Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

orsulka
autor
30. júl 2009

drahy vcera postele zalepil.......huuuusp......a do rána držaliiiii také nafukane.......otestuje ich asi na splave, pohodaaaaa 😀 😀

adulik76
30. júl 2009

orsul, to si čarovala???????

nelia
30. júl 2009

Orsul, len či budú držať, aj keď si na ne niekto lahne ...... 😀 ... ale my sa vyspíme aj na zemi 😝

orsulka
autor
30. júl 2009

ano...hihihihihihiihhi......aby každá nezabudla čo má prinieš......ale sledujem, že ty to máš v pamäti eňo ňuňo.. 😉 ale len tak for the istota 🙂))))))

adulik76
30. júl 2009

du jú spík ingliš?

nelia
30. júl 2009

😀 😀 😀

orsulka
autor
30. júl 2009

jes...........nebo ti to vystydne 😀 😀 😀 😀 😀

adulik76
30. júl 2009

už som zjedla

orsulka
autor
30. júl 2009

ja este nie.......vobec zatial nie som hladna.....ale som vypila 1/2 l studenej mineralky, a normalne mi to udrelo do hlavy....neprijemne, taká tupa bolest na cele......
asi podobne ako v Krok za Krokom, Kouďák jedol zmrzlinu velkou lyžicou 😀 😀 😀 😀

nelia
30. júl 2009

Orsul 😀 😀 .. inak to je pravda, že v takom teple by sa nemali piť moc studené nápoje.. tak bacha na to..
Volala som do CAR-u, 24.8. idem na konzultácie a kontrolu pred IVF, potom príde mrcha a ideme na to!!!! (ak bude ovšem všetko v poriadku - ale prečo by nebolo?? 😕 ).. tak sa už celkom teším a bojím zároveň 😔

orsulka
autor
30. júl 2009

nelia......takže už aj august zčne riešit dosť veci, takže aj ty aj Ivkaj mate v auguste konzultacie, teda myslím že aj Adu......Adu, ty tiež v auguste už, vsak?????????

nelia
30. júl 2009

No veru, začne.. ani neviem, čoho sa najviac bojím.. asi tých stresov okolo toho.. a jasné, že negatívneho výsledku.. ale nie... VYJDE TO!!!!!!! 😅 😅 😅

orsulka
autor
30. júl 2009

nelia.... 😉 samozrejme!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ved nas na stretku aj LAX poriadne opluje jednou za druhou a pojde to ako po masle......
no a ona nechce ist???????? ved mi ju tam suuurne potrebujeme!!!!!

LAX......to nie,že kvoli sestre más prist.......jednoducho kvoli nám vsetkým !!!!!! 😉 😉

sincerity
30. júl 2009

ahojte babule.... vam je tu dnes ale veselo 😀

orsul... super clanok, som ho precitala pri rannej kave.

tak to idete vsetky v auguste ci v septembri? Ved ked august, to je tu cobydup...

orsulka
autor
30. júl 2009

ano...už tu bude v sobotu 😀 😀 😀 😀 😀

nelia
30. júl 2009

No už sa na ten pľuvanec teším 😀 😀 😀
Sincer a čo ty robíš tak skoro hore? 😉 😀 .. no tá hlavná časť pripadne na september, ale aj to je tu cobydup 😉

nelia
30. júl 2009

a baby, ja mám budúci týždeň 30 rôčkov 😔

adulik76
30. júl 2009

... tak koľko toho masla? aj pre lax????? 😀 😀 😀

ja idem na konzultáciu 6.8

orsulka
autor
30. júl 2009

sincer si dnes nastavila budík..... 😀 😀

sincerity
30. júl 2009

orsul.... jak si to uhadla? 😀

ivkaj
30. júl 2009

Teda vás po ránu číst, to se člověk i zasměje ;o)

Orsul, my si klidně vezmeme karimatky a spacáky a bude.
Jo a nepij studené, když já v práci popíjím horký čaj. Díky klimatizaci tu je 23 😝

Nelia, vždyť to je krásný věk, mě bude za několik týdnů o pár let víc než tobě 😉
Adu, tak to ti budu držet pěsti aby pro tebe měli v CARu jen dobré zprávy 😵
Sincer, jak vám vlastně pokračuje stavba?

orsulka
autor
30. júl 2009

adu...to zapijeme!!!!!!!!!!!!!! 😀 😉 😉

ivkaj...s tym spanim dohodneme na mieste, ale karimatky su tvrde...a postele su opravene.....bude to vsetko ouvrajt .-)))))))

adulik76
30. júl 2009

neviem, čo budem zapíjať, možno len to, že dr. mi odobrí ten september, čo si plánujem 😵

marmite
30. júl 2009

Dobre ranko zelam... alebo den? 🙂

Neli - a ktory den mas narodky? Aj moj manzelik bud. tyzden oslavuje 30-tku... 😀

orsulka
autor
30. júl 2009

adu...sak šecko zapijeme.......ale hlavne tu nelinu 30-tku !!!!!

juuuuj, ked si spomeniem na moju oslavickuuuuu 🙂 😉 😉

baby prchám o 11-tej dom...beriem 1/2 dna dovolenky, vypravit tych mojich na ten splav...odchadzaju skor.....
v čom im nebudem branit samozrejme 😀 😀 😀

tak pa...možno poobede........

orsulka
autor
30. júl 2009

marmit - čaf.... 😉

bublinkaa2
30. júl 2009

😉 paaaaaaa

marmite
30. júl 2009

Vedela som, ze sa raz pomylim... 😀 😀 😀 Musela som si totizto inkognito spravit novy nick, aby som mohla byt v marcovkach, lebo vela kamosiek co ma poznaju by zistili, ze som tehu a to este prezradit nemozeme... Tak preto ta bublinkaa2 😀 😀 😀 😀

nelia
30. júl 2009

Ivkaj, veď všetky sme ešte mladuchy... keby som aj žila len do 60-ky, tak to ešte mám polovicu života pred sebou 😀 😀
Marmite, 5.8. 🙂 A manžel kedy?.. ja že sa tá bublinkaa2 pomýlila a píše tam, kam nechce... a je na tom vlasne kúsok pravdy
😉 😀
Orsul, ja že si berieš voľno už kvôli tým uhorkám 😀 😀 .. tak ich pekne vychystaj a uži si ešte voľno (bez práce)..

nelia
30. júl 2009

Adu, takže ty ideš v septembri na tých mrazáčikov? Tak sa teraz dohodnime (ruku na to si dáme na stretku 😀 ) ... budeme spolu tehuľkovať!!!! OKI????? A možno sa stretneme aj vo FC v septembri a to sa už budeme aj poznať, takže paráda, nie? 😅 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre