Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

orsulka
autor
14. aug 2009

labu...ekonomka mi držala vsetky podklady na faktury do dnesneho dna....je 14-teho a este ani jednu fakturu sopm neurobila!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! až teraz, že možem...a kopec papierov ..... a kopec faktur.....keby nám aspon tie firmy platili!!!! bodaj ich!!!!!!!!! 😠 😠 😠
ona asi nesleduje, že je piatok alebo čo!!!!!! ale ja inak sa mám takto : 😎 😎 😎 ja piatok mám.... 😉

nelia
14. aug 2009

No ja mám v piatok furt veľa roboty... ani šéf tu nie je a ja musím makať.. kto to kedy videl... 😒 😝 😀

nelia
14. aug 2009

Inak aj ja sa mám podobne ako Orsul 😉 .......... 😎 😎 😎

orsulka
autor
14. aug 2009

ved presa nam nejaký SÉFOVIA nepokazia piatok...... 🙂 😉 😎 😎 😎

juuuuj...tesim sa dnes na partiu......a zajtra na tanečnu partiu.....dávno som ich vsetkych nevidela.....bude zábava...bude pifčo...bude hruška....!!!!!!! sincer????? nedojdeš???????? s tebou mi šlo..! 😀 😀 😀 aj mojito by som ti urobilaaaaa, len tak...na zapitie 😀 😀 😀 😀

labutienka
14. aug 2009

aj blesk by ti vrátila 😀

orsulka
autor
14. aug 2009

labu...presne !!!!!!!!!!!! ale naopak labu...ja by ho vratila jej 😀 😀 😀 😀

labutienka
14. aug 2009

no veď hej, to patrilo sincer, nie tebe 😉

orsulka
autor
14. aug 2009

😀 😀 😀 😀 ...no mne ked sa to vysvetli....tak ja pochopím 😀 😀

labu...v praci už vedia, že si tehu????? možno si pisala, ale už som zabudla......hlava derava.....

orsulka
autor
14. aug 2009

adu...ty si kam zmizla????? hádam ti nezabehla kostička z tej rybacej nátierky 😕 😕 😀 😀 😀

sincerity
14. aug 2009

hruska? hmmmm .... mojito? ... porozmyslam!

baby ale nam bolo veselo takto minuly tyzden... ako sme odratavali hodiny.... 😀

orsulka
autor
14. aug 2009

😀 😀 😀 VERU, Už JE TO týžden!!!!! bŕŕŕŕŕŕ............ale to leti.....

lax pisala na face, že jej nie je dobre.......moooooja zlatáááááá......oddychuje

sincerity
14. aug 2009

lax mala chudatko tazku noc... boli na pohotovosti... ☹

orsulka
autor
14. aug 2009

sincer......ale vsetko ok?????????????????????????????????

😕 😕 😕 😕 😕 😕

ivkaj
14. aug 2009

Doufám, že je všechno v rámci možností v pořádku? 😕

sincerity
14. aug 2009

no bolo jej zle, strasne ju bolelo brucho, nedalo sa to vydrzat, tak volali dr, a ze maju ist na pohotovost.... ale vsetko dobre, ved snad napise.... ked doodpociva.... som sa zlakla, ked mi volala tak plakala.... 😔

ivkaj
14. aug 2009

Ať se vyprdne na vysedávání u netu a odpočívá! Hlášení můžeš podávat zprostředkovaně i ty.
Ale chci jen dobré zprávy!

sincerity
14. aug 2009

veru veru, len jej povedzte, kto vie co robi na tom face... ze lax 😅

orsulka
autor
14. aug 2009

tak jej povieme....len nech dojde.... 😀 😀 😀 😀

ovkaj...ty to teda inak riešiš!!!!! 😀 😀 vyslovene prikazom ..... 😀 to sa mi luuubi 😉

orsulka
autor
14. aug 2009

ivkaj...pardon..... 😉

sincerity
14. aug 2009

to sa naucila asi cez vikend od vojakov 😀

labutienka
14. aug 2009

Dobrú chuť, asi všetky papáte 🙂

orsul, v robote ešte nič nevedia, chcem počkať kým dostanem knižočku. a tú by som mala dostať až 8.9. keď pôjdem na ďalšiu kontrolu. len neviem, či dovtedy vydržím vťahovať to moje veľké brucho 😀

orsulka
autor
14. aug 2009

labu...ale vydržiš.....a ked nie...tak pusti!!! 😀 😀 😀

labutienka
14. aug 2009

veď ja aj pustím, keď ma nikto nevidí 😀 vtedy mám vyvalené do pohody to moje brucho 😀

nelia
14. aug 2009

Sincer, že ju pozdravujeme a nech veľa oddychuje.. chúďa moje, určite sa vyplašila... aj je teda vypísaná? Teraz musí ísť všetko bokom, proste prvoradé je to malé 😔
Orsul 😀 😀 😀 Labu a bola si doma po transfere? Ja sa už nepamätám.. ja by som totiž chcela ostať pár dní doma, len rozmýšľam, čo povedať v robote, lebo to nechcem roztrubovať.. však si vymyslím nejaké vyšetrenia..

labutienka
14. aug 2009

nelia, len v deň transferu som mala celý deň dofču a na ďalší som už bola v práci 😉
pri 1.ivf som bola po transfere doma a prd mi to pomohlo 😕

orsulka
autor
14. aug 2009

nelia.....tak ja by som ti odporucila po *ET určite ležat....a možno potom este dva dni, tak doma sa motkať...potom kludne možeš do prace, pokial to tam nemáš zrovna nejako stresove, alebo stojace.....

ono fakt je najdoležitejšia psychika, a ak sa más doma nervovať ci vyslo alebo nie alebo sa furt sledovat, to chod radsej do prace..... 😉 😉

labutienka
14. aug 2009

no ja som mala transfer vo štvrtok, čiže som bola v robotke len 1 deň a potom bol víkend 😉

nelia
14. aug 2009

Veď to, že ktovie, ako to vyjde.. možno pred víkendom a potom nemusím ostať doma.. a ja sa v robote nejak extra nenamáham, ale predsa je človek doma kľudnejší.. tak ešte uvidím...
Labu, a už Ti teda rastie bruško?

ivkaj
14. aug 2009

Nelia, mi jsme si po tranferu zajeli ještě s manžou na oběd a pak jsem se jen tak povalovala. A až do testu jsem byla doma. Ikdyž ke konci mi to lezlo na budku:-/ Ono asi záleží na tom, jak se kdo cítí.

orsulka
autor
14. aug 2009

tiež si myslím, že ako kto chce...... či?????

😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre