Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

nelia
10. dec 2009

Dobré ránko 🙂
Lax, že 30tt????? Ty kokso, ako ten čas letí... kedy ideš na materskú? U nás nič nové... bola som minulý týždeň u dokiho, všetko je v poriadku, aj cytológia je OK... no ešte mám na jeden mesiac antikoncepciu. Takže zatiaľ nič neriešim.
Aj naša akcia dopadla celkom dobre,... tiež som došla domov okolo pol desiatej 🙂.
Kde je Adulik? Dnes ráno tu nebuntošila tak skoro? Hádam oddychuje 😕

sincerity
10. dec 2009

ahojte babulky....

ze lax... 30? 😕 este vcera mala 29... fakt to leti.... lax je uz davnejsie vypisana na PN.... ma od doktora akoze rizikove.... myslim, ze jej tam napisal "hroziaci predcasny porod" alebo nieco podobne.... takze lax oddychuje.... a ked nema moc co robit... tak navari za mna.... inac... lax dnes musim varit pre robotnikov na zajtra... nechce sa ti naaaaaahodou? 😀

orsul... vdaka 😉 viem, ze to obcas prehanam, je to taka blba doba, snad sa to skoro utrasie a ja budem uzivat pohody a klidecku.... inac, kvoli vareniu, upratovaniu stresujem najmenej, to ma vobec netrapi v poslednej dobe..... 😅

orsulka
autor
10. dec 2009

nelinka...ahoj milačik .-)))))) aka bola husacinka?????????? 😕 😕
a po tych tabletkach, ked ich vysadis, tam je možnost normalneho tehu......alebo sa mylim??????? tusim, že niektore babule to tak mali, brali lieky....a ked ich vysadili, tak ostali tehotne......

orsulka
autor
10. dec 2009

sincer......cmuuuuuuuuuuuuuuky cmuk...... 😵 😵 😵 tak to je super, že takto pomaha, ved pokial jej to ide, a citi sa na to, tak preco nie ????? no jaka dobra sestrička..... 🙂 🙂

a akych robotnikov este mate???????? v decembri?????? to asi pracuju vo vnutri.....ci???

AAAAAAADDDDDDDDDDDUUUUUUUUUUUULIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
laska mojaaaa de siiiiiii, chýýýýýýýbaš mi, ta de siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ???????????????
😉 😉 😉

orsulka
autor
10. dec 2009

aaaaaaaaaaaaaa...hlasim presun do druhej firmy.....takže až niekedy poobede a po navrate do mojho kanclu sa ozvem...... pa pa pa

noemarta
10. dec 2009

dobre rano babule,
vidim sincer ze ti tu baby dobre snadali, hi hi, v dobrom. ale maju pravdu, treba sa aj samej sebe venovat, nepozerat na inych, nevyplati sa, viem z vlastnej skusenosti. moj muz mi stale hovori, za dobrotu na zebrotu.. horsie je, ze sa toho furt drzim, som neponaucitelna.... 🙂 ☹
ahoj lax, ze 30tt, strasne to leti, noooo. drzim vam palceky, aby ste sa mali co najlepsie a aby vam to aj dopadlo naj sam super !!! ja sa mam inac dobre, len ma teraz obchadza asi styri dni nadcha, a nie a nie odist ☹ ☹ strasne zle v noci spim, takze som total nevyspata, a to by ste mali vidiet tie rana, katastrofa.
lax, budem potom potrebovat sluzby od teba, alebo tvojho muziicka, hi hi 🙂 nic si nemyslite, potrebujem vitaminky, ved sa spojim cez sincer a tak, joooo.
orsul, nel, tak vy ste vcera hyrili, no dobreee, a cooo, treba treba sa ist odreagovat.
Nel, ja som to tiez pocula, ze vacsinou babenka co vysadi antikoncepciu, hned otehotnie, noooo.

nelia
10. dec 2009

No baby, ja v kútiku duše tajne dúfam, že by som sa mohla zaradiť medzi tie babule... ale pri mojom "šťastí" to vidím na ďaľšie IVF niekedy v lete ... skôr asi nie.. veď aj tak mám už len 2 pokusy a "len" 30 rokov... takže sa niet kam ponáhľať... ha ha ha
Husacinka dopadla dobre... no sklamala ma husacia pečeň... strašne na h...o bola pripravená... sorry za ten výraz, ale lepší som nenašla 😝 😎
Noe a tie vitaminky Ti teda pomáhajú? Ja som tie vitamíny akosi prestala riešiť, lebo sme sa kvôli tomu len s polovičkou hádali a nestojí mi to za to.

noemarta
10. dec 2009

Nooo, uz ked si mi dala takuto otazku ohladom tych vitaminov, tak musim ist s pravdou von, chcela som to povedat, az ked budu mat Orsul a Adulik potvrdene pozitivne vysledky.... 😉
Asi mi zabrali a pomohli, ale je to asi jedno z druhym, asi to tak malo uz byt, som 9tt !! 🙂 🙂
Tak ale dufam, ze som to aj s Bambi prelomila a uz to bude len a len odcipat !!

nelia
10. dec 2009

Noe, wou, wou wou wou!!!!!!! G R A T U L U J E M!!!!!!! 😅 😅 😅 .. tajnostkárka jedna 😠 .... ale nie 😉
Normálne nechápem... som veľmi rada, že sa to tu uberá pozitívnym smerom.. konečne, už bolo na čase 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

nelia
10. dec 2009

A už to máš potvrdené aj od lekára?

noemarta
10. dec 2009

dakujeeeem 🙂 🙂
hej mam, v 6tt nam uz pekne bilo srdiecko, takze zatial to vyzera dobre. 17.12. idem na dalsiu kontrolu a to mi uz budu brat krv a taak. a mala by som uz konecne vyfasovat knizku. tak dufam, ze bude vsetko o.k.
jak ty pises, ze nechapes, ani ja som nechapala a neverila. vies, ako som pisala, my sme od leta neriesila vobec, akurat to, ze som zacala cvicit pilates a zacala uzivat tie vitaminy. a a zrazu mi meskali styri dni, tak to som este nestresovala, ja ze urcite dojdu, lebo aj brucho ma bolelo ako keby mali dojst, ale ked uz meskali tyzden, tak som si spravila test, poslala som tam muza, ze nech sa ide kuknut, ze ja na to nemam nervy, zas vidiet iba jednu palicku, noooo ale nasli sme //. lekar mi dal radsej duphaston, ze radsej, tak ten akurat na buduci tyzden doberem.

sincerity
10. dec 2009

noe .... neuveritelne!!!! 😉

noemarta
10. dec 2009

sincer, co je neuveritelne!!!! ze sa to podarilo, alebo sa tvaaaris, ze si o nicom nevedela, hi hi 🙂 🙂

sincerity
10. dec 2009

ja? ja sa vobec netvarim 😀

kedy dame toho spicha....? nezabudaj na ten moj dijaaaaaaaaaaaar 😀

noemarta
10. dec 2009

pocuj, mozme az na buduci tyzden, 15teho mame vyplaty, takze mi prihorieva. stredu, alebo stvrtok. moze byt?? pocuj, a nemozme sa stretnut aj s lax, ciiii???

nelia
10. dec 2009

Sincer, veru, nerob sa 😉
No, nad tými vitaminmi ešte veľmi vážne pouvažujem... 😕 😕 ............... 😅
Vy ste vlastne absolvovali vyšetrenia? Tuším ste boli obaja OK, však?

sincerity
10. dec 2009

no 17-teho urcite nemozem... potom neviem, 15-teho tiez nie

noemarta
10. dec 2009

aaano, my sme si toho tiez presli. tri roky sme sa snazili, a az tento rok v january sme isli do centra. 3x IUI, neuspesne, muz mal vzdy super vysledky, ja tiez, tak mi spravili v marci laparoskopiu, tam tiez vsetko ukazkove, tak mi dal lekar diagnozu nespecifikovanu zensku neplodnost. fasaaa.. a od juna sme to prestali riesit, hovorim, ked je vsetko o.k. treba tomu iba verit, ze to pride samo.
ja fakt neviem Nel co zabralo, mozno jedno z druhym. mozno fakt sa mne ta psychika ukludnila, menej som myslela na to, ze chcem dieta, viac menej som sa zamerala na to, ze sa chcem dat do kopy. vies, ta pani, co mi merala tu energiu v tele, povedala, ze mam v tele zapal, ktory tiez moze zabranovat tomu, aby som otehotnela. tak som sa zamerala na to, ze to chcem dostat z tela prec. no aaaa prislo dieta.

noemarta
10. dec 2009

fasaaa sincer, a kedy potom navrhujes, hod nejaky datum do placu. toho 16teho ??

sincerity
10. dec 2009

no toho 16teho by som mohla....

noemarta
10. dec 2009

tak zatial to plati na 16teho jo.
ty mas tolko aktiviiit, vidim ze vcera co ti pucovali zaluuudok baby, ti vobec nepomohlo 🙂 😒
nepolepsitelna vorkololicka!!

sincerity
10. dec 2009

no vidis, uz mam teraz obsadene vsetky tri dni... ale to nesuvisi s pracou... vsetky tri dni sa idem zabavat.... 17 vecierok - posedenie, 18- svokra narodeniny, 15-teho kozmetika.... ved to neni nic pracovne!

noemarta
10. dec 2009

noooo ved preto, to uz moze byt. mas stastie !! 🙂 🙂 ja mam tento tyzden taky nabity, a viiikend, ten ubehne ako voda, lebo v sobotu ideme babke na oslavu ma 85 rokov, a v nedelu nasim, mama ma narodky.
tak alebo chces sa radsej az ten dalsi tyzden stretnut, pred vianocami?? ved uvidime bud.tyzden.
vidim, ze dnes sa vynimocne vykecavame my dve, ...... kde sou vsichni ??????

nelia
10. dec 2009

Ja sem sem-tam nakuknem... ale stále mám veľa roboty, tak makám 😒 😒
ale kde je naša Adulik??????? 😕 😕

sincerity
10. dec 2009

no ten dalsi to zas bude tazsi ... 22. mame vecierok, neviem ako to bude vlastne 23.... mozno este 21... ale to uz je take naknap

veru... kde je nasa adu.... 😕

orsulka
autor
10. dec 2009

no toto...no toto...no toto!!!!!!!!!!!!!!!!!!§ noe!!!!! gratulujem...velmiiiiiiiiiiiiii 🙂)))))

to su skvele spravicky............ podla mna psychika zabrala na milion precent a k tomu aj vitaminiky......
vyborna sprava.....-))))))

fakt, kde je adulik dneska???????

noemarta
10. dec 2009

dakujem orsul 🙂 🙂
teraz uz len nech vam dvom to vyjde a samoska nas prekvapia aj sincer a nel !!!!!!
ale verim, ze to bude odciiipat !!!

orsulka
autor
10. dec 2009

noe......aj ja dakujem 🙂))))
prajem ti to fakt velmi ....🙂))))

noemarta
10. dec 2009

orsul, ja vam to tiez zo srdca prajem, fakt kazda jedna z nas si vela vytrpela a verim ze sa to podari !!! ved ja som spominala, ze mam takeho tusaka, ze fakt rok 2010 bude plodny, cize sa budu rodit same deturence !!
takze coooo, no vsetky sme buduci rok na materskej !!! 🙂 🙂
co mne pomohlo, je pozitivne fakt mysliet, ze to proste vyjde .
drzim moc palceky teraz v prvom rade tebe a adulikovi a potom nel a sincer !! modlim sa za vas.

orsulka
autor
10. dec 2009

noe......... 😵 😵 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre