Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

ivkaj
7. sep 2009

Nelia, tak pěkně odpočívej a nezapomeň, že nejdůležitější je pohoda 😎

orsulka
autor
7. sep 2009

nelia...tak to su naozaj pekne a velmi príjemné správy...a draheho posluchaj, dobre vravi, že momentálne vodorovná poloha je tá najlepsia.....hlavne, ked sa v stredu chystáš do práce... 😉 😉 😉

lilienka....a ako ty moja??, ako sa ti dari domka?? oddychujes...alebo???????

orsulka
autor
7. sep 2009

a kontrola...............no teta velmi fajna...nasla chyby, to sa dalo čakat...od r. 2007 do teraz mi nasla ndoplatok 250 SKK.....a v roku 2005 zas nasla preplatok skoro 3500 Tis..... aby sa to dalo naporiadok, este zajtra bude kontrolovat rok 2006 apokial to bude vsetko v poriadku tak sa to vypáruje, a nakoniec by teda z toho mohol byt preplatok...ale vsetko závisí od toho ako dopadne ten rok 2006......to som ja v tejto druhej firme este nerobila ale verim,že predchodkyna to bude mat vsetko OK.....aj sme celkom fajn s tetou kontrolorkou pokecali....kuuurnik, ked tych zájonov je tak vela, co vsetko treba sledovat...

ale aj momentálne mám nejaku blbu naladu......od rana inak akoprisla som mala zaludočnu nervozitu, ale tá suvisi aj so situáciou v mojej materskej firme, kde pauje velka nervozita, stale sa niečo prešetruje, preveruje, kontroluje.....a ato ma naouaj velmi unavuje a vycerpava....idem doprace spocitom, "čo som zas urobila zle" resp. "čo som neurobila"...a to nie je dobre, aleneviem sa toho nejak zbavit.....a este si pripadám tak nejak ako piate koleso u vozu...neviem prečo mám tento zly pocit a potom mám z toho nervozne žaludočne problemy.....zajtra pridem do prace a uvidim, čo noveho....ale vobec sa netesim!!!!!

sorry...ale potrebovala som sa vyžalovať...a pravdu napisať ....plačem......
este raz sorry....

adulik76
7. sep 2009

ahojte, tak my sme už konečne doma, išli sme síce o deň skôr, lebo som dostala teploty, 38,4 - neviem, čo ma to zasa popadlo.

Inak, mám pozdravovať od mojej polovičky Ferka, Lacka, Paliho ... a všetkých 😵

Neli, mooc ti držím palce, už to tu konečne rozbehni a my ostatné sa pridáme k tebe. 😵 😵 😵

adulik76
8. sep 2009

dobré ránko, kde ste všetky? 🙂

ivkaj
8. sep 2009

Dobré ráno ;o)

Orsul, tak o těch pocitech mi povídej. U nás byla v práci podobná atmosféra ke konci roku. To sme se tu každý klepal o místo. I když je fakt, že šéfka dokáže dělat dusno pořád. Člověk může makat sebe líp, ale když nemá dost času na to, aby si svoje úkoly dělal perfektně, je to na prd 😝
Tak držím palce, ať je brzo líp!

Adu, vítej ;o) To je skoro jako návrat ztracené dcery 😎

adulik76
8. sep 2009

no, stratená dcéra sa vrátila aj s horúčkami. Idem teraz k lekárovi, lebo mi je horúco a zároveň ma klepe zima. Fakt toho mám málo, tak treba mi ešte po zdravotnej stránke pridať 😒

nelia
8. sep 2009

Dobré ránko 😉 Akurát som sa zobudila, akosi som nevedela vyliezť z postele... sorry... akosi sme nevedeli vyliezť z postele (veď sme traja) 😝 😀
Orsulka, to mi je moc ľúto, že je u vás v robote tak dusno, aj ja som mala také obdobie a je to fakt na prd, keď človek vstáva s hnusom do roboty ☹ . Ako píše Ivka, nech to sa to čím skôr zlepší, lebo ty musíš byť v pohode!!! Drž sa moja 😔 🙂
Adulik, tak vytaj späť z dovolenky... čo si nám to tam postvárala, že si ochorela? Dúfam, že sa rýchlo vyliečiš. Inak aj moja polovička bola minulý štvrtok chorá, tiež mal vysokú teplotu a v piatok mu už nič nebolo 😕 😕 .. žeby nervozita pred odberom? 😕 😅

nelia
8. sep 2009

že "vytaj" s "y".... ty kokso... takú hrubú chybu som už dávno neurobila... sorryyyyyyyyyyyyyyy... hanbím saaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😔 😔 😔 😝 .. idem do kúta 😠

orsulka
autor
8. sep 2009

ahojte........zdravim vsetkych..... a už mám aj tak trochen 😅

jasne, jasne...začal nový den...a zas vyslo slnko.......takže čo... ??? 🙂 🙂 nálada pod psa....ale stále mám pracu, a tak makam od rana....že až teraz som sa na chvilu zastavila......

Adulik...tak vitajte domka, aj ked si dosla s horučkami, ale ved preliečiš a bude to OK......tak pri najhorsom pojdes z dovolenky rovno na PN.ku 😀 😀 😀 a predlžiš si volno 😉 😉
Ferkovi určite odovzdám pozdrav..... 😉

Neli.....ako dobre si si pospala moja....!!!!! z tej postele si ani nemala vstávat 🙂)))) akurát tak na WC 😉 😉

Ivi......no ked ty napises o tvojej sefke, tak mám dosť!!!!! aspon, že až taku sefku alebo sefa nemám!!!!! nám vsetkým staci, že dusno robi majitel......ale to tiež len teraz za poslednu dobu......podla mna sme v dobrych sračkách.... sorry, ale fakt iný výraz na to nemám....a podla z toho su tie nervy.....

sincer......viem, že makas poobede.....ale neprides nas kuknut????? stale co to natieras?????? 😕 😕 😕

orsulka
autor
8. sep 2009

to je frmooooooooooooooool....to je frmoooooooooooooooooool !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😠 😠 😠 😠

ivkaj
8. sep 2009

Orsul, klí í í í í í í í í í í í í í í í í í í í í í í í í í í í d ;o)

nelia
8. sep 2009

Orsulka veru, hlavna kľud!!! 🙂 🙂 🙂
Doobeda mi volali z CAR-u, ostávajúce embryjko sa prestalo deliť, takže ostávame bez mrazáčikov... ale nevadí, veď sme už tehu a to mi stačí 😉 😅 ... idem sa napapať a ľahnúť si, lebo som trocha popracovala pri PC... A za pol hodinku som navarila obedík... kuraciu pečeň na cibuľke s kolienkami.. tak si idem pochutnať.. mňamky

adulik76
8. sep 2009

A som na PN-ke. Teraz som sa zobudila, musela som sa poprezliekať, všetko som riadne prepotila. Nelinka, moc sa neprepínaj a hlavne oddychuj. Teraz sa idem aj ja napapať, mužíček predo mňa položil pizzu. Mňam

nelia
8. sep 2009

Adu, tak sa opatruj a rýchlo sa vylieč.

sincerity
8. sep 2009

ahojte babule....

nejak vas zanedbavam, ma to mrzi.... az teraz mam chvilu casu, ked sef odisiel.... doobeda sme boli na stavbe.... konecne sme donatierali, tak snad teraz bude uz pre mna menej prace a mam poobednu, takze tak.

neli, pekne oddychuj a hlavne ziadna namaha.... nech ta pekne muzik obskakuje.... teda Vas 😀

orsul... snad bude skoro v praci dobre... teraz je to nafigu snad vsade 😒

adu.... no co si to ty zase chytila... na teba sa lepia taketo veci snad.... tak pekne nech Ta tiez Martin obskakuje... a taku pizzu by som si dala aj ja... mnam 😝

nelia
8. sep 2009

baby, ja už papám kyslé uhorky 😉 🙂 ... a to som len 2. deň tehu 😀 😀 .. ale nie, iba srandujem... mala som ich dnes na obed a tak som na ne ešte dostala chuť...
Sincer a čo ste to vlastne natierali? Ako vlastne pokračujete so stavbou?

sincerity
8. sep 2009

no vidis nel.... to je dobry zaciatok 😀

natierali sme dosky - ktore idu na podhlady... aby sme mohli dat stresne laty a na to ide skridla....

adulik76
8. sep 2009

konečne som dala posledú várku hríbov do sušičky - tento rok toho máme požehnane - a to sme včera dali všetky dubáky bráchovi, lebo si strašne moc chcel spraviť praženicu z čerstvých hríbov. Ešte predtým, ako ma prepadli teploty sme brúzgali po važeckých lúkach pod Kriváňom a zbierali sme hríby.

Neli, nech ti chutí hocičo, všetko si dopraj a hlaaaaaavne si dávaj na seba, teda Vás, pozor.

nelia
8. sep 2009

Adu, mohla by si nám poslať za košík, moja polovička hríby miluje 😉 😀 .. a ty nepracuj, ale oddychuj!!!! 😠 🙂

sisidani
8. sep 2009

Ahojky všem 🙂
Neli držím pěstičky tobě a malým bojovníčkům 😉 .
Adu, já chci taky houby, u nás na chaloupce co jsme bylli o víkendu na slovensku žádné nerostou ☹ .
Tak my byly dneska na prohlídce a už měříme 69 cm a vážíme 8,7 kg,máme 5 zubů a šestý se co nevidět prořeže, děláme brmbrm na rtíky a kroutíme hlavičkou nene a jsme skoro pořád vysmátí.
Siner, ivkaj Oršul nebojte na vás jsem nezapoměla.
Marmit, malou máš moc šikovnou, to Eli se ještě na nožičky neství a přestala se mi i otáčet na bříško, nějak zlenivěla.

adulik76
9. sep 2009

dobré ránko prajem

to množstvo hríbov znamená kopec kilometrov v nohách, ale keď sa ide na važecké lúky, tak je to na 100% isté, že s prázdnymi taškami odtiaľ neodídete. 🙂

orsulka
autor
9. sep 2009

dobre ranko dievčatká.......

Adulik....PN-ako som predpokladala....a co ti vlastne povedali, že to más za chorobu??????? či len taká chrípka????? no nachodili ste sa hodne na tej dovolenke, tak ťa možno niekde "prefuklo" 😉 😉 takže pekne oddychuj.....
mne mamca poslala tiež kosicek plny dubakov....mnaaaam...a tak som dala na sušenie, aj na perkelt hribopvy, a dnes chcem este vypražať.....zlatá maminka, aspon nemusim kupovať drahe maso!!! 😀 😀 😀

Ivkaj.... este 4 dni?????? 😉 😉 😉 a TURECKOOOOOOOOOOOOOO 🙂)))))))

Neli.....ty už asi dnes ides do prace, aspon co si pamatam......ale aj tak davaj na seba, na Vas pozor pekne....

Sincer...makas poriadne moja, ale aspon na vlastnom.... 😉 😉 sa asi fakt tesis na pracu aj ked poobednu, že si hádam oddýchnes.... 🙂 🙂 🙂

sincerity
9. sep 2009

ahojte babule 😎

tak dnes nejdem uctovat ani makat na stavbe ale mame rokovani 😀 tak o chvilu odchadzam domov na firemne stretnutie a neviem dokedy tam stvrdnem.... ale aspon potom nejdem do roboty....

ivkaj.... tak my sme v turecku boli raz... v Alanyi... a povedali sme si ze turecko uz asi nikdy nie.... no ale nikdy nehovor nikdy ako sa hovori.... 😅 Ale ked sa Vam paci, preco nie... je tam krasne more a hlavne teple bolo!

orsulka
autor
9. sep 2009

sincer......tak to ti želám pekne rokovanie!!!! aspon trosku zmeny......že nemusiš....STAVBA - ROBOTA . STAVBA-ROBOTA....... 😀 😀

sisi......tak vy sa krasne držite.... 🙂 🙂 už máte doma "šelmu zubatu" 😀 😀 😀 hlavne, že zdravicko služi, a to je podstatne 🙂)))) len tak ďalej....

adulik76
9. sep 2009

ak sa dobre pamätám, neli písala, že do práce pôjde až v stredu, takže ešte jeden deň by mala oddychovať.
Orsul, dr. mi povedal, že to je letná viróza. Ja neviem, nie som medik. Je mi v podstate jedno, čo to je, len nech sa toho zbavím.

orsulka
autor
9. sep 2009

adu....aky je dnes den??????????????????????? 😕 😕 😕

adulik76
9. sep 2009

dnes je streda?

adulik76
9. sep 2009

aspoň vidno, že nie som v poriadku, vôbec nemám prehľad 😀

orsulka
autor
9. sep 2009

😀 😀 😀 😀 ano Adulik......veru už je streda.......

ale tebe je to odpustene, lebo si este na dovolenko-peenke!!!!....to aj ja ked som na dovci vobec nevnimam dni a už vobec nie dátumy..!!!! 😀 😀 😀
a kedy ides na nejaku kontrolu na ten virus??????????

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre