Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

nelia
18. sep 2009

Orsul, dík za pomoc... aj ja ju vynáňam ako môžem.. a moja polovička mi už nadáva, že na ňu nemám myslieť.. Aj doteraz som mala pocity na mrchu, ale bola som na záchode a jak zo mňa vyteká ten utroš, tak bol trocha taký žltší, tak preto 😖

orsulka
autor
18. sep 2009

neli....asi ma manža pravdu........ ved bude ako bude....ci????? ak sa da, ale viem, že to ide ťažko....skus na to nemyslieť........a dej sa vola božia!!!!!!! 😉

sincerity
18. sep 2009

neboj neli... vsetko bude dobre... myslime na teba a vyhaname tu potvoru na najblizsich 9 mesiacov!!! Moc na teba myslime!!!

nelia
18. sep 2009

Baby, ste moje zlatíčka 😉 😅 😅

adulik76
18. sep 2009

NELI, žiadnu mrchu si nepripúšťaj!!!! Všetko je určite tak, ako má byť.

orsulka
autor
18. sep 2009

neli..takže to más už z troch strán....a keby tu bola Ivkaj....tak aj od nej si to tá mrcha zlizne!!!!!! 😀 😀 😀

orsulka
autor
18. sep 2009

.......a teda sledujem, že ADU vie prist v pravej chvili!!!! 😀 😀 😀 😀

nelia
18. sep 2009

Adu, dík aj TEBE... presne ako Orsulka píše, prišla si v pravú chvíľu 😉 😀
Ale že 11 dní po ET prvá kríza... dobre som to vydržala.... TA NE???? 😉

adulik76
18. sep 2009

ta hej, ja už by som dávno testla .... 😀

orsulka
autor
18. sep 2009

ta hej...suhlas....... len neviem, ci ja by som testla...ja som taky posero!!!! 😀 😀

nelia
18. sep 2009

Orsul, veď práve.. aj ja 😀
Keď sa mrcha nerozbehne (čo sa teda nerozbehne 🙂 ), tak najneskôr v nedeľu testnem. Mám doma v šuflíku jeden test, ale ten čaká len a len na //, tak dúfam, že sa konečne dočká 😔

sincerity
18. sep 2009

ja uz neznasam testovat.... ja som si povedala, ze uz nikdy netestnem.... aj keby mi mesiac snad meskala ta hnusoba..... 😅

nel.... spravne, ten caka len na to.... a aj sa docka!

orsulka
autor
18. sep 2009

😉 ano !!!!!!!!!!! 😉

nelia
18. sep 2009

Sincer a potom sa budeš čudovať prečo Ti rastie bruško 😉 😀

sincerity
18. sep 2009

mne???? to urcite! ved som jak cverna 😀

ja pojdem rovno k doktorovi po knizku..... 😀

orsulka
autor
18. sep 2009

ta ne sincer???? ta ku komu by si chcela ist po knižku!!!! ta k doktorovi..!!!! 😀 😀 😀

nelia
18. sep 2009

Baby, fakt ste mi zlepšili náladu 😀 😀 ... bude čo bude.. a keď nebude, aj tak raz bude!!! 😀

orsulka
autor
18. sep 2009

tak jaskaaa...neli....jaskaaaaaaaaaaaaaa....

a ja balim...prajem vsekym krasny vik......

a sincer...lax.....zajtra do videniaaaaaaaaaaaa 🙂))))

PS: hlavne nezabudnut blesk!!!!!!!!

😀 😀

nelia
18. sep 2009

Orsul, krásny víkend a uži si vinobranie... pozdravujem twinsky 😉 😀 😀

nelia
18. sep 2009

a neprežeň to s tým burčákom (rozumej hruškou) 😉 😀

nelia
18. sep 2009

Prajem krásny víkend aj ostatným 🙂

adulik76
18. sep 2009

no, keď už ste sa tak rozbehli víkendovať, tak sa moc neprechlastajte 😀 😀 😀 , pravda, okrem teba, neli. Verím, že ty budeš piť akurát mliečko 😵 😵 😵

adulik76
19. sep 2009

dobré ránko, prajem krásny víkendík, ale nemyslite si, že mi šibe o 3.19 keď tu píšem, len nemôžem spať. 😒

nelia
19. sep 2009

Dobré ránko 😔
Test SNEHOBIELY 😒 ... ja tam asi v živote neuvidím //... Mrcha nikde, takže si ešte počkám na výsledky z krvi a uvidíme, čo ďalej.
Ale nebojte, víkend si tým nenechám pokaziť.
Adu, ešte že si to vysvetlila, lebo som sa Ťa chcela spýtať, či Ti nešibe 😉 😀
Prajem krásny víkend.

adulik76
19. sep 2009

Neli, ešte to nemusí nič znamenať, nevešaj hlavu. Mne včera začala mrcha a valí zo mňa jak z podrezaného prasaťa 😝 . Dúfam, že tento cyklus skončí normálne a nebude sa ťahať 12 dní.

A ešte raz, neli, drž sa, bude to ok, uvidíš.

sincerity
19. sep 2009

nel.... veru nevesaj hlavu, testy su potvory a niekedy nas tahaju za nos a salia.... Kedy mas termin na mrchu? Neboj, ono to bude dobre.....

adu adu.... ja to nechapem.... ja by som furt spala jak taky step..... 😅

adulik76
20. sep 2009

dobré ránko, už som musela poprezliekať periny a periem. Nebaví ma vstať každé ráno ako po zabíjačke. 😝

adulik76
20. sep 2009

čaute, hoci tu nikto ani len nepáchne, aspoň vidno, že ste mali všetky pekný víkendíček. My sme sa práve vrátili z Blavy, boli sme neter odviezť na internát - zajtra nastupuje prvýkrát do školy, tak si potrebovala na intrák doniesť koooopu vecí. Tak sme jej trochu helpli. 😵 Dúfam, že sa to zaráta ako dobrý bodík "tam hore". 😵 😵 😵 😵

nelia
20. sep 2009

Babenky moje, dík za povzbudenie.. ešte hlavu nevešiam, uvidíme v utorok, čo ukáže krv. Mrchu som mala dostať v piatok, ale mne ho utroš môže zadržiavať. Inak na tom teste sa po cca. 2 hodinkách objavila slabá čiarka, no ktovie... to aj môže ale aj nemusí nič znamenať.. takže v utorok budem múdrejšia, už len 2x sa vyspím 😉 😀 😀
Adu, určite sa tie dobré skutky niekde rátajú a niekedy sa vám to určite vráti v nejakej inej forme 🙂 Verím, že Ťa tá potvora mrcha nebude dlho trýzniť a o mesiac sa môžeš pustiť do toho 😉.. alebo chceš už tento cyklus??
No idem spinkať, lebo moje bambuliatka potrebujú oddych (ak tam náhodou sú 🙂 )...

marmite
20. sep 2009

Ahojte babenky... 🙂

I ked neskoro ale predsa... Nebojte, stale vas citam a som s vami... 😵

Neli - ziadne nahodou, oni tam su... Ta slaba ciarka je urcite ta prava... Ver tomu... Len pekne oddychuj a opatruj drobcekov.. 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre