Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

orsulka
autor
21. apr 2009

neli......ved tak...všetko sa pre niečo deje... a ako povedala jedna moja znama včera....tak teraz naberieme vela vitaminov z čerstvej zeleninky a urobime na leto dobry základ pre bábo.... 🙂 🙂 🙂

dracekmracek
21. apr 2009

my se máme dobře 🙂 minulý týden jsme byli v caru viděli jsme bít srdíčko...včera už měl drobek 1cm 😀 zítra jdeme na kontrolu na gyndu a příští týden naposledy do caru....
v albu mám fotečky 🙂

sincerity
21. apr 2009

dracek... krasne fotecky! Tesime sa s Vami a drzime palce 😉

adu... a na teba myslime prave teraz!

orsulka
autor
21. apr 2009

dracek...naozaj krásne a velmi povzbudive.....kiež už by som aj ja dočkala takého statočneho bojovnika ako ty!!!!! len pekne oddychujte , nech pekne rastiete !!!!!! 🙂 🙂

Asulik.......tak ochvilku už asi budeš mocť ist aj domkov .-)))))) aj s miminkom v brusku!!!!!

dracekmracek
21. apr 2009

orsulko nevyšlo ti to protože se ještě nedostalo an to správné embrijko 😵 ale čeká tam na tebe 😵

děkuju za pochvalu já ho ,miluju už teď 🙂 a dopřávám mu co to jde 😀

orsulka
autor
21. apr 2009

dracek......cmuuuk zlatko.....ked to povieš, tak to je na milion % pravda!!!!!!!!!! a hotovo...bodka!!! 😉 😉 😉

nelia
21. apr 2009

Dracek, som rada, že sa vám darí.. len tak ďalej.. tfuj tfuj tfuj 🙂
Orsulka, neboj sa, dočkáme sa aj my.. už čoskoro 😉 🙂
Adulik to má už určite za sebou a drobčekovia sú už v domčeku.. tak nech sa pekne uhniezďujú 🙂

orsulka
autor
21. apr 2009

neli.......a nevieš, da si vložiť teda dve?????, alebo ako ??????
a okrem ineho....po pravde.......ja sa fakt bojim......

ivkaj
21. apr 2009

Orsul, ničeho se neboj, určitě přijde jednou řada i na nás! Jen tomu usíme věřit a mít na to pořádný kopec síly!
A když budeš potřebvoat pozvbudit, tak jsme mu my! Na to nezapomeň! 🙂

A jinak myslím, že Adu psala, že by chtěla dvě tak uvidíme s jakou se ozve.

orsulka
autor
21. apr 2009

ivi.....ano ja viem...povzbudenie vždy pomože a mna podpori...teda to od Vas určite....viem, že sme tu jedna krásna "rodina"..... 😉
adulik spominala, že by chcela dve to ano......len či som neprehliadla nejake info od nej......viem, že sa nepytala ako sa maju....
v tom Fc to funguje v tomto rosku inak ako v Heliose, lebo mne kazali volať každy druhy den aby ma informovali o tom, ako sa embryjka vyvijaju...takže som hned vedela, že kolko ich bude na ET, pripadne kolko ich ostáva na mrazenie a podobne......
tak len preto som sa pytala, že či Adu nevedela niečo bližšie.......
inak vobec sa nenahnevam, keby teraz nepisala, lebo možno, že bude ležkať a hladkať brusko.....cim dlhsie tym možno lepsie.....no na každeho to inak posobi... 🙂
lebo niekto este aj bezal na vlak, a aj tak sa bojovnicek uchytil...vsak dracek??? 😉 😉 😉

adulik76
21. apr 2009

ahojte, tak nebudem dlho napínať, zo 6 embryjok prežili 4 a dve sú už v domčeku 😀 😀 😀 😀 a 2 sa nám mrazia. Dostala som aj fotku od dr, kde mi ukázal našich dvoch bojovníčkov (neskôr to sem hodím). Je mi fajn, mužíček sa ma neustále vypytuje, či nemám na niečo chuť a už vydumal, že som vlastne tehotná piaty deň 😀 😀 😀 . Ozaj, embryologička povedala, že tie blastocysty, ktoré mi vložia sú fakt veľmi pekné a majú okolo 100 buniek. Tak dúfam, že im je teraz u mňa dobre a teplúčko. Zatiaľ sa majte a díky za vašu podporu 😵

nelia
21. apr 2009

Adulik, to je paráda 🙂 🙂 . .tak pekne oddychuj a nech sa malým darí. Kedy máš ísť na krv?
Orsulka, to je normálne, že sa bojíš.. hlavne, keď si si to sama platila a ako si spomínala, už by si do ďaľšieho cyklu nešla.. ešte stále si rozhodnutá, že je to posledný pokus? To je veru veľká záťaž na psychiku, ale sme s Tebou!!!! 🙂 🙂 🙂

adulik76
22. apr 2009

dobré ránko, pridala som fotečku našich bambuliek 😵

sincerity
22. apr 2009

ahojte babule 🙂

adu, krasne! hned ako som otvorila modrehokonika, prve co som uvidela bol obrazok z utz a hned som vedela, ze to su tvoje! To je urcite dobre znamenie! Pekne odpocivaj

😉 Ja som vcera volala s dr z poistovne a hovorila, ze kedze to uz mame doplatene, tak neni ziaden dalsi problem a schvalena ziadost by mala prist do konca tyzdna! Hned ju mam odfaxovat do ferticentu, ze oni ma budu hned kontaktovat! Tak som zvedava.

orsulka
autor
22. apr 2009

dobre ranecko........
adulik, to su prekrasne veci, čo tu piseše zo 6 4 ??????? no uspešnosť veeelmi vysoka, a je to super......fotecka nádherna 🙂))))))) ja som si svoju po cely cas, čo som ležala na stole tlacila na srdiečko....
tak len oddychujte a hladkajte sa.....a sem tam sa kludne si nimi možeš aj porozprávať 😉 😉

sincer.......ha!!!!!! taktiež super....tak toto je dnes pozitívne ranečko!!!!! juuuuuj, tešim sa..... 🙂 🙂 🙂
takže už buduci týžden už budete vedieť čo a ako dalej...a vrhnete sa do toho 🙂

adulik76
22. apr 2009

orsul, ja už s nimi vykecávam od rána 😀

orsulka
autor
22. apr 2009

to je supiš.....pekne tak to treba 🙂 🙂 a ležiš, alebo aj niečo robiš??????

adulik76
22. apr 2009

väčšinou polihávam, len teraz posedávam pri PC, ale už asi idem do postele

orsulka
autor
22. apr 2009

trba vraj robiť čo sa žiada.....mne lekar povedal, že hned po vklade mam ležať, ale od dalsieho dna možem fungovať uplne normalne, lahsie domace prace a podobne......dokonca mi povedal, že možem aj tancovať, len nemám robiť brusáky 😀 😀 😀
takže fakt je najdoležitejšia hlava, bez stresov......v klude, v pohode.......nech každá z nás robi to čo chce...a hlavne, v com sa citi dobre 🙂 🙂 🙂

orsulka
autor
22. apr 2009

adulik.....testy mas o 12 alebo o 14 dni??????????

adulik76
22. apr 2009

o 14 dní

orsulka
autor
22. apr 2009

😉 😉 😉 a draheho mas doma, alebo iseil normalne do prace????????

ivkaj
22. apr 2009

Dobré ránko,

tak tady to jsou samé dobré zprávy;o)

Adu, tak ty vaše bambulky nebo jak jim říkáš ode mě pozdravuj ať se drží!

Tak a já jdu zase makat:-/

adulik76
22. apr 2009

Dobré ránko, práve som sa zobudila 🙂

Orsul, muž chodí normálne do roboty, veď jedlo v mikrovlne si zvládnem zohriať aj sama a aj tak nič nerobím.

Ivkaj, pozdrav som odovzdala.

orsulka
autor
22. apr 2009

adulik...tiško ti závidím ten oddych....hoci som minuly týžden mala dovolenku....ale aj tak..vonku je tak prekrásne 🙂 🙂

nelia
22. apr 2009

Ahojte 🙂
Prišla som vás zase len pozdraviť, lebo makám, makám... klasika 😒
Adulik, krásna fotka 🙂 🙂 Ten oddych Ti tíško závidím aj ja, lebo som už dosť vyčerpaná... v lete si určite zoberiem 2 týždne dovolenky v kuse 😝
Sincer, dobré správičky, tak môžete ísť pomaly na to 🙂

orsulka
autor
22. apr 2009

neli...ale setri sa aj trosku....nedaj sa vycicať uplne,že až do dna!!!!!! dobre??? 🙂 🙂 všetkeho vela škodi... 😉

ivkaj
22. apr 2009

Jo jo a dovolené mi povídejte 😢 Ale budou prodloužené víkendy a máme v plánu výlet, tak se těšííííím jak malý děcko.

Adu a co kdyby si odpočívala i za nás tvrdě pracující a pak nám tu energii na dálku posílala 😎 😀

orsulka
autor
22. apr 2009

ivi...to je super nápad, a Adulik je taka zlatá, že nám určite posle.....
tak som chcela zdhnut skor domov, lebo mam este vela vybavovacie...a dovolail sa naspat sef, aj s navstevou...takže budem musieť čakať kym odidu 😠 😠 😠

adulik76
23. apr 2009

dobré ránko,

no, snažím sa oddychovať a kľuuudne vám potom trocha tej mojej energie pošlem. Len aby ste neostali spavé ako ja 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre