Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

adulik76
11. nov 2009

dobré ránko,

..........aaaaa dnes môj Maťo neprišiel na bielom koni, ja veru fachčím na modrom koníkovi .... 😀 😀 😀 😀

nelia
11. nov 2009

Dobré ránko 🙂
Adu, Maťkovi prajem všetko najlepšie a veď vieš čo 😉 🙂
Orsul, paragrafy som si všetky vyčerpala na IVF, takže ostáva mi jedine náhradné alebo neplatené voľno... nejako to poriešim 😕

Dnes tu celý deň nebudem, idem na školenie do BA. Náladu mám inak fakt pod psa, ale hádam sa to v priebehu dňa zlepší 😒

adulik76
11. nov 2009

neli, ak sa môžem spýtať, keď si nadškrtla to náhradné voľno, to máš za prácu nadčas? A keď si vyčerpáš NV, tak dostaneš na ten deň normálne plat a nemáš krátené náležitosti?

laxity
11. nov 2009

Ahojte babule 🙂

Adu...Maťovi všetko najlepšie prajem, veľa, veľa toho dobrého 🙂

dnes som sa skvele pobavila na FB na komentároch jednej kamošky o Paneláku...nemalo to chybu, ako kritizovali Bajzovu, Angie...a AGATU 😀 😀 😀

nel...ty to zvládneš, ale to počasie ti asi na lepšej nálade nepridá...tak sa drž 😉

sincerity
11. nov 2009

ahojte kocky 😉

no pocasie nic moc, ale my sme silne a to zvladneme 😎

Matovi prajem vsetko naj naj naj, hlavne vela laaaaasky od adu a to jedno jedine, ktore si prajete .... a ze neprisiel na bielom konovi nam vobec nevadi 😀

nel... neboj to zvladnes, a ani sa nenazdas a je po skoleni

orsulka
autor
11. nov 2009

dobre ranko hviezdičky........ja tu mám zas kopec prace.....a to sa nechcem za nu ani skryvat (IVKAJ) 😀 😀 😀

Matko....vsetko najlepsie k tvojim meninám, nech si zdravy, sťastny,vesely, usmievavy, otimisticky a čo najskor otcom......to vsetko prajeme my Monika a Ferko 😵 😵 😵

Neli...nezávidim ti to skolenie v takomto pocsai, niekde niekoho pocuvat...asi by som zaspala , ale čo ti poradit....tak neviem...nebudes tam mat po ruke notebook, že by sme si pisali aby ti ubehol cas???? 😀 😀

lax. sincer......čafte babule ......

ja nemam narok ani na Nuhr. volno za nadcasy.....ja tu už mám vsetko v plate zohladnené,,,ked je treba, musi sa robit.....a ked sa da, tak možem odist aj skor bez nejakeho zdovodnenia a popiera.....

ivkaj
11. nov 2009

Dobré ráno;o)

já jsem se konečně trošku vyspala. Pavel na mě pivnul nějaký bacil a tak jsem minulou noc prokašlala 😝

A jinak ani u nás Martin na koni nepřijel, ale zato budou svatomartinská vína ;o)

Nelia, užij si školení 😉

ivkaj
11. nov 2009

Ozaj, Matovi vše nejlepší k svátku ;o)

orsulka
autor
11. nov 2009

jeeeeeeeeeeeej...inak aj ja som sa dnes vyspala.....zaspali sme do prace..... 😀 😀 vsetali sme doma o 6,55 hod..!!!!!!! no parada.....ale inak v pohode den 😀 😀

ivi...co su to za vina????????

ivkaj
11. nov 2009

Nooo, tak Francouzi mají svoje "Božolé" no a naši vinaři začli dělat mladá vína, v podstatě je to první košt letošních vín;o) www.svatomartinskevino.cz

adulik76
11. nov 2009

na to NV som sa pýtala, lebo mám problémy s našimi FOO (fyzická ochrana objektov) - sú to takí dementi 😠 , aby som problém vyriešila, stačila by mi jedna pištoľ s jedným zásobníkom - je ich totiž dvanásť 😀 1 náboj pre 1 FOO 😀 😀 😀 a určite by som neminula cieľ 😀 😀

orsulka
autor
11. nov 2009

adulik........ 😀 😀 😀 v podstate mas dobre riesenie!!!! 😀 😀 tak pekne chod na tie strelby, nech je to iste!!! 😀 😀 😀

adulik76
11. nov 2009

Dispečer profesionálneho hasičského zboru vojde do miestnosti najvyššej pohotovosti, kde hasiči trávia volný čas medzi výjazdmi.
Rozhliadne sa, zastaví sa, usmeje sa a dá si z automatu kávu.
Ostatní kolegovia se na neho spýtavo pozerajú a on - potom, čo ju velmi
pomaly dopil, hovorí:
"Páni, POMALINKY sa zdvihnite, horí daňový úrad!"

orsulka
autor
11. nov 2009

adulik......sice poznam, ale je to vynikajuci for!!!!!!!!!! 😀 😀

velmo aa mi paci .-)))))))))))))))

adulik76
11. nov 2009

ja som ten vtip dostala dnes mailom, tak som sa rozhodla, že vás troška rozveselím, keď ja mám deň nahovno 😝

orsulka
autor
11. nov 2009

adulik.....a co sa deje moja????????

minka051
11. nov 2009

Ahojte

Tak ja som už dorazila z Martina.. Doki ma pozrel povedal že nechápe prečo ešte nemám menzes lebo sliznica má 12mm a všetko je ako má byť. tak mi pichli Agolutín dvojitú dávku a povedal že mrcha určite do 7 dní dorazí. tak musím len počkať.. Potom nám dal všetky papiere s vyšetreniami čo nám robili a už som ich poslal do Brna. Teraz čakám čo odpíšu. Ešte sa čudoval načo nám terba genetické testy ked už máme darkyňu vraj aj tak skôr ako za 3 mesiace sa na ne nedostaneme a nie všade to aj robia. Pre neho to bolo zbytočné. Dal by to robiť keby sme mali nejaký vážny dôvod. Tak teraz neviem všade chú všetko inak. Som zvedavá čo mi odpíšu

adulik76
11. nov 2009

orsul, škoda reči

orsulka
autor
11. nov 2009

minka...tak je to s tou genetikou ako som vravela.....no ale oni to chcu len od partnera, takže na to asi nejaky dovod maju.....asi zrejme, aby spojenie s darkynou bolo OK....inak neviem......
a tak teda teraz len cakat co ten agolutin....hadam cim skor zaberie!!!!

adulik.....myslís????? čo ta serinkaju v praci?????????

minka051
11. nov 2009

orsulka tak neviem prečo sa to potom zdalo krajkovi zžbytočné aby mu to robili. Poslala som im do Brna aj výsledky čo mi dal doki je tam aj Spermiogram aj TRIAL WASH tes všetko sa týka spermii tak uvidím čo mi terz odpíšu.

adulik76
11. nov 2009

orsul, totál ma serú

orsulka
autor
11. nov 2009

adu.......tak to sa stava aj mne, to poznam.....a teda neviem, ci to ty vies nejako riesit, ale velakrat som na tom tak, že aj tak s tym neviem nič urobit....a to ma nasiera este 100x viac!!!!!!!

orsulka
autor
11. nov 2009

adu...a tak sa na nich vyser, a mysli na to, aky pekny meninovy večer ides drahemu pripravit dnes...... aspon dojdes na ine myslienky.......

adulik76
11. nov 2009

taký pekný meninový večer, že keď som sa mu posťažovala, tak mi sľúbil masáž 🙂 , ale včera som od neho dostala na narodeninky pekné naušničky, táááák už ich mám na sebe a som fakt pekná 😀

orsulka
autor
11. nov 2009

ADULIK........ jeeeeeeeeeeeeeeejda.....ake ake??? strieborne , zlate, strasove????????
tak ja som si inak v piatok kupila nausnicky perletove srdieckove - sama 😀 😀 a ty si mu co kupila?????? prezradis??????

adulik76
11. nov 2009

naušničky sú zlaté s takým kamienkom - veeelmi chutnučké a maťo dostal odo mňa knihu o Hitlerovi, volá sa nejak že "zo stanu do bunkru", tak nejak. Strašne má rád literatúru faktu a hlavne o II. svetovej vojne, tak mu nakupujem rôzne knižky 🙂

orsulka
autor
11. nov 2009

TAK to ma pekny darcek, ked sa mu to paci....moj vobec necita knižky.......ale zato dnes má zas pre zmenu sport...bowling a ping pong..... 😀 😀

adulik76
11. nov 2009

aj my občas ideme na bowling a ja šlahám tie gule kade-tade, som fakt dobrá 😀 😀 😀 😀 😀

orsulka
autor
11. nov 2009

ja už som to dávno nehrala...,ala by som zaskocit.... 😉 😉

fuuuuha, ale sa mi začalo štikútať...ktorá že ma spominate??????????????? 😕 😕 a v dobrom????? 😉

adulik76
11. nov 2009

ja ťa veru nespomínam, ja si s tebou teraz písmenkujem 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre