Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

nelia
10. aug 2009

Ja teda už fakt neviem.. ja som antitalent na takéto veci.. 😝

adulik76
10. aug 2009

neviem, či sa to maže, alebo to má nejakú platnosť - musím sa spýtať polovičky - oni si chalani takto posielajú materiály zo školy, takže má v tom bohaté skúsenosti 😵

sincerity
10. aug 2009

no ved sa ho spytaj a uvidime, ale najlepsie bude asi ked to dame ako jeden subor, inac by ste to asi museli stahovat po jednej fotke... 😅

ja by som tusim isla zase dievcence 😀

sincerity
10. aug 2009

BABY! ved to bola Monika co skryla ten blesk! ved ona sa chce so mnou urcite stretnut na tom vynobrani 😀 😅

adulik76
10. aug 2009

sincer, to je dobrá hrubka: vynobranie.... a čo ty piješ vyno??? alebo víno? 😀

orsul našla aj môj cuplík od blesku - hovorím, že je to podozrivé a vyzerá to aj do trojky: orsul, sincer a ja 😕

nelia
10. aug 2009

Ja vám teda prinesiem vejár 😉 😀 hmmm???

sincerity
10. aug 2009

ja iba vyno!

sincerity
10. aug 2009

zeby baby? a ano nel bude vejarovat !!!!! 😀 😀 😀

adulik76
10. aug 2009

no, baby, asi založím novú témičku: 64 cyklus a ešte stále sa nedarí.... 😀 😀 😀 😀

sincerity
10. aug 2009

baby.... ked dam nejake fotky na facebook, v pripade ze sa vam bude nejaka nepacit, dajte mi hned vediet, ja ju stiahnem..... lebo ako pozeram tie fotky, bude velky problem vybrat 😀

nelia
10. aug 2009

myslíš problém vybrať také, čo sa budú páčiť??? sú moc neslušné??? 😕 😉 to hlavné si predsa neodfotila 😀 😀 😀

sincerity
10. aug 2009

adu zaloz!

veru nel taka smola... 😀

adulik76
10. aug 2009

a kde máme ostatné babule?

sincerity
10. aug 2009

no dievcence tak za chvilku by to malo byt na facei.

o chvilu idem do roboty 😅

orsul niekam isla tusim, ivkaj neviem....

nelia
10. aug 2009

Ja som bola na obede 🙂
A teda, Lilienka sa nám vôbec neozvala... hmmm...
A kde je Labu???

adulik76
10. aug 2009

Ja som tiež po obede, kolegyňa sa vydávala v sobotu, tak mám na stole zákusky - ako keby ja som práve to potrebovala 😀

orsulka
autor
10. aug 2009

jas om tu kurnik...som v druhej firme, ale kolegyne ma dovolenku atak možem pisať, lebo čakám na majitela, aby mi odsuhlasil vyplaty...atak tu sedim, potim sa jak debil......

ivkaj...mali dnes este dovcu, takže sa ozve až zajtra.....určite......

pojdem kuk urobit na face, na tie fotky sincer.....

adu...tak pre teba mam ja jednu paradnu!!! hihihih...ako džemuješ aj so svojim mng..... 😀 😀

okrem ineho...dnes tu už spŕchlo 😀 😀 ale málinko...... tak mi máme ist na Chvojnicu aj tento vik, tak zas asi vody nebude 😝 😝

orsulka
autor
10. aug 2009

adulik...mňáááám...ja by som si dala.........a čože by si nepotrebovala??? každy potrebujem trochu sladkého...ved to je dobre na nervy.....a myslím, že ty ich potrebuješ mat v poriadku v tej tvojej praci.... takže len si pekne daj!!!!!

a čo to vynobranie?????? nedáme stretko?????? 😀 😀 😀 sak ked už budem rezervovat izby v tom penzione, tak rezervnem aj 5...aj 6...no a co !!!! 😀 😀 😀
alebo vam dam cislo 🙂))))))

nelia
10. aug 2009

Ja môžem kuknúť na face až doma ☹ .. už sa na tie fotky teším 🙂
A keďže všetci potrebujeme to sladké.. idem si načapovať latte z automatu.. nie sú to síce parené buchty, ale čo už 😨 😀

orsulka
autor
10. aug 2009

tak som kuk-la.....je tam zatial 10 fotiek......pekne ☹ ale tak malo...poobede dam aj ja moje.....

a prave mi kočka poslala spravu, že zrušili ten koncert Madonny v Ljublane....mna asi vystre!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
asi som sa nemala tak tesit!!!!! 😢 😢 😢

adulik76
10. aug 2009

no, keďže ja nemám face, tak si pozriem veľký prd..... 😕

labutienka
10. aug 2009

nazdar ženy 😀
vidím, teda čítam, že ste sa mali výborne a že ste si riadne užili 😀

...ja mám chuť na kyslú kapustu... 😕

labutienka
10. aug 2009

...ale môžete napísať aj konkrétne, čo ste tam stvárali, že máte na celom tele svalovicu, to je podozrivé 😕 😀 😀 😀

adulik76
10. aug 2009

labu, len tak sme sa zoznamovali 😀

labutienka
10. aug 2009

...telom? 😎 😀

adulik76
10. aug 2009

ako sa to vezme - o tanečkoch by ti vedela porozprávať orsulka aj neli 😀

labutienka
10. aug 2009

fúha, takže predsa 😕 😀 teeeda babyyyy a ja že ste tam išli so svojimi polovičkami, aby vás strážili a vy ste si takto hneď vyhodili z kopýtka 😀 😀 😀

nelia
10. aug 2009

ahoj Labu.. no vieš, keď tie polovičky nám zdrhli do krčmy..... 😝 takže nás nemal kto strážiť 😉 😀

orsulka
autor
10. aug 2009

ahoj labu 🙂))))) a bolo fakt super a uplne že skvelo, na to, že sme vlastne spoznavali....🙂)))))

adu...a ty sa nedištancuj od tanečkov.......lebo s tvojim mng......ste boli aj Vy parketový levy......poslem foto, tak uvidis.....a zaregistruj sa na facebook...nič jednoduchsie...hmmmm?????

tak som a zas presunula do Novák, a este 15 min.....a domov...
inak zajtra mam nutenu dovolenku, lebo nám v praci nepojde elektrika......takže sa ozvem asi z domu.... 🙂 🙂 ja len aby som vam náhodou nechýbala 😉 😉

sincerity
10. aug 2009

ahojte kocky, tak ja som uz v praci....

idem hodit na face dalsie fotky, ono to dlho trva, medzitym sme sa museli presunut do prace.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre