádzaš z trenčína? veď ten kedysi dávno patril ku strednému slovensku. či sa mýlim? 😕

sincerity
14. júl 2009

adu aj my sme zapado... 😉
tak teda dame tak, ze pitivo kazdy sam, jedlo sa skladame ?

labutienka
14. júl 2009

ja som za 😀

adulik76
14. júl 2009

som za: pitivo každý podľa chuti, papanie sa skladáme

sincerity
14. júl 2009

tak to by sme mali 😀
adu... odkial vlastne ste?

ivkaj
14. júl 2009

Huráá, nebudu muset vozit párky dva dny v autě ;o)

labutienka
14. júl 2009

ale ja nejdem 😀 čiže môj hlas neplatí 😀 to ja len tak, aby reč nestála 😀

sincerity
14. júl 2009

labu a preco nie?

labutienka
14. júl 2009

lebo medveď 😕 😀

keď ste to plánovali som tu nebola prítomná a už niečo na ten víkend máme a okrem toho je to prvý týžden v práci po dovolenke a môj mužík by so mnou nešiel a ja by som sa tam nemala ako dostať a okrem toho budem v druhom stave, takže by to nebolo práve to najlepšie pre môj stav 😀 😀 😀

sincerity
14. júl 2009

labu.... ved aj moja sestra je v pozehnanom... a snad pojde 😀

ozaj ktory den si po ET?

labutienka
14. júl 2009

ivkaj - čo sú to mezníky? je to v názve jednej témy a hútam nad tým už pár dní, dík za preklad 😉

adulik76
14. júl 2009

sincer, však z TN

labutienka
14. júl 2009

dnes piaty 🙂

adulik76
14. júl 2009

labu a budeš aj testovať? alebo si počkáš na krvičku

sincerity
14. júl 2009

boze, a to je este zapad? 😕 no ja a zemepis, katastrofa.... este ze na tej hnojarine ho nemame 😅

labutienka
14. júl 2009

neviem, doma nemám žiadny test, musela by som kúpiť a váham, či kúpiť či nekúpiť 😕

labutienka
14. júl 2009

mne sa nechce pracovať 😝 píšte si so mnou 😀 😀 😀

sincerity
14. júl 2009

labu 😀
ja som si osobne po poslednom testovani povedala, ze uz nikdy si nebudem robit test! 😅

adulik76
14. júl 2009

tak nepracuj a šetri sa

labutienka
14. júl 2009

veď ani nepracujem, nemám tu šéfa, tak ma nemá kto kontrolovať 😀

sincer - veď práve... viac som za to, že si tie testy nekúpim. už len z lenivosti, musela by som sa v týchto horúčavách busom do lekárne trepať 😀 😀 😀

sincerity
14. júl 2009

a do prace ako chodis? ale ked ta to nepokusa, tak nekupuj 😀

labutienka
14. júl 2009

pokúša ma to len trochu. zatiaľ. lebo testovať sa aj tak ešte nedá. v pondelok budúci týždeň idem na krvičku, tak to budú iné stresy 😀
a do práce chodím, len v práci nič nerobím. teda aspoň dnes nie 😀

orsulka
autor
14. júl 2009

dzifčence mojo....... 😀 😀 som sa na vAS POBAVILA.......adu...hlavne na tvojich prispevkoch o somároch 😀 😀

takto...Labutienka...si vítaná kedykolvek.... este si rozmysli, či neprideš ...dobre ???? 😉 😉

myslim, že to jedlo nechajme tak......ja to nakupim, v piatok poobede napacujeme s drahym masko, aby bolo na sobotu....kupim aj chlieb, pecivo, maslo, horcicu ,kečup a chujoviny, niečo slane a tak.....kupila by som aj nejake mineralky...jemne perlive, a este niečo sladke...povedzte čo....či Colu, alebo Sprite, Fantu.....
co sa tyka alkoholu, nech každy co to prinesie.....dobre????? a na pivko možme ist aj do Krčmy .-))))) pravda sincer??????

pokila niekto može so záhrady priniesť zeleninu ako papriku, rajciny, uhorky....može....nemusim tolko kupovat 😀 😀 len potrebujem vediet kto a kolko donesie....bo aby sme mali dosť!!!! 😀 😀 😀

ja som taka zasek, že hlavne aby nechýbalo...!!!!!! a čo ostane si povlečiete domov!!! 😀 😀

dalej potrebujem vediet, že ci vsetci jedia maso....alebo nejaky vegetarianov mame???? 😀 😀 kupim len kekovicku na pácovanie, alebo mám brat aj kuracinu?????

a este ste žiadna neupresnili cas.....prichodu.... 😠 😠 😀 😀 😀

orsulka
autor
14. júl 2009

labutienka.............tak velmi držim plčeky, ani nevieš ako!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre