Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

orsulka
autor
6. sep 2012

@adulik76 dostal inffarkt doma, a manželka ho neskoro našla, hoci ho začala oživovať a prišla aj rýchla, ty ho rozbehli, ale nikto poriadne nevie kolko bol mozog bez kyslíka...je na tom dosť zle, sice už dýcha sam, ale reakcie žiadne...
je stále v kome, a či sa vobec preberie je asi otázne.....
on mal toho velmi vela, ambulancia, asistovaná reprodukcia, v Handlovej rozbiehal jednodnovu chirurgiu co sa týka gynekologie, nemocnica, porody atd...atd......a dosť silný fakčiar..... mne je kvoli nemu neslutočne smutno, lebo tak ako on pomohol nám ako lekár, tak nám nepomohol nikto.....je ho veľka škoda....
tu v najširšom okolí nie je žiadny iný lekár, ktorý by sa venoval asistovanej reprodukcii, takže kde sa budu chodiť dalsie problemové pary ani netuším....

orsulka
autor
7. sep 2012

ahojte a dobre ranko......
velmi sa tešákujem, lebo mi už mesiac spávame celu noc!!!!! teda Šarlotka uplne a bez problemov...Adamko sa ešte v nocí prebudí len tak zo sna, pomrnkáva, ale da sa v pohode v postielke ukludniť a zaspí dalej......ked sa zobudí už tak po piatej ráno, tak mu dáme aj deci mliečka.....ale aj on už predlžuje spánok a za posledné dva dni sa 1x prebral až o 4,30 hod🙂)))

dnes nás s F. čaká koncert kusok od Prievidze, VOndráčková Desmod a Elán...takže si ideme trošku vyraziť z kopýtka a starkí budu robiť operky🙂))

Sarlotke už vysli zubky všetky trojky naraz hore aj dole....🙂))

prajem rýchly piatok vsetkým pracujucim a pekný víkend všetkym bambulkám....

adulik76
7. sep 2012

naša dnešná vychádzka s lenuškou 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

rous
9. sep 2012

Ahojte. Podľa fotiek vidim, že sa vyplatilo byť "nie bezradnou pokročilou snažilkou ". Srdečne blahoželám. Ma 37r. 4x sme o dieťatko prišli! Zacinam byť bezradná! Poradte dievčatá... CO DOPOMOHLO VAM? Detičky mate prirodzene alebo po IVF?

adulik76
9. sep 2012

@rous ahoj, my máme lenušku po IVF. A lekári nezistili, prečo ste už 4x prišli o bábo? To po tom nepátrali?

nelia
10. sep 2012

Ahojte...
@adulik76 pekné fotky 😉 .. ešte si užívaš doma?? Ja tu bojujem s mojimi 5 dňami dovolenky, čo si musím rozdeliť do konca roka 😒
Ale zajtra mám voľno... L. má druhý pokus štátnic, tak nám moc držte prosím palce.. zase dostal zlý posudok, takže štartovacia čiara takmer rovnaká ako minule, ale už je na tom aspoň psychicky lepšie, tak verím, že sa to napriek tomu blbcovi podarí 😔

@rous mne zatiaľ bohužiaľ nič nepomohlo... my sme prišli o bábätko 3x a už sa snažíme takmer 9 rokov ☹ ... sem-tam strácam nádej aj ja, ale aj tak to nevzdávam... snažíme sa teraz prirodzene, IVF mi je už akosi proti srsti, čistím si organizmus všelijakými bylinkami a verím tomu, že príroda si nejako predsa nakoniec poradí..

@orsulka to je paráda, že detičky prespia celú noc 😵 😵 .. a aký bol koncert???

adulik76
10. sep 2012

@nelia do roboty idem 25.9

túto noc spala naša princezná bez zábrany a čuduj sa svete, z postele sa nezrýpala 😀 😀 😀 😀 😀 😀. Samozrejme, boli sme pripravení aj na túto alternatívu, takže pád z postele by bol do mäkučkých podušiek

nelia
10. sep 2012

@sincerity tak ako moja? kedy ideš na krv? myslím na vás!!!

adulik76
10. sep 2012

@nelia sincer ide na krv zajtra - tfuj-tfuj-tfuj

sincerity
10. sep 2012

ahojte dievcence.

ano, na krv idem zajtra. netestovala som, zatial nekrvacam..... dnes som 13 den po KET a 29DC.
Priznaky, pocity ziadne..... neriesim..... ozvem sa vam.

@orsulka je mi luto to s Vasim dr.... snad sa preberie a poskodenie nebude vazne.....
koncert ste si uzili.....? a gratulujeme k zubkom 😉

@nelia Boze, budeme velmi na L. mysliet, uz nech to da! Daj potom vediet, ako dopadol, verim, ze to bude ok.

@adulik76 no Lenuska je super.... a preco ste tu zabranu davali dole? Viem, ze lax ju este ma pri Naty a neviem ze by planovala ju dat dole..... 😕

@rous co sa tyka nas, my este babatko nemame.... mame za sebou 2x IVF, teraz jedno KET.... bolo by dobre ak by Vam zistili pricinu potratov.... styri su uz naozaj dost aby ste nevedeli preco sa to deje.... ak sa zisti, mozno babatko udrzis a vynosis do konca.....drzim palce!

nelia
10. sep 2012

@sincerity tak tfuj, tfuj, tfuj!!!!! 😉 a veru, ozvi sa... musí to byť pozitívne!

sincerity
10. sep 2012

@nelia moooooja.... musi ako musi.... ale dakujem 😀 😉

adulik76
10. sep 2012

@sincerity zábranu sme dali dole preto, lebo mladá dáma si z toho urobila nástroj na cvičenie, furt na tom visela, skákala cez to, tak sme to dali dole. Včera mala obedný spánok prvýkrát bez zábrany a zvládla to. Aj v noci bola super, nestrepala sa. Radšej nech padne na podušky, ako by si mala ublížiť pri svojich akrobaciách....Nuž, neviem, po kom to dieťa je 😀 😀 😀 😀

orsulka
autor
10. sep 2012

@adulik76 pekne foto...my takto cestujeme často, aj dnes boli u doktorky pre recept na vigantol, lebo nám dochádza...tak sme mali doobedný výlet 😉 zajtra to budem ale opakovať, ale tam už k doky pojdem s Adamkom, lebo sa mi nejak chytá za uško a pomrnkáva...tak nech ho radšej pozrie, aby sme niečo nezanedbali a okrem toho máme vo štvrtok vyraziť ku krstným do Kosíc do nedele, tak nech je vsetko OK....
ale aj tento výlet ešte nie je na 100 %, pretože zas Ferko ochorel po koncerte, ktorý bol mimochodm výborný.. Desmod Vondráčková aj Elán urobili akoby tri samostatné svoje koncerty a bolo super. Lenže F. popil tak trochen, potom tam lietal len v tričku a teraz je taký prechladnutý že až...tečie mu z nosa, stále kýcha, bolí ho hlava...no des.... ☹

@sincerity myslíme na teba moja...ale pokial viem, pred týmito pokusmi si skoro vždy začala krvácať skor...takže.....no nebudem sa vyjadrovať, ale potichúčky sa tešákujem...ale psssst...nikomu ani muk 😀 😀 😀

@nelia zajtra budeme držať palce...moooc pozdravuj svoju polovičku, hlavne nech to nevzdáva, a všetko bude dobre 😵 😵
@rous my sme sa snažili 9 rokov a podarili sa nám detičky na 6x IVF v Brne...naozaj by bolo dobre zistiť príčinu prečo prídette o bábetko...u nás bol problém iný, nám sa to nevedelo práve že uchytiť.....držim palce, ale nevzdávajte to!!!!! vek je uplne v pohode, a potom tá radosť z detičiek je n eopísatelná......

ivkaj
10. sep 2012

Čaute ženy,

teda vy jste toho napsaly ;o)

@sincerity @nelia zítra bude důležitý den, tak na vás všechny budu moc myslet😵

U nás celkem pohoda, jen je to trochu únavné, ale děti jsou zlaté (ťuk, ťuk, ťuk) a P. se snaží pomáhat jak jen to jde (a nevyžaduje teplé a trochu bordelu mu taky nevadí 😎 ).

Musím se pochlubit, že se nám podařilo domluvit křtiny s naším oblíbeným farářem (křtil nám Kryštofa) a Emča bude mít svůj velký den 7.10. A víte co je zvláštní, už jsem od několika lidí dostala požehnání (tady není tak věřící kraj jako třeba na jižní moravě nebo u vás na slovensku) a jedno dokonce ještě když byla v břiše. Když mě chytne filozofická, tak si říkám, jestli to není nějaké znamení. No tak to jen tak na okraj, aby jste věděly, čím si zaměstnávám hlavu 😎

lada_dee
10. sep 2012

@ivkaj .... P. urcite vsetko chape... 🙂 ... a ako pises.. je to zaujimave... 🙂 ..v CR nie je nabozenstvo tak silne ako u nas...

@nelia .....myslime na L... a inak akoze pan oponent je nejaky divny... ☹((((( ..L im to teraz ale nandaaa 🙂

@sincerity ...dzime palcaky... 🙂 ..silnoooooo

@adulik76 ...ja to stale vravim, ze Lenuska je sikovnica... 🙂
a co sa tyka dokiho, stav nezmeneny.. co teda nevesti nic dobre... ☹ ... mnohym zenam pomohol, pomaha... v blizkom okoli sa tu nik tomuto nevenoval... ☹ ... aj mne nebude mat kto robit merania... :-/ ....je mi smutno ... naozaj mal toho na svojich pleciach vela vela.. ☹

@rous ... my sa snazime 5 a pol roka... laparokospia, hysteroskopia.... endometriosa... nakoniec 2 IVF a 1 KET... 1. IVF neuspesne.. 2. uspesne, ale MA v 7 tyzni... a KET uspesne no opat MA v 9 tyzdni.. nakoniec som si vyziadala vysetrenia.. hned po prvom MA genetiku.... negativne.... a po druhom MA som sla na hematologicke testy a zistili mi, i Nely ma ten problem... syndrom lepivych dosticiek... tak jednocho, robia sa zrazeninky, ktore upchaju cievocky a babo odide... ☹ ... nevzdavaj sa... daj si urobit vysetrenia sama... necakaj... 🙂 ..dzime si pasticky... a raz to priide.

ivkaj
11. sep 2012

@sincerity@nelia kočky tak cooo, jak to u vás dopadlo?

Naše mladá dáma má za sebou prohlídku v 6ti týdnech a má pěkné míry 5200g a 58cm, je větši a těžší než brách a ve stejnou dobu. Tak snad ho jednou nepřeroste 🙂

sincerity
11. sep 2012

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

adulik76
11. sep 2012

@sincerity 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lada_dee
11. sep 2012

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉

ivkaj
11. sep 2012

@sincerity supeeeeeeeeeeeeeer 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nelia
11. sep 2012

@sincerity 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

a náš dnešný výsledok: 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Nás už asi nikto nepresvedčí, že 11.september je nešťastný deň, však??????!!!!!! 😉

adulik76
12. sep 2012

nuž, vyzerá to tak, že sme boli všetky včera nejak vyrehotané 😉 😉 😉

@nelia lacimu gratulujeme

sincerity
12. sep 2012

ahojte.... no je to uroven komunikacie 😀

@nelia ze velka gratulacia L. !!! Chvalabohu to ma za sebou, musi byt stastny jak blcha.

sincerity
12. sep 2012

@adulik76 a ty co nemozes spavat?

adulik76
12. sep 2012

@sincerity nuž, tato ma ráno zobudil.....

laxity
12. sep 2012

Ahojte

@sincerity a ty šo nespíš? 😀

@nelia Lacimu veľká gratulka 🙂

sincerity
12. sep 2012

@laxity nejak sa mi nechce... ale uz idem tusim znovu.... 😀
@adulik76 nepovedz 😀 😀 😀

laxity
12. sep 2012

@sincerity aha ja že už ku nám 🙂

laxity
12. sep 2012

@adulik76 nepovedz 😀 😀 😀 ranný je najlepší 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre