Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

orsulka
autor
24. sep 2009

a ja som sa vcera u kadernicky skoro rozplakala....lebo mi vravela o jednej nasej kamoske....
bola vydata a mali syna.....rozvidli sa a ona sa ho na sude vzdala, takže syn je s otcom....ona robi v restike, chodi a flaka sa, a ked ma syna cez vik, tak ho supne k rodicom, aby sa radsej mohla ist zabavat....
nasla si teraz nejakeho mladeho fetaka, co ju len vyciciava z penazi......ostala s nim tehotna...vcera bola na potrat, lebo ona sice chce druhe dieta, ale nie s tymto!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
skoro som odpadla.....no uznajte naco su takýmto deti!!!!! preco teda kurnik nepouziva nejaku ochranu ,a by neostala tehotna??????? a take sproste reci, že chce druhe dieta...a neviem naco, ked ani o to jedno sa nevie postarať a prednejsia si je sama sebe....
tak som sa potom rozculila na tej stolicke s farbou na vlasoch!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nelia
24. sep 2009

Orsul, takéto veci ani nehovor... človek by sa mohol rozčuľovať furt... to je tá obrovská nespravodlivosť, sakra... nám, čo by sme pre bábo urobili fakt všetko, prečo nie je dopriate??? Takým ženám by som fakt dopriala, aby aspoň na chvíľu cítili tú bezradnosť, ktorú cítime v našej situácii my 😔 ... jednoducho povedané.. škoda reči 😒
Ozaj, ako si dopadla u kaderníčky? Ofinku máš? Nespravila si foto?

orsulka
autor
24. sep 2009

neli....ano mam....je to fajn, ked mi to ona upravi.......................ja si to tak neviem....takže este den budem pekna.....a potom sa zmyjem 😀 😀 😀 😀

ja sa nad takymito nezvyknem už rozculovat, ale vcera ani neviem preco, mi to nasrolo a zaroven prislo fakt luto........ ale ved im sa to vrati niekde inde...........ako ja vravim.....

adulik76
24. sep 2009

no, škoda reči o mne. Ja sa teraz hlavne pripravujem na október a tým babulkám dám všetko, čo môžem.

nelia
24. sep 2009

Adu, presne tak... minulosťou sa už netráp a zameraj sa na najbližšiu budúcnosť - to bude to pravé orechové 😉 😅 A máte viac mrazáčikov, keď píšeš, že bambulkám?
Orsul a ty máš koľko?

nelia
24. sep 2009

Orsul, teraz som si všimla, že to máš v pase.. takže otázku ignoruj 🙂
S tou kaderníčkou sme na tom rovnako.. keď od nej prídem, vyzerám parádne, ale po prvom umytí je to zase katastrofa 😝 😀

sincerity
24. sep 2009

ahojte babulky....

neli!!!!!!!!!!!!!!!! ved to je dobra sprava! z celeho srdca na teba myslim, nech to dobre dopadne... ale ste na dobrej ceste, neboj!

babulky, ja vobec nemam cas ani vas citat ani pisat.... skusim, neskor napisat.

nelia
24. sep 2009

Sincer, dík... no keby tu aspoň to krvácanie nebolo... radšej si nerobím zbytočné nádeje.. uvidíme čo mi povedia zajtra.

orsulka
autor
24. sep 2009

tak ja som doma fungovala doteraz, a este pracka perie...ale idem si zacvičit tae-bo......lebo som tento týžden este nebola....pradlo vyvesim aj ked sa vratim......

sincer...chrobačik, ty makaš ako diabol.....ale vysledok bude určite stať za to !! 🙂 🙂

adulik vravela, že ma dvoch nanučikov......a da oboch....aspon sa mi tak zda, ale nie som istá 😉 😉

adulik76
25. sep 2009

dobré ránečko, máme tu piatoček 😅

orsul, dobre si si to zapamätala, máme dvoch mrazáčikov a dáme oboch 🙂

neli, dnes hádam hcg okolo 150-180 😵

sincerity
25. sep 2009

ahojte dievcence....

ja som mala piatok uz vcera.... dnes idem do skoly.... velice sa mi chce..... 😅 sak ani neviem poriadne kde mam index.....

verim, ze to bude presne ako pise adu..... vyssie a vyssie cislo nel! Pravdepodobne sa to nedozviem hned..... lax mi to povie az vecer..... ale budem silno na nel mysliet.

orsul.... makam makam... ved co mam robit.... ved deti nemam 😀

adulik76
25. sep 2009

tak ja idem teraz na poradu

orsulka
autor
25. sep 2009

ahojte.......
ja pracujem, len som nestihla este pripojenie na konika....len aby ste si nemysleli, že sa niekde zašivam,alebo čo... 😀 😀 😀

nel ...nel...nel.....!!!!! do toho do toho do toho!!!!!!!!
nel ...nel...nel.....!!!!! do toho do toho do toho!!!!!!!!
nel ...nel...nel.....!!!!! do toho do toho do toho!!!!!!!!
nel ...nel...nel.....!!!!! do toho do toho do toho!!!!!!!!

😀 😀 vyššie...vyššie vyššie...vyššie vyššie...vyššie vyššie...vyššie vyššie...vyššie vyššie...vyššie !!!!!!!

orsulka
autor
25. sep 2009

včera ta Tae-bo...mo precvičovala kočka, čo bude o tri týždne rodiť 😀 😀 😀 😀 ked sa otočila k nam chrbtom, ani by som nepovedala, že je tehotná... 😀 😀 😀 taka chudunka.....

a bol to obdivuhodny vykon, sice vela neskakala, len nám povedala co máme robit, ale aj tak.....si trosku aj zacvicila....ale doktorka jej vraj rano povedala, že je vsetko OK...a tak este prisla civičit...no zlata....
vravela, že nemá žiadne problemy, ani bolesti....a tak si myslim, že je to dosledok aj toho jej pred tym pravidleneho civcenia, že organizmus bol na zaťaž zvvyknuty, a tak to tehotenstvo celkom dobre znasa.....
takže, ved aj ja som pravidelne cvicila...a tak už si prosim byt tehotnááááá, aby som tiež zistila, ako mi je fajn, a nic ma neboli!!!!!! 😀 😀 😀

nelia
25. sep 2009

Dobré ránko 🙂
Tak sme späť z BA. Krv odobrali a na obed budú výsledky. Sestričky som sa pýtala, čo mám robiť, ak bude HCG vyššie, ale stále budem krvácať.. nato mi povedala, že keď krvácam, nech HCG radšej klesne, aby to náhodou nebolo mimomaternicové tehu.
Cením si, že ste optimistky, ale ja taká optimistická nie som... aj keď bude to HCG vysoké, tak asi budem musieť do nemocnice alebo neviem... každopádne krvácať by som nemala, tak vôbec neviem. 😔 😔 No počkám si na výsledok a zatiaľ nebudem vymýšľať.. aj tak musím makať, lebo tu nie je kolegyňa, tak ju musím zastúpiť 😒

adulik76
25. sep 2009

orsul, aj ja chceeeeeeeem byť tehotná 🙂

nelia
25. sep 2009

Orsul, aj ja som si predstavovala, že keď budem tehu, tak budem brušné tancovať až do konca... no ale keď to takto začína, že krvácam, tak neviem neviem 😒 ☹

adulik76
25. sep 2009

neli, ty budeš akurát tak tancovať v posteli, a to ti myslím, povie aj Pinter, že hajde do postele.

orsulka
autor
25. sep 2009

adulik...............OK.......povedali sme už včera....že budeme v oktobri!!!!!!!!! ja ti verim!!!!! moja zlatá SYBČA!!!! takže to ber ako hotovu vec prosiím.....

NELIA.....a ty krvacaš????? alebo len špiniš s troskou krvi.....alebo ako si na tom teraz??????????

orsulka
autor
25. sep 2009

neli....no a ved nemohlo by to byť tak, že ved si mala vložene dve...a tak možno jedno z embryok , ktore sa nechytilo sa tou krvičkou odplavuje preč???? ved aj to by kludne mohlo byť, lebo aj tieto pripady sa stávaju.....

nelia
25. sep 2009

Orsul, ano aj to môže byť... ale práve to, že nikto mi presne nepovie, prečo krvácam... no vlastne je to taký krvavý výtok.. ako nekrvácam úplne ako pri mrche, ale je to už červené a to podľa mňa nie je dobre.
Orsul, ty si mala už jedno mimomaternicové tehu? Ako Ti to zistili? A mala si bolesti a výtok?

orsulka
autor
25. sep 2009

nelia........nie.......bolestivy nebol.....mala som ale normalny silny menzes......ale HCG bolo vysoke ako pri dojičkách
takže som normalne odmenzesovala a potom ked som sla na krvny test, zisitli, že je pozitivny - vysoko a tak som chodila každy druhy den na sono, až ho nasiel v pravom vajcovode 😔

nelia
25. sep 2009

Ach jo... no uvidíme, ako to celé dopadne... len nech už konečne viem, na čom som 😔

orsulka
autor
25. sep 2009

neli.....určite.......len treba este chviločku počkať.....a je momentálne zbytočne špekulovat, že čo keby, a ako, a prečo.....
lebo tých možnosti fakt može byt vela....... a len sa zbyytočne zamestnáva potom vsetkým hlava....

jednoducho, len počkať na krvne testy...... potom budeš mudrejsia....... 😉

orsulka
autor
25. sep 2009

a oni ti budu volat??????

nelia
25. sep 2009

Orsul, ja viem a aj sa snažím... čestné pionierske 😀 😀
Ano, budú mi okolo obeda volať. Polovička ma chce cez obed zobrať domov, ale ja si chcem počkať na výsledok. Ak bude pozitívny, tak utekám pod paplón, ak nie, ostanem v práci a idem večer tancovať 😎

adulik76
25. sep 2009

verím tomu, že skončíš pod paplónom 😉

orsulka
autor
25. sep 2009

adu...!!!! už som po tebe chcela vyhlásiť celoštátne patranie!!! 😀 😀 😀

nelia
25. sep 2009

Baby, volal mi Pintér... HCG vyše 200!!!! V pondelok mám ísť na UZV. Padám domov... pá... len som vám chcela dať vedieť, nech sa o mňa nebojíte... 🙂

orsulka
autor
25. sep 2009

neli!!!!!!!!!!!!!!!!!! drž sa dievčatko.........!!!!!!!!!!! vyzera to dobre, len oddychuj a relaxuj......... 🙂 🙂
adu...tak teba už teraz beriem , že uplne uplne uplne važne, a to vo všetkom čo povieš!!!!! 🙂 🙂 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre